Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
Versija neįgaliesiems

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

RSS naujienų prenumerata
Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kvietimas teikti Neformaliojo vaikų švietimo programas

 2016-02-09

 

Druskininkų savivaldybės taryba 2016 m. sausio 29 d. patvirtino Druskininkų savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašą. Apraše nustatyta, kad lėšų suma vienam neformaliojo vaikų švietimo (toliau NVŠ) programoje dalyvaujančiam vaikui yra 15 eurų per mėnesį.

Reikalavimai NVŠ teikėjui ir NVŠ programai yra apibrėžti Švietimo ir mokslo ministro patvirtintame Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos apraše (2016-01-05  įsakymas Nr. V-1) ir Druskininkų savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir naudojimo tvarkos apraše (2016-01-29 tarybos sprendimas Nr. T1- 21).

Bendrojo ugdymo mokyklos NVŠ krepšelio gauti negalės – jose būreliai vyks kaip ir anksčiau pagal ugdymo planus. NVŠ krepšelio lėšomis galės būti finansuojama viena vaiko pasirinkta programa.

Visi neformaliojo švietimo teikėjai – savivaldybės, valstybės įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, viešosios įstaigos ar laisvieji mokytojai, kūrėjai ir kt., pageidaujantys užimti mokinius įdomia ir prasminga veikla ir ketinantys pretenduoti į valstybės skiriamas NVŠ krepšelio lėšas, Savivaldybei iki 2016 m. vasario 15 d. pateikia šiuos dokumentus:

1. Tvarkos aprašo IV skyriuje nurodytus Neformaliojo vaikų švietimo teikėjo atitikties reikalavimus patvirtinančius dokumentus;

2. Tvarkos aprašo 1 priedą Neformaliojo vaikų švietimo programos atitikties reikalavimams paraiškos formą;

3. neformaliojo vaikų švietimo programą;

4. sutartis dėl patalpų nuomos (jeigu patalpos nuomojamos).

5. individualios veiklos pažymėjimo kopiją ar registracijos juridinių asmenų registre pažymėjimo kopiją

7. prireikus komisija gali paprašyti pateikti papildomus dokumentus.

Pridedama :

1. Neformaliojo vaikų švietimo programos atitikties reikalavimams paraiškos forma priedas)

2. Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintas Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo įgyvendinimo 2016 metų veiksmų planas.

Nacionalinis diktantas vyks vasario 27 dieną

 2016-02-08

Visus druskininkiečius bei kurorto svečius kviečiame  aktyviai dalyvauti VšĮ Pilietinės minties institutojau devintus metus organizuojamame Nacionalinio diktanto konkurse ir pasitikrinti lietuvių kalbos žinias.  Nacionalinis diktantas vyks vasario 27 dieną 11 valandą Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos aktų salėje.

Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją.

Dalyvių registracija el. p.:  lina.g@druskininkai.lt  arba telefonu Nr. 8-313-53372.

Savaitgalį Druskininkuose šurmuliavo Užgavėnės

 2016-02-08

Šeštadienį Druskininkų pramogų aikštėje praūžė Užgavėnių šurmulys ir Užsigavėjimo kermošius – išvaryti žiemos susirinko gausus būrys druskininkiečių ir kurorto svečių.  Šventės dalyvių laukė Užgavėnių kaukių fabrikėlis, smagi muzika, karšta arbata ir svarbiausia – komandinės estafetės Didžiosios lenktynės“, organizuotos jau penktus metus iš eilės.

 Šventės siautulyje visi susirinkusieji su nekantrumu laukė Kanapinio ir Lašininio dvikovos, kuri po įtemptos kovos baigėsi Kanapinio pergale, prognozuojančia, kad į Druskininkų kurortą turėtų ateiti ankstyvas ir šiltas pavasaris.

