Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
Versija neįgaliesiems

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

RSS naujienų prenumerata
Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Savaitę be patyčių užbaigė jaunimo filmų konkursas

 2015-03-27

Kovo 23-26 dienomis visoje Lietuvoje minima savaitė be patyčių. Jos metu Druskininkų jaunimo užimtumo centre buvo pinamos ir dovanojamos draugystės apyrankės, vedamos draugiškos klasių valandėlės bei organizuotas jaunimo trumpametražių filmų konkursas „Patyčioms – ne“. Savaitę be patyčių užbaigė jaunimo filmų konkursas.

Šeštadienį Druskininkuose – akcija Žemės valanda

 2015-03-27

Rytoj Druskininkai prisijungs prie jau šeštus metus organizuojamos akcijos Žemės valanda.  Kviečiame Druskininkų savivaldybės gyventojus ir organizacijas kovo 28 d. 20.30 val. dalyvauti pilietinėje akcijoje Žemės valanda ir valandai išjungti visus nebūtinus šviesos bei kitus energijos šaltinius ir vieną valandą skirti sudaryti planui, ką kiekvienas mūsų per metus padarys Lietuvos gamtai apsaugoti. 2010-aisiais, pirmą kartą Lietuvoje minint Žemės valandą, Druskininkai buvo  Lietuvos miestas, iš kurio ir startavo prasminga pilietinė iniciatyva.Žemės valandos Druskininkuose akcijos programą rasite čia. 

Informacija dėl eismo ribojimo

 2015-03-27

Informuojame, kad dėl Lynų keltuvo įrangos montavimo darbų, nuo kovo 30 d. (pirmadienio) 12 val. iki balandžio 1 d. (trečiadienio) 18 val. bus draudžiamas transporto priemonių ir pėsčiųjų eismas Maironio gatvės atkarpoje nuo įvažiavimo į Druskininkų Vandens parko požeminę automobilių stovėjimo aikštelę iki T. Kosciuškos gatvės. Taip pat bus draudžiamas pėsčiųjų eismas Vilniaus alėjoje nuo įėjimo į Vandens parką iki Maironio gatvės.

Raginame vairuotojus būti atidžiais ir vadovautis laikinais kelio ženklais, o pėsčiuosius laikytis saugaus atstumo darbų vykdymo zonoje.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

 

Druskininkų savivaldybės administracija

Druskininkai dar labiau sužaliuos: patvirtintos 2015 metų pavasario medžių ir krūmų sodinimo vietų schemos

 2015-03-26

Atėjus pavasariui, Druskininkai dar labiau sužaliuos – kurorte toliau intensyviai tęsiami apželdinimo darbai. Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė jau patvirtino 2015 metų pavasario medžių ir krūmų sodinimo vietų schemas. Šios schemos yra suderintos su Nacionalinės žemės tarnybos  prie Žemės ūkio ministerijos (NŽT) Druskininkų skyriaus specialistais. Šių metų pavasario apželdinimo darbai suplanuoti Klonio ir M. K. Čiurlionio gatvėse, M. K. Čiurlionio skvere, Gydyklų parke, Vilniaus alėjoje. Kaip teigė V. Jurgelevičienė, kurorte ir toliau bus atsakingai rūpinamasi infrastruktūra ir viešųjų erdvių formavimu, o visi želdiniai atitinka miesto želdiniams keliamus reikalavimus. „Druskininkai yra tarptautinis kurortas, todėl labai svarbu tinkamai prižiūrėti žaliąsias kurorto erdves. Labai vertiname Druskininkų žalumos gausą, stengiamės išsaugoti kiekvieną medį, tačiau atsižvelgiant į įgyvendinamus projektus bei tai, kad kurorto centre medžiai yra labai brandūs ir kai kurie jau kelia pavojų, atsižvelgus į kompetentingos želdynų komisijos siūlymus, seni medžiai yra genimi arba šalinami, o jų vietoje atsodinami nauji, jau paauginti 5-8 cm skersmens, 3-4 metrų aukščio želdynai, estetiškai įsiliejantys į kurorto kraštovaizdį. Daug dėmesio skiriame kurorto infrastruktūros priežiūrai ir džiaugiamės, kad viešosiose erdvėse esantys gėlynai ir želdiniai džiugina ir vietinius gyventojus, ir kurorto svečius“, – sakė V. Jurgelevičienė.

