Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Švietimo ir mokslo ministerija atsiliepė į Druskininkų savivaldybės iškeltą pasiūlymą tobulinti pagalbos specialiųjų poreikių turintiems vaikams teikimą nacionaliniu mastu

Druskininkų savivaldybė kreipėsi į LR Sveikatos apsaugos ministeriją dėl galimybės tobulinti pagalbos teikimą vaikams, kurie turi autizmo spektro, raidos sutrikimų, yra hiperaktyvūs ar turi kitų specialiųjų poreikių. „Vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimą skaičius šalyje nuolat auga. O vaikų, kurie turi kitokių specialiųjų poreikių, galime suskaičiuoti tūkstančiais“,  - sako Druskininkų savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Baranauskienė. LR Sveikatos apsaugos ministerija atsiliepė į savivaldybės kreipimąsi ir praėjusią savaitę LR švietimo ir mokslo ministerijoje vyko tarpinstitucinis pasitarimas dėl pagalbos teikimo specialiųjų poreikių turintiems vaikams.

 

Susitikime dalyvavo Druskininkų savivaldybės administracijos socialinės paramos, sveikatos, vaiko teisių ir švietimo sričių atstovai, LR švietimo ir mokslo, LR  sveikatos apsaugos, LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijų, Lietuvos savivaldybių asociacijos bei Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro specialistai.

Susitikime buvo aptarta Druskininkų savivaldybėje vykdoma geroji patirtis,  Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro specialistai pristatė keleto kitų įstaigų patirtį ir bendradarbiavimo galimybes kuriant intensyvią, ilgalaikę pagalbos sistemą įvairiausių autizmo spektro sutrikimų bei specialiųjų poreikių turintiems vaikams.

Susitikime Savivaldybės specialistai siūlė ministerijoms nacionaliniu lygmeniu apibrėžti institucijų kompetencijas, finansavimo galimybes bei priimti bendras rekomendacijas ar taisykles dėl socialinių paslaugų, sveikatos, vaiko teisių, ugdymo paslaugų teikimo.

Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė džiaugėsi, kad institucijos aktyviai įsitraukė į iškeltos problemos analizavimą. „Dar kartą įsitikinome, kad žmonių problemos iš tiesų rūpi. Susitikimas mus paskatino ieškoti būdų, kaip galime patobulėti teikdami paslaugas specialiųjų poreikių turintiems mažiesiems druskininkiečiams“,  - sakė V. Grigorienė ir pažymėjo, kad ypatingas dėmesys bus skiriamas ugdymo procesui, nes būtent pradėjus ankstyvąjį ugdymą yra pastebimos įvairios vaikų problemos.

„Norime, kad mūsų specialistai gebėtų operatyviai atpažinti specialiųjų poreikių turinčius vaikus ir gebėtų jiems efektyviai padėti. Todėl artimiausiu metu ketiname organizuoti konferenciją, kurioje mums naudinga gerąja patirtimi pasidalintų kitos savivaldybės, savo sričių profesionalai“,  - sakė V. Grigorienė.

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.