Spausdinti
Versija neįgaliesiems

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

RSS naujienų prenumerata
Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Aptarta, kaip efektyviau vykdyti nelegalaus darbo reiškinių kontrolę ir prevenciją

 2014-07-24

Liepos 24 d. Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė susitiko su Valstybinės darbo inspekcijos Alytaus skyriaus vedėju Vytautu Gegužiu. Susitikimo metu buvo aptarta, kaip efektyviau kartu su savivaldybėje veikiančiomis įstaigomis ir įmonėmis vykdyti nelegalaus darbo reiškinių kontrolę ir prevenciją bei aptarti būdai ir priemonės, kaip tobulinti keitimąsi informacija vykdant bendradarbiavimą. Jau ir iki šiol vykęs bendradarbiavimas padėjo geriau užtikrinti Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims paramos įstatymo įgyvendinimą. Druskininkų savivaldybė prisideda prie valstybės politikos, vykdant neteisėto ir nelegalaus darbo apraiškų kontrolę. „Tikimės, kad ir tolimesnis ne tik prevencinis, bet ir švietėjiškas bendradarbiavimas su Valstybinės ir darbo rinkos inspekcija bei socialiniais ir darbo rinkos partneriais bus efektyvus ir vaisingas“, – po susitikimo sakė administracijos direktorė V. Jurgelevičienė.

Kroatai domisi Druskininkų patirtimi

 2014-07-24

Liepos 22 d. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius susitiko su Kroatijos užsienio ir Europos reikalų ministerijos tarnautojais, dirbančiais Europos Sąjungos struktūrinių fondų (ES SF) paramos srityje. Vicemeras pristatė Druskininkų infrastruktūros plėtros projektus. Svečiai iš Kroatijos susipažino su Druskininkų patirtimi ES SF paramos naudojimo srityje. Delegacijos iš Kroatijos užsienio ir Europos reikalų ministerijos vizitas Lietuvoje tęsis iki liepos 25 d. Šis vizitas yra Lietuvos užsienio reikalų ministerijos kartu su Kroatijos užsienio ir Europos reikalų ministerija pagal „Dvynių“ programą įgyvendinamo projekto „Užsienio ir Europos reikalų ministerijos gebėjimų koordinuoti ES reikalus stiprinimas“, dalis. „Dvynių“ programa pagrįsta analogiškų valstybinių institucijų bendradarbiavimu. 

Rašykime palinkėjimus Lietuvai

 2014-07-24

Kviečiame visus druskininkiečius dalyvauti „Baltijos kelio sąšaukos“ akcijoje: apsilankykite Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje (V. Kudirkos g. 13), parašykite savo palinkėjimus Lietuvai ir įmeskite juos į specialią dėžutę. Viešosios bibliotekos darbo laikas: pirmadieniais – penktadieniais 10.30-19.00 val. ir šeštadieniais 10.30-18.00 val. Šios gražios akcijos metu Lietuvos miestuose, miesteliuose, kaimuose surinkti palinkėjimai bus perduoti renginio organizatoriams ir saugomi vienoje iš Gedimino pilies salių, kur ir prasidėjo Baltijos kelias.

Bendradarbiauja pasienio regionai

 2014-07-24

Mašinų, metalo sektoriaus įmonių vadovai ir technologai kviečiami dalyvauti tarptautiniame projekte „Lenkijos ir Lietuvos pasienio klasterių plėtra – regiono konkurencingumo sąlyga“. Projekto tikslas – įmonės specialistų kompetencijos kėlimas ir naujų galimybių plėtra, bendradarbiaujant tarp Lietuvos ir Lenkijos įmonių, veikiančių pasienio regione inovaciniuose ekonomikos sektoriuose, stiprinant Lenkijos ir Lietuvos mašinų, metalo apdirbimo įmones. Liepos – rugpjūčio mėnesiais organizuojami praktiniai mokymai naujų technologijų temomis mašinų ir metalo apdirbimo įmonėms bei stažuotės Lenkijoje naujų technologijų temomis mašinų ir metalo apdirbimo įmonėms.

