Spausdinti
Versija neįgaliesiems

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

RSS naujienų prenumerata
Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Apsaugokime mišką, save ir kitus nuo gaisro

 2014-08-01

Druskininkų savivaldybė yra tarp miškingiausių Lietuvos savivaldybių, todėl, gyvendami tokioje miškingoje teritorijoje, sausros metu turime elgtis atsakingai, kad apsaugotume visų mūsų turtą – mišką nuo gaisro. Nelikite abejingi, jei pastebėjote gaisrą – pabandykite sutramdyti ugnį, o jeigu tai atlikti neįmanoma, informuokite atsakingas institucijas – urėdiją, policiją, gaisrinę ar kitą instituciją. Visoje šalyje padidėjęs keliantis grėsmę miškų gaisringumas įpareigoja institucijas, bet ir visus gyventojus atsakingai elgtis gamtoje. Miškuose labai sausa ir gaisrų kilimo pavojus nuolat didėja. Sinoptikai artimiausiu metu orų permainų nežada, todėl tikėtina, kad gaisrų atvirose teritorijose pavojus didės.

Norintiems pasinaudoti valstybės parama būstui įsigyti

 2014-07-31

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2014 m. liepos 4 d. įsakymu Nr. A1-358 „ Dėl Valstybės remiamų būsto kreditų limito 2014 metams paskirstymo bankams pagal savivaldybes patvirtinimo“ patvirtintas Valstybės remiamų būsto kreditų limitas 2014 metams.

Druskininkai atviri neįgaliųjų ir sveikųjų klubo ERZON iniciatyvoms

 2014-07-30

Liepos 30 d. Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centre (TVIC) vykusiame susitikime su Druskininkų neįgaliųjų ir sveikųjų klubo ERZON nariais Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius patikino, kad neįgaliųjų druskininkiečių  svajonė naudotis pirtimi ir kai kuriomis spa paslaugomis netrukus išsipildys. „Jau esame aptarę su Vandens parko vadovybe, kad erzoniečių idėja dėl medinio neįgaliųjų vežimėlio, pritaikyto pirčių erdvei, bus įgyvendinta“, – sakė mero pavaduotojas L. Urmanavičius. Taip pat jis patikino, kad bus dedamos pastangos išpildyti ir dar vieną ERZON klubo narių lūkestį – pasitelkus ir  vietos verslininkų paramą, planuojama įrengti neįgaliesiems būtiną, patogų privažiavimą prie Ilgio ežero. Informavęs apie šią konkrečią pagalbą neįgaliesiems, L. Urmanavičius akcentavo tarpusavio bendravimo svarbą. „Bendravimas neįgaliajam žmogui, ypač tokiam, kuris negali išeiti iš namų, dėl negalios nepakyla net iš lovos, yra labai didelė vertybė. Turime būti atviresni vieni kitiems, turime bendrauti, kiekvienas daryti tai, ką galime, kad neįgalusis nesijaustų vienišas“, – sakė L. Urmanavičius.

Aptarė Druskininkams aktualius klausimus

 2014-07-30

 Liepos 29 d. Druskininkų savivaldybėje apsilankiusi Seimo narė Kristina Miškinienė su savivaldybės vadovais aptarė Druskininkams aktualius būsimo Kultūros ir kongresų rūmų projekto ir Druskininkų ligoninės perspektyvų klausimus. Kaip sakė K. Miškinienė, vienas iš aktualiausių Druskininkams klausimų – Druskininkų kultūros ir kongresų rūmų projektas. „Žvelgiant į ateinantį 2014-2020 metų Europos sąjungos paramos laikotarpį, reikia iš naujo apgalvoti ir permąstyti, kaip pateikti projektą, kad galėtumėme gauti finansavimą. Turbūt druskininkiečiai žino, kad mes jau nesame probleminė teritorija, kuriai lengviau bus skiriamos lėšos, todėl dabar visiems reikia gerai pagalvoti ir padirbėti, kad galėtumėme įgyvendinti savo svajones. Dėl to mes šiandien ir susirinkome – aptarti, kaip turėtų atrodyti projektas, kada jis turėtų būti parengtas“, – sakė Seimo narė K. Miškinienė.

