Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kokias elektronines paslaugas teikia Druskininkų savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus?

 2016-12-07

Siekiant populiarinti elektronines paslaugas ir sudaryti galimybes gyventojams jomis naudotis efektyviau, kiekvienas Druskininkų savivaldybės administracijos skyrius bendruomenei pristatys jų teikiamas elektronines paslaugas.

  Į klausimus apie elektronines paslaugas atsako Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Ramutė Juonienė.

 Kokias elektronines paslaugas teikia Druskininkų savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius?

 Gyventojai, naudodamiesi internetu, gali pateikti prašymus įregistruoti vaiko gimimą, santuoką, mirtį  ar gauti  kitas elektronines  paslaugas. Elektroniniu būdu galima užsisakyti  net 22 Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus teikiamas paslaugas. Visą paslaugų sąrašą galima rasti metrikacijos paslaugų informacinėje sistemoje MEPIS (mepis.vrm.lt) arba Druskininkų savivaldybės tinklalapyje www.druskininkai.lt esančiame elektroninių paslaugų reklaminiame skydelyje.

Druskininkų savivaldybės administracija perka dviejų kambarių butus

 2016-12-07

Druskininkų savivaldybės administracija perka dviejų kambarių butus, kurių bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 39 kv. m ir ne didesnis kaip 57 kv. m. Druskininkų mieste, šiose gatvėse:

Veisiejų g., Vytauto g., Gardino g., Baravykų g.

Ateities g., Liškiavos g., Merkinės g., Šiltnamių g., Neravų g., Sveikatos g., Eglės g.

Bendrabučio tipo butai, t.y. bendrabučio tipo kambariai su bendro naudojimo virtuve ir sanitariniais mazgais, taip pat butai bendrabučio tipo, mediniuose ar karkasiniuose pastatuose, nebus perkami.

Pirkimo dokumentus, susijusius socialinio būsto pirkimu, galima gauti iki 2016 m. gruodžio 14 d. 10.00 val., darbo dienomis ir darbo valandomis Druskininkų savivaldybės administracijoje 216 kab. Vasario 16-osios g. 7, LT- 66118 Druskininkai, taip pat pirkimo dokumentai skelbiami Druskininkų savivaldybės tinklapyje adresu www.druskininkai.lt.

Paraiškų dalyvauti derybose pateikimo terminas ir laikas: iki 2016 m. gruodžio 14 d. 10.00 val., adresu: Druskininkų savivaldybės administracija 216 kab. Vasario 16-osios g. 7,                               LT- 66118 Druskininkai. Vėliau pateiktos paraiškos nebus nagrinėjamos.

Skelbimas apie pirkimą paskelbtas „Valstybės žinių“ priede „Informaciniai pranešimai“ 2016 m. lapkričio 30 d. Nr. 93.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis tel.: (8 313) 52 242, 52 866. 

Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos nariai diskutavo apie regionų politiką bei investicijų pritraukimą

 2016-12-07

Gruodžio 6 dieną, antradienį, vykusio Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) valdybos posėdžio tema buvo regionų plėtra ir investicijų pritraukimas. Apie tai merai diskutavo su Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentu Robertu Dargiu. Pasak LSA prezidento, Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko, visos savivaldybės turi labai panašias problemas, bet tuo pačiu metu yra labai skirtingos. „Nacionaliniu mastu suformuota regioninė politika šiuos skirtumus įvardintų, atskleistų jų specifiką ir privalumus investuotojams,“ - sakė LSA prezidentas.

Informacija dėl sprendimo (įsakymo) projekto dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto regimo pradžios ir tikslų

 2016-12-06

Sprendimo (įsakymo) projektą dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto regimo pradžios ir tikslų galite rasti čia.

Iki 2016 m. gruodžio 20 d. Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Druskininkų skyriuje, T. Kosciuškos g. 12-54, LT-66116 Druskininkai, galima susipažinti su sprendimo ir planavimo tikslų dokumentais bei teikti pasiūlymus dėl planavimo tikslų.

