Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
Versija neįgaliesiems

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

RSS naujienų prenumerata
Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Turizmo taryba kreipėsi į Vyriausybę dėl lėšų mašalams naikinti

 2015-07-07

Dėl palankių gamtinių sąlygų šiais metais Pietų Lietuvoje kraujasiurbių mašalų populiacija buvo itin gausi. Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) prezidentas, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas dar šių metų ankstyvą pavasarį, kaip ir kelis metus prieš tai, akcentavo galimą problemos mastą, tačiau argumentai ir vėl nebuvo išgirsti – upinių mašalų naikinimo programai 2015 metams finansavimas iš valstybės biudžeto nebuvo skirtas. Per penkerius metus parašiusi daugiau kaip 30 prašymų įvairioms institucijoms, Druskininkų savivaldybė nežada sustoti – ir toliau bus siekiama atnaujinti upinių mašalų populiacijos reguliavimą biologiniu preparatu. „Upiniai mašalai aktyvūs birželio pradžioje. Šiuo metu jų nebėra, tačiau tai nereiškia, kad nebėra ir problemos“, – pažymėjo R. Malinauskas.

Meras iniciavo, kad Upinių mašalų problemą svarstytų Alytaus regiono plėtros taryba, o LR Seimo narė Kristina Miškinienė per Vyriausybės valandas ją iškėlė ir Seime. R. Malinausko iniciatyva Dzūkiją kamuojanti problema svarstyta ir Lietuvos savivaldybių asociacijoje bei Turizmo taryboje.

Kurorte vykdomus darbus vertino Savivaldybės vadovai

 2015-07-07

Druskininkų savivaldybės vadovai nuolat domisi kurorte vykdomų infrastruktūros gerinimo darbų eiga. Svarbių objektų statyba, kelių remontas ir priežiūra, aplinkos pritaikymas judėjimo negalią turintiems žmonėms – visų sričių darbai sulaukia vadovų dėmesio ir patarimų. Šiandien meras Ričardas Malinauskas, administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė ir administracijos specialistai apsilankė Karolio Dineikos sveikatingumo parke, kur buvo aptarta reprezentacinės parko teritorijos priežiūros ypatumai.  Vadovai įvertino Baravykų ir Šiltnamių gatvėse ketinamus vykdyti remonto darbus, aptarė gatvių remonto sąmatas.

Druskininkuose viešėjo Izraelio ambasadorius Lietuvoje J.E. Amiras Maimonas

 2015-07-07

Praėjusį penktadienį Druskininkuose lankėsi ir su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku bei turizmo srities atstovais bendravo Izraelio ambasadorius Lietuvoje J.E. Amiras Maimonas. Izraelio ambasada Vilniuje atidaryta kovo mėnesį.  

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas susitikime akcentavo, kad Vilniaus žydų muziejaus filialas Druskininkuose turėtų suaktyvinti savo veiklą: skirti dėmesio istorijai, organizuoti parodas, renginius ir Izraelio turistams, ir kurorto gyventojams bei svečiams iš kitų šalių. „Iš Izraelio atvyksta pakankamai nemažai poilsiautojų, be abejo, norėtųsi, kad šis skaičius augtų. Ambasadorius – veiklus žmogus, turintis daug idėjų. Aptarėme keletą bendrų projektų: Izraelio dienų organizavimą Druskininkuose, Druskininkų viešinimą Izraelyje“, – kalbėjo R. Malinauskas.

Prasidėjo festivalis „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“

 2015-07-07

Naujojo sezono duris sekmadienį iškilmingai atvėrė tarptautinis menų festivalis "Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu". Festivalio rengėjai - Lietuvos muzikų rėmimo fondas drauge su Druskininkų savivaldybe šiųmetį festivalį dedikuoja dailininko ir kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio 140-osioms gimimo metinėms. M. K. Čiurlionio muziejaus kiemelyje susirinkusius svečius pasveikino Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė.

