Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos
Tarybos posėdyje aptarti druskininkiečiams aktualūs klausimai

Gruodžio 28 dieną posėdžiavusi Druskininkų savivaldybės Taryba priėmė druskininkiečių bendruomenei svarbius sprendimus dėl šilumos tinklų rekonstrukcijos, kvartalinės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos, švietimo, biudžeto ir kitų aktualių klausimų.

Druskininkų savivaldybės tarybos nariai pritarė siūlymui 2018 metams Tarybos nariams palikti tokį pat išmokų dydį, koks buvo nustatytas 2017 metams, t. y. 203 eurai, kuriuos Tarybos nariai gali panaudoti, su savo, kaip tarybos nario, veikla susijusioms išlaidoms: kanceliarijos, pašto, telefono, interneto ryšio, transporto, biuro patalpų nuomos išlaidoms apmokėti. Numatyta išmoka yra 30 procentų mažesnė, negu nustatyta Tarybos reglamente.

                      Tarybos nariai taip pat pritarė 2016 metų rugpjūčio 30 d. sprendimo pakeitimui „Dėl Druskininkų savivaldybės turto perdavimo Druskininkų savivaldybės administracijai valdyti patikėjimo teise“, nes anksčiau priimtas minėtas sprendimas tarybos opozicijos narių buvo apskųstas generalinei prokuratūrai kaip neteisėtas. Generalinė prokuratūra pasirašė taikos sutartį su Druskininkų savivaldybe dėl minėto sprendimo pripažindami, kad priimtas sprendimas buvo teisėtas ir atitinka visas įstatymines nuostatas, prašydami patikslinti vos 4 turtinių vienetų pavadinimus. Tuo metu buvo perimta apie 700 turtinių vienetų. Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas A. Svirskas pasidžiaugė taikos sutartį pasirašiusio prokuroro pasakytais žodžiais, kad visos Lietuvos savivaldybės galėtų pasimokyti iš Druskininkų savivaldybės kaip tobulai, idealiai perduoti turtą.

 

Druskininkų savivaldybės tarybos posėdyje priimtas sprendimas dėl negyvenamųjų patalpų mokyklos pastate M. K. Čiurlionio g. 80  nuomos. Siūlymas minėtų patalpų nuomos sutartį pratęsti jau 3 metus patalpas nuomojančiai Mažajai bendrijai „Augusto spauda“ sulaukė tarybos opozicijos klausimų dėl mažos nuomos kainos bei per ilgo planuojamo nuomos laikotarpio. Tarybos narys A. Skausmenis siūlė į šią situaciją žvelgti ne iš komercinės, bet iš socialinės pusės bei gyrė neįgalumą turinčio žmogaus iniciatyvą. 

                      Druskininkų savivaldybės tarybos posėdžio metu taip pat buvo svarstytas siūlymas dėl kvartalinės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos. Pristatant siūlymą buvo pasidžiaugta nuolatiniu Druskininkų savivaldybės lyderiavimu renovuojant daugiabučius namus. Šiuo metu pagal renovuotų namų skaičių Druskininkai užima ketvirtą vietą Lietuvoje, o tarp mažųjų savivaldybių pirmauja. 2012 m. savivaldybės vadovų iniciatyva pradėjus renovuoti daugiabučius namus kvartaliniu principu šiuo metu jų renovuota jau 81. Įvertinus situaciją ir atlikus preliminarią apklausą suformuoti 6 kvartalai: 4 kvartalai Druskininkų mieste (Senamiesčio, Centro, Gardino ir Ateities) ir po 1 seniūnijose. Tikimasi, kad visi 6 kvartalai bus renovuoti. Pranešėja informavo, kad nuo lapkričio 1 d., pasikeitus Lietuvos Respublikos valstybės paramos daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) įstatymui, savivaldybės būstų ir savivaldybės socialinių būstų, esančių renovuojamuose daugiabučiuose namuose kaštus dengs savivaldybė iš biudžeto lėšų. Siūlymui buvo pritarta.  

                      Tarybos nariai pritarė pristatytoms siūlytoms investicijoms į šilumos tinklų rekonstrukciją 2018 metais. UAB „Litesko“ savo ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis 2018 metais ketina rekonstruoti dvi magistralines šilumos tinklų trasas Druskininkų mieste (Veisiejų-Čiurlionio gatvių sankryžoje ir Gardino gatvėje), pakeičiant 680 metrų šilumos tinklų.

                      Tarybos posėdžio metu pritarta ir Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos 2016 metų ataskaitai, kurioje pateikiami ir aprašomi visuomenės sveikatos būklę atspindintys duomenys Druskininkų savivaldybėje. Nuo 2015 metų 23 iš 51 rodiklio Druskininkų savivaldybėje pagerėjo ir tai rodo, kad buvo pasirinktos teisingos ir efektyvios priemonės. Rodiklių analizė atlikta palyginant 2016 savivaldybės rodiklius su Lietuvos vidurkiu.

Savivaldybės tarybos nariai pritarė Druskininkų kultūros puoselėtojo premiją skirti Druskininkų kultūros centro siūlytai ir Lietuvos muzikų rėmimo fondo rekomenduotai Miko Suraučiaus kandidatūrai, kuriai pritarė ir savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto tarybos komiteto nariai. 1000 eurų premija bus įteikta padėkos vakaro metu, kuris tradiciškai vyksta sausio mėnesio pabaigoje.

Šiame Tarybos posėdyje vėl buvo svarstytas klausimas dėl Kontrolės komiteto sudėties. Prieš kurį laiką iš Kontrolės komiteto atsistatydinus liberalui K. Kakliui ir konservatoriui A. Balkei, Liberalų ir Mišrios frakcijos privalo pateikti savo kandidatus į Kontrolės komitetą. Šiame Tarybos posėdyje minėtos frakcijos siūlė ankstesniuose posėdžiuose siūlytas liberalo J. Šarkaus ir konservatoriaus V. Semeškos kandidatūras, kurioms Tarybos nariai nepritarė vadovaudamiesi Tarybos veiklos reglamentu, nurodančiu, kad tą patį kandidatą galima siūlyti ne daugiau kaip du kartus. Atsižvelgiant į tai, kad Tarybos posėdyje kitų kandidatūrų pasiūlyta nebuvo, klausimo svarstymas atidėtas.

Po Tarybos posėdžio kalbėjęs Seimo narys Zenonas Streikus ragino susitelkti vieningam darbui bei užsibrėžtų tikslų siekimui. Seimo narys taip pat sveikino visus su šventėmis ir linkėjo gražių bei prasmingų darbų, santarvės, kantrybės ir įteikė Druskininkų savivaldybės merui Lietuvos nepriklausomybės akto kopiją. Prie Seimo nario sveikinimo prisidėjo ir Vyriausybės atstovė Alytaus apskrityje Ona Balevičiūtė, linkėdama Savivaldybės vadovams sėkmės ir stiprybės ateinančiais metais, o kurortui – klestėjimo. 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.