Spausdinti
English Russian
Versija neįgaliesiems

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

RSS naujienų prenumerata
Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkuose - tarptautinė konferencija energetikos klausimais

 2014-04-16

Balandžio 14-18 dienomis Sveikatingumo ir poilsio komplekse "Grand SPA Lietuva" organizuota Mokslinė-praktinė konferencija "Integruotas požiūris į energijos taupymą, energijos vartojimo efektyvumo, aplinkos pramoninių ir komunalinių galios Baltijos šalyse ir NVS". Konferencijos tikslas supažindinti dalyvius su naujais pokyčiais elektros energetikos sistemos, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, su naujų energijos taupymo technologijomis, aptarti efektyvumo įrangą, modernizuoti kuro ir energetikos komplekso. Užtikrinti nuomonėmis apie aktualius klausimus ir problemas apsikeitimą, siekiant padėti technikai ir investuotojams rasti verslo partnerius. Balandžio 15 d. konferencijoje dalyvavęs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas pasveikino renginio dalyvius ir pasidžiaugė, kad ši tarptautinė konferencija yra organizuojama būtent Druskininkuose.

Pasaulinę Kultūros dieną - ąžuoliukas J. Marcinkevičiaus atminimui

 2014-04-16

Balandžio 15 d, Pasaulinės Kultūros dienos proga, prie mokymo centro "Dainava" pasodintas ąžuoliukas, skirtas Lietuvos dainiaus Justino Marcinkevičiaus atminimui įamžinti. Renginį organizavo Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka bei poezijos ir kitų menų mėgėjų asociacija "Branduma". Šventiniame renginyje dalyvavo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, Druskininkų miškų urėdijos urėdas Zenonas Naujokas, centro "Dainava" direktorius Zenonas Streikus, Kultūros įstaigų darbuotojai ir kiti svečiai.

Skelbiama šildymo sezono pabaiga

 2014-04-16
Nuo balandžio 16 dienos Druskininkų savivaldybės administracijos direktorės įsakymu paskelbta šildymo sezono pabaiga. Pagal šilumos tiekimo ir vartojimo taisykles šildymo sezono pradžią ir pabaigą, atsižvelgiant į faktines oro lauko temperatūras, nustato savivaldybės institucija. Šildymo sezoną rekomenduojama baigti, kai vidutinė lauko oro temperatūra tris paras iš eilės yra aukštesnė nei 10 laipsnių. 

DAROM aplinką gražesnę!

 2014-04-16

Druskininkai ir jų apylinkės visada pasižymėjo švara ir tvarka, todėl kviečiame jaunimą, įmones, įstaigas, organizacijas, visus bendruomenės narius ir vėl prisidėti prie viešųjų erdvių tvarkymo švaros akcijos „Darom 2014“ metu. Akcijos pradžia – 2014 m. balandžio 26 d. 10 val. Prašome visų, norinčių prisidėti prie savivaldybės viešųjų erdvių tvarkymo, atsinešti pirštines ir maišus šiukšlėms rinkti. Surinktų šiukšlių išvežimą organizuos Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio skyrius.

Dėmesys socialiniams darbuotojams

 2014-04-15

Balandžio 14 d. Druskininkų Socialinių paslaugų centro direktorė Asta Aleksienė, Druskininkų socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja, teikianti socialinę pagalbą socialinės rizikos šeimoms Leipalingyje Saulė Rutkauskienė ir Viečiūnų seniūnijos socialinio darbo organizatorė Irena Valentukevičienė dalyvavo pirmą kartą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotoje akcijoje „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“. Apdovanojimais – Gerumo Žvaigždėmis pasipuošė šeši socialiniai darbuotojai. Kandidatus konkursui galėjo siūlyti visos socialinių paslaugų įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, savivaldybės, seniūnijos ir bendruomenės, Lietuvos gyventojai. Nominacijai „Už darbą su bendruomene“ buvo teikiama ir I. Valentukevičienės kandidatūra. Akcija „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ prasidėjo rugsėjo 27-ąją – Socialinių darbuotojų dieną ir tęsėsi iki kovo 18-osios – šią dieną šiemet buvo minima Jungtinių Tautų paskelbta socialinio darbo diena. Šiuo metu Lietuvoje dirba apie 3000 socialinių darbuotojų.

Viešėjo Kazachstano ambasadorius

 2014-04-15

Balandžio 11 d. Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas Druskininkų savivaldybėje susitiko su Kazachstano ambasadoriumi Lietuvoje Bauržanu Muchamedžanovu. Svečias domėjosi Kazachstano miestų ir Druskininkų partneryste poilsio, turizmo ir investicijų srityje. Aptartos bendradarbiavimo galimybės, artimiausias kitas atsakingų asmenų, susijusių su galimais bendrais projektais, vizitas Druskininkuose numatytas gegužės pabaigoje.

