Druskininkų savivaldybė

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264


Horizontalus meniu
  • Savivaldybė
  • Atributika
    Garbės piliečiai
    Tarptautinis bendradarbiavimas
    Statistika
    Istorija
    Strategija
  • Meras
  • Meras
    Mero pavaduotojas
    Mero patarėjai
    Mero veiklos ataskaitos
  • Taryba
  • Tarybos nariai
    Tarybos komitetai
    Nuolatinės komisijos
    Etikos komisija
    Tarybos veiklos reglamentas
    Tarybos posėdžiai
    Tarybos komitetų posėdžiai
    Tarybos kadencijos
    Veiklos ataskaitos
    Ataskaitų suvestinė
    Kita
  • Pirmas
  • Vertikalus kairėje
  • Turizmas
  • Investicijos
  • Įgyvendinti projektai
    Vykdomi projektai
    Planuojami projektai
    Pasiūlymai investuotojui
  • Finansai ir verslas
  • Biudžetas
    Mokesčiai
    Vietinės rinkliavos
    Valstybės rinkliavos
    Licencijų, leidimų išdavimas
    Lengvatos
    Parama verslui
    Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
    Finansinių ataskaitų rinkiniai
    Euro įvedimas
    Gaunama parama
  • Švietimas Sportas Jaunimas
  • Veikla
    Švietimo įstaigos
    Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas
    Bendrasis ugdymas
    Neformalusis vaikų švietimas
    Neformalus vaikų švietimas papildantis formalųjį švietimą
    Specialusis ugdymas
    Švietimo pagalba
    Priėmimas į švietimo įstaigas
    Egzaminų rezultatai
    Neformalus suaugusiųjų švietimas ir tęstinis mokymasis
    Jaunimas
    Vaikų vasaros poilsis
  • Kultūra
  • Kultūros naujienos
    Kultūros įstaigos
    Druskininkų kultūros centras
    Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka
    Muziejai ir galerijos
    Ryškiausi renginiai
    Asociacijos ir menininkai
    Dokumentai
  • Socialinė parama
  • Socialinės paramos skyrius
    Socialinių paslaugų centras
    Nevyriausybinės organizacijos
    Dokumentai
  • Komunalinis ūkis
  • Šiluma
    Aplinkosauga
    Vanduo
    Transportas
    Būstas
    Statinių priežiūra
    Leidimai žemės darbams
    Kapinių priežiūra
    Bendrojo naudojimo objektų administratorių atranka ir skyrimas
  • Seniūnijos
  • Leipalingio seniūnija
    Aktualijos
    Kontaktai
    Seniūnaitijos
    Bendruomenės
    Įstaigos ir organizacijos
    Istorija
    Žymūs žmonės
    Veikla
    Paslaugos
    Viečiūnų seniūnija
    Aktualijos
    Kontaktai
    Seniūnaitijos
    Bendruomenės
    Įstaigos ir organizacijos
    Istorija
    Žymūs žmonės
    Veikla
    Paslaugos
  • KAIMIŠKOSIOS BENDRUOMENĖS
  • Savivaldybės įstaigos
  • savivaldybės kontroliuojamos įmonės
  • Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba
  • Civilinė sauga
  • Mobilizacija
  • ADMINISTRACIJA
  • Struktūra ir kontaktai
  • Administracijos vadovai
    Valdymo struktūros schema
  • Savivaldybės administracijos darbo taryba
  • Teisinė informacija
  • Teisės aktai
    Norminiai teisės aktai
    Teisės aktų projektai
    Išvadoms gauti pateikti teisės aktų projektai
    Vyriausybei pateikti teisės aktų projektai
    Teisės aktų projektų archyvas
    Tyrimai ir analizės
    Teisės aktų pažeidimai
    Seimo kontrolierių pažymos
    Valstybės kontrolierių sprendimai
    Teismo sprendimai
    Tarnybiniai nusižengimai
    Teisinio reguliavimo stebėsena
    Valstybės garantuojama teisinė pagalba
  • Veiklos sritys
  • Korupcijos prevencija
  • Administracinė informacija
  • Nuostatai
    Kokybės vadyba
    Planavimo dokumentai
    Darbo užmokestis
    Viešieji pirkimai
    Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
    Finansinių ataskaitų rinkiniai
    Vadovų darbotvarkės
    Ūkio subjektų priežiūra
    Paskatinimai ir apdovanojimai
    Tarnybiniai lengvieji automobiliai
    Posėdžių salių nuoma
  • Paslaugos
  • Nuorodos
  • Karjera
  • Prisijungimas gyventojams
  • Prisijungimas gyventojams
  • Veikla

                                                                                                                                                                 

    Mokyklų tinklo pertvarka

    Druskininkų savivaldybės strateginis planas (priedas)

    DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ŠVIETIMO SKYRIAUS 2018 M. VASARIO MĖNESIO DARBO PLANAS

     

    Diena

    Val.

