Druskininku savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
Versija neįgaliesiems

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

RSS naujienų prenumerata
Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Atidarytas didžiausias Lietuvoje sporto objektas – Sportininkų rengimo centras Druskininkuose

 2015-01-31

Šiandien atidarytas Sportininkų rengimo centras Druskininkuose, kuris, baigus antrojo statybų etapo darbus, bus didžiausias Lietuvoje sporto objektas. Sportininkų rengimo centras Druskininkuose, populiariai dar vadinamas olimpiečių centru, bus naudingas šalies ir tarptautinei sportininkų bendruomenei. Objektas yra vienoje gražiausių Druskininkų vietų, šalia Ratnyčėlės upės, pušų apsuptyje. Druskininkų savivaldybės taryba, įvertinusi Sportininkų rengimo centro svarbą Lietuvai, 2006-aisiais centro statyboms pritarė ir skyrė 9,9 hektaro žemės sklypą. Kaip teigė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, prieš daugiau kaip dešimtmetį Druskininkų savivaldybė priėmė sprendimą plėtoti Druskininkų kurortą naujomis strateginėmis kryptimis, apsispręsta, kad viena iš jų  – profesionalaus komercinio sporto kryptis. „Džiaugiuosi, kad tokio mūsų sprendimo sėkme patikėjo Vyriausybė, Kūno kultūros ir sporto departamentas, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Žemės sklypas, kurį Druskininkų savivaldybė apsisprendė skirti šio centro statybai ir kurio vertė buvo ne viena dešimtis milijonų litų, būtų buvęs svarbus kurortui, tačiau, įvertinę objekto svarbą Lietuvai, neabejojome, kad jis turės kur didesnę reikšmę nei pinigai. Ačiū visiems, prisidėjusiems, kad toks objektas būtų pastatytas Druskininkuose. Neabejoju, kad Sportininkų rengimo centras Druskininkuose bus naudingas ir šalies, ir tarptautinei sportininkų bendruomenei“, – sakė meras R. Malinauskas.

Druskininkų padėkos šventėje pagerbti Druskininkus garsinantys žmonės ir ryškiausios iniciatyvos

 2015-01-31

Vakar Druskininkuose jau tryliktą kartą padėkota labiausiai kurortui nusipelniusiems žmonėms bei prisimintos ryškiausios praėjusių metų iniciatyvos. Pasak Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko, džiugu, kad kiekvienais metais Druskininkuose įgyvendinami nauji projektai, duris atveria nauji objektai, žmonės garsina Druskininkus. „Prabėgę metai paliko ryškius pėdsakus. Be jūsų nuveiktų darbų Druskininkai nebūtų tokie, kokie yra šiandien. Noriu padėkoti visiems, kuriantiems Druskininkus“, – sakė R. Malinauskas. Meras pasidžiaugė, kad neseniai vykusiuose apdovanojimuose „Metų gazelė 2014“  UAB „Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centras AQUA“ buvo pripažintas sėkmingiausiai vystomu projektu pietų Lietuvoje.

Tarp beveik 300 šventės „Druskininkai 2014“ svečių – ir LR Seimo narė Kristina Miškinienė, Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Dainius Numgaudis, Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė, Valstybinio turizmo departamento direktorė Jurgita Kazlauskienė, Ūkio ministerijos kancleris Gediminas Miškinis. Šventėje dalyvavo ir Druskininkų savivaldybės verslo įmonių, įstaigų vadovai, seniūnai ir seniūnaičiai, bendruomenės pirmininkai, savivaldybės tarybos nariai, kiti garbūs svečiai.

Meras R. Malinauskas: „Yra alternatyvų kaip atpiginti dujas druskininkiečiams“

 2015-01-30

Druskininkų savivaldybės iniciatyva LR energetikos ministras Rokas Masiulis atvyko darbo vizito į Druskininkus ir su meru Ričardu Malinausku bei kitais Druskininkų savivaldybės vadovais aptarė galimus sprendimus dėl pigesnių dujų tiekimo Druskininkų vartotojams. Kartu su ministru atvyko ministro patarėjas Mantas Dubauskas, ministerijos Naftos ir dujų skyriaus vadovas Dainius Bražiūnas, taip pat akcinės bendrovės „Klaipėdos nafta“ SGD terminalo Verslo vystymo skyriaus vadovas Mindaugas Aleška. Susitikime dalyvavo mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, akcinės bendrovės „Druskininkų šilumos tinklai“ direktorius Alvydas Karlonas, administracijos Ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Mindaugas Jaskelevičius, savivaldybės juristas Renaldas Viščinis.