Gražių žodžių negailėjo ir LR Seimo narė Kristina Miškinienė. „Širdingai sveikinu su nuostabia M.K.Čiurlionio švente visus atlikėjus, žiūrovus, organizatorius ir rėmėjus. Linkiu, kad ji šviesią ir saulėtą Druskininkų vasarą padarytų dar džiugesne, o M.K.Čiurlionio kūryba atsiskleistų mums visiems naujomis, viliojančiomis spalvomis. Dėkoju Lietuvos muzikų rėmimo fondui, jos vadovei Liucijai Stulgienei ir visiems druskininkiečiams, kurie prisideda prie M.K.Čiurlionio kūrybos garsinimo Druskininkuose“, – sakė K. Miškinienė.

Lenktynes Lietuvos perimetru laimėjo Egidijus ir Andrius Puidokai

 2015-07-07

Šeštadienio vakarą, po trijų dienų kelionės aplink Lietuvą, atgal į Druskininkus grįžo „4x4 Perimetras“ lenktynių karavanas, kurio priekyje įsitaisė „Toyota Land Cruiser“ automobiliu važiavę Egidijus ir Andrius Puidokai. Šie vyrai iškentė unikalų, vienintelį tokio pobūdžio maratoną ir įrodė esą ištvermingiausi, tiksliausi ir greičiausi tarp dvidešimties kitų, didžiuliam iššūkiui pasiryžusių dalyvių. Šiemet 20 visureigių ekipažų priėmė vieną didžiausių automobilinių iššūkių Lietuvoje: per 60 valandų apvažiuoti visą Lietuvos teritoriją šalies perimetru, trankantis bekele ar pasienio ruožo keliukais, kartu įveikiant 4 skirtingose šalies vietose išsimėčiusius ralio reido tipo greičio ruožus, kurių visi vienas nuo kito skiriasi kaip diena ir naktis. Aiškiau kalbant – 2 000 km per dvi su puse dienos bekele. Miegui, poilsiui, kitoms su vairavimu nesusijusioms, tačiau išgyvenimui reikalingoms užduotims laiko nebuvo numatyta. Dalyviams teko suktis kaip tik išmano.

Prasideda geriausio socialinio darbuotojo rinkimai

 2015-07-07

Jau antrus metus iš eilės Socialinės apsaugos ir darbo ministerija organizuoja akciją „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“. Akcijos metu visų šalies socialinių paslaugų įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, savivaldybių, seniūnijų, bendruomenių atstovai bei gyventojai gali siūlyti savo kandidatą ar kandidatus geriausio socialinio darbuotojo vardui pelnyti. Kaip pažymėjo Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė, socialiniai darbuotojai savo darbą dirba atsakingai, nuoširdžiai ir su dideliu atsidavimu. „Šioje srityje darbuotojų kaita itin reta – tai rodo, kad žmonės šį kelią pasirenka neatsitiktinai. Socialinis darbuotojas yra arti žmogaus, arti jo kasdieninio gyvenimo, jis padeda spręsti problemas, paskatina keistis. Todėl visų socialinių darbuotojų pastangos yra vertingos“, – sakė V. Grigorienė.

Savo kandidatūras galima teikti iki 2015 m. rugpjūčio 10 d. adresu post@socmin.lt (laiško temos laukelyje reikia parašyti konkurso pavadinimą).

Geriausio socialinio darbuotojo vardą pelnę socialiniai darbuotojai rugsėjo 27-ąją – Lietuvos socialinio darbuotojo dieną – iškilmingame renginyje bus apdovanoti aukščiausiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įsteigtu apdovanojimu – „Gerumo žvaigžde“ ir socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės padėkos raštais.

Reikalingas darbuotojas dirbti pagal darbo sutartį Investicijų ir turto valdymo skyriuje

 2015-07-07

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas darbuotojas dirbti pagal darbo sutartį Investicijų ir turto valdymo skyriuje.

Investicijų ir turto valdymo skyrius yra Savivaldybės administracijos struktūrinis padalinys, kuris kuria Savivaldybės ekonominės, socialinės plėtros strategiją, organizuoja ir koordinuoja jos įgyvendinimą, koordinuoja plėtros ir veiklos strateginių planų rengimą bei įgyvendinimą, rengia Savivaldybės projektų paraiškas Europos Sąjungos fondų bei programų finansinei paramai gauti, administruoja projektų įgyvendinimą.