Aptartas institucijų bendradarbiavimas dėl pagalbos socialinės rizikos asmenims Druskininkuose

 2014-07-30

Liepos 29 d. Druskininkų savivaldybėje vyko pasitarimas, skirtas aptarti funkcijas, pagal kurias institucijos teikia pagalbą socialinės rizikos asmenims. „Mūsų savivaldybės gyventojai, priskiriami socialinės rizikos grupei, yra tarp labiausiai socialiai pažeidžiamų mūsų bendruomenės narių. Šiems žmonėms neretai reikalinga pagalba įvairiose gyvenimiškose situacijose. Todėl būtinas nuoseklus Druskininkų savivaldybės ir kitų institucijų bendradarbiavimas, koordinuojant teikiamas socialines, medicinos paslaugas“, – pasitarime sakė Druskininkų savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Violeta Grigorienė. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojo Lino Urmanavičiaus inicijuotame pasitarime dalyvavo Druskininkų ligoninės direktorius Viktoras Meižis, VPK Druskininkų PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Juozas Grigas. Atsižvelgiant į esamas aktualijas ir konkrečias situacijas, planuojami periodiniai pasitarimai dėl pagalbos socialinės rizikos asmenims.

Elektronikos ir baterijų atliekoms – specialios aikštelės

 2014-07-30

Druskininkų savivaldybė kartu su Gamintojų ir Importuotojų Asociacija ir Lietuvių kino akademija organizuoja bendrą projektą, kurio metu regionų gyventojai ne tik gali pasižiūrėti naujausius lietuviškus filmus nemokamai, bet ir yra skatinami tinkamai tvarkyti atliekas. Tie savivaldybės gyventojai,  kurie neatidavė senos elektronikos ir buitinės technikos bei baterijų projektų „Mes rūšiuojam“ ir „Sidabrinės gervės naktys“ atstovams, gali patogiu metu nebenaudojamus šaldytuvus, virykles, skalbimo mašinas, senus televizorius ir panašią buitinę techniką bei baterijas priduoti UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro“ aikštelėse. Jų adresus ir darbo laiką galima rasti čia. Siekiant mažinti regionų atskirtį, visose Lietuvos savivaldybėse apsilanko projekto komanda, kuri vietos gyventojams parodo „Sidabrinės gervės“ apdovanojimui nominuotus lietuviškus filmus, o prieš  kino seansą tame regione iš gyventojų surenkamos elektronikos ir baterijų atliekos. Gyventojai, pridavę atliekas, dalyvauja loterijoje, o tos seniūnijos, kuri aktyviausiai dalyvaus projekte ir surinks daugiausia atliekų, bendruomenė bus apdovanota specialiu prizu – jiems bus padovanota sertifikuota vaikų žaidimo aikštelė.

Druskininkiečiai kviečiami prisijungti prie Gerosios verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo

 2014-07-30

Liepos 23-ąją Europos Sąjungos Taryba priėmė galutinį sprendimą dėl Lietuvos dalyvavimo Ekonominėje ir pinigų sąjungoje. Nuo 2015-ųjų sausio 1 dienos Lietuva taps devynioliktąja visaverte euro zonos nare, kurioje naudojama bendroji Europos Sąjungos valiuta – euras. Druskininkų savivaldybė kviečia verslininkus aktyviai jungtis prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo, apsaugant Lietuvos vartotojų interesus, užtikrinant sąžiningą prekių ir paslaugų kainų perskaičiavimą „Kviečiame Druskininkų verslininkus bei įmones dalyvauti akcijoje: prisijungti prie Gerosios verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo ir taip prisidėti prie teigiamos Lietuvos vartotojų nuomonės apie eurą formavimo“, – sakė Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė. Pasirašiusieji Memorandumą, įgis teisę naudotis specialiai sukurtu ženklu, kuriuo galės žymėti savo prekybos ir paslaugų teikimo vietas, naudoti jį reklamoje, oficialiuosiuose dokumentuose ir renginiuose. Logotipu visuomenė bus informuojama, kad laikomasi Memorandume nustatytų principų. Subjektai, norintys prisijungti prie Memorandumo ir gauti teisę naudotis logotipu, iki 2014 m. gruodžio 31 d. gali užpildyti prašymą.