Sprendžiamas klausimas dėl slaugos kabineto cukriniu diabetu sergantiems žmonėms įrengimo

 2016-12-06

Įgyvendinant Sveiko senėjimo užtikrinimo Lietuvoje 2014-2023 metų veiksmų planą, patvirtintą LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu, viena iš priemonių yra sveikatos priežiūros įstaigose, kuriose užtikrinamos antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugos, įrengti sergančiųjų cukriniu diabetu slaugos kabinetus. Kaip teigė Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, diabetu sergančių žmonių slaugos kabineto įrengimo klausimas ne kartą svarstytas Druskininkų savivaldybėje, šį aktualų probleminį klausimą yra kėlęs ir Druskininkų miesto diabeto klubas Atgaja, bet tik šių metų pavasarį sveikatos ministras įsakymu patvirtino sąlygas dėl minėtų kabinetų įrengimo. Šiuo metu laukiama, kol LR finansų ministerija patvirtins  sąlygų aprašą, tuomet bus galima teikti projektus. „Susitikimuose su gyventojais sulaukėme pasiūlymų, kad cukriniu diabetu sergančių žmonių priežiūros kabinetą būtų galima įrengti Gydyklose ar poliklinikoje, tačiau ten įrengus kabinetą paslaugos būtų komercinės, mokamos, nes ligonių kasos įrengimo ir paslaugų teikimo nefinansuotų. Suprantame, kad sergančiųjų lūkesčiai yra kiti, tad džiaugiamės, kad Ligonių kasos skirs lėšas paslaugų apmokėjimui, o ES fondų lėšomis kabinetas bus įrengtas  antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros  paslaugas teikiančioje įstaigoje – miesto ligoninėje“,  – sakė L. Urmanavičius.

   Tikimasi, kad cukriniu diabetu sergančių žmonių kabinetas Druskininkų ligoninėje bus įrengtas ir pradės veikti 2017 metų pabaigoje - 2018 metų pradžioje. 

Kviečiame Druskininkų savivaldybės įmones, įstaigas ir organizacijas prisijungti prie akcijos „Tapk savanoriu bent vienai dienai“

 2016-12-06

Gerumo akcija „Pradėk nuo savęs“ tęsiasi – gruodžio mėnuo skiriamas pasaulyje itin didelio populiarumo sulaukiančiai savanorystės veiklai populiarinti.  Gruodį skelbiama akcija „Tapk savanoriu bent vienai dienai“, kurios tikslas – aktyvinti savanorystės veiklą Druskininkuose. Kviečiame visas  Druskininkų savivaldybės įmones, įstaigas ir organizacijas bei aktyvias kaimiškąsias bendruomenes prisijungti prie šios akcijos, registruotis ir į savo komandas nors vienai dienai priimti savanorius bei pasiūlyti jiems kad ir nedidelės, bet prasmingos veiklos. Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Violetos Grigorienės teigimu,  savanorystė suteikia atsakomybės ir motyvacijos ir patiems savanoriams, ir juos priėmusiai įstaigai. „Kviečiu visus prisijungti prie akcijos ir priimti  tuos, kurie savo laiką, žinias, patirtį ir energiją nori skirti visuomenės naudai. Kiekvienas darbas, jeigu jis daromas savanoriškai ir su ugnele yra svarbus ir reikšmingas“, – sakė V. Grigorienė.

  Įmonės, įstaigos ir organizacijos, norinčios prisijungti prie akcijos, iki gruodžio 13 dienos kviečiamos registruotis el.paštu ligita.b@druskininkai.lt arba telefonu (8-313) 55744.

   Jau kitą savaitę skelbisme sąrašą ir gruodžio 19-23 dienomis kviesime druskininkiečius išbandyti savo jėgas savanoriškoje veikloje tampant savanoriais. 

