Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Nacionalinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje – pranešimas apie vaikų ir jaunimo sveikatos gerinimo priemonių įgyvendinimą Druskininkuose

 2016-09-28

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakultetas spalio 6 dieną organizuoja Nacionalinę mokslinę – praktinę konferenciją, kurios pagrindinė tema yra siejama su Lietuvos Respublikos Prezidentės globojama kampanija „Už saugią Lietuvą“. Konferencijos tikslas yra pasidalinti žiniomis, idėjomis, gerosios praktikos pavyzdžiais apie tai, kaip visuomenės sveikatos ir sveikatos priežiūros specialistai galėtų svariai prisidėti prie saugesnės Lietuvos sukūrimo. Konferencijoje pranešimą apie vaikų ir jaunimo sveikatos gerinimo priemonių įgyvendinimą Druskininkuose skaitys Asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja Evelina Raulušaitienė. „Džiugu, kad esame atrinkti tarp pranešėjų pristatant savo svarų indėlį prisidedant prie saugesnės ir sveikesnės Lietuvos sukūrimo“, – sakė E. Raulušaitienė.

Konferencijos programą rasite čia. 

Vyks tarptautinės šunų sporto varžybos

 2016-09-28

Siekiant paminėti Tarptautinę gyvūnų dieną, spalio 1-2 dienomis Druskininkuose organizuojamos tarptautinės šunų sporto varžybos.  Renginio metu bus ne tik varžomasi dėl stipriausio bei vikriausio šuns titulų – visą savaitgalį žiūrovai bus lepinami įspūdingomis šou programomis ir žaidimais, o mažieji žiūrovai laiką galės praleisti su specialiai kaniterapijai paruoštais šunimis bei pedagogikos ir kineziterapijos specialistais "Budulio mokyklėlės" erdvėje.

„Šunų jėgos varžybose dalyvauti gali tik fiziškai bei psichologiškai stiprūs gyvūnai. Tokios varžybos suburia šunų mylėtojus, sukuria tikslą veiklos trokštantiems šunims, yra puikus būdas išlieti jų (bei šeimininkų) energijai. Šeimininkai darbui su keturkojais skiria daugybę laiko – dažnai visą laisvalaikį. Daugeliui aktyviai gyvenančių šunų nereikia jokių papildomų skatinimų – pats užsiėmimas jiems yra kaip atlygis, o varžybos – didelis ir smagus atrakcionas, pilnas linksmiausių žaidimų“,  – sako varžybų organizatorė,  VšĮ Stiprūs šunys vadovė Gintarė Matevičiūtė.

JUC direktorė A. Nedzinskienė dalyvavo Lietuvos ir Vengrijos jaunimo politikos ekspertų susitikime „Bendruomenės jauniems žmonėms – įrankiai, metodai ir dalijimasis gerosiomis praktikomis“

 2016-09-28

Rugsėjo 19-25 d. Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos jaunimo politikos atstovus pakvietė apsilankyti Vengrijoje. Kelionės tikslas – įvertinti Vengrijoje vykdomą jaunimo politiką, susipažinti su šios šalies jaunimo centrų veikla, ją įvertinti, pasidalinti Lietuvos patirtimi formuojant jaunimo politiką bei ją įgyvendinant. Iš viso iš Lietuvos išvyko 14 atstovų – tarp jų 2 Jaunimo departamento atstovai, 3 savivaldybių (Anykščių miesto, Palangos miesto ir Skuodo rajono) jaunimo reikalų koordinatoriai, Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra Nedzinskienė bei jaunimo organizacijų atstovai.

Pristatytas Druskininkus reprezentuojantis medalis

 2016-09-28

Rugsėjo 27-ąją Druskininkų miesto muziejaus terasoje pristatytas originalus kurortą reprezentuojantis medalis. Simboliška, kad Druskininkų medalis sukurtas Druskininkams minint 222-uosius metus, o pristatytas visame pasaulyje švenčiant Pasaulinę turizmo dieną. Medalį nukaldino Lietuvos monetų kalykla. Į pristatymą susirinkusius svečius pasveikino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. „Bendromis jėgomis kūrėme ir tobulinome medalį ir aš labai nuoširdžiai džiaugiuosi kūrybiniu rezultatu. Esu dėkingas Lietuvos monetų kalyklos vadovybei, kad įvertino Druskininkus ir pasiūlė įamžinti kurortą sukuriant šį medalį. Net neabejoju, kad Druskininkų medalį norės turėti ir druskininkiečiai, ir kurorto svečiai, nes jis simbolizuoja tai, ką kurortas turi geriausio ir gražiausio“,  – sakė R. Malinauskas.

Lietuvos monetų kalyklos direktorius Saulius Vaitiekūnas pasidžiaugė, kad šie metai ypatingi dar ir tuo, kad sukanka 380 metų nuo to laiko, kai Druskininkai pirmą kartą buvo pažymėti rašytiniuose šaltiniuose. „Tai seniausias, didžiausias ir gražiausias Lietuvos kurortas. Džiugu, kad šiandien galime pristatyti kartu sukurtą medalį. Tai antrasis medalis. Labai simboliškas, kad pirmasis sukurtas Lietuvos sostinei, o antrasis – kurortų sostinei. Tikiuosi, kad medalis patiks daugeliui – tai ne tik suvenyras, bet ir puiki dovana visiems, mylintiems Druskininkus“ – kalbėjo S. Vaitiekūnas.