Oninėse Leipalingio bendruomenė priminė senąsias tradicijas

 2014-07-28

Per Onines, liepos 26-ąją Leipalingio miestelio bendruomenė surengė gražią šventę „Sugrįžkim, pabūkim drauge po gimtinėje žydinčiom liepom“, priminė pirmojo derliaus nuėmimo tradicijas. Per Onines duona kepama iš naujo derliaus grūdų, Oninės laikomos ir rugiapjūtės pabaiga. Šventėje susirinkusieji vaišinosi šviežia duona, Onos pynė vainikus ir jais papuošė gaspadorius. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius pasveikino varduvininkes. „Tokia  šventė yra ir puikus pavyzdys, kaip reikia branginti tautos dvasinės kultūros paveldą“, – sakė L. Urmanavičius. Bendruomenės šventėje 85-ojo jubiliejaus proga pasveikinta tautotyrininkė, poetė Ona Alesiūtė-Bleizgienė.

„Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ garsais ir spalvomis įsilieja į Druskininkų kultūrinį gyvenimą ir druskininkiečių bei kurorto svečių širdis

 2014-07-28


Druskininkuose tęsiasi XII tarptautinis menų festivalis „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu.“ Šiandien Grand SPA Lietuva salėje „Neris“ festivalio renginiai prasidėjo konferencija „M. K. Čiurlionis ir pasaulis“. Šia konferencija atidaryta iki rugpjūčio 3 dienos besitęsianti M. K. Čiurlionio studijų savaitė, kurios metu mokslinėmis įžvalgomis dalinsis M. K. Čiurlionio kūrybinio paveldo tyrinėtojai, Lietuvos ir įvairių pasaulio šalių, tarp jų ir Japonijos, Danijos, Ispanijos mokslininkai. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius pasveikino konferencijos dalyvius. „Druskininkuose jau dvyliktą kartą vykstančio festivalio „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ renginiai – graži tradicija, kuri yra gera proga mums drauge puoselėti šio didžio Lietuvos menininko atminimą“, – sakė L. Urmanavičius. Konferencijos „M. K. Čiurlionis ir pasaulis“ moderatorius, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas dr. Rimantas Astrauskas pasidžiaugė Druskininkų savivaldybės ir kultūros žmonių, menininkų bendradarbiavimu. „Kultūra yra ta sritis, kurioje itin svarbus ryšys, susikalbėjimas tarp kultūrininkų ir valdžios atstovų“, – sakė R. Astrauskas. 

Per savaitgalio karščius daugybė poilsiautojų kurorte laiką leido prie unikalaus Druskininkų fontano

 2014-07-28

Savaitgalį atgaivą nuo karščių druskininkiečiai ir kurorto svečiai rado prie grojančio ir šokančio fontano. Gydyklų parko fontaną lankytojai pamėgo ir todėl, kad gali trumpąja žinute užsisakyti mėgstamą melodiją. Savaitgalio dienomis sulaukta rekordinio – daugiau nei 200 sms užsakymų skaičiaus. Parko lankytojai mėgavosi muzikos bei trykštančių versmių spektakliu. Muzikiniame sąraše – daugiau nei šimtas įvairių žanrų kūrinių.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams


             Tiesioginė transliacija

 

Smart Druskininkai
 
 
 

 

 

 

 

 

 

  
Vietinė rinkliava 


 

 

   

 


 

 

Žiniasklaida
apie mus

NAUDINGA
INFORMACIJA

Nuotraukų
galerija
Klausiate-
atsakome
 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © 2012 Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.