Spausdinti
English Russian
Versija neįgaliesiems

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

RSS naujienų prenumerata
Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame teikti kandidatūras Druskininkų garbės piliečio vardo suteikimui

 2014-04-24

2014-ieji mūsų bendruomenei – ypatingi metai, nes šiemet mūsų kurortas mini 220-ies metų garbingą sukaktį. Nuoširdžiai sveikiname Jus visus su jubiliejiniu Druskininkų kurorto gimtadieniu! Džiaugiamės Jūsų nuveiktais darbais, didžiuojamės kiekvienu, kuriančiu, statančiu ir garsinančiu mūsų kurortą. Juk tik savo kraštą mylinčių žmonių dėka yra saugomos tradicijos, rašoma istorija.

Šiais jubiliejiniais metais ketiname suteikti Druskininkų garbės piliečio vardus mūsų kraštą labiausiai garsinantiems žmonėms. Kviečiame Jus visus aktyviai įsitraukti ir siūlyti savo kandidatus, kurie, Jūsų manymu, yra labiausiai verti šio garbingo vardo. Vėliau bus sudaryta kompetentinga komisija, kuri, išnagrinėjusi Jūsų siūlymus, Druskininkų savivaldybės tarybai tvirtinti teiks išrinktas kandidatūras. Jūsų siūlymų lauksime el. paštu info@druskininkai.lt iki šių metų gegužės 1 d. Dėl išsamesnės informacijos galite teirautis tel. 8-313-52874.

Aktuali informacija Lietuvos piliečiams apie mobilizaciją

 2014-04-24

Pastarosiomis dienomis jaučiamas susidomėjimas mobilizacija, todėl teikiame aktualią informaciją, kada ir kas skelbia mobilizaciją, ką paskelbus mobilizaciją turi daryti karo prievolininkai ir civiliai gyventojai, valstybės ir savivaldybių institucijos, ūkio subjektai.

DAROM aplinką gražesnę!

 2014-04-24

Druskininkai ir jų apylinkės visada pasižymėjo švara ir tvarka, todėl kviečiame jaunimą, įmones, įstaigas, organizacijas, visus bendruomenės narius ir vėl prisidėti prie viešųjų erdvių tvarkymo švaros akcijos „Darom 2014“ metu. Akcijos pradžia – 2014 m. balandžio 26 d. 10 val. Prašome visų, norinčių prisidėti prie savivaldybės viešųjų erdvių tvarkymo, atsinešti pirštines ir maišus šiukšlėms rinkti. Surinktų šiukšlių išvežimą organizuos Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio skyrius.

VIEČIŪNŲ KAIME, ESANTI STAMBIŲJŲ BEI KITŲ ATLIEKŲ SURINKIMO AIKŠTELĖ BUS UŽDARYTA IR LIKVIDUOTA

 2014-04-23

Druskininkų savivaldybės gyventojų dėmesiui!  Informuojame, kad VIEČIŪNŲ KAIME, ESANTI  STAMBIŲJŲ BEI KITŲ ATLIEKŲ SURINKIMO AIKŠTELĖ BUS UŽDARYTA IR LIKVIDUOTA. Į ją DRAUDŽIAMA – vežti didelių gabaritų atliekas, statybines ir elektros bei elektronikos atliekas, metalą, plastiką, šiferį, stiklą, žaliąsias atliekas ir kita. Prašome naudotis netoliese esančiomis GRŪTO KAIME arba NERAVŲ KAIME aikštelėmis. Taip pat minėtas atliekas, galite vežti ir į kitas savivaldybės teritorijoje veikiančias,  Jūsų patogumui įrengtas stambiųjų bei kitų atliekų surinkimo aikšteles – 1 Druskininkų mieste (Gardino g. 100-102), 6 Leipalingio seniūnijoje (Leipalingio mstl., Vilkanastrų k., Ricielių k., Stračiūnų, Gerdašių k., Jovaišių k.) bei Viečiūnų seniūnijoje (Švendubrės, Latežerio, Neravų kaimuose). Pabrėžiame, kad už atliekų  tvarkymo taisyklių nesilaikymą gresia įspėjimas arba bauda iki dviejų tūkstančių litų.  Norime priminti, kad Stambiosios atliekos nuo konteinerių renkamos: Druskininkų mieste – pirmadienį ir penktadienį, Leipalingyje – antradienį, Viečiūnuose – trečiadienį.

Akcija-reidas „Augintinis teršia – šeimininkas moka“

 2014-04-23

 Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Druskininkų agentūros inspektoriai kartu su Druskininkų savivaldybės atstovu, šių metų balandžio 17 d. surengė akciją-reidą „Augintinis teršia – šeimininkas moka“.  Akcijos metu buvo stebima ar miesto gyventojai bei miesto svečiai, vedžiojantys savo augintinius, nepažeidžia viešosios tvarkos ar savo augintinių ekskrementais neteršia aplinkos. Reido metu gyventojai, kurie nesiruošė surinkti savo augintinių eks­kre­men­tų buvo nufotografuoti bei perspėti apie gresiančias padidėjusias baudas, tikintis, kad sugriežtinus atsakomybę šunų savininkams aplinka taps dar švaresnė.