 

Reikalavimai pretendentui:

1. Aukštasis universitetinis ar jam prilygintas arba aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas.

2. Sugebėjimas sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu.

3. Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:

1. Darbo patirtis strateginio planavimo dokumentų, galimybių studijų, investicinių projektų, paraiškų ir programų rengimo, projektų vykdymo administravimo srityse.

2. Geri anglų kalbos įgūdžiai.

 Dalyvauti atrankoje (vyks individualus pokalbis) bus kviečiami pasirinkti pretendentai.

Gyvenimo aprašymą, parengtą pagal Europass formą, kartu su pretendento rengtais teoriniais darbais ar dokumentų projektais (jeigu jų yra rengęs) prašome siųsti iki 2015 m. liepos 15 d. Druskininkų savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriui vienu metu dviems adresatams el. p.: algirdas@druskininkai.lt; gintaras.g@druskininkai.lt

Tel. pasiteirauti Investicijų ir turto valdymo skyriuje: (8 313) 59 158.

Sveikinimas Valstybės dienos proga

 2015-07-03

Brangūs druskininkiečiai ir kurorto svečiai,

Liepos 6–ąją minėsime Lietuvos valstybės karaliaus Mindaugo karūnavimo šventę – Valstybės dieną. Ši diena primena didingą tautos istoriją, garbingai iškovotą Nepriklausomybę, o  jau tradiciškai visame pasaulyje giedama Tautiška giesmė suvienija, pažadina patriotiškus jausmus ir suteikia drąsos žengti pirmyn. Valstybingumo istoriją rašome kartu. Todėl nuoširdžiai dėkojame visiems, mylintiems savo kraštą ir dirbantiems Lietuvos bei Druskininkų labui.  Didžiuokimės savo Valstybe, nes ji – mūsų stiprybės ir vienybės pamatas, mūsų visų namai, jungiantys praeities, dabarties ir ateities kartas. Sveikindami Lietuvos valstybės dienos proga, linkime kurti gražią, kultūringą, pažangią Lietuvą.

 

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius

Savivaldybė remia smulkų ir vidutinį verslą

 2015-07-03

Sezoniškumo nejaučiančiame Druskininkų kurorte aktyviai vystomas smulkusis ir vidutinis verslas.  Verslininkai, atradę sau tinkamiausią nišą, paslaugas turistams siūlo ištisus metus. Prie verslininkų aktyvumo prisideda ir Druskininkų savivaldybė, remdama smulkaus ir vidutinio verslo plėtrą. Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programos komisijos narė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė pažymėjo, kad savivaldybės vadovams ypač svarbu dialogo su verslininkais kūrimas. Šiuo tikslu kelis kartus per metus rengiami pietūs, kurių metu verslo ir savivaldybės atstovai išsako svarbiausias aktualijas ir aptaria rūpimus klausimus. „Skatiname verslumą, visada noriai padedame, konsultuojame žmones, nusprendusius pradėti nuosavą verslą. Aplink daugybė pavyzdžių, kai mėgstamas hobis tapo pragyvenimo šaltiniu“,  – sakė V. Grigorienė.

Bus dalinama parama maisto produktais

 2015-07-03

Nuo 2015 m. liepos 13 d. bus dalinama parama maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo. Parama už liepos mėnesį bus dalinama iki 2015 m. liepos  24 d.

Produktų dalinimo grafikas:

 

Druskininkai,

Baravykų g. 1

Leipalingis,

Kapų g. 6

Viečiūnai,

Jaunystės g. 17

Pirmadienis

17 - 19 val.

-

-

Antradienis

-

-

17 - 18.30 val.

Trečiadienis

17 - 19 val.

-

-

Ketvirtadienis

17 - 19 val.

-

 -.

Penktadienis

-

16.30 - 18.30 val.

-

Išsamesnė informacija teikiama Socialinės paramos skyriuje tel. (8 313) 53 708 ir mob. tel. (8 615) 13 461.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
Žiniasklaida
apie mus

NAUDINGA
INFORMACIJA

Nuotraukų
galerija
Klausiate-
atsakome

      Laida apie Druskininkus "Arčiau namų"

 

 

 
 Smart Druskininkai

 


 


 

  Vietinė rinkliava 


 


 


 
 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.