    Priemonės

    Dalyvauja

    Atsakingas

    Vieta

    Pasitarimai, posėdžiai, susirinkimai

    Kiekvieną dieną

    8.30

    Pasitarimai Švietimo skyriaus specialistams

    Švietimo skyriaus specialistai

    J.Samuchovas

    221 kab.

    02-22

    15.00

    Švietimo įstaigų vadovų pasitarimas

    Švietimo įstaigų direktoriai

    J.Samuchovas

    Savivaldybės Mažoji salė

    02-27

    13.00

    Smurto ir patyčių prevencijos įgyvendinimo Druskininkų savivaldybės mokykloje stebėsenos grupės posėdis

    Grupės nariai

    J. Samuchovas

    D. Brown

    Savivaldybės Mažoji salė

    Duomenų ir informacijos kaupimas, sisteminimas ir pateikimas įvairioms institucijoms

    Iki 02-09

     

    Duomenų apie nesimokančius vaikus ir mokyklos nelankančius mokinius pateikimas NEMIS informacinėje sistemoje

     

    L. Černiauskienė

     

    Iki 02-28

     

    Pateikti Švietimo skyriui patikslintas  2018 metų veiklos programas

    Švietimo įstaigos

    Švietimo įstaigų vadovai 

     

    Iki 02-12

     

    Pateikti Švietimo skyriui KS-02 (metinė) ataskaitą

    Švietimo įstaigos

    Švietimo įstaigų vadovai,

    I. Jakavonienė

     

    Iki 02-12

     

    Pateikti Švietimo skyriui Valstybės biudžeto lėšų, skirtų išlaidoms, susijusioms su pedagoginių darbuotojų skaičiaus optimizavimu, apmokėti, panaudojimo ataskaitą

    Lopšelis-darželis „Bitutė“ Saulės pagrindinė mokykla, Atgimimo mokykla ir „Ryto“ gimnazija

    Lopšelio-darželio „Bitutė“, „Saulės“ pagrindinės mokyklos, Atgimimo mokyklos ir „Ryto“ gimnazijos vadovai.

     

    Iki 02-23

     

    Pateikti švietimo skyriui informaciją įgyvendintas smurto ir patyčių prevencijos priemones (pagal priedus Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. vasario 2 d. įsakymas Nr. V35-89)

    Švietimo įstaigos

    D. Brown

     

    Olimpiados, konkursai

    02-02

    10.00

    66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada

    Bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai

    V. Mikalonienė,

    L. Černiauskienė,

    S. Stravinskienė

    „Ryto“ gimnazija

    02-09

    10.00

    67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada

    Bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai

    L. Jaskelevičienė

    L. Černiauskienė,

    S. Stravinskienė

    „Ryto“ gimnazija

    02-27

    9.00

    Lietuvos mokinių technologijų olimpiada

    Bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai

    A. Vilūnienė,

    L. Černiauskienė,

    S. Stravinskienė

    „Ryto“ gimnazija

    02-13

    10.00

    Rusų kalbos olimpiada (10-11 kl.)

    10-11 klasių mokiniai

    L. Gražulienė

    S. Stravinskienė

    „Ryto“ gimnazija

    02-27

    10.00

    Istorijos olimpiada

    10-12 klasių mokiniams

    L. Gražulienė

    S. Stravinskienė

    „Ryto“ gimnazija

    02-07

    13.00-13.15

    Varžytuvės „Pažink savo kraštą“

    6-8 klasių mokiniai po 5-9 mokinius komandoje

    R. Griškonytė

    „Ryto“ gimnazija

    Varžybos

    02-03

     

    10.00

    Kalnų slidinėjimas slidėmis ir snieglente

    Pagal pateiktą paraišką

    L. Gražulienė

    S. Stravinskienė

    Jonava

    02-03

     

    10.00

    Finalinės kvadrato varžybos(M)

     

    Pagal pateiktą paraišką

    L. Gražulienė

    S. Stravinskienė

    Jonava

    02-03

     

    10.00

    Finalinės šachmatų varžybos

    Pagal pateiktą paraišką

    L. Gražulienė

    S. Stravinskienė

    Jonava

    02-27

     

    Drąsūs, stiprūs, vikrūs (2005 m. ir jaunesni)

    2005 m. ir jaunesni mokiniai

    L. Gražulienė

    S. Stravinskienė

    J.Stankevičius

    „Atgimimo“ mokykla

    02-28

     

    Drąsūs, stiprūs, vikrūs (2007 m. ir jaunesni)