Prieš kelis dešimtmečius tik bažnyčioje tuokęsi asmenys turėtų pasitikrinti civilinės būklės įrašus

 2016-12-06

Teisingumo ministerija primena, kad asmenys, susituokę bažnyčioje 1992 – 2001 m. laikotarpiu ir neprisimenantys, ar santuoką įtraukė į apskaitą, turėtų kreiptis į Civilinės metrikacijos skyrius ir išsiaiškinti, ar sudaryta santuoka yra įtraukta į registrus. Tai reikėtų padaryti iki šių metų pabaigos.
Tuo laikotarpiu nebuvo aiškaus reglamentavo, kaip bažnyčioje sudarytas santuokas įtraukti į apskaitą. Dalis asmenų civilinės metrikacijos įstaigoms pateikė bažnytinius dokumentus ir tos santuokos yra apskaitytos. Tačiau yra ir tokių atvejų, kai apie bažnyčioje susituokusius žmones valstybė nieko nežino. Neįtraukus tokios santuokos į apskaitą, ateityje galima susidurti su daug nepatogumų, pavyzdžiui, tvarkantis palikimo ar kitus klausimus.

Savivaldybės vadovai ir negalią turintys bendruomenės nariai prie pietų stalo pasidalino džiaugsmais ir ateinančių metų lūkesčiais

 2016-12-05

Šiandien Druskininkų savivaldybės vadovai ir negalią turintys druskininkiečiai prie šventinio pietų stalo pasidalino besibaigiančių metų aktualijomis, džiaugsmais bei ateinančių metų lūkesčiais ir planais.  Simboliška, kad jau penktąjį kartą organizuoti prasminga tradicija tapę pietūs šiais metais surengti Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga. „Džiaugiuosi darnia negalią turinčių druskininkiečių  bendruomene – esate energingi, geranoriški, bendraujantys. Ačiū jums už jūsų aktyvumą – už sukurtus  spektaklius, už įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus. Džiaugiuosi, kad savivaldybė  gali prisidėti prie jūsų norų ir svajonių įgyvendinimo. Labai smagu, kad negalią turintys žmonės atvykę į Druskininkus, gali pasinaudoti čia teikiamomis paslaugomis, patekti į įvairius objektus – tai yra mūsų visų bendromis jėgomis sukurtas, labai reikšmingas pasiekimas“,  – sakė R. Malinauskas.

Visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitą, padėsiančią pasirengti šventėms

 2016-12-05

 

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitą ,,Šventinių norų ir dovanų karštinė: ar susirgsime?“, kuri vyks gruodžio 8 d. 17 val. 30 min. Druskininkų jaunimo užimtumo centre (Veisiejų g. 17, Druskininkai). Kaip sakė Druskininkų savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Inga Kostina, ši paskaita tėveliams padės pasirengti šventėms. „Paskaitos metu rasime atsakymus į itin svarbius klausimus: kaip atskirti vaiko norus ir poreikius? kada vaiko valia ugdoma, o kada tiesiog ,,sulaužoma“?; kiek reikia pastangų vartotojiškoje visuomenėje ugdytis kantrybę, valią, dosnumą ir net gailestingumą? Kviečiu visus ateiti – kartu atsakingai pasiruoškime šventinių norų bumui“ – druskininkiečius ir kurorto svečius kviečia I. Kostina. 

Druskininkuose – jubiliejinė Alytaus apskrities jaunųjų matematikų komandinė olimpiada ir kūrybinių darbų konkursas

 2016-12-05

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius gruodžio 2 dieną, penktadienį, pasveikino Alytaus apskrities XX-osios Jaunųjų matematikų komandinės olimpiados mokytojo K. Klimavičiaus taurei laimėti ir mokinių kūrybinių darbų konkurso dalyvius. Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje vykusioje jubiliejinėje olimpiadoje savo jėgas išbandė mokiniai iš Druskininkų, Lazdijų, Varėnos, Alytaus miesto ir rajono savivaldybių. Šiais metais olimpiadoje varžėsi dešimt stipriausių Dzūkijos matematikos komandų.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 


 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.