Spausdinti
Versija neįgaliesiems

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

RSS naujienų prenumerata
Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Startuoja aštuntasis Alytaus apskrities bendrojo lavinimo mokyklų krepšinio čempionatas

 2014-10-24

Druskininkų savivaldybė kartu su Alytaus miesto, Alytaus rajono ir Lazdijų rajono savivaldybėmis aštuntus metus iš eilės organizuoja analogų Lietuvoje neturintį Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 klasių krepšinio čempionatą. Pasak klasių krepšinio čempionato iniciatoriaus Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko, šio projekto pagrindinis tikslas  – skatinti moksleivių draugiškumą ir suvienyti klases siekiant  bendro tikslo.  „Mokiniai, dalyvaujantys čempionate, skiria daug laiko pasiruošimui  ir įdeda labai daug darbo, pastangų tam, kad aikštelėje galėtų parodyti kuo geresnius rezultatus. Toks kartu praleistas laikas skatina tarpusavio bendravimą ir jaunimo draugiškumą“, – sakė R. Malinauskas.

Druskininkai. Atgimę iš svajonių, sukurti bendruomenės darbu (I)

 2014-10-23

Lietuvą apskriejo žinia apie geriausias šalies savivaldybes, pelniusias garbingą apdovanojimą – „Auksinę krivūlę“.

Apdovanojimas – krivūlė „Stipri bendruomenė – stipri Europa“ – teko Druskininkams. Šis apdovanojimas, įsteigtas Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje, reiškia, kad Druskininkai pastebėti ir įvertinti žvilgsniu, kuris apima plačiau: gera žinoti, kad turime kuo nustebinti ne tik Lietuvą, bet ir pasaulį.

„Auksinėmis krivūlėmis“ už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbiamos Lietuvos savivaldybės pagerbiamos devintus metus. Druskininkai per šį laikotarpį „Auksine krivūle“ nominuojami jau ketvirtą kartą. Kodėl Druskininkams taip sekasi?

Pirmojoje rašinių ciklo „Druskininkai. Atgimę iš svajonių, sukurti bendruomenės darbu“ dalyje nuomonę apie tai išsakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Druskininkiečiai aktyviai domėjosi euro įvedimo aktualijomis

 2014-10-23

Druskininkiečiai seminare domėjosi euro įvedimo aktualijomisDruskininkuose vykusiame euro seminare gyventojai ir verslo atstovai aktyviai domėjosi jiems rūpimais praktiniais euro įvedimo klausimais. Valstybės institucijų atstovai daugiausia druskininkiečių klausimų sulaukė dėl atlyginimų ir pensijų perskaičiavimo, litų keitimo, mokesčių ir paslaugų įkainių nustatymo.

Seminaruose aktualius klausimus aptarė Ūkio ministerijos, Lietuvos banko, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Valstybinės mokesčių inspekcijos ir kiti atstovai.

Per „Maisto banko“ akciją druskininkiečiai paaukojo maisto už 6500 litų

 2014-10-22

Praėjusį savaitgalį visoje Lietuvoje, taip pat ir Druskininkuose, vyko rudeninė „Maisto banko“ akcija. Pirminiais duomenimis, Druskininkuose surinkta 2401 vnt. įvairių maisto produktų, kurių preliminari vertė – 6500 litų.

Druskininkuose akcijoje dalyvavo VšĮ „Gelbėkit vaikus“ Druskininkų vaikų dienos centras ir Druskininkų šv.apašt. Baltramiejaus parapija, iš viso prie akcijos prisidėjo 57 savanoriai.

Parengtas LSA tarybos nutarimas dėl 2015 m. valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projekto

 2014-10-21

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas L. UrmanavičiusDruskininkų savivaldybės mero pavaduotojas ir Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) Finansų ir ekonomikos komiteto narys Linas Urmanavičius dalyvavo LSA Finansų ir ekonomikos komiteto posėdyje Vilniuje. Posėdyje parengtas LSA tarybos nutarimas dėl 2015 m. valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projekto. Kaip teigė mero pavaduotojas L. Urmanavičius, įsigaliojus minėtam įstatymui, Savivaldybių biudžetų pajamos 2015 metais iš visų pajamų šaltinių sudarys 2,1985 mlrd. eurų (apie 7,59 mlrd. Lt). Palyginti su 2014 metais, jos didės 9 proc., arba 180,7 mln. eurų (beveik 624 mln. Lt).