„LTeam“ festivalis į Druskininkus grąžino žiemą

 2016-02-06

Nors vasaris pašykštėjo sniego, šeštadienį Druskininkų „Snow areną“ pakilia ir sportiška nuotaika užpildė trečiasis „LTeam“ olimpinis žiemos festivalis. Festivalį organizavęs Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) dėl šiltos žiemos iš festivalio programos išbraukė tik lygumų slidinėjimą, kurį pakeitė „SkiErg“ treniruoklio turnyru, ir „Snaigės“ žygį – vietoje jo festivalio dalyviai galėjo rinktis šiaurietišką ėjimą. Bėgimai, orientavimosi varžybos, parodomosios ledo ritulio, greitojo čiuožimo ir kerlingo varžybos, dailiojo čiuožimo ir snieglenčių sporto atstovų pasirodymai vyko kaip planuota. Šiais metais ektsremalaus sporto mėgėjai galėjo išbandyti ir naują pramogą – įkopti į 8 m aukščio ir 24 m pločio ledo sieną. Iš viso įvairiose rungtyse varžėsi apie 2 tūkst. vaikų ir suaugusiųjų – tai yra dvigubai daugiau žmonių nei pernai. Festivalio dalyvius sveikino LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas ir „Snow arenos“ direktorius Andrius Stasiukynas. Olimpinio festivalio ugnis ir vėliava iki „Snow arenos“ keliavo pro gražiausias Druskininkų vietas, deglą estafetėje nešė jaunieji Druskininkų sporto centro auklėtiniai bei Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės nariai – maratonininkas Ignas Brasevičius ir greitojo ėjimo atstovas Normantas Petriša.

Druskininkų BOČIŲ bendrijai – jau penkiolika metų

 2016-02-05

„Šypsena veide, meilė širdyse – senoliams amžius ne riba“ – tokiu šūkiu aktyvią 15 metų veiklą šiandien paminėjo Lietuvos pensininkų sąjungos BOČIAI Druskininkų miesto bendrija, susibūrusi 2001 metais.  Per 15 metų Druskininkų savivaldybės senjorai aktyviai įsitraukė į visuomeninį  ir kultūrinį gyvenimą.

Pasveikinti Druskininkų bočių į „Atgimimo“ mokyklos aktų salę susirinko gausus būrys svečių: LR Seimo narė Kristina Miškinienė, savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, savivaldybės administracijos specialistai, įmonių ir įstaigų atstovai, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ pirmininkas dr. Petras Ruzgus, svečiai iš Simno ir Gardino (Baltarusija).

Savivaldybės vadovai susitiko su UAB „Kautra“ ir UAB „Kautros keltuvai“ atstovais

 2016-02-05

Šiandien Druskininkų savivaldybėje apsilankė ir su savivaldybės meru Ričardu Malinausku, mero pavaduotoju Linu Urmanavičiumi, administracijos direktore Vilma Jurgelevičiene bei savivaldybės administracijos specialistais susitiko UAB „Kautra“ ir UAB „Kautros keltuvai“  atstovai. Susitikime aptartas Lynų kelio darbas, pasidžiaugta, kad per du mėnesius nuo unikalaus projekto starto susidomėjimas pramoga auga, darbuotojai tobulina savo kvalifikaciją. Šiuo metu yra kuriamas Lynų kelio logotipas – kaip pažymėjo UAB „Kautros keltuvai“  vadovas Gintaras Pakusas, pagrindiniai kriterijai logotipui yra patrauklumas ir žaismingumas. UAB „Kautra“ vadovas Linas Skardžiukas, su savivaldybės vadovais aptarė investicijų į infrastruktūrą planus ir 2016 metų biudžeto klausimus.  

Sveikinimas Druskininkų garbės piliečiui Antanui Česnuliui

 2016-02-04

Gerbiamas Antanai Česnuli,

 

Menas – vienas svarbiausių ir reikšmingiausių dalykų žmogaus gyvenime. Tai ne tik grožio ir kūrybos išraiška – menas ugdo dvasinį pasaulį ir praturtina sielą.  Tautodailei atiduodate visą save – esate talentingas kūrėjas, kuriantis ne tik rankomis, bet ir širdimi. Didžiuojamės Jūsų darbštumu, išradingumu, dvasios stiprybe.

Sveikindami gimtadienio proga linkime stiprios sveikatos, kūrybinių ieškojimų ir atradimų džiaugsmo. Tegul kiekviena diena dovanoja įkvėpimą ir šiltas akimirkas artimųjų rate.

 

 

Druskininkų savivaldybės administracija ir Taryba

Skelbiamas paraiškų darbo vietų steigimo subsidijavimo ir savarankiško užimtumo rėmimo priemonių įgyvendinimui 2016 m. priėmimas

 2016-02-04

Alytaus teritorinė darbo birža 2016 metų sausio 21 dieną  paskelbė darbo vietų įsteigimo subsidijavimo ir savarankiško užimtumo rėmimo priemonių paraiškų atranką naujoms darbo vietoms kurti 2016 metais. Įgyvendinant darbo vietų steigimo subsidijavimo priemonę, steigiamos darbo vietos neįgaliems asmenims, kuriems nustatytas iki 55 proc. darbingumo lygis, o savarankiško užimtumo rėmimo priemonės pagalba sau darbo vietą gali steigti jaunimas iki 29 metų.