Per „Maisto banko“ akciją druskininkiečiai paaukojo daugiau nei 8000 litų vertės maisto

 2014-04-14

Šį savaitgalį šalyje vykusios „Maisto banko“ akcijos metu parduotuvių lankytojai paaukojo maisto už daugiau nei 1 milijoną litų. Ši suma dešimtadaliu didesnė už pernai pavasarį pasiektą rezultatą. Pirminiais duomenimis Druskininkuose surinkta 2548 vnt. įvairių maisto produktų, kurių preliminari vertė yra 8354 Lt. Druskininkuose akcijoje dalyvavo ir VšĮ ,,Gelbėkit vaikus“, Druskininkų vaikų dienos centras ir Druskininkų šv. apašt. Baltramiejaus parapija.

Pasitarimas dėl Druskininkų savivaldybės plėtros 2014-2020 m. strateginio plano ir plėtros vizijos

 2014-04-14

Balandžio 14 d. Druskininkų savivaldybėje įvyko pasitarimas dėl Druskininkų savivaldybės plėtros vizijos ir 2014-2020 m. strateginio plano prioritetų, tikslų, uždavinių ir priemonių. Pasitarime dalyvavo Druskininkų savivaldybės meras, Druskininkų savivaldybės plėtros 2014-2020 m. strateginio plano rengimo ir įgyvendinimo priežiūros komisijos pirmininkas Ričardas Malinauskas, vicemeras ir komisijos pirmininko pavaduotojas Linas Urmanavičius, kiti komisijos nariai: mero patarėja Irena Lynikienė, administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, administracijos direktorės pavaduotoja Violeta Grigorienė, Ūkio skyriaus vedėjas Valdas Kuleckas, taip pat kiti administracijos skyrių vedėjai. Per pasitarimą aptartos darbo grupės, kurių sudėtį artimiausiu metu tvirtins Druskininkų savivaldybės plėtros 2014-2020 m. strateginio plano rengimo ir įgyvendinimo priežiūros komisija. Numatyta, kad šiose grupėse dirbs Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai, savivaldybės įstaigų atstovai, tarybos nariai. Remiantis strateginiame plane įvardintais trimis prioritetais, darbo grupėse bus tikslinamos strateginio plano rengėjų UAB „Civitta“ ekspertų pateiktos formuluotės, teikiami pasiūlymai dėl alternatyvių vizijos formuluočių ir strateginio plano prioritetų, tikslų, uždavinių ir priemonių. Per artimiausias dvi savaites pasiūlymai bus pateikti formuojant galutinę Druskininkų savivaldybės plėtros viziją.

2014-aisiais Druskininkų kurortas mini 220 metų jubiliejų!

 2014-04-14

Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas

 2014-04-14

Balandžio 16 d. 11 val. 52 min. bus atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninis patikrinimas, įjungiant elektros sirenas. Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, regioninius transliuotojus, o taip pat ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų tiekėjų tinklus, sistemą trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, jeigu juose yra įjungta korinio transliavimo funkcija. Kad būtų gaunami korinio transliavimo pranešimai, mobiliuosiuose telefonuose turi būti aktyvinta šių pranešimų priėmimo funkcija. Atmintinė, kurioje pateikiama aktyvinimo instrukcija populiariausiems įvairių gamintojų mobiliesiems telefonams yra Savivaldybės puslapyje www.druskininkai.lt veiklos srityje „Civilinė sauga“ rubrikoje „Būtina Žinoti“. Taip pat telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama departamento tinklalapyje adresu www.gpis.vpgt.lt. Telefonų funkcijų aktyvinimo klausimais prašom kreiptis el. paštu gpis@vpgt.lt arba tel. (8 5) 271 6853. Siekiant, kad gyventojai galėtų pasitikrinti ar teisingai atlikti telefonų nustatymai perspėjimų pranešimų priėmimui, šių pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų jungimo pradžia 11.52 val. ir tęsis iki 12.03 val. Visą tą laiką pranešimai bus kartojami kas 1 min. Jei telefonų nustatymai atlikti teisingai, telefonas priims tik vieną pranešimą.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams


             Tiesioginė transliacija

    DRUSKININKŲ KURORTO ŠVENTĖ

 

Smart Druskininkai
 
 
 

 

 

 

 

 

 

  
Vietinė rinkliava 


 

 

   

 


 

 

Žiniasklaida
apie mus

NAUDINGA
INFORMACIJA

Nuotraukų
galerija
Klausiate-
atsakome
 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © 2012 Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.