Druskininkai – laidos „Gyvenu čia“ reportaže

 2015-01-30

Lietuvos ryto televizijos laidos „Gyvenu čia“ kūrybinė grupė dar rugpjūtį aplankė Druskininkus bei sukūrė vaizdo reportažą.  

Kūrybinė grupė viešnagės kurorte metu bendravo su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku, domėjosi Druskininkų ateities planais.

Laidos vedėja Donalda Meiželytė taip pat bendravo su UAB „Draugystės sanatorija“ vadove, Druskininkų garbės piliete Violeta Kaubriene, aplankė Domininko Kaubrio įkurtą Numizmatikos kabinetą, apžiūrėjo Antano Česnulio skulptūrų ir poilsio parką.

 „Gyvenu čia“ kūrybinė grupė apsilankė ir atnaujintose senosios katilinės patalpose, kuriose po vienu stogu įsikūrė jaunimo užimto ir socialinių paslaugų centrai bei Druskininkuose veikiančios nevyriausybinės organizacijos.

Vaizdo reportažą galite pamatyti čia.

Galimybės jaunam žmogui pradėti darbo karjerą Druskininkuose

 2015-01-29

Lietuvoje bedarbių aukštųjų mokyklų absolventų skaičiuojama tūkstančiais. Ar nėra taip, kad tokia situacija susiklostė todėl, jog aukštosiose mokyklose rengiami ne tokie specialistai, kokių reikia darbo rinkai? O gal abiturientai neapgalvoję pasirenka tokias aukštojo mokslo studijų programas, kurios, jų supratimu, esą „madingos“, nors ir nėra paklausios darbo rinkoje? Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojo Lino Urmanavičiaus nuomone, jei mokinys – būsimasis studentas – yra tvirtai apsisprendęs dirbti pagal tą specialybę, kurią renkasi studijuoti, jis tikrai vėliau pagal tą specialybę ras darbą ir jį dirbs. „Baigęs studijas, jis toliau kryptingai eis tuo keliu, kuriuo suplanavo, jeigu tik apsisprendimas buvo apgalvotas, nuoširdus. Tačiau jei tai buvo atsitiktinis pasirinkimas arba sprendimas studijuoti vieną ar kitą specialybę buvo padiktuotas ne jo paties, o kieno nors iš šalies, vargu ar ateityje, net ir baigus studijas, toks pasirinkimas atneš profesinę sėkmę. Dažniausiai tokiais atvejais žmonės nedirba pagal įgytą išsilavinimą, darbo karjera klostosi ne taip sėkmingai, kaip tikėtasi. Kita vertus, nieko tokio, jei, pastudijavus pusmetį ar metus, apsisprendžiama pakeisti specialybę ir mokytis to, ko iš tikrųjų norisi ir ką vėliau sėkmingai galėtum pritaikyti, dirbdamas mėgiamą darbą. Turimais duomenimis, Lietuvoje apie penkiasdešimt procentų aukštųjų mokyklų studentų perstoja į kitą specialybę“, – sakė L. Urmanavičius.

Druskininkų savivaldybės taryba pritarė parengtų sprendimų projektams

 2015-01-29

Sausio 29 d. sušauktame Druskininkų savivaldybės tarybos posėdyje svarstyta 11 klausimų, sprendimų projektams taryba pritarė. Posėdžio pabaigoje Centralizuotos vidaus audito tarnybos vedėjas, asmuo, atsakingas už korupcijos prevenciją ir kontrolę Savivaldybės administracijoje Algimantas Petrauskas tarybai pristatė informaciją apie Savivaldybės antikorupcinės komisijos veiklą 2014 metais.

Druskininkų savivaldybėje Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšos nenaudojamos duobių lopymui

 2015-01-28

Druskininkų savivaldybė ir toliau sieks kuo efektyvesnio Kelių priežiūros ir plėtros (KPP) programos lėšų panaudojimo. Vakar Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė bei savivaldybės administracijos specialistai susitiko su Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Vietinių kelių skyriaus vedėju Stanislovu Stančiku ir vyriausiaja specialiste Dalia Višinskiene.