Naujai išrinktos Druskininkų savivaldybės tarybos posėdis įvyks balandžio 15 dieną

 2015-03-26

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 13 straipsnio 2 dalimi šaukiu pirmąjį 2015 m. kovo 1 d. savivaldybių tarybų rinkimuose naujai išrinktos Druskininkų savivaldybės tarybos posėdį, kuris įvyks 2015 m. balandžio 15  d. 15.00 val., adresu Vasario 16 – osios g. 7, Druskininkai, Tarybos posėdžių salėje.

Pirmajame išrinktos naujos savivaldybės tarybos posėdyje prisiekia savivaldybės meras ir tarybos nariai.

Siūloma posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus atleidimo iš pareigų ir pavedimo eiti savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas tol, kol bus paskirtas savivaldybės administracijos direktorius.

2. Dėl Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo atleidimo iš pareigų ir pavedimo eiti savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas tol, kol bus paskirtas savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.

3. Dėl Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojo skyrimo.

4. Dėl Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus skyrimo.

 

Druskininkų savivaldybės rinkimų komisijos Nr.7 pirmininkė Vaiva Kirkauskienė

Meno mėgėjų kolektyvas „Suktinis“ merui R. Malinauskui padėkojo už nuoširdų bendravimą

 2015-03-25

Vakar Druskininkų savivaldybėje apsilankė Druskininkų pagyvenusių žmonių meno mėgėjų kolektyvas „Suktinis“. 45-erius metus gyvavęs ir beveik 1400 koncertų surengęs kolektyvas Kovo 11-osios išvakarėse surengė atsisveikinimo koncertą. Kolektyvo nariai, lydimi vadovės Ritos Mikalčienės ir Kultūros centro direktorės Rimos Viniarskaitės, susitiko su meru Ričardu Malinausku ir padėkojo už nuoširdų ilgametį bendravimą ir tradicijų puoselėjimą Druskininkuose. „Dėkoju Jums, kad atstovavote Druskininkus tarptautiniuose festivaliuose, svečiose šalyse. Nors koncertinę veiklą baigėte, tačiau tikiuosi, kad ir toliau aktyviai lankysite Druskininkuose vyksiančius renginius“, – susitikimo metu sakė meras R. Malinauskas.

Per „Maisto banko“ akciją druskininkiečiai paaukojo maisto už 2990 eurų

 2015-03-25

„Maisto banko“ akcija nustebino žmonių dosnumu. Iš viso akciją, kuri kovo 20–21 dienomis vyko daugelyje Lietuvos miestų, skurstantiems paaukota maisto už 302 tūkst. eurų. Senąja valiuta tai – daugiau nei milijonas litų. Praėjusį savaitgalį taip pat ir Druskininkuose vyko pavasarinė „Maisto banko“ akcija. Šios akcijos metu Druskininkų savivaldybės gyventojai paaukojo 3363 vienetus įvairių produktų, kurių vertė – 2990 Eur (10324 Lt). Rudeninės akcijos metu produktų buvo surinkta už 6500 Lt. Akcijos organizatoriai dėkoja paaukojusiems maisto geradariams ir „Maisto banko“ akcijos savanoriams.