Druskininkų savivaldybės administracija skelbia 2017 metų Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų atrankos konkursą

 2016-09-28

2016 m. rugsėjo 20 d. įsakymu Nr. A1-522 „Dėl Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. įsakymo Nr. A1-506 „Dėl neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą finansavimo 2016-2018 metais konkurso nuostatų patvirtinimo „ pakeitimo“ , buvo pakeisti Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2016-2018 metais nuostatai, kuriais vadovaujantis bus atrenkami ir finansuojami 2017 m. Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektai Druskininkų savivaldybėje.

Laukiame Jūsų projektų iki 2016 m. lapkričio 1 d. Įkeliame aktyvią nuorodą aukščiau nurodytų dokumentų, kuriuose išvardinti reikalavimai teikiamiems projektams, prioritetai, paraiškos forma:

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/a8a0a450552111e5b0f2b883009b2d06/XWFPCCKyKR

Socialiniai darbuotojai profesinę šventę paminėjo konferencijoje

 2016-09-28

Rugsėjo 27-oji – Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Šia proga Druskininkų savivaldybėje organizuota socialinių darbuotojų konferencija, skirta pasidžiaugti nuveiktais darbais, aptarti profesines naujoves ir iššūkius. Konferencijoje susirinkusius dalyvius pasveikino Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė.  „Socialinio darbuotojo jautrumas – tai gebėjimas nušluostyti ašarą tada, kada ji dar nepasirodė, paimti vaiką už rankos tada, kada mama to padaryti negali arba parodyti žmogui empatiją tada, kai jam to labiausiai reikia. Tokį jautrumą aš matau jūsų visų akyse. Todėl nuoširdžiai dėkoju jums už nuoširdų bendravimą ir tarpusavyje, ir su tais žmonėmis, su kuriais dirbate kiekvieną dieną. Sveikindama profesinės šventės proga linkiu sveikatos, stiprybės jums ir jūsų artimiesiems, jūs esate socialiniai darbuotojai iš didžiosios raidės “,  – sakė V. Grigorienė.

Gyventojų dėmesiui

 2016-09-27

Informuojame, kad šių metų rugsėjo 27-29 dienomis Druskininkų savivaldybėje, Viečiūnų, Šakynų ir Neravų miškuose vyks Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Vytauto Didžiojo jėgerių bataliono karių pratybos. Pratybų metu bus naudojamos transporto priemonės (kariniai visureigiai). Mokomoji garsinė imitacija naudojama nebus. 

Sveikinimas Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga

 2016-09-27

Brangūs socialiniai darbuotojai,

  Rugsėjo 27-oji – Lietuvos socialinio darbuotojo diena. Sveikindami profesinės šventės proga, nuoširdžiai dėkojame visiems socialinį darbą dirbantiems žmonėms. Padėkos žodžiais galime nusakyti tik nedidelę dalį Jūsų darbo reikšmės – ne veltui sakoma, kad gerumas – tai kalba, kurią kurtieji gali girdėti, o aklieji gali matyti.  Kiekvieną dieną Jūsų ištiestos pagalbos rankos sušildo, paguodžia ir suteikia žmogiškos vilties tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Linkime ir toliau nestokoti sveikatos, kantrybės, atjautos ir taip reikalingo gyvenimo džiaugsmo. Ir toliau dalinkitės su žmonėmis tuo, ką turite geriausio ir gražiausio!

 Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius

Sveikinimas Pasaulinės turizmo dienos proga

 2016-09-27

Gerbiami Druskininkų kurorto turizmo sektoriaus darbuotojai,                                              

 Rugsėjo 27-ąją minėsime Pasaulinę turizmo dieną. Šia proga nuoširdžiai dėkojame Jums visiems ir kiekvienam atskirai už sėkmingą darbą, garsinant Druskininkų kurortą bei populiarinant turizmą – Jūsų pastangų dėka Druskininkų vardas žinomas ir vertinamas visame pasaulyje. Pasaulinės turizmo dienos proga linkime drąsiai priimti naujus turizmo srities iššūkius, nestokoti originalių idėjų, kasdien spinduliuoti energiją, kūrybiškumą ir žmogišką šilumą. Ir toliau sėkmingais bendrais darbais kurkime savo krašto istoriją ir populiarinkime Druskininkų vardą šalyje ir visame pasaulyje.

 

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius

Nemokama vakcinacijos nuo pasiutligės akcija

 2016-09-27

Spalio 5-7 d. VMVT Druskininkų VMVT Pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti organizuoja nemokamą gyvūnų augintinių vakcinacijos nuo pasiutligės akciją. Akcija vyks: spalio 5 d. nuo 17 iki 18 val. Švendubrės kaime (prie R.Sadecko įmonės parduotuvės), spalio 6 d. nuo 15 iki 17 val. Leipalingio miestelyje (lauko prekyvietės teritorijoje, šalia buvusio seniūnijos pastato, Alėjos g. 3, Leipalingis), spalio 7 d. nuo 15 iki 17 val. Viečiūnuose (prie seniūnijos pastato, Jaunystės g. 17, Viečiūnai), spalio 5-7 d. nuo 15 iki 18 val. Druskininkų mieste (buvusiosiose Druskininkų VMVT administracinėse patalpose, P.Cvirkos g. 31, Druskininkai).

 Druskininkų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija. Tel. pasiteiravimui 8~313 60371.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

            XIV tarptautinis menų festivalis
DRUSKININKŲ VASARA SU M.K.ČIURLIONIU

   

 

  

 
 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.