XII tarptautiniame menų festivalyje „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu" – svečiai iš viso pasaulio

 2014-07-24

Liepos 27-ąją, į Druskininkus iš įvairių pasaulio šalių – D. Britanijos, JAV, Japonijos, Australijos, Danijos, Prancūzijos, Ispanijos, Italijos, Rusijos, Vokietijos, Lenkijos – susirinks ne tik atlikėjai, bet ir M. K. Čiurlionio kūrybos tyrinėtojai. M. K. Čiurlionio studijų savaitės atidarymas –16 val. M. K.Čiurlionio memorialiniame muziejuje. Po svečių sveikinimų – pianistės Nadeždos Okruško (Sankt Peterburgas) koncertas, o 17.20 val. V. K. Jonyno galerijoje – tapytojo Aloyzo Stasiulevičiaus parodos atidarymas.

Druskininkų savivaldybė kasmet yra tradicinio festivalio „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ rėmėja. Festivalį organizuoja Lietuvos muzikų rėmimo fondas, kuriam 2013 metais Druskininkų savivaldybė įteikė garbingą „Ratnyčėlės“ nominaciją „Už kultūros puoselėjimą ir kasmetinio tarptautinio festivalio „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ organizavimą. Pasak Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko, Druskininkams 2014-ieji yra išskirtiniai metai, pažymėti kurorto istorinės raidos 220-ąja sukaktimi. „Todėl dvyliktasis tarptautinis menų festivalis „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ yra graži dovana druskininkiečiams ir svečiams. Šis tradiciniu tapęs renginys, išsiugdęs vis didėjančią klausytojų auditoriją, ne tik primena gilias garsaus lietuvių menininko ir jo vaikystės miesto sąsajas, bet ir kaskart jas atnaujina“, – sakė meras. Liepos 28-ąją, pirmadienį Grand SPA Lietuva konferencijų salėje „Neris“ 11.00-17.00 val. vyks konferencija „M. K.Čiurlionis ir pasaulis“. Konferenciją pradės Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, kuris savo pranešime svečiams pristatys įgyvendintus ir numatytus Druskininkų infrastruktūros projektus.

Druskininkuose prasidėjo ir Gardine finišavo ketvirtasis tarptautinis „Draugystės“ maratonas

 2014-07-21
 Maratono dalyviai. L. Rekevičienės nuotraukaLiepos  20-osios rytą Druskininkuose prasidėjo ir Gardine finišavo ketvirtasis tarptautinis „Draugystės“ maratonas. Maratono dalyviams teko įveikti 42 kilometrų ir 195 metrų distanciją bei kirsti abiejų renginį organizavusių valstybių – Baltarusijos ir Lietuvos – sieną. Iš 126 užsiregistravusių dalyvių finišą sėkmingai pasiekė 105. Greičiausiai distanciją įveikė baltarusis Stepanas Rogovcovas – jis finišą pasiekė po 2 val. 28 min. ir 31 sek. Maratono dalyvius pasveikino ir apdovanojimus įteikė Lietuvos ambasadoriaus Baltarusijoje Evaldas Ignatavičius, Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, Druskininkų sporto centro direktorius Julius Matulevičius, VšĮ „Sportbalt“ vadovas Vytautas Lučinskas, Gardino srities viršininko administracijos, Gardino miesto, Gardino rajono vykdomųjų komitetų atstovai, kiti garbūs asmenys. Tarptautinis „Draugystės“ maratonas organizuojamas jau ketvirtąjį kartą. Šiemet dar labiau išsiplėtė renginio dalyvių geografija – maratone dalyvavo 125 sportininkai net iš 12 šalių – tokių kaip JAV, Anglija, Vokietija, Austrija, Vengrija, Rusija,Kazachstanas. Videoreportažas  www.manodruskininkai.lt ir fotoreportažas