    2007 m. ir jaunesni mokiniai

    L. Gražulienė

    S. Stravinskienė

    I. Eitmantienė

    „Saulės“ pagrindinė mokykla

    Metodinė veikla

    02-06

    15.00

    Savivaldybės dailės mokytojų metodinio būrelio susirinkimas

    Savivaldybės mokyklų dailės mokytojai

    A. Vilūnienė,

    L. Černiauskienė

    Druskininkų švietimo centras

    02-07

    17.00

    Savivaldybės technologijų mokytojų metodinio būrelio susirinkimas

    Savivaldybės mokyklų technologijų mokytojai

    A. Vilūnienė,

    L. Černiauskienė

    Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla

    02-07

     

     

    13.00

     

    Metodinių priemonių pristatymas „Emocinio intelekto svarbos ir lavinimo galimybės su PKG metodinėmis priemonėmis“

     

    Druskininkų sav. pradinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai

     

    L. Vanagaitienė

     

    „Saulės“ pagrindinė mokykla

    36 kab.

    02-13

    02-20

    14.00

    Įvertintų vaikų aptarimas, išvadų rašymas, tėvų konsultavimas dėl vaikui skirtos specialiosios programos.

     

    L. Gražulienė

    PPT specialistai

    Druskininkų švietimo centras

    02-19

    15.00

    Savivaldybės mokyklų psichologų metodinio būrelio susirinkimas

     

    L. Gražulienė

    J. Kirkauskienė

    Jaunimo užimtumo centras

    02-20

    13.30

    Ikimokyklinio ugdymo pedagogų metodinis pasitarimas „Planavimo gebėjimų stiprinimas, veiklos orientuotos į vaikų pasiekimus“

    Metodinis būrelis, pageidaujantys pedagogai

    V. Kvaraciejūtė,

    D. Brown

    Druskininkų lopšelis  „Žibutė“

    02-26

    15.00

    Socialinių pedagogų metodinio būrelio pasitarimas „Prevencinis darbas ir pagalbos teikimas mokykloje“

    Socialiniai pedagogai

    A. Gaidamavičienė

    D. Brown

    „Atgimimo“ mokykla (pradinė)

    02-09

    9.50

    Atvira matematikos pamoka ,,Lygtys“

    Savivaldybės mokytojai ,

    3 D klasės mokiniai

    Rūta Mickevičienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-09

    9.50

    Atvira dailės ir technologijų pamoka ,,Užgavėnių kaukių gamyba“

    Savivaldybės mokytojai,

    1 D klasės mokiniai

    Laima Lukoševičienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-13

    10.55

    Atvira matematikos pamoka

    Savivaldybės mokytojai,

    1 A klasės mokiniai

    Violeta Tamulionienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-13

    9.00

    Atvira pasaulio pažinimo pamoka ,,Darius ir Girėnas. Lituanica“.

    Savivaldybės mokytojai,

    Priešmokyklinio ugdymo B  grupės mokiniai

    Aušra Klevinskaitė - Burzdžienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-13

    8.00

    Atvira lietuvių kalbos pamoka ,,Istorinio pasakojimo svarba bendruomenės savimonei S. Daukanto veikale ,,Būdas senovės lietuvių, kalnėnų ir žemaičių“.

    Savivaldybės mokytojai,

    8 klasių mokiniai

    Vaiva Gintutienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-13

    12.55

    Atvira integruota lietuvių kalbos ir matematikos pamoka ,,Datų rašymas, matų, piniginių vienetų santrumpos“

    Savivaldybės mokytojai,

    7 klasių mokiniai

    Jūratė Šalengienė

    Lina Maskalenkienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-13

    12.55-14.35

    Atvira integruota istorijos ir dailės pamoka ,,Lietuvos simbolika“

    Savivaldybės mokytojai,

    8 B klasės mokiniai

    Danutė Platūkienė

    Jūratė Kygienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-14

    8.55

    Atvira dailės pamoka ,,Šiaudiniai sodai“

    Savivaldybės mokytojai,

    8 A klasės mokiniai

    Jūratė Kygienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-15

    9.00

    Atvira lietuvių kalbos pamoka ,,Raidė ir garsas J“

    Savivaldybės mokytojai,

    Priešmokyklinio ugdymo B  grupės mokiniai

    Aušra Klevinskaitė - Burzdžienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-26

    12.00

    Atvira integruota biologijos ir sveikatos priežiūros pamoka ,,Žalingi įpročiai ir jų poveikis žmogaus sveikatai“

    Savivaldybės mokytojai,

    7 A klasės mokiniai

    Eleonora Čepulienė

    Irma Tamulevičienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-27

    13.50

    Atvira muzikos pamoka ,,Balsas – tobuliausias instrumentas“

    Savivaldybės mokytojai,

    10 klasės mokiniai

    Rita Mikalčienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-28

    8.55

    Atvira užklasinio skaitymo pamoka

    Savivaldybės mokytojai,

    5 klasių mokiniai

    Rima Pakalienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-28

    12.00

    Atvira lietuvių kalbos pamoka ,,Koks yra stiprios dvasios žmogus. Partizanų daina ,,Palinko liepa šalia kelio“