Taip pat vykdant akciją, didelis dėmesys buvo skiriamas augintinių šeimininkų informavimui apie egzistuojančią problemą – naminių gyvūnų ekskrementus, paliekamus gyvenamųjų teritorijų žaliose zonose bei konsultuojami – informuojami gyventojai dėl naminių gyvūnų laikymo (vedžiojimo) reikalavimų laikymosi miestų ir miestelių bendro naudojimosi teritorijose.

Druskininkuose - turizmo paslaugų rinkodaros mokymai

 2014-04-18

Balandžio 14 – 16 dienomis Druskininkuose vyko turizmo paslaugų rinkodaros mokymai, kuriuose aktyviai dalyvavo Druskininkų ir Gardino savivaldybių sanatorijų, apgyvendinimo įmonių bei kitų turizmo sektoriaus smulkių ir vidutinių įmonių darbuotojai bei kaimo turizmo sodybų savininkai.

Druskininkuose - tarptautinė konferencija energetikos klausimais

 2014-04-16

Balandžio 14-18 dienomis Sveikatingumo ir poilsio komplekse "Grand SPA Lietuva" organizuota Mokslinė-praktinė konferencija "Integruotas požiūris į energijos taupymą, energijos vartojimo efektyvumo, aplinkos pramoninių ir komunalinių galios Baltijos šalyse ir NVS". Konferencijos tikslas supažindinti dalyvius su naujais pokyčiais elektros energetikos sistemos, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, su naujų energijos taupymo technologijomis, aptarti efektyvumo įrangą, modernizuoti kuro ir energetikos komplekso. Užtikrinti nuomonėmis apie aktualius klausimus ir problemas apsikeitimą, siekiant padėti technikai ir investuotojams rasti verslo partnerius. Balandžio 15 d. konferencijoje dalyvavęs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas pasveikino renginio dalyvius ir pasidžiaugė, kad ši tarptautinė konferencija yra organizuojama būtent Druskininkuose.

Pasaulinę Kultūros dieną - ąžuoliukas J. Marcinkevičiaus atminimui

 2014-04-16

Balandžio 15 d, Pasaulinės Kultūros dienos proga, prie mokymo centro "Dainava" pasodintas ąžuoliukas, skirtas Lietuvos dainiaus Justino Marcinkevičiaus atminimui įamžinti. Renginį organizavo Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka bei poezijos ir kitų menų mėgėjų asociacija "Branduma". Šventiniame renginyje dalyvavo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, Druskininkų miškų urėdijos urėdas Zenonas Naujokas, centro "Dainava" direktorius Zenonas Streikus, Kultūros įstaigų darbuotojai ir kiti svečiai.

Skelbiama šildymo sezono pabaiga

 2014-04-16
Nuo balandžio 16 dienos Druskininkų savivaldybės administracijos direktorės įsakymu paskelbta šildymo sezono pabaiga. Pagal šilumos tiekimo ir vartojimo taisykles šildymo sezono pradžią ir pabaigą, atsižvelgiant į faktines oro lauko temperatūras, nustato savivaldybės institucija. Šildymo sezoną rekomenduojama baigti, kai vidutinė lauko oro temperatūra tris paras iš eilės yra aukštesnė nei 10 laipsnių. 

Dėmesys socialiniams darbuotojams

 2014-04-15

Balandžio 14 d. Druskininkų Socialinių paslaugų centro direktorė Asta Aleksienė, Druskininkų socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja, teikianti socialinę pagalbą socialinės rizikos šeimoms Leipalingyje Saulė Rutkauskienė ir Viečiūnų seniūnijos socialinio darbo organizatorė Irena Valentukevičienė dalyvavo pirmą kartą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotoje akcijoje „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“. Apdovanojimais – Gerumo Žvaigždėmis pasipuošė šeši socialiniai darbuotojai. Kandidatus konkursui galėjo siūlyti visos socialinių paslaugų įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, savivaldybės, seniūnijos ir bendruomenės, Lietuvos gyventojai. Nominacijai „Už darbą su bendruomene“ buvo teikiama ir I. Valentukevičienės kandidatūra. Akcija „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ prasidėjo rugsėjo 27-ąją – Socialinių darbuotojų dieną ir tęsėsi iki kovo 18-osios – šią dieną šiemet buvo minima Jungtinių Tautų paskelbta socialinio darbo diena. Šiuo metu Lietuvoje dirba apie 3000 socialinių darbuotojų.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams


             Tiesioginė transliacija

    DRUSKININKŲ KURORTO ŠVENTĖ

 

Smart Druskininkai
 
 
 

 

 

 

 

 

 

  
Vietinė rinkliava 


 

 

   

 


 

 

Žiniasklaida
apie mus

NAUDINGA
INFORMACIJA

Nuotraukų
galerija
Klausiate-
atsakome
 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © 2012 Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.