Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkuose šurmuliavo akcija „Darom 2017“

 2017-04-22

Šiandien Druskininkuose, kaip ir visoje Lietuvoje, šurmuliavo akcijos „Darom 2017“ dalyviai – gamtai ir mus supančiai aplinkai neabejingi druskininkiečiai neišsigando lietaus ir vėjo.Prie akcijos prisijungė visos Druskininkų savivaldybės mokyklos, Leipalingio ir Viečiūnų seniūnijų gyventojai, įmonės, įstaigos ir organizacijos, visi akciją palaikantys žmonės.Prie ONE nuotykių parko gausiai susibūrė savivaldybės administracijos darbuotojai ir Druskininkų savivaldybės tarybos nariai su šeimomis - visi drauge jie sutvarkė prie ONE nuotykių parko esantį mišką. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Druskininkų policijos komisariato pareigūnai tvarkė Alkos tvenkinio aplinką bei pakrantes.

Abiturientai pasidalino įspūdžiais iš Klasių krepšinio čempionate laimėtos kelionės

 2017-04-21

Druskininkų „Ryto“ gimnazijos 3Ė klasės mokiniai, kovo mėnesį Alytaus apskrities bendrojo lavinimo mokyklų 9-12 klasių krepšinio čempionate laimėję III-ąją vietą ir iškovoję kelionę į Krokuvą, kelionėje patirtais įspūdžiais pasidalino ir už suteiktą galimybę dalyvauti čempionate padėkojo Druskininkų savivaldybės merui R. Malinauskui. Kartu su mokiniais savivaldybėje apsilankė Druskininkų „Ryto“ gimnazijos direktorė Egidija Vilkienė, klasės auklėtoja Dalė Urbonienė ir Haroldas Eitmantis, treniravęs mokinius svarbioms varžyboms. „Kelionė tikrai labai patiko,  daug pamatėme ir sužinojome įdomių istorinių faktų, o didžiausią įspūdį paliko Veličkos druskos kasyklos“,  – įspūdžiais dalinosi mokiniai.

Kviečiame dalyvauti visuomeninėje akcijoje DAROM 2017

 2017-04-21

Druskininkai ir jų apylinkės visada pasižymėjo švara ir tvarka, todėl kviečiame jaunimą, įmones, įstaigas, organizacijas, visus bendruomenės narius ir vėl prisidėti prie viešųjų erdvių tvarkymo akcijos „Darom“ metu. Akcijos pradžia – 2017 m. balandžio 22 d. 10 val. Prašome visų, norinčių prisidėti prie savivaldybės viešųjų erdvių tvarkymo, esant galimybei atsinešti pirštines ir maišus šiukšlėms rinkti. Surinktų šiukšlių išvežimą organizuos Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio skyrius.

Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetų posėdžiuose – druskininkiečiams aktualūs klausimai

 2017-04-21

Balandžio 20 dieną, ketvirtadienį, posėdžiavo jungtiniai Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai, kuriuose svarstyti projektų įgyvendinimo, švietimo, biudžeto,  gatvių pavadinimų sutrikimo ir keitimo bei kiti gyventojams aktualūs klausimai.

Posėdžiuose taip pat pristatytas sprendimo projektas dėl gatvių pavadinimų suteikimo ir keitimo.  Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas-vyriausiasis architektas Vilius Margelis pažymėjo, kad šiuo sprendimo projektu siūloma suteikti naujus gatvių pavadinimus Guronių kaime ir pakeisti Gerdašių gatvės geografines charakteristikas pratęsiant.

Mokinių savivaldų nariai mokėsi atstovauti mokinių interesus bei reikšti nuomonę

 2017-04-21

Pastaruoju metu kyla daug įvairių diskusijų dėl inicijuojamų švietimo reformų, įvairių pokyčių, kurie turėtų pagerinti švietimo kokybę, ugdymosi rezultatus. Druskininkų savivaldybės mokinių taryba kvietė visų mokyklų atstovus išreikšti jaunimo – mokinių nuomonę šiais aktualiais klausimais. Druskininkų jaunimo užimtumo centre organizuota diskusija – debatai  „ Ar inicijuojamos švietimo reformos pagerins ugdymosi kokybę?“

Lankėsi delegacija iš Lenkijos

 2017-04-20

Šiandien Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės vadovais susitiko delegacija iš Lenkijos, Górowo Iławeckie miesto. Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir mero pavaduotojas Linas Urmanavičisu svečiams išsamiai pristatė kurorto istoriją, įgyvendintus ir vykdomus projektus, turistų srautus. Delegacija, kurią sudarė Górowo Iławeckie miesto Tarybos nariai ir savivaldybės atstovai, negailėjo gražių žodžių Druskininkams. Po susitikimo savivaldybėje svečiai  apžiūrėjo Druskininkų gydyklą, viešbutį FLORES, išbandė Lynų kelią bei susipažino su "Snow Arena" infrastruktūra.

Finansinė parama smulkiam ir vidutiniam verslui

 2017-04-20

Mieli verslininkai,

Druskininkų savivaldybė administracija kviečia smulkaus ir vidutinio verslo subjektus teikti paraiškas ir pasinaudoti galimybe 2017 metais gauti finansinę paramą pagal Druskininkų savivaldybės tarybos 2017 m. vasario 28 d. sprendimu Nr. T1-19 „Dėl Druskininkų savivaldybės 2017-2019 metų strateginio veiklos plano tvirtinimo“ ir 2017 m. vasario 28 d. sprendimu Nr. T1-20 „Dėl 2017 metų Druskininkų savivaldybės biudžeto“ patvirtiną smulkaus ir vidutinio verslo plėtros priemonę.

Narcizų žydėjimo šventės programa

 2017-04-20

Druskininkai kviečia į Narcizų žydėjimo šventę: 220 tūkstančių narcizų jau skleidžia žiedus

 2017-04-20

Šį savaitgalį, balandžio 21-23 dienomis, Druskininkai kviečia į Narcizų žydėjimo šventę. Vijūnėlės parke žiedus jau išskleidė 220 tūkstančių narcizų, skleidžiasi ir 20 japoniškų sakurų.  Balta narcizų jūra – įspūdingas reginys, kuriuo pasigrožėti ir įsiamžinti skuba ir druskininkiečiai, ir svečiai iš visos Lietuvos bei užsienio. Visą ateinantį savaitgalį Vijūnėlės parke praeivius džiugins skambanti gyva muzika, poezija, teatro artistų pasirodymai, XIX amžiaus epochos kostiumais apsirengę aktoriai.  Mažuosius kurorto svečius džiugins mandalų spalvinimas, aitvarų gamybos pamokos, kojūkininkų pasirodymas ir burbulų šou. Parke veiks grožio ir sveikatinimo priemonių mugė, o Vilniaus alėjoje šurmuliuos tautodailininkai ir amatininkai. Norintieji visas tris šventės dienas galės dalyvauti teminėse ekskursijose ir  dar geriau susipažinti su Druskininkais.

„Saulės“ mokyklos komanda - teisinių žinių konkurso „Temidė“ III etapo nugalėtoja

 2017-04-20

Šį mėnesį Alytaus kolegijoje buvo surengtas bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų teisinių žinių konkurso „Temidė“ III etapas. Šiame etape rungėsi septynios Alytaus miesto ir rajono mokyklų komandos. Druskininkams atstovavo „Saulės“ pagrindinės mokyklos komanda „Saulė“(8b klasės mokiniai: J.Van Gucht, J.Voveris,  A.Miliauskaitė, U.Žėkaitė ir E.Svirnelytė). 

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.