Komitetų posėdžiuose pristatyti kovo 31 d. šaukiamo Druskininkų savivaldybės Tarybos posėdžio klausimai ir ataskaitos

 2015-03-24


Druskininkų savivaldybės tarybos Finansų, Ūkio ir kurorto plėtros komitetų, taip pat Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų bei Švietimo, kultūros ir sporto komitetų posėdžiuose pristatyti klausimai, kurie bus teikiami svarstyti Druskininkų savivaldybės Tarybai. Druskininkų savivaldybės biudžetinių įstaigų vadovai komitetams pristatė 2014 metų veiklos ataskaitas. Kovo 31 d. šaukiamame Tarybos posėdžio darbotvarkėje – ir klausimai dėl Druskininkų savivaldybės mero, mero pavaduotojo 2014 metų veiklos ataskaitos bei dėl Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 metų veiklos ataskaitos. Tai bus paskutinis šios kadencijos Tarybos posėdis. Balandžio viduryje numatomas šventinis posėdis, kuriame prisieks naujosios kadencijos Druskininkų savivaldybės tarybos nariai,  išrinkti kovo 1 d. vykusiuose Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimuose. Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatams ir Druskininkų savivaldybės merui Ričardui Malinauskui, šias pareigas einančiam nuo 2000-ųjų, ir po šių rinkimų Druskininkuose teko didžiausias rinkėjų pasitikėjimas, todėl 2015-2019 m. kadencijos Druskininkų savivaldybės Taryboje socialdemokratai turės absoliučią daugumą, tai yra 18 mandatų.

Meras R. Malinauskas: „Vaikų namų, sutrikusio vystymosi kūdikių namų ir specialiųjų globos namų atsisakyti reikėtų palaipsniui“

 2015-03-24

Memorandumo pasirašymo akimirka. LSA prezidentas R. Malinauskas pirmas kairėje.Vakar Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje pasirašytas bendradarbiavimo įgyvendinant institucinės globos sistemos pertvarką memorandumas.
Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidento R. Malinausko teigimu, asociacija tikisi, kad pasirašytas Memorandumas pagaliau pajudins pertvarką, apie kurią buvo kalbama ne vienerius metus. „Tačiau nereikia pulti visoje Lietuvoje vienu mostu uždaryti įstaigas, į neparengtas šeimas ar aplinką, bendruomenes perkelti žmones, kuriems reikalingos tos paslaugos. Vaikų namų, sutrikusio vystymosi kūdikių namų ir specialiųjų globos namų atsisakyti reikėtų palaipsniui, gal net panaudoti eksperimentines savivaldybes. Siūlyčiau tuos darbus atlikti po truputį ir nedarant revoliucijų, nors pas mus, Lietuvoje, tos revoliucijos labai madingos. Manau, kad šios problemos turi būti sprendžiamos po truputį“, – įsitikinęs R. Malinauskas.

Šešių šalių Trečiojo amžiaus universiteto atstovai susitiko su meru R. Malinausku

 2015-03-24

Šiandien „Dainavos“ mokymo centre Druskininkų trečiojo amžiaus universitetas, įgyvendindamas partnerystės mainų projektą „Suteik džiaugsmą kitam ir pats jausiesi laimingas“, organizavo visų projekto dalyvių iš Lenkijos, Slovakijos, Turkijos, Portugalijos, Rumunijos ir Lietuvos susitikimą su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku. Sveikindamas susitikimo dalyvius meras džiaugėsi vyresnio amžiaus žmonių veiklumu ir noru bendrauti. „Džiaugiuosi, kad Druskininkų Trečiojo amžiaus universitetas ne tik aktyviai bendrauja tarpusavyje, bet ir organizuoja tarptautinius projektus – juk esame tarptautinis kurortas, todėl turime dalintis gerąja patirtimi su kitomis šalimis. Esu tikras, kad šis projektas druskininkiečiams padovanos daug įspūdžių, o svečiai pažins unikalų Druskininkų kraštą“, – sakė R. Malinauskas.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
Žiniasklaida
apie mus

NAUDINGA
INFORMACIJA

Nuotraukų
galerija
Klausiate-
atsakome

      Laida apie Druskininkus "Arčiau namų"

 

 
 Smart Druskininkai

 


 


 

  Vietinė rinkliava 


 


 


 
 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.