Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
Versija neįgaliesiems

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

RSS naujienų prenumerata
Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

4-ojo gimtadienio proga pasveikinti „Snow Arena“ vadovai ir kolektyvas

 2015-08-31

Praėjusį savaitgalį žiemos pramogų kompleksas „Snow Arena“ žiemos sporto mėgėjams ir ekstremalių pojūčių gerbėjams dovanojo įspūdingą ketvirtojo gimtadienio šventės maratoną. Gimtadienio proga ištisą parą veikusiame komplekse visų laukė sportinės varžybos, naktinis slidinėjimo seansas, veikė naktinė kartingų trasa ir buvo galima išmėginti ekstremalų šuolį su virve nuo „Snow Arena“ stogo. Penktadienį Druskininkų savivaldybės Meras Ričardas Malinauskas, administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė ir administracijos specialistai pasveikino žiemos pramogų komplekso „Snow arena“ vadovą Andrių Stasiukyną ir visą darbuotojų kolektyvą su 4-uoju „Snow Arena“ gimtadieniu bei linkėjo nestokoti originalių idėjų ir toliau populiarint žiemos sporto pramogas. „Džiaugiuosi, kad  tarp geriausių pasaulio uždarų slidinėjimo trasų yra ir Druskininkų „Snow Arena“, kurioje treniruojasi geriausi žiemos sporto meistrai, žiemos pramogomis džiaugiasi šio sporto mėgėjai. Žiemos pramogų kompleksas ne tik atveria naujas pramogų galimybes, bet ir garsina kurorto vardą“, – sakė R. Malinauskas.

Druskininkų savivaldybei – naujas mokyklinis autobusiukas

 2015-08-29

Vakar Vilniaus Simono Daukanto aikštėje vyko iškilminga ir jau tradicija tapusi mokyklinių autobusų perdavimo šalies švietimo įstaigoms ceremonija. Iš viso šalies savivaldybėms LR Švietimo ir mokslo ministerija perdavė 48 naujus geltonuosius autobusiukus. 39-ių Savivaldybių atstovus pasveikino LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, kiti svečiai. Druskininkų savivaldybei perduotas naujas 19 vietų mokyklinis autobusas „Iveco daily“. Šventinėje ceremonijoje dalyvavo Druskininkų savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Janina Matonienė, Leipalingio pagrindinės mokyklos direktorė Asta Černiauskienė bei  mokiniai. Penktadienio popietę naujasis mokyklinis autobusas jau įriedėjo į Druskininkus. Pasak Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko, geltonasis autobusiukas skirtas ne tik saugiam vaikų vežimui į mokyklą ir iš jos, bet ir kelionėms į būrelius, sporto varžybas, įvairias išvykas. „Mokyklinis autobusiukas skirtas visai mokyklos bendruomenei“, – sakė R. Malinauskas.

Administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė: „Kviečiame į seniūnaičių rinkimus“

 2015-08-28

Druskininkų savivaldybėje rūpinamasi ir miesto, ir kaimiškųjų teritorijų priežiūra. Beveik visos bendruomenės turi jau įrengtus bendruomenės namus, kuriuose vyksta edukacinės programos ir žmonėms svarbūs renginiai, susibūrimai, dar trijose bendruomenėse jų namai yra įrengiami arba sprendžiami klausimai dėl įrengimo darbų. Džiugu, kad prie aplinkos kūrimo ir puoselėjimo aktyviai prisideda ir gyventojai, kuriuos bendriems tikslams suburia seniūnai ir seniūnaičiai. Jau šį pirmadienį prasidės Druskininkų savivaldybės seniūnaičių rinkimai. Pasak Druskininkų savivaldybės administracijos direktorės Vilmos Jurgelevičienės, seniūnaičiai yra pagrindiniai seniūnų padėjėjai, atstovauja seniūnaitijų gyventojų interesus, kuruoja kultūrinį gyvenimą, sprendžia svarbius bendruomenei klausimus, todėl gyventojų aktyvumas renkant savo atstovą yra labai svarbus. „Kviečiu visus Viečiūnų ir Leipalingio seniūnijų gyventojus aktyviai dalyvauti seniūnaičių rinkimuose ir išsirinkti aktyvius žmones, geriausiai žinančius jūsų bendruomenės gyvenimo aktualijas. Iki šiol dirbę seniūnaičiai puikiai atliko savo darbą, stiprino ir telkė bendruomenę“, – sakė V. Jurgelevičienė.