    Savivaldybės mokytojai,

    7 klasių mokiniai

    Irena Urbonienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-28

    8.00

    Atvira choreografijos pamoka

    Savivaldybės mokytojai,

    1 A klasės mokiniai

    Valė Šmitienė

    Rita Mikalčienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-28

    9.50

    Atvira choreografijos pamoka

    Savivaldybės mokytojai,

    1 C klasės mokiniai

    Valė Šmitienė

    Rita Mikalčienė

    ,,Atgimimo“ mokykla

    Nacionalinis švietimo projektas „Lyderių laikas 3“

    02-07

    10.00-17.00

    Kūrybinės komandos mokymai (V)

    Komandos nariai

    Diana Brown

    Druskininkų jaunimo užimtumo centras

    Kitos priemonės

    Vasario mėnuo

     

    2018 m. sporto projektų, pateiktų Druskininkų sporto projektų konkursui, finansuojamų iš savivaldybės biudžeto, svarstymas

     

    Komisija,

    L.Gražulienė

    Druskininkų savivaldybė

    02-21

    16.00

    Druskininkų savivaldybės mokinių tarybos pasitarimas

    DSMT nariai

    D. Brown

    Druskininkų savivaldybė

    Mažoji salė

    02-13

    14.30

    Mažojo golfo seminaras

    Druskininkų savivaldybės mokyklų kūno kultūros mokytojai

    Jonas Jazepčikas

    ,,Atgimimo“ mokykla

    02-14

    13.05

    Parodos „Tarpukario Lietuva“ atidarymas.

    Savivaldybės mokyklų mokiniai, mokytojai

    Istorijos mokytojai

    III aukšto fojė

    02-15

    12.00

    Koncertas, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti „Lietuvai-100“

    5-10 kl. mokiniai, M.K. Čiurlionio meno mokyklos moksleiviai, mokytojai,

    mokinių tėvai, mokyklos bendruomenė

    A. Bolys,

    V. Andruškevičius

     

     

    „Saulės“ pagrindinė mokykla

    Aktų salė

    02-15

    18.00

    Meninis projektas „Aš gyslom prie tavęs turėjau prisirišti...“ (A. Nyka – Niliūnas), skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

    Savivaldybės bendruomenės nariai

    Kūrybinė grupė

    „Ryto“ gimnazijos aktų salė

     

     

    Tarybos sprendimų projektų rengimas

     

    J.Samuchovas,

    L. Černiauskienė,

    Švietimo skyriaus specialistai

     

     

    Skyriaus vedėjas                                                                                                                                                                  Jevgrafijus Samuchovas

     

    Priedas Nr. 1

     

    DRUSKININKŲ M. K. ČIURLIONIO MENO MOKYKLOS 2018 M. VASARIO MĖNESIO PLANAS

    Diena

    Val.

    Priemonė

    Dalyvauja

    Atsakingas

    Vieta

    2018 02 01

    19.00

    Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos pučiamųjų instrumentų mokinių koncertas

    Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokiniai

     

    Mokyklos pavaduotojas ugdymui Vytautas Andruškevičius

    Eglė +  konferencijų salė

    2018 02 02

    14.00

    Paroda-ekspozicija „Viduramžių valdovai“

    V. K. Jonyno dailės skyriaus parengiamųjų klasių mokiniai

    Vyr. mokytoja Giulnara Kupčinskienė

    Leipalingis. Leipalingio dvaro muziejus.

    2018 02 08

    13.00

    Ilgojo piešinio parodos atidarymas. Renginys skirtas Lietuvos 100-mečiui.

    V. K. Jonyno dailės skyriaus parengiamųjų ir ankstyvojo amžiaus grupių mokiniai

    Vyr. mokytoja Alė Kalėdienė,
    mokytoja Gintarė Baublytė,
    vyr. mokytoja Giulnara Kupčinskienė,
    mokytoja metodininkė Eglė Maračinskaitė,  renginių organizatorė
    Dovilė Petrauskienė

    V. K. Jonyno dailės skyrius (Vytauto g. 14, Druskininkai)

    2018 02 14

    17.30

    „Ansamblių vakaras“

     

    Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokiniai ir mokytojai

    Mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Vytautas Andruškevičius

    Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos Didžioji salė (Vytauto g. 23, Druskininkai)

    2018 02 19

     

    Ketvirtos klasės mokinių piešinių paroda-ekspozicija

    V. K. Jonyno dailės skyriaus 4 klasės mokiniai

    Mokytoja Gintarė Baublytė

    V. K. Jonyno dailės skyrius
    (Vytauto g. 14, Druskininkai)

    2018 02 28

    9.30

    Atvira pamoka „Paukštis“

    Mokytoja Gintarė Baublytė, vyr. mokytoja Alė Kalėdienė

    Mokytoja Gintarė Baublytė

    Lopšelis-darželis „Žibutė“ (Vytauto g. 24, Druskininkai)