Meras R. Malinauskas: „Kreipsimės dėl daugiabučių renovacijos finansavimo terminų pratęsimo, siekdami, kad daugiabučių renovacijai pritarę gyventojai pasinaudotų kuo didesne valstybės parama“

 2014-10-20

Druskininkų savivaldybėje įvykusiame pasitarime dėl daugiabučių namų renovacijos eigos nuspręsta kreiptis į Vyriausybę su prašymu sudaryti galimybes pratęsti renovacijos darbų finansavimo terminą. Dabar jis nustatytas iki 2015 metų, tačiau, vis neįvyksta viešųjų pirkimų konkursai, nes statybos darbams trūksta rangovų, kurie, suintensyvėjus daugiabučių renovacijai visoje šalyje, darbo turi daug ir nesiima naujų projektų. Kaip teigė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, dėl tokios situacijos artimiausiomis dienomis, parengus reikalingus dokumentus, bus kreiptasi į LR Ministrą Pirmininką Algirdą Butkevičių. „Prašysime, kad daugiabučių namų renovacijos finansavimo terminai, pagal kuriuos rangos darbų sutartis būtina pasirašyti iki 2014-12-31, o darbus užbaigti iki 2015-10-01, būtų pratęsti ir kad tie gyventojai, kurie yra pritarę savo būsto renovacijai ir negali jos pradėti dėl rangovų trūkumo, turėtų galimybę pasinaudoti pratęstu terminu. Džiaugiuosi pakankamai sklandžiai Druskininkuose vykstančia daugiabučių namų renovacija, tačiau, be abejo, tenka apgailestauti, kad, dėl kylančių rangos darbų kainų ir rangovų trūkumo viešųjų pirkimų konkursai skelbiami net po keletą kartų ir viešieji pirkimai neįvyksta. Dėsime visas pastangas, kad sėkmingai pradėta daugiabučių renovacija Druskininkuose būtų sklandžiai tęsiama“, – sakė meras R. Malinauskas.

Druskininkų savivaldybėje lankėsi Eurobusas

 2014-10-20

Leipalingio pagrindinės mokyklos mokinė Raminta Černiauskaitė ir mokytoja Ramunė Lesevičiūtė atliko Eurobuso komandos pateiktas užduotis ir džiaugėsi diplomaisPenktadienį į Druskininkų savivaldybėje lankėsi Eurobusas, kurio komanda atsakė į gyventojams aktualius euro įvedimo klausimus.

Į Druskininkus, Leipalingį ir Viečiūnus atvykusi specialistų komanda ne tik suteikė gyventojams aktualią informaciją, bet ir kvietė dalyvauti interaktyviose veiklose, supažindino su euro banknotais, kvietė pasitikrinti žinias apie euro zonos šalis.

Prasideda šildymo sezonas

 2014-10-20

Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nuo 2014 m. spalio 20 d. paskelbta 2014-2015 metų šildymo sezono pradžia Druskininkų savivaldybėje.

Šildymo sezono pradžią, atsižvelgdama į faktinę lauko oro temperatūrą, nustato savivaldybės institucija, savo pavaldume esančioms įstaigoms. Visi kiti vartotojai turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios, nepažeidžiant nustatytų higienos normų.

Viešojoje bibliotekoje – susitikimas su Lietuvos mokslų akademijos nariais

 2014-10-20

Spalio 23 dieną, ketvirtadienį, 14 val. Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje organizuojamas susitikimas ir diskusija su Lietuvos mokslų akademijos Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus tikraisiais nariais. Susitikime dalyvaus ir pranešimus skaitys keturi pranešėjai:  prof. Aleksandras Vasiliauskas, prof. Eugenijus Jovaiša, prof. Domas Kaunas, prof. Vytautas Martinkus. 

Rekonstruota susidėvėjusi gatvės danga, šaligatviai pritaikyti žmonių su negalia eismui

 2014-10-20

Druskininkų savivaldybės administracija pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra“ priemonę „Savivaldos transporto infrastruktūros modernizavimas ir plėtra“ baigia įgyvendinti projektą „Druskininkų miesto M. K. Čiurlionio gatvės atkarpos nuo įvažiavimo prie gyvenamojo namo M. K. Čiurlionio gatvėje Nr. 83 iki įvažiavimo prie pirminės sveikatos priežiūros centro M.K. Čiurlionio gatvėje nr. 82 rekonstrukcija“ VP2-4.4-SM-02-R-11-011.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
Žiniasklaida
apie mus

NAUDINGA
INFORMACIJA

Nuotraukų
galerija
Klausiate-
atsakomeSmart Druskininkai 


 

  Vietinė rinkliava 


 


 


 
 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © 2012 Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.