Kamuolio skrydis, suvienijęs Lietuvą – ir Druskininkuose

 2015-08-28

Vakar Druskininkuose apsilankė akcijos „Kamuolio skrydis, suvienijęs Lietuvą“ dalyviai.  Siekdami morališkai paremti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, jaunuoliai iš Plungės ėmėsi iniciatyvos iš rankų į rankas perduoti krepšinio kamuolį su rinktinės krepšininkų parašais. Antrąja religija Lietuvoje laikoma sporto šaka kasmet sukelia didžiulį gyventojų susidomėjimą, tad trokšdami dar labiau suvienyti tautą, plungiškiai ryžosi kilniai palaikymo akcijai. Plungės jaunuoliai žiemos pramogų komplekse „Snow Arena“ susitiko su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku. Meras pasirašė ant krepšinio kamuolio ir permetė jį kitai savivaldybei.

Informacija pieno gamintojams apie 2015 metų pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos už pieną mokėjimą

 2015-08-28

Informuojame Druskininkų savivaldybės teritorijos pieno gamintojus, kad Žemės ūkio ministras 2015 m. rugpjūčio 21 d. įsakymu Nr. 3D-663 patvirtino 2015 metų pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos už pieną mokėjimo taisykles.

Atsietoji pereinamojo laikotarpio nacionalinė parama už pieną (toliau – parama) – atsietoji pereinamojo laikotarpio nacionalinė parama, mokama pareiškėjui už rinkai patiektą pieną atskaitos laikotarpiu. Atskaitos laikotarpio pieno kiekis – 2006–2007 kvotos metais rinkai patiekto pieno kiekis.

Paramos dydis – 15,98 Eur už atskaitos laikotarpio pieno kiekio toną. Parama mokama nuo 2015 m. rugsėjo 10 d.

„Sveikatos stotelė“ atvyks į Stračiūnus

 2015-08-28

 

Šį šeštadienį, rugpjūčio 29 dieną, „Sveikatos stotelė“ atvyks į Stračiūnus!  Kaip teigė Visuomenės sveikatos biuro direktorė Evelina Raulušaitienė, specialistai lauks visų norinčių  išsitirti gliukozės, cholesterolio kiekį kraujyje, pasimatuoti arterinį kraujo spaudimą, sužinoti kūno masės indeksą bei kūno sudėtį (kokią kūno dalį sudaro riebalai, raumenys ir vanduo). Visuomenės sveikatos specialistai teiks rekomendacijas sveikatos išsaugojimo klausimais. Gyventojai galės ne tik pasitikrinti sveikatą, bet ir išmokti šiaurietiškojo ėjimo technikos, patobulinti pirmosios pagalbos įgūdžius.  „Sveikatingumo stotelė“ įsikurs prie Stračiūnų bendruomenės namų, pradžia –  10 val.

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė Druskininkų švietimo bendruomenei pristatė naujų mokslo metų prioritetus

 2015-08-27

Artėjant rugsėjui, tradiciškai rengiama Druskininkų savivaldybės vadovų, administracijos atstovų ir švietimo įstaigų vadovų be jų pavaduotojų konferencija, kurios metu aptariamos švietimo aktualijos, pasirengimas naujiems mokslo metams. Šiandien surengtoje konferencijoje apsilankė ir su savivaldybės meru Ričardu Malinausku bei švietimo bendruomene apie naujų mokslo metų tikslus ir iššūkius diskutavo LR Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

Pristatyta Druskininkų kaimiškosios teritorijos vietos plėtros 2014-2020 m. strategija

 2015-08-27

Druskininkų vietos veiklos grupė (Druskininkų VVG) šiandien Viečiūnų bendruomenės centre  organizavimo susitikimą su Druskininkų biudžetinėmis, viešosiomis įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir kaimo bendruomenėmis. Susitikimo metu Druskininkų VVG vadovas Alvydas Varanis išsamiai pristatė Druskininkų VVG veiklą, pagal Druskininkų kaimiškosios teritorijos vietos plėtros 2010-2015 m. strategiją finansuotus projektus. Didžiausias dėmesys susitikimo metu buvo skiriamas naujai rengiamai Druskininkų kaimiškosios teritorijos vietos plėtros 2014-2020 m. strategijai – pristatyti kaimo gyventojų poreikiai, numatomi finansuoti prioritetai. Akcentuota, kad ateinančiame laikotarpyje parama bus skiriama projektams, kuriais sprendžiamos socialinės atskirties mažinimo problemos, jaunimo įtraukimas, inovacijos ir darbo vietų kūrimas. Pareiškėjais galės būti ne tik kaimo bendruomenės, biudžetinės, viešosios įstaigos, bet ir verslo įstaigos, pavieniai kaimo gyventojai ir ūkininkai, ketinantys kurti darbo vietas Druskininkų kaimiškojoje teritorijoje.

