Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Sveikinimas Druskininkų garbės pilietei Violetai Kaubrienei

 2017-02-28

Gerbiama Violeta Kaubriene,

      Nuoširdžiai dėkojame už Druskininkų krašto kultūrai reikšmingą veiklą – esate renginių, profesionalaus vaizduojamojo meno mecenatė, visada geranoriškai prisidedate prie meno klestėjimo kurorte.

    Sakoma, kad svarbiausias meno tikslas – padėti žmonėms geriau suprasti ir labiau mylėti gyvenimą. Savo veikla visiems primenate, kad žmogiškumas ir kultūra pirmiausia gimsta mūsų širdyse ir kasdieniniuose darbuose.

    Sveikindami gimtadienio proga linkime stiprios sveikatos, energijos ir neblėstančios meilės gyvenimui.  

 Druskininkų savivaldybės Taryba ir administracija 

Druskininkų savivaldybės atstovai dalyvavo mokymuose apie dingusių vaikų atvejų vadybą

 2017-02-27

Vasario 23 d. Alytaus miesto pedagoginėje psichologinėje tarnyboje Dingusių žmonių šeimų paramos centras organizavo pirmuosius Lietuvoje mokymus apie dingusių vaikų atvejų vadybą. Mokymuose dalyvavo ir Druskininkų savivaldybės atstovai bei Vaiko gerovės komisijos nariai iš visų Alytaus apskrities savivaldybių.

Mokymų metu lektorės Simona Bieliūnė ir Odeta Intė VGK nariams buvo pristatė nemokamą Lietuvoje veikiančią karštąją liniją 116 000, skirtą pranešimams dėl dingusių vaikų bei linijos paslaugas dingusių vaikų artimiesiems ir patiems dingusiems ar apie pabėgimą galvojantiems vaikams.

Mokymų metu visi diskutavo apie skirtingus vaikų dingimo atvejus. Buvo aptartos ir pagrindinės vaikų dingimo priežastys. Dažniausia vaikų dingimo priežastis – bėgantys vaikai.

Didysis Užgavėnių siautulys Viečiūnuose

 2017-02-27

Jubiliejiniame Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių krepšinio čempionato finale – atkaklios kovos ir įspūdingi prizai

 2017-02-25

Šiandien Druskininkų sporto centre virė atkaklios krepšinio kovos – dėl įspūdingų prizų kovėsi stipriausios  jubiliejinio, dešimtojo Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių krepšinio čempionato komandos. Po atkaklios kovos čempionų taurę iškovojo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 4ga klasė. Jiems atiteko įspūdinga kelionė į Paryžių 40-čiai žmonių. Antroji vieta ir kelionė į Prahą atiteko Alytaus miesto Jotvingių gimnazijos 3 g klasės komandai. Trečiąją vietą šiemet laimėjo Druskininkų „Ryto“ gimnazijos 3ė klasė, druskininkiečių klasei atiteko kelionė į Krokuvą. Ketvirtąją vietą iškovojo ir kelione į Gdanską džiaugsis Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos 3ag klasės krepšininkai.

Druskininkiečiai rašė Nacionalinį diktantą

 2017-02-24

Šiandien druskininkiečiai, panorę išmėginti savo lietuvių kalbos žinias, rinkosi į „Atgimimo“ mokyklą, kur rašė Nacionalinį diktantą. Nacionalinis diktantas – vienintelis suaugusiųjų raštingumą skatinantis konkursas, organizuotas dešimtąjį kartą. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai.  Šiais metais Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje  diktantą rašė 32 gimtosios kalbos puoselėtojai – jų darbai bus siunčiami į Vilnių vertinimui.

„Ryto“ gimnazijoje savo jėgas išbandė 72 mokiniai – geriausi darbai taip pat bus siunčiami į Vilnių.

Kviečiame į Užgavėnių šventę

 2017-02-24

Bus rekonstruojamas lenktas tiltelis per Ratnyčios upę

 2017-02-23

Druskininkų centre Nemuno ir Ratnyčios upių santakoje esantis lenktas tiltelis bus rekonstruojamas, įgyvendinant projektą bus sutvarkytos ir tilto prieigos. Atliekant rekonstrukciją bus išlaikomos tilto kultūros paveldo vertingosios savybės, daug dėmesio kreipiama į architektūrinius, kraštovaizdžio projektavimo sprendinius. Vaizdingoje vietoje – Ratnyčios ir Nemuno – upių santakoje esantis tiltas išsiskiria savo grakščia lenkta forma, turi ypatingą aurą ir yra populiarus tarp druskininkiečių ir kurorto svečių, ypatingai tarp jaunavedžių ir jaunimo – dažnai jis vadinamas meilės tiltus, nes kasmet  ant jo turėklų atsiranda jausmus įprasminančios meilės spynos.

Kviečiame dalyvauti moksleivių nuotraukų konkurse „Sveika šeima“

 2017-02-23

Nuo vasario 15 dienos visoje Lietuvoje prasidėjo ligonių kasų organizuojamas moksleivių nuotraukų konkursas „Sveika šeima“. Vilniaus teritorinė ligonių kasa kviečia visus Vilniaus ir Alytaus apskričių progimnazijų, pagrindinių, vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleivius, išskyrus pradinukus, taip pat profesinio rengimo mokyklų mokinius dalyvauti ir fotografuoti. Konkursas vyks iki kovo 31 dienos. Konkurso tema – šeimos gydytojo rūpestis visų šeimos narių sveikata, tad ir nuotraukos turėtų atspindėti tai, kaip moksleiviai mato šio svarbiausio šeimai gydytojo vaidmenį saugant šeimos sveikatą.

Pasitikime pavasarį aktyviai: prisijunkite prie 10 tūkstančių žingsnių akcijos

 2017-02-23

Yra daugybė būdų džiaugtis fizine veikla su savo draugais, šeima ar kolegomis. Ir vieną iš jų druskininkiečiams ir kurorto svečiams siūlo akcijos „Pradėk nuo savęs“ organizatoriai.

Kviečiame dalyvauti ir jėgas išbandyti akcijoje „10 tūkstančių žingsnių kasdien: moterys eina į Romą, vyrai – į Atėnus“.

Kovo 1 d. prasideda akcija „10 tūkstančių žingsnių kasdien: moterys eina į Romą, vyrai – į Atėnus“ (toliau – akcija). Akcijos tikslas – skatinti gyventojų fizinį aktyvumą, kasdien nueinant (nubėgant, nučiuožiant, nuplaukiant ar kitaip įveikiant) 10 tūkst. žingsnių atitinkantį atstumą.

Pilnesnis Druskininkų savivaldybės biudžetas – bendrų pastangų rezultatas

 2017-02-23

„Svarbių tikslų pasiekti galime bendradarbiaudami“, - susumavus praėjusių metų rezultatus būtent taip galima apibendrinti mokesčių mokėtojų, Druskininkų savivaldybės ir Kauno AVMI specialistų indėlį į pilnesnį rajono savivaldybės biudžetą. Tai reiškia ne tik didėjančias galimybes gerinti rajono infrastruktūrą, įgyvendinti įvairius socialinius ar kultūrinius projektus, plėtoti teikiamų viešųjų paslaugų spektrą ir jų kokybę. Apie praėjusių metų darbus, bendras pastangas ir didėjantį mokesčių mokėtojų sąmoningumą plačiau pasakoja Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.