Paraiškos dalyvauti atrankoje teikiamos nuo 2016 metų vasario 22 d. iki vasario 29 d. tiems Alytaus teritorinės darbo biržos skyriams, kurių aptarnaujamoje teritorijoje pareiškėjas planuoja vykdyti.

Kviečiame Druskininkų savivaldybės darbdavius, planuojančius 2016 metais steigti naujas darbo vietas asmenims su negalia bei jaunimą iki 29 metų amžiaus, turintį idėjų pradėti savo verslą, pasinaudoti valstybės teikiama finansine parama.

Kontaktiniai asmenys:

Alytaus teritorinės darbo biržos Alytaus skyriuje vyriausioji specialistė Sandra Bakšienė tel. (8 315) 25 771, el. paštas Sandra.Baksiene@ldb.lt;

Druskininkų skyriuje vyriausioji specialistė Laima Vilkancienė tel. (8 313)  51656 el. paštas  Laima.Vilkanciene@ldb.lt;

Lazdijų skyriuje vyresnioji specialistė Aldona Ivoškienė tel. (8 318) 51 660, el. paštas  Aldona.Ivoskiene@ldb.lt;

Varėnos skyriuje vyriausioji specialistė Ona Klydzienė tel. (8 310)  31 626, el. paštas Ona.Klydziene@ldb.lt;

2016 metų sausio mėnesio civilinės būklės įrašų duomenys

 2016-02-04

2016 metų sausio mėnesio civilinės būklės įrašų duomenys.

10 dalykų, kuriuos kiekvienas gyventojas turi žinoti apie užstato sistemą

 2016-02-04

Nuo vasario 1 d. Lietuvoje pradėjo veikti vienkartinių gėrimų pakuočių užstato sistema. Atsižvelgiant į tai, kad gyventojams iškyla nemažai klausimų, pateikiame  pagrindinę informaciją, kurią reiktų žinoti apie vienkartinių gėrimų pakuočių užstato sistemą.

 1.      Kaip veikia užstato sistema?

Vartotojas, atėjęs į parduotuvę nusipirkti gėrimo, kuris įpakuotas į vienkartinę pakuotę, palieka 10 ct užstatą. Užstatas grąžinamas, kai pirkėjas priduoda tarą parduotuvėje.

 

Parduotuvėse surinkta tara yra surenkama ir nuvežama į skaičiavimo centrą. Ten pakuotės yra suskaičiuojamos ir paruošiamos perdirbti.

 2.      Kokių gėrimų pakuotės dalyvauja užstato sistemoje?

Naujoji užstato sistema apima į stiklinę, plastikinę ir metalinę pakuotę (skardines) išpilstytą alų, alaus kokteilius, sidrą, vaisių vyną ir jo kokteilius bei gėrimus, kitus fermentuotus gėrimus, alkoholinius kokteilius ir nealkoholinius gėrimus, girą, taip pat visų tipų vandenį, sultis, nektarą. Naujojoje užstato sistemoje nedalyvauja vaisių vyno, vaisių vyno gėrimų ir vaisių vyno kokteilių bei stipriųjų gėrimų pakuotės. Užstato sistemoje taip pat nedalyvauja gėrimų pakuotės, kurios buvo įsigytos ne Lietuvoje. Visos sistemoje dalyvaujančios pakuotės pažymėtos užstato ženklu.

 3.      Kur surenkamos pakuotės?

Pakuotes grąžinti ir atgauti užstatą galima visose parduotuvėse, kurių prekybos plotas yra didesnis nei 300 kv. metrų, arba kaimo parduotuvėse. Vietas, kuriose galite grąžinti pakuotes, rasite adresu www.grazintiverta.lt.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
Žiniasklaida
apie mus

NAUDINGA
INFORMACIJA

Nuotraukų
galerija
Klausiate-
atsakome

   

 

   K.DINEIKOS SVEIKATINGUMO  PARKE VYKSTANČIOS VEIKLOS

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.