    2018 02 19

    11.00

    Pranešimas „Kelios mintys ir pastebėjimai renkant dainų dešimtuką“

    Akordeono mokytoja metodininkė Lina Dunauskytė

    Akordeono mokytoja metodininkė Lina Dunauskytė

    Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos Mažoji salė (Vytauto g. 23, Druskininkai)

    2018 02

     

    Paroda-ekspozicija „Užgavėnių kaukės“

    V. K. Jonyno dailės skyriaus mokiniai

    Mokytoja Neringa Akstinienė

    Lopšelis-darželis „Žibutė“ (Vytauto g. 24, Druskininkai)

    2018 02

     

    Paroda. Aplikacija. Tema „Žiema“. (Ilgalaikis projektas „Metų laikai“.)

    V. K. Jonyno dailės skyriaus mokiniai

    Mokytoja Neringa Akstinienė

    Lopšelis-darželis „Žibutė“ (Vytauto g. 24, Druskininkai)

    2018 02

     

    Paroda-ekspozicija „Margaspalviai juostų raštai“.

    V. K. Jonyno dailės skyriaus mokiniai

    Mokytoja Neringa Akstinienė

    Lopšelis-darželis „Žibutė“ (Vytauto g. 24, Druskininkai)

    2018 02

     

    Fondinių darbų paroda-ekspozicija

    V. K. Jonyno dailės skyriaus mokiniai

    Mokytoja metodininkė Onutė Zakarienė

    Druskininkų sporto centras
    (M. K. Čiurlionio g. 97, Druskininkai)

    2018 02

     

    I pusmečio tapybos ir piešimo darbų paroda

    V. K. Jonyno dailės skyriaus mokiniai

    Mokytoja metodininkė Onutė Zakarienė

    Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos muzikos skyrius
    (Vytauto g. 23, Druskininkai)

    2018 02

     

    Suaugusiųjų mokymo skyriaus darbų paroda-ekspozicija

    V. K. Jonyno dailės skyriaus suaugusiųjų klasių mokiniai

    Mokytoja metodininkė Eglė Maračinskaitė

    Druskininkų savivaldybės II a. foje (Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai)

    2018 02

     

    Akrilo technika. Tapybos darbų paroda-ekspozicija

    V. K. Jonyno dailės skyriaus mokiniai

    Mokytoja metodininkė Eglė Maračinskaitė

    GRAND SPA Lietuva ekspozicinė erdvė (V. Kudirkos g. 45, Druskininkai)

    2018 02

     

    Autoportretų paroda-ekspozicija

    V. K. Jonyno dailės skyriaus mokiniai

    Mokytoja Gintarė Baublytė

    Sanatorijos „Saulutė“ ekspozicinė erdvė (Kurorto g. 5, Druskininkai)

    2018 02

     

    Akvarelės darbų paroda-ekspozicija

    V. K. Jonyno dailės skyriaus 2-4 klasių mokiniai

     

    Vyr. mokytoja Alė Kalėdienė

    „Saulės“ pagrindinė mokykla (Ateities g. 13, Druskininkai)

    ___________________________________


    Priedas Nr.2

    DRUSKININKŲ JAUNIMO UŽIMTUMO CENTRO 2018 M. VASARIO MĖN.  VEIKLOS PLANAS

    Diena

    Val.

    Priemonės

    Dalyvauja

    Atsakingas

    Vieta

    RENGINIAI

    02/01

    19.00

    Mobilus darbas Leipalingyje

    Leipalingio jaunimas

    Aistė Fedaravičiūtė

    Juozas Kazlauskas

    Leipalingio laisvalaikio salė

    02/03

    19.00

    „Humoro klubas“: Renginiai, šviesos, aparatūra (www.bilietai.lt)

    Savivaldybės bendruomenė

    Marius Dovidauskas

    Juozas Kazlauskas

    I a. salė

    02/06

    19.00

    Intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ IX sezono 4-asis žaidimas

    Savivaldybės jaunimas, bendruomenė

    Juozas Kazlauskas

    I a. salė

    02/07

    17.30

    Susitikimas-praktinė paskaita su kineziterapeutu Karoliu Juknevičiumi

    Savivaldybės jaunimas, bendruomenė

    Juozas Kazlauskas

    III a. jaunimo erdvė

    02/08

    16 ir 18 val.

    Olego Šurajevo filmas „Grąžinti nepriklausomybę“ (Bilieto kaina – 4 EUR)

    Savivaldybės bendruomenė

    Marius Dovidauskas

    Juozas Kazlauskas

    I a. salė

    02/08

    19.00

    Stalo žaidimų klubo vakaras

    Savivaldybės jaunimas, bendruomenė

    Juozas Kazlauskas

    III a. konferencijų salė

    02/09

    19.00

    Valentino diskoteka

    Savivaldybės jaunimas

    Deividas Laukionis

    Marius Dovidauskas

    I a. salė

    02/10

    14.00

    Orientacinės varžybos „Didžiosios Moremonų paieškos 2018“

    Savivaldybės bendruomenė

    Juozas Kazlauskas

     

    Pramogų aikštė

    02/13

    19.00

    Intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ IX sezono 5-asis žaidimas

    Savivaldybės jaunimas, bendruomenė

    Juozas Kazlauskas

    III a. konferencijų salė

    02/13

    18.00

    Muzikinis spektaklis „Beprotiškai fantastiškos maestro Vytauto Kernagio dainos“

    Savivaldybės bendruomenė

    Deividas Laukionis

    Marius Dovidauskas

    I a. salė

    02/14

    18.00

    Muzikinis spektaklis „Dainuosma mudu abudu“

    Savivaldybės bendruomenė

    Deividas Laukionis

    Marius Dovidauskas

    I a. salė

    02/14

    19.00

    Stalo žaidimų klubo vakaras

    Savivaldybės jaunimas, bendruomenė

    Juozas Kazlauskas

     

    III a. konferencijų salė

    02/15

    18.00

    Japonų tradicinio šokio spektaklis

    Savivaldybės bendruomenė

    Deividas Laukionis

    Marius Dovidauskas

    I a. salė

    02/19

    15.00

    Stalo žaidimų, kaip neformalaus ugdymo priemonės, pristatymas psichologams

    Savivaldybės psichologų bendruomenė

    Juozas Kazlauskas

    III a. konferencijų salė

    02/20

    19.00

    Intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ IX sezono 6-asis žaidimas

    Savivaldybės jaunimas, bendruomenė

    Juozas Kazlauskas

     

    I a. salė

    02/22

    14.00

    VSB konferencija-paroda „Sveikatos galerija-4“

    Savivaldybės jaunimas, bendruomenė

    Deividas Laukionis

    Marius Dovidauskas

    I a. salė

    02/22

    19.00

    Stalo žaidimų klubo vakaras

    Savivaldybės jaunimas, bendruomenė

    Juozas Kazlauskas

     

    III a. konferencijų salė

    02/23

    18.00

    Filmas „Pelėdų kalnas“

    Bilieto kaina – 4 EUR.

    Savivaldybės bendruomenė

    Marius Dovidauskas

    Juozas Kazlauskas

    I a. salė

    02/24

    17.00

    Filmas „Pelėdų kalnas“

    Bilieto kaina – 4 EUR.

    Savivaldybės bendruomenė

    Marius Dovidauskas

    Juozas Kazlauskas

    I a. salė

    02/27

    19.00

    Intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ IX sezono 7-asis žaidimas

    Savivaldybės jaunimas, bendruomenė

    Juozas Kazlauskas

     

    I a. salė

    KITOS VEIKLOS

    Choreografijos salė

    Pirmadieniais

    15 val.

    Parkūro mokymai

    Savivaldybės jaunimas

    Deividas Laukionis

    I a. salė

    Jaunimo erdvė

    Pirmadieniais

    15.00 – 20.00

    Atsižvelgiant į jauno žmogaus poreikius teikiama:

    -          socialinė, pedagoginė ir psichologinė pagalba;

    -          informuojamas bei konsultuojamas jaunimas jam aktualiais klausimais;

    -          organizuojamos skirtingos veiklos, kurių metu  jaunuolis tobulina  socialinius ir gyvenimo įgūdžius;

    -          erdvėje sudaroma galimybė pailsėti, pabendrauti bei saugiai leisti laisvalaikį.

    Savivaldybės jaunimas nuo 14 iki 29 metų

    Aistė Fedaravičiūtė

    Kristina Fedaravičiūtė

    Jaunimo laisvalaikio erdvė

    Antradieniais

    Aistė Fedaravičiūtė

    Jaunimo laisvalaikio erdvė

    Trečiadieniais

    Aistė Fedaravičiūtė

    Juozas Kazlauskas

    Jaunimo laisvalaikio erdvė

    Ketvirtadieniais

    Aistė Fedaravičiūtė

    Jaunimo laisvalaikio erdvė

    Penktadieniais

    Aistė Fedaravičiūtė

    Marius Dovidauskas

    Deividas Laukionis

    Jaunimo laisvalaikio erdvė

    I a. salėje

    Šeštadieniais

    Pagal grafiką

    Jaunimo laisvalaikio erdvė

    Savanoriška veikla

    Trečiadieniais

    15.00 – 17.00

    Kviečiamas jaunimas norintis savanoriauti Druskininkų savivaldybės įstaigose

    Savivaldybės jaunimas

    Daiva Norkūnienė

    Tel. 8 618 54485

    II a., 204 kabinetas

    Ketvirtadienis

    15.00 -20.00

    Kviečiamas jaunimas norintis savanoriauti Druskininkų JUC renginiuose

    Savivaldybės jaunimas

    Juozas Kazlauskas

    Tel. 8 646 56003

    Jaunimo laisvalaikio erdvė

    Pagalba, konsultavimas

    Pirmadieniais

    15.00-20.00

    Konsultuojamas jaunimas įsidarbinimo klausimais

    Savivaldybės jaunimas

    Aušra Nedzinskienė

    Kristina Fedaravičiūtė

    II a., 202 kabinetas

    Jaunimo laisvalaikio erdvė

    Pirmadieniais, Penktadieniais

    16.00 – 19.00

    Pagalba DJ klausimais

    Savivaldybės jaunimas

    Deividas Laukionis

    I a. salėje

    Trečiadienis

    15.00-20.00

    Konsultuojamas jaunimas renginių organizavimo, scenarijų rašymo  klausimais

    Savivaldybės jaunimas

    Juozas Kazlauskas

    Jaunimo laisvalaikio erdvė

    Penktadieniais

    15.00-20.00

    Konsultuojamas jaunimas foto kameros bei video kameros panaudojimo, nuotraukų apdorojimo bei filmų kūrimo klausimais

    Savivaldybės jaunimas

    Marius Dovidauskas

    I a. salė

     

     

     

     

     

     

     

    JGI projektas „Atrask save“

    Pirmadieniai - Penktadieniais

    15.00 – 17.00

    Pagalba teikiama jaunimui kuris nesimoko, nori išeiti iš švietimo sistemos bei nežino kur kreiptis

    Savivaldybės jaunimas

    Kristina Fedaravičiūtė

    Tel. 8 633 35744

    II a. 203 kabinetas

    Daugiau informacijos www.juc.lt

    www.facebook.com/DruskininkuJUC

    Priedas Nr.3

    DRUSKININKŲ SPORTO CENTRO 2018 M. VASARIO MĖNESIO DARBO PLANAS

     

    Diena

     

    Val.

    Priemonės

    Dalyvauja

    Atsakingas

    Vieta

    RENGINIAI

    02-01

     

    Lietuvos MKL jaunučių U15 (gim. 2003 m.) krepšinio čempionatas: Jurbarko KKSC – Druskininkų SC.

    Jurbarko KKSC ir Druskininkų SC komandos.

    Gintaras Grigas,

    Sigitas Šimkūnas.

    Jurbarkas

    02-02

     

    Lietuvos MKL berniukų U14 (gim. 2004 m.) krepšinio čempionatas: Marijampolės ŽSM –Druskininkų SC.

    Druskininkų SC ir Marijampolės ŽSM komandos.

    Gintaras Grigas,

    Sigitas Šimkūnas.

    Marijampolė

    02-02

     

    Lietuvos jaunimo U19 rankinio čempionato II diviziono varžybos: Panevėžio KKSC 2 - Druskininkų SC.

    Panevėžio KKSC 2  ir Druskininkų SC komandos

    Gintaras Grigas, Žilvinas Matijošaitis.

    Panevėžys

    02-03

     

    Lietuvos jaunių U17 merginų rankinio čempionato varžybos: Kauno raj. SM - Druskininkų SC. 

    Druskininkų SC ir Kauno raj. SM  komandos.

    Gintaras Grigas,

    Danguolė Sukankaitė.

    Kaunas

    02-03

     

    Lietuvos MKL U12 berniukų (gim. 2006 m.) krepšinio čempionatas: Sabonio KC 2  –Druskininkų SC.

    Druskininkų SC ir Sabonio KC 2 komandos.

    Gintaras Grigas,

    Algimantas Baranauskas.

    Kaunas

    02-04

    11:00 – 18:00

    Druskininkų savivaldybės 2017/2018m.  krepšinio čempionatas

    Druskininkų savivaldybės bendruomenė

     

    Aurimas Kadziauskas

     

    Druskininkų sporto centras

     

    02-04

    15:00 – 17:00

    Druskininkų savivaldybės vyrų salės futbolo čempionatas Seimo nariui prof. Justinui Krosui atminti

    Druskininkų savivaldybės bendruomenė

     

    Aurimas Kadziauskas

     

    „Atgimimo“ mokykla

    02-08

     

    Lietuvos vaikų U13 mergaičių rankinio čempionato B pogrupio varžybos.

    B pogrupio komandos.

    Gintaras Grigas,

    Danguolė Sukankaitė.

    Vilnius

    02-10

     

    Lietuvos MKL berniukų U14 (gim. 2004 m.) krepšinio čempionatas: Kauno KM „Perkūnas“ –Druskininkų SC.

    Druskininkų SC ir Kauno KM „Perkūnas“  komandos.

    Gintaras Grigas,

    Sigitas Šimkūnas.

    Kaunas

    02.10

    12:00

    Lietuvos vyrų tinklinio pirmenybės

    Druskininkų ir Vilniaus komandos

    Edgaras Suchanekas

    Druskininkų sporto centras

     

    02-11

     

    Lietuvos MKL U12 berniukų (gim. 2006 m.) krepšinio čempionatas: Druskininkų SC – Prienų KKSC. 

    Druskininkų SC ir Prienų KKSC komandos.

    Gintaras Grigas, Algimantas Baranauskas.

    Druskininkų sporto centras

    02-11

    11:00 – 18:00

    Druskininkų savivaldybės 2017/2018m.  krepšinio čempionatas

    Druskininkų savivaldybės bendruomenė

     

    Aurimas Kadziauskas

     

    Druskininkų sporto centras

     

    02-11

    15:00 – 17:00

    Druskininkų savivaldybės vyrų salės futbolo čempionatas Seimo nariui prof. Justinui Krosui atminti

    Druskininkų savivaldybės bendruomenė

     

    Aurimas Kadziauskas

     

    Druskininkų sporto centras

     

    02-14

     

    Lietuvos MKL jaunučių U15 (gim. 2003 m.) krepšinio čempionatas: Kauno „Tornado“ KM 2 – Druskininkų SC.

    Kauno „Tornado“ KM 2  ir Druskininkų SC komandos.

    Gintaras Grigas,

    Sigitas Šimkūnas.

    Kaunas

    02-15

     

    Lietuvos MKL U12 berniukų (gim. 2006 m.) krepšinio čempionatas: Sabonio KC 1  –Druskininkų SC.

    Druskininkų SC ir Sabonio KC 1 komandos.

    Gintaras Grigas,

    Algimantas. Baranauskas.

    Kaunas

    02-16

     

    Lietuvos MKL berniukų U14 (gim. 2004 m.) krepšinio čempionatas: Kaišiadorių ŠSPC –Druskininkų SC.

    Druskininkų SC ir Kaišiadorių ŠSPC komandos.

    Gintaras Grigas,

    Sigitas Šimkūnas.

    Druskininkai

    02-17

     

    Lietuvos jaunių U17 merginų rankinio čempionato varžybos: Vilniaus SM „Tauras“ - Druskininkų SC. 

    Druskininkų SC ir Vilniaus SM „Tauras“  komandos.

    Gintaras Grigas,

    Danguolė Sukankaitė.

    Vilnius

    02-18

    11:00 – 18:00

    Druskininkų savivaldybės 2017/2018m.  krepšinio čempionatas

    Druskininkų savivaldybės bendruomenė

     

    Aurimas Kadziauskas

     

    Druskininkų sporto centras

     

    02-18

    15:00 – 17:00

    Druskininkų savivaldybės vyrų salės futbolo čempionatas Seimo nariui prof. Justinui Krosui atminti

    Druskininkų savivaldybės bendruomenė

     

    Aurimas Kadziauskas

     

    Druskininkų sporto centras

     

    02-22

     

    Lietuvos MKL jaunučių U15 (gim. 2003 m.) krepšinio čempionatas: Prienų KKSC – Druskininkų SC.

    Prienų KKSC  ir Druskininkų SC komandos.

    Gintaras Grigas,

    Sigitas Šimkūnas.

    Prienai

    02-23

     

    Lietuvos MKL U12 berniukų (gim. 2006 m.) krepšinio čempionatas: Kauno „Tornado“ KM 1  –Druskininkų SC.

    Druskininkų SC ir Kauno „Tornado“ KM 1   komandos.

    Gintaras Grigas,

    Algimantas Baranauskas.

    Kaunas

    02-23

     

    Druskininkų savivaldybės 2017/2018m.  krepšinio čempionatas (pusfinaliai)

    Druskininkų savivaldybės bendruomenė

     

    Aurimas Kadziauskas

     

    Druskininkų sporto centras

     

    02-24

     

    Druskininkų savivaldybės 2017/2018m.  krepšinio čempionatas (pusfinaliai)

    Druskininkų savivaldybės bendruomenė

     

    Aurimas Kadziauskas

     

    Druskininkų sporto centras

     

    02-25

    11:00 – 18:00

    Druskininkų savivaldybės 2017/2018m.  krepšinio čempionatas

    Druskininkų savivaldybės bendruomenė

     

    Aurimas Kadziauskas

     

    Druskininkų sporto centras

     

     __________________________________________________

    Švietimoskyriaus vedėjas                                                                                                                                                         Jevgrafijus Samuchovas

     

     

     


     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     


     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Informacija atnaujinta:2018-02-09 13:10:42

    © 2011 Druskininkų sav. administracija. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.