Aptartas atliekų tvarkymas Viečiūnų seniūnijos sodininkų bendrijose

 2015-08-27

Šiandien įvyko Viečiūnų seniūnijos sodininkų bendrijų „ Papartis“ ,„Rūta“, „Dzūkija“, „Dainava“ pirmininkų susitikimas, kuriame dalyvavo Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Druskininkų agentūros vedėjas Sigitas Kvaraciejus, Druskininkų komunalinio ūkio atliekų tvarkymo specialistas Evaldas Balčius, Viečiūnų seniūnas Alvydu Varanis. Susitikime buvo aptarti  komunalinių atliekų tvarkymo klausimai, ieškoma galimybių kaip efektyviau organizuoti darbus, perteikti  informaciją sodininkų bendrijų nariams. Sodininkų bendrijos ,,Dzūkija“ pirmininkė Vida Barkauskienė pasidalijo gerąją patirtimi kaip palaikyti tvarką sodininkų bendrijose, atliekų surinkimo vietose.

Pradedamas koreguoti Druskininkų savivaldybės teritorijos bendrasis planas

 2015-08-27

Druskininkų savivaldybės administracija kreipiasi į gyventojus ir juridinius asmenis,  savivaldybės teritorijoje turinčius žemės nuosavybę ir prašo atkreipti dėmesį, kad, atsižvelgus į gyventojų ir įmonių prašymus, įvairiuose susitikimuose išsakytas verslininkų ir potencialių investuotojų problemas, pradedamas Druskininkų savivaldybės teritorijos bendrojo plano koregavimas.

„Bendrasis planas aktualus visiems savivaldybės gyventojams, planuojantiems statybas, verslo plėtrą ar bet kokią kitą veiklą. Bendrajame plane numatomi galimi žemės naudojimo būdai, taip pat įvardijamos teritorijos, kurioms nustatomi atitinkami reglamentai ir kiti labai svarbūs sprendiniai numatomai veiklai. Labai svarbu laiku pateikti siūlymus bendrojo plano koregavimui – taip išvengsime nenumatytų trukdžių vėliau“,  – sakė Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas-vyriausiasis architektas Vilius Margelis.

  Bendrasis Druskininkų savivaldybės teritorijos planas patvirtintas dar 2008-aisiais, per šį beveik aštuonerių metų laikotarpį pasikeitė Teritorijų planavimo įstatymas, poįstatyminės nuostatos ir kitos teisinės normos. Atsižvelgiant į tai, o taip pat ir į tam tikrus neatitikimus, kuriuos susitikimų metu įvardijo potencialūs investuotojai ir gyventojai bei į Druskininkų savivaldybės teritorijoje vykdomą bei numatomą vykdyti plėtrą ir strateginius planus, Druskininkų savivaldybės administracija pradeda bendrojo plano koregavimo procedūras.

Prašome visų suinteresuotų asmenų, turinčių pasiūlymų dėl galiojančio bendrojo plano sprendinių koregavimo, kreiptis į Druskininkų savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėją-vyriausiąjį architektą Vilių Margelį tel. (8313) 53 757, el.p.:  vilius.m@druskininkai.lt, adresu Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai.

Bendruomenės nuomonė reikalinga tam, kad Savivaldybė galėtų įvertinti visus poreikius ir esant galimybei atsižvelgti į fizinių ir juridinių asmenų pasiūlymus bendrojo plano sprendinių korektūrai.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
Žiniasklaida
apie mus

NAUDINGA
INFORMACIJA

Nuotraukų
galerija
Klausiate-
atsakome

   

  

   K.DINEIKOS SVEIKATINGUMO  PARKE VYKSTANČIOS VEIKLOS

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 

  Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.