Pasak Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko, Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšos labai svarbios, siekiant gerinti susisiekimo infrastruktūrą savivaldybėje ir atsiskaitant už kelių ir gatvių priežiūrą bei remontą. „Vietinės reikšmės kelių, kurorto ir kaimiškosiose vietovėse esančių gatvių ir šaligatvių priežiūrai skiriame didelį dėmesį, norime, kad darbai būtų atliekami kaip galima greičiau ir efektyviau – nenaudojame lėšų duobių lopymui, bet tiesiame naujus ir patogius kelius, šaligatvius. Nuo to, kaip tvarkomasi, priklauso Druskininkų savivaldybės gyventojų gyvenimo kokybė – žmonės kasdien važiuoja į darbą, veda vaikus į mokyklą, tad norime, kad gatvės ir šaligatviai būtų tvarkingi, patogūs. Džiaugiuosi, kad ir LR Susisiekimo ministerija, ir Lietuvos automobilių kelių direkcija  mus supranta“, – sakė R. Malinauskas. Meras pažymėjo, kad sutvarkyti vietinės reikšmės keliai, gatvės ir šaligatviai yra svarbi Druskininkų, kaip tarptautinės reikšmės kurorto, įvaizdžio dalis.

Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamų renginių ciklą „Vasaris - sveikatingumo mėnuo“

 2015-01-27

Druskininkų savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras (DVSB) gyventojus kviečia į nemokamų renginių ciklą „Sveikatingumo mėnuo“.  Šis ciklas prasidės vasario 3 dieną. Iš viso planuojama surengti daugiau kaip 20 užsiėmimų, skirtų įvairaus amžiaus savivaldybės gyventojams. „Kviečiame prisijungti prie vasario, sveikatingumo mėnesio, sveikatą stiprinančių renginių, kurie padės išlaikyti žvalumą, energiją ir atsparumą ligoms“, – sakė Druskininkų VSB direktorė Evelina Raulušaitienė.

Renginiai vyks Leipalingio pagrindinėje mokykloje ir ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Liepaitė“, Viečiūnų pagrindinėje mokykloje ir ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Linelis“, Socialinių paslaugų, Jaunimo užimtumo centre, „Atgimimo“ mokykloje. Leipalingio miestelyje taip pat bus organizuojami šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai.

Išsamesnę informaciją apie renginius rasite čia.

Gimnazistams įteikti krepšinio žaidėjų aprangos komplektai

 2015-01-26

Šiandien Druskininkų „Ryto“ gimnazijos abiturientams, dalyvaujantiems Alytaus apskrities bendrojo lavinimo mokyklų klasių krepšinio varžybose, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir mero pavaduotojas Linas Urmanavičius įteikė krepšinio žaidėjų aprangos komplektus bei palinkėjo sėkmės varžybose.  4 C  klasės mokiniai pateko į atkrintamąsias varžybas ir toliau varžysis dėl galimybės iškovoti pagrindinį prizą – kelionę į Paryžių.

Jovaišių bendruomenė pakvietė į įkurtuves

 2015-01-25

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė kartu su Jovaišių bendruomene  penktadienį atidarė naujus bendruomenės namus, bendruomenei sėkmingai įgyvendinus projektą „Kaimai prie Seiros atgimsta“. Kaip teigė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas, kaimiškoje bendruomenėje svarbu žinoti vieniems kitų rūpesčius ir džiaugsmus. „Krašto tradicijos ir žmonių bendrumas visada buvo ir bus kiekvienos bendruomenės susitelkimo, bendravimo, bendrų interesų pagrindas. Tačiau sunku būtų įsivaizduoti bendruomenės gyvenimą, veiklą be tam skirtų patalpų.  Savivaldybė jau prieš keletą metų priėmė sprendimą, kad bendruomenės namus turės visos Druskininkų savivaldybėje esančios bendruomenės, – bendruomenės namams yra pritaikomos įvairių visuomeninių pastatų patalpos, o tose vietovėse, kur tokių galimybių nėra, nupirkti žemės sklypai ir statomi bendruomenės namai“, – sakė R. Malinauskas. Meras įteikė bendruomenės pirmininkui Vytautui Gintučiui padėką, skirtą visai bendruomenei, o už nuoširdų Jovaišių kaimo tradicijų puoselėjimą ir aktyvų dalyvavimą bendruomenės veikloje padėkos įteiktos Daivai Milevičienei, Irmai Tamulionienei, Antanui Vailioniui.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
Žiniasklaida
apie mus

NAUDINGA
INFORMACIJA

Nuotraukų
galerija
Klausiate-
atsakome

 
 Smart Druskininkai

 


 


 

  Vietinė rinkliava 


 


 


 
 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.