Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Gyventojų dėmesiui

 2016-09-27

Informuojame, kad šių metų rugsėjo 27-29 dienomis Druskininkų savivaldybėje, Viečiūnų, Šakynų ir Neravų miškuose vyks Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Vytauto Didžiojo jėgerių bataliono karių pratybos. Pratybų metu bus naudojamos transporto priemonės (kariniai visureigiai). Mokomoji garsinė imitacija naudojama nebus. 

Sveikinimas Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga

 2016-09-27

Brangūs socialiniai darbuotojai,

  Rugsėjo 27-oji – Lietuvos socialinio darbuotojo diena. Sveikindami profesinės šventės proga, nuoširdžiai dėkojame visiems socialinį darbą dirbantiems žmonėms. Padėkos žodžiais galime nusakyti tik nedidelę dalį Jūsų darbo reikšmės – ne veltui sakoma, kad gerumas – tai kalba, kurią kurtieji gali girdėti, o aklieji gali matyti.  Kiekvieną dieną Jūsų ištiestos pagalbos rankos sušildo, paguodžia ir suteikia žmogiškos vilties tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Linkime ir toliau nestokoti sveikatos, kantrybės, atjautos ir taip reikalingo gyvenimo džiaugsmo. Ir toliau dalinkitės su žmonėmis tuo, ką turite geriausio ir gražiausio!

 Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius

Sveikinimas Pasaulinės turizmo dienos proga

 2016-09-27

Gerbiami Druskininkų kurorto turizmo sektoriaus darbuotojai,                                              

 Rugsėjo 27-ąją minėsime Pasaulinę turizmo dieną. Šia proga nuoširdžiai dėkojame Jums visiems ir kiekvienam atskirai už sėkmingą darbą, garsinant Druskininkų kurortą bei populiarinant turizmą – Jūsų pastangų dėka Druskininkų vardas žinomas ir vertinamas visame pasaulyje. Pasaulinės turizmo dienos proga linkime drąsiai priimti naujus turizmo srities iššūkius, nestokoti originalių idėjų, kasdien spinduliuoti energiją, kūrybiškumą ir žmogišką šilumą. Ir toliau sėkmingais bendrais darbais kurkime savo krašto istoriją ir populiarinkime Druskininkų vardą šalyje ir visame pasaulyje.

 

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius

Nemokama vakcinacijos nuo pasiutligės akcija

 2016-09-27

Spalio 5-7 d. VMVT Druskininkų VMVT Pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti organizuoja nemokamą gyvūnų augintinių vakcinacijos nuo pasiutligės akciją. Akcija vyks: spalio 5 d. nuo 17 iki 18 val. Švendubrės kaime (prie R.Sadecko įmonės parduotuvės), spalio 6 d. nuo 15 iki 17 val. Leipalingio miestelyje (lauko prekyvietės teritorijoje, šalia buvusio seniūnijos pastato, Alėjos g. 3, Leipalingis), spalio 7 d. nuo 15 iki 17 val. Viečiūnuose (prie seniūnijos pastato, Jaunystės g. 17, Viečiūnai), spalio 5-7 d. nuo 15 iki 18 val. Druskininkų mieste (buvusiosiose Druskininkų VMVT administracinėse patalpose, P.Cvirkos g. 31, Druskininkai).

 Druskininkų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija. Tel. pasiteiravimui 8~313 60371.

KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2016

 2016-09-26

Rugsėjo 27 d., antradienį, 12 val., Druskininkų savivaldybės bendruomenė kviečiama dalyvauti Konstitucijos egzamine ir išmėginti savo Konstitucijos žinias. Jubiliejiniame 10-ame Konstitucijos egzamine taip pat kviečiami dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, moksleiviai ir nuteistieji. Egzamino užduotys bus parengtos skirtingoms tikslinėms grupėms: teisinį išsilavinimą turintiems ir jo siekiantiems piliečiams bei piliečiams, neturintiems ir nesiekiantiems teisinio išsilavinimo.

Konstitucijos egzaminas vyks Druskininkų švietimo centro 9 auditorijoje (M. K. Čiurlionio g. 80) Egzamino trukmė 45 min.

Pasaulinę turizmo dieną bus pristatytas išskirtinis Druskininkų medalis

 2016-09-23

Rugsėjo 27-ąją, minint Pasaulinę turizmo dieną, Druskininkuose bus pristatytas originalus kurortą reprezentuojantis medalis. Pristatymas vyks Druskininkų miesto muziejaus terasoje, renginio pradžia – 17 val. Medalį sukūrė ir nukaldino Lietuvos monetų kalykla.

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas džiaugėsi, kad medalis simboliškai įprasmins Druskininkų istoriją bei pažymės 222-uosius kurorto metus. „Druskininkų istoriją rašome visi – ir čia gyvenantys bei dirbantys žmonės, ir kurorto svečiai, todėl neabejoju, kad Druskininkų medalį norės turėti ir bendruomenė, ir svečiai“,  – kalbėjo R. Malinauskas.

LSA ir LR Finansų ministrė derėjosi dėl 2017 metų savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių

 2016-09-23

Rugsėjo 22 dieną Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA)  prezidentas, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas kartu su LSA specialistais lankėsi LR Finansų ministerijoje, kur susitiko su  finansų ministre Rasa Budbergyte bei ministrės komanda. Kaip ir kasmet, teisės aktų numatyta tvarka, susitikime vyko diskusijos ir derybos dėl 2017 metų valstybės ir savivaldybių biudžetų. Minėtos derybos yra labai svarbios, nes LSA  prezidentas R. Malinauskas išsako savivaldybių lūkesčius bei problemas dėl savivaldybių finansų  – ne išimtis ir šių metų susitikimas, kurio