Su partneriais iš Gardino aptartas projektas, pagal kurį bus įrenginėjamas dviračių-pėsčiųjų takas nuo Maironio g. pabaigos iki dviračių-pėsčiųjų tako „Žvaigždžių orbita“

 2014-07-17

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Algirdas Svirskas, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Rūta Kazlauskienė, TVIC direktorius Rimas Palionis susitiko su projekto „Kaimynus jungiantis ekologinis transportas” partneriais Gardine – Gardino apskrities viešojo susivienijimo „Respublikinė turizmo – sporto sąjunga“ skyriaus atstovais. Aptartas projektas, pagal kurį bus įrenginėjamas dviračių-pėsčiųjų takas Druskininkuose nuo Maironio g. pabaigos iki dviračių-pėsčiųjų tako „Žvaigždžių orbita“, įsigytas traukinukas ant ratų. Gardine bus rekonstruoti pėsčiųjų takai, įrengtas dviračių tako, vedančio prie Lietuvos-Baltarusijos sienos, ženklinimas ir įrengtas vandens trasos ženklinimas prie Nemuno.

Informacija nenaudojamų žemės sklypų savininkams

 2014-07-15

Atkreipiame dėmesį, kad kai kurių savininkų žemės sklypai iki liepos 1 dienos nebuvo nušienauti, yra apaugę žole bei sumedėjusiais augalais. Primename sklypų savininkams, kad turite galimybę susitvarkyti sklypus per 20 dienų nuo šios informacijos paviešinimo. Prašome sąraše nurodytų sklypų savininkus nedelsti: kuo skubiau geranoriškai sutvarkyti sklypus. Sklypai, kurie nebus nušienauti, apaugę sumedėjusiais augalais, žole, bus įtraukti į Nenaudojamų ne žemės ūkio paskirties žemės sklypų sąrašą.

Atnaujinamas Viečiūnų lopšelis darželio „Linelis“

 2014-07-15

Druskininkų savivaldybės administracija pagal Klimato kaitos specialiąją programą įgyvendina projektą „Viečiūnų lopšelio darželio „Linelis“ Jaunystės g. 6, Viečiūnų k. Druskininkų sav. modernizavimas“. Projekto metu numatoma apšiltinti pastato išorines atitvaras (sienas, cokolį, perdangas), pakeisti nesandarius langus ir duris, bei modernizuoti šildymo ir karšto vandens ruošimo sistemas.  Bendra projekto vertė 852516,70 Lt (iš jų 687513,11 Klimato kaitos specialiosios programos lėšos; 165003,59 Lt Druskininkų savivaldybės lėšos). Papildomai, biudžeto lėšomis Druskininkų savivaldybės administracija atliks pastato I aukšto paprastojo remonto darbus: bus pakeista elektros instaliacija, modernizuoti sanitariniai mazgai ir virtuvėles prie grupių, atnaujintos sienos, sumontuotos naujos lubos ir grindys).

Vijūnėlės paplūdimys – švarus ir saugus

 2014-07-15

Vijūnėlės tvenkinio paplūdimio maudyklos vandens kokybės rodikliai atitinka reglamentuotus vandens kokybės reikalavimus. Maudyklų vandens kokybė tiriama atsižvelgiant į du mikrobiologinius parametrus – žarninius enterokokus ir žarnines lazdeles. Būtent šios bakterijos ir parodo, ar vanduo yra užterštas. Atsižvelgiant į Lietuvos higienos normą HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“, paplūdimio maudyklos vandens kokybės tyrimai pradėti nuo gegužės 15 d., ir bus reguliariai atliekami kas dvi savaites birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais iki rugsėjo 9 dienos.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams


             Tiesioginė transliacija

 

Smart Druskininkai
 
 
 

 

 

 

 

 

 

  
Vietinė rinkliava 


 

 

   

 


 

 

Žiniasklaida
apie mus

NAUDINGA
INFORMACIJA

Nuotraukų
galerija
Klausiate-
atsakome
 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © 2012 Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.