Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kauno apygardos administracinis teismas patvirtino Druskininkų savivaldybės tarybos veiklos reglamento teisėtumą

 2017-12-13

Kauno apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija praėjusią savaitę paskelbė sprendimą, kuriuo atmetė savivaldybės tarybos opozicijos inicijuotą ir tas pačias partijas atstovaujančio   Lietuvos Respublikos Seimo nario Jurgio Razmos pateiktą pareiškimą dėl Druskininkų savivaldybės tarybos veiklos reglamento teisėtumo.

Kauno apygardos administracinis teismas pripažino kad Druskininkų savivaldybės tarybos veiklos  reglamento dalys, reglamentuojančios tarybos posėdžių metu užduodamų klausimų bei pasisakymų trukmę yra teisėtos, t. y. neprieštarauja   Vietos savivaldos įstatymo 24 straipsnio 2 punktui.

Teismo sprendime nurodyta, kad tarybos nariai turi realią ir pakankamą galimybę iš anksto susipažinti su visais klausimais, kurie bus svarstomi posėdyje, juos išanalizuoti bei paruošti konkrečius klausimus, taip pat pasiruošti kalbėti vienu ar kitu klausimu.  Teismo vertinimu, detaliai bei sąžiningai iš anksto susipažinus su tarybos posėdyje svarstytinais klausimais, sprendimų projektais bei kruopščiai ruošiantis tarybos posėdžiams nustatytas laikas apdairiam, rūpestingam bei protingam asmeniui yra visiškai pakankamas užduoti konkretų klausimą ar išreikšti konkrečią poziciją tam tikru klausimu.

Patvirtintas Druskininkų savivaldybės neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektams skirtų lėšų paskirstymas

 2017-12-13

Druskininkų savivaldybės neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų vertinimo ir atrankos komisija 2017 m. lapkričio 13 d. priėmė nutarimą siūlyti administracijos direktoriui skirti Druskininkų invalidų sveikatingumo sporto klubui „Lemtis“ projekto vykdymui   1595 eurus   iš Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir  398,75  eurus iš Druskininkų savivaldybės biudžeto – iš viso   1993,75 eurus ir Druskininkų savivaldybės neįgalių jų draugijos projekto vykdymui 550  eurų iš Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir 137,5 eurus iš Druskininkų savivaldybės biudžeto - iš viso   687,5 eurus.

Kviečiame dalyvauti konkursuose

 2017-12-13

Skelbiami Druskininkų savivaldybės 2018 metų kultūros, sporto ir socialinės veiklos projektų konkursai. Projektų konkursų organizavimo ir finansavimo tvarkos  aprašus, paraiškos formas, vertinimo kriterijus bei prioritetus galima rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainėje www.druskininkai.lt  reklaminiame skydelyje „Savivaldybės remiami projektai“.

Kontaktai pasiteirauti:

Kultūros projektai – vyr. specialistė turizmui ir kultūrai I.Griniūtė, tel. (8 313) 53975, el. p. kultura@druskininkai.lt

Sporto projektai – Švietimo skyriaus vyr. specialistė L.Gražulienė , tel. (8 313) 53372, el. p. lina.g@druskininkai.lt

Socialinės veiklos projektai – Socialinės paramos skyriaus vyr. specialistė B.Petrikienė, tel. (8 313) 55744, el. p. brone.petrikiene@druskininkai.lt

Projektų paraiškos priimamos iki 2018 m. sausio 5 d. 15.00 val. Druskininkų savivaldybės administracijoje, Vilniaus al. 18, Druskininkai. Paraiškos turi būti pateiktos užklijuotame voke, ant jo nurodyta, kurios srities konkursui projektas teikiamas. 

„Ryto“ gimnazijoje vyko mokinių konferencija

 2017-12-12

Šių metų gruodžio 8-tą dieną Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje vyko mokinių konferencija, skirta Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui paminėti. Konferencijoje moksleiviai turėjo galimybę atskleisti savo istorines žinias ir įžvalgas, o klausytojai – susipažinti ar prisiminti svarbiausius Lietuvos valstybingumą nulėmusius įvykius.

Renginys pradėtas vaizdine medžiaga, pristatančia, kaip sunkiai lietuviai kūrė  valstybę. Konferenciją tęsė istorijos mokytojos Ramunės Sadauskienės mokinės Indrės Suraučiūtės ruoštas pranešimas. Tema – „Tarptautinė politika. Pirmosios vyriausybės sudarymas“. Indrė išsamiai apibūdino Lietuvos padėtį po Pirmojo pasaulinio karo, santykius su Vokietija ir sunkumus, iškilusius ginant šalies suverenitetą. Besikuriančiai demokratinei valstybei labai svarbus pagrindinis valstybės įstatymas – Konstitucija. Apie ją kalbėjo istorikės Eglės Aurylienės ruošta gimnazistė Gabrielė Žūkaitė. Šiame pristatyme prabilta apie pirmąsias laikinąsias Lietuvos konstitucijas, kurios buvo priimtos labai skirtingomis politinėmis aplinkybėmis ir tapo pagrindu 1922 m. pirmajai nelaikinajai Lietuvos tarpukario Konstitucijai bei šiandieninei Konsitucijai.

Aptarti investiciniai projektai

 2017-12-12

Ketvirtadienį, gruodžio 7 d., vyko Druskininkų savivaldybės vadovų bei specialistų susitikimas su Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos, M. K. Čiurlionio meno mokyklos bei Viečiūnų lopšelio-darželio „Linelis“ vadovais, kurio metu aptarti investiciniai projektai.

Susitikimo metu kalbėta apie tris Regioninių projektų sąrašo projektus, kurie bus įgyvendinti Druskininkų švietimo įstaigose. Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos, M. K. Čiurlionio meno mokyklos bei Viečiūnų lopšelio-darželio „Linelis“ teikti projektai buvo sėkmingai įvertinti, jiems skirtas finansavimas. Šiais metais planuojama sudaryti finansavimo sutartis. „Atgimimo“ mokykloje planuojama sutvarkyti II korpuso 2 aukštą, sustiprinti mokyklos materialiąją bazę, M. K. Čiurlionio meno mokykloje planuojama įsigyti baldų bei muzikos instrumentų. Viečiūnų lopšelyje-darželyje planuojama sutvarkyti tris grupes, bei įsteigti dar vieną. Taip pat planuojama įsigyti baldų ir žaidimams reikalingų priemonių.

Pasveikintas šimtametis druskininkietis

 2017-12-11

Penktadienį, gruodžio 8 d., Druskininkų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Marytė Sasnauskaitė, socialinių išmokų specialistė Stasė Vievesienė ir Leipalingio seniūnijos seniūnas Antanas Krancevičius sveikino Antaną Bingelį sulaukusį garbingo, 100 metų jubiliejaus. Šia proga jubiliatui sveikintojai įteikė Druskininkų savivaldybės mero sveikinimą.

„Nuoširdžiai sveikiname garbingo 100-ojo jubiliejaus proga. Linkime kuo stipresnės sveikatos, dvasios ramybės ir šviesių minčių.  Lai geri žodžiai ir artimųjų širdies šiluma lydi Jus kiekvieną dieną.“- linkėjo Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja.

Pasibaigus draustumui dar mėnesį gydymo paslaugos kompensuojamos, bet...

 2017-12-11

„Papildomas mėnuo“ – taip vadinamas laikotarpis, kai asmeniui, baigus galioti jo privalomajam sveikatos draudimui (PSD), suteikiama galimybė dar mėnesį gauti kompensuojamas gydymo paslaugas. Vis dėlto tai nereiškia, kad PSD įmoka tą mėnesį gali būti nesumokėta. Artėjant šventėms, ja pasirūpinti verta iš anksto.
Privalomasis sveikatos draudimas galioja nuo dienos, kai už žmogų arba jis pats pradeda mokėti PSD įmokas, iki mėnesio, už kurį įmoka sumokama, paskutinės dienos. Šiuo laikotarpiu Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis yra apmokamos apdraustojo gaunamos sveikatos priežiūros paslaugos, kompensuojamieji vaistai ir medicinos pagalbos priemonės. Kai PSD įmoka nesumokama, šias paslaugas nemokamai galima gauti dar mėnesį, tačiau yra sąlyga – iki jo pabaigos įmoka vis tiek turi būti sumokėta.
„Tarkime, lapkričio 5-ąją asmuo nutraukė darbo santykius. Iki lapkričio 30-osios jis buvo laikomas apdraustuoju ir galėjo gauti visas teisės aktais nustatytas sveikatos priežiūros paslaugas, apmokamas PSDF biudžeto lėšomis. Šiomis paslaugomis nemokamai žmogus gali naudotis ir visą gruodį, bet iki šio – „papildomo“ – mėnesio pabaigos PSD įmoka privalo būti sumokėta – kitaip teks ir padengti gruodį gauto gydymo išlaidas, ir sumokėti praleistą įmoką“, – būdingą pavyzdį pateikia Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Lina Vitkauskienė.
Ypač aktualu, kai yra veiklos pokyčių

Druskininkuose lankėsi Švietimo ir mokslo ministrė

 2017-12-08

Penktadienį, gruodžio 8 d., Druskininkuose apsilankiusi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė kartu su savo delegacija bei LR Seimo nariu Zenonu Streikumi susitiko su Druskininkų savivaldybės vadovais bei specialistais ir aptarė aktualius klausimus.

„Švietimas ir toliau išlieka prioritetine sritimi. Mums visiems, Druskininkų savivaldybės ir švietimo įstaigų vadovams kaip ir mokinių tėvams svarbu ne tik mokymo kokybė, bet ir mokyklą baigiančio jaunuolio pasiruošimas gyvenimui. Iš mokyklos jaunuoliai turi išeiti ne tik įgavę žinių, bet ir pasiruošę rinktis gyvenimo kelią. Tik tuomet jie patys galės rinktis tęsti studijas ar įsilieti į darbo rinką. Jaunimas šiais laikais labai motyvuotas, o Druskininkuose kaip niekur kitur – kūrybingas.“ – kalbėjo švietimo sritį kuruojantis Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius.

Dėl pasikeitusio komunalinių atliekų surinkimo grafiko

 2017-12-08

Informuojame, kad mišrios komunalinės atliekos bus renkamos ne kaip numatyta grafike 2017 m. gruodžio mėn. 25 d., o 2017 m. gruodžio mėn. 23 d. šiose vietovėse:

Ringeliškė – Snaigupė – Ricieliai – Degėsiai – Guobiniai – Raudonikiai – Šaulėnai – Radvilonys – Stračiūnai – Barzdžiūnai – Cimaniūnai – Drapaliai – Liepiškiai – Vaikšnoriškė – Zasciūniškė – Panemunės k. – Miciūnai

Veršiai – Leipalingio k. – Savanoriai – Mažonys – Vilaikiai – Paseirės k. – Jovaišiai – Kamarūnai – Tautėnai – Druskininkėliai 

UAB "Druskininkų komunalinis ūkis" informacija

Druskininkuose surenkami sveikatai ypač pavojingi asbesto gaminiai

 2017-12-08

Druskininkų  savivaldybės administracija siekdama saugiai surinkti ir pašalinti asbesto turinčius gaminius, esančius Druskininkų savivaldybės teritorijoje kartu su  Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondu pasirašė dotacijos sutartį dėl asbesto gaminių atliekų surinkimo ir šalinimo.

Druskininkų savivaldybės administracija kviečia  privačių gyvenamųjų namų bei visuomeninių pastatų savininkus teikti prašymus nemokamam asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimui apvažiavimo būdu ir šalinimui.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.