Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
Versija neįgaliesiems

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

RSS naujienų prenumerata
Savivaldybė Meras Taryba
Veikla

Vasaros poilsio dieninių stovyklų Druskininkų savivaldybėje grafikas

Druskininkų savivaldybės strateginis planas

Mokyklų tinklo pertvarka

Nuotolinis mokymas

Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centras (akredituota vidurinio ugdymo programa)-vienintelis Lietuvoje, įgijęs leidimą vykdyti nuotolinį mokymą pagal suaugusiųjų bendrojo ugdymo programas.

Informuojame, kad visi, kurie yra neįgiję pagrindinio ir/ar vidurinio išsilavinimo, turi galimybę mokytis Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre nuotoliniu būdu. Tai galimybė mokytis bendrojo ugdymo dalykų asmeniui patogiu laiku ir prieinamoje vietoje. Prisijungę prie interneto besimokantieji galės tiesiogiai bendrauti su mokomųjų dalykų mokytojais arba peržiūrėti mokomąją medžiagą ir kt.

Siekdami mažinti Lietuvos žmonių emigraciją, įtakoti jų geresnį gyvenimą Lietuvoje bei palengvinti jų integraciją į darbo rinką, kviečiame pasinaudoti teikiamu siūlymu mokytis nuotoliniu būdu, tapti oriais visuomenės piliečiais ir palankiomis sąlygomis įgyti aukštesnį išsilavinimą.

Smulkesnė informacija teikiama tel. (8 425) 56861248843, el. p. psc@akmene.lt , internetinėje svetainėje www.smc.akmene.lt arba Centre adresu : Vytauto g.3, Naujoji Akmenė.

 

 DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ŠVIETIMO SKYRIAUS 2015 M. GEGUŽĖS MĖN. DARBO PLANAS

Data

Val.

Priemonės

Dalyvauja

Atsakingas

Vieta

   

 

PASITARIMAI, POSĖDŽIAI, SUSIRINKIMAI

 
       

Kiekvieną dieną

8.30

Pasitarimai Švietimo skyriaus specialistams

J.Samuchovas

Vyr. specialistės

J.Samuchovas

221 kab.

Data bus patikslinta

15.00

Švietimo įstaigų vadovų pasitarimas

Įstaigų vadovai

J.Samuchovas

Mažoji salė

05-04

15.00

Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų (išskyrus „Ryto“ gimnaziją) vadovų pasitarimas dėl Šeimos šventės

Švietimo įstaigų vadovai

J.Matonienė,

A.Nedzinskienė

JUC

05-08

14.00

Instruktažas rusų kalbos egzamino vykdytojams

Rusų kalbos egzamino vykdytojai

L. Černiauskienė

„Ryto“ gimnazija

05-22

14.00

Instruktažas anglų kalbos egzamino vykdytojams

Anglų kalbos egzamino vykdytojai

L.Černiauskienė

„Ryto“ gimnazija

05-30

14.00

Instruktažas egzaminų vykdytojams

Egzaminų vykdytojai

L.Černiauskienė

„Atgimimo“ mokykla

           
   

DUOMENŲ IR INFORMACIJOS KAUPIMAS, SISTEMINIMAS IR PATEIKIMAS ĮVAIRIOMS INSTITUCIJOMS

 
       

Iki 05-20

 

Duomenų apie gautus tėvų prašymus priimti vaikus į švietimo įstaigas aptarimas ir apibendrinimas su švietimo įstaigų vadovais.

Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigos (išskyrus „Ryto“ gimnaziją)

J. Matonienė

Švietimo įstaigų vadovai

 
   

OLIMPIADOS, KONKURSAI, VARŽYBOS, RENGINIAI

 

05-04

14.30

„Golas“- Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynės 2015

Bendrojo ugdymo mokyklų komandos

V. Kapčius

L. Gražulienė

„Saulės“ pagrindinė mokykla (stadionas)

05 - 06

14.00

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Druskininkų savivaldybės tarpmokyklinės lengvosios atletikos keturkovės berniukų komandų varžybos

2001 metų gimimo ir jaunesni

L. Gražulienė

S. Stravinskienė

„Saulės“ pagrindinė mokykla (stadionas)

05-06

14:00

Šaškių varžybos 1-4 kl.

Bendrojo ugdymo mokyklų komandos

S.Stravinskienė

A.Petrauskas

„Atgimimo“ m-kla

05-07

10.00

Druskininkų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių raiškaus skaitymo konkursas

Bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokiniai

J. Matonienė,

Viečiūnų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojų metodinė grupė

Viečiūnų pagrindinė mokykla

05-08

10.00

Pradinių (I-V) klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ III etapas (regioninis)

Druskininkų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių komandos, užėmusios I ir II vietas

J.Matonienė,

V.Žėkaitė

„Atgimimo“ mokykla (pradinių klasių korpusas)

05-08

9.00

Pagrindinių mokyklų 8 klasių mokinių chemijos olimpiada

8 klasių mokiniai

L.Černiauskienė

Švietimo centras

05-09

9.00

Rusų kalbos valstybinis brandos egzaminas

„Ryto“ gimnazija

Švietimo centras

L.Černiauskienė

„Ryto“ gimnazija

05 - 11

14.00

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Druskininkų savivaldybės tarpmokyklinės lengvosios atletikos keturkovės mergaičių komandų varžybos

2001 metų gimimo ir jaunesni

L. Gražulienė

S.Stravinskienė

„Saulės“ pagrindinė mokykla (stadionas)

05-15

16.00

Šeimų šventė (Šventės globėja- Seimo narė K.Miškinienė)

Ikimokyklinio ir pagrindinio ugdymo įstaigų kolektyvai ir šių įstaigų vaikų šeimos

A.Nedzinskienė,

J.Matonienė

JUC

05-20

10.00

Kūrybinis pleneras „Pavasario mozaika“

Bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokiniai

Leipalingio pagrindinės mokyklos pradinių kl. mokytojos R.Šumskienė ir A.Laukionienė

Leipalingio pagrindinė mokykla

05-20

9.30

Priešmokyklinukų sporto šventė „Gražioj Lietuvoj spritni dzūkai“

Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų priešmokyklinukų komandos

G.Zdanavičienė,

S.Stravinskienė

„Saulės“ pagrindinė mokykla (stadionas)

05-22

10.00

Tarpklasinės savivaldybės pagrindinių mokyklų pradinių klasių mokinių estafečių varžybos

Pagrindinio ugdymo mokyklų pradinių klasių mokiniai

„Atgimimo“ mokyklos pradinių klasių mokytojai, atsakingi už sportą

„Atgimimo“ mokykla

05-23

9.00

Anglų k. valstybinis brandos egzaminas

„Ryto“ gimnazija

Švietimo centras

L.Černiauskienė

„Ryto“ gimnazija

05-25

 

Menų mokyklinis brandos egzaminas:

„Ryto“ gimnazija,

Švietimo centras

L.Černiauskienė

Ryto“ gimnazija

02-25

05-26

 

Technologijų mokyklinis brandos egzaminas:

Darbų aprašų vertinimas ir vertinimas

Darbų pristatymo vertinimas

„Ryto“ gimnazija

L.Černiauskienė

„Ryto“ gimnazija

05-26

15 .00

7-12 klasių mokinių ir mokytojų miniatiūrų konkursas „Gimtasis miestas miniatiūrose“

Bendrojo ugdymo mokyklos

L. Černiauskienė,

E. Maračinskaitė

M.K. Čiurlionio meno mokykla

           
   

METODINĖ VEIKLA

     
           

05-14

15.30

Anglų kalbos metodinio būrelio susirinkimas

Anglų kalbos mokytojai

Metodinio pirmininkė

D. Česaitytė - Rutkauskienė

Druskininkų švietimo centras

           
   

KITOS PRIEMONĖS

     
           

Gegužės

5-15 dienomis

 

Standartizuotų testų administravimas pagal patvirtintą tvarkaraštį ir vykdymo bei vertinimo priežiūra

 

L. Gražulienė

 
   

Tarybos sprendimų projektų rengimas

 

Vedėjas, specialistės

 
             

INFORMACIJA APIE DRUSKININKŲ LOPŠELIUOSE - DARŽELIUOSE IR SAVIVALDYBĖS PAGRINDINIŲ MOKYKLŲ IKIMOKYKLINIO UGDYMO SKYRIUOSE ESAMAS LAISVAS VIETAS 2015 M. GEGUŽĖS 1 D.

Įstaiga

Lopšelio grupės

Darželio grupės

Priešmokyklinio ugdymo grupės

 

Yra vaikų

Laisvų vietų

Yra vaikų

Laisvų

vietų

Yra vaikų

Laisvų vietų

l/d „Bitutė“

48

 

164

 

20

 

l/d „Žibutė‘

60

 

185

4

42

 

Leipalingio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius „Liepaitė“

16

 

41

 

14

6

Viečiūnų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius „Linelis“

18

 

45

 

17

3

Iš viso

142

 

435

4

93

9

Lopšeliai- darželiai ir pagrindinių mokyklų ikimokyklinio ugdymo skyriai

Eil.

Nr.

Švietimo įstaigos pavadinimas

Ikimokyklinio amžiaus vaikų skaičius

Priešmokyklinio

ugdymo grupėse

Iš viso vaikų

1.

Lopšelis- darželis„Žibutė“

245

42

287

2.

Lopšelis- darželis„Bitutė“

212

20

232

3.

Viečiūnų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius „Linelis“

63

17

80

4.

Leipalingio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius „Liepaitė“

57

14

71

5

Iš viso

577

93

670

Informacija atnaujinta:2015-07-21 15:13:38
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
Žiniasklaida
apie mus

NAUDINGA
INFORMACIJA

Nuotraukų
galerija
Klausiate-
atsakome

   

  

   K.DINEIKOS SVEIKATINGUMO  PARKE VYKSTANČIOS VEIKLOS

 

 

 



Smart Druskininkai

 






 


 





  



Vietinė rinkliava 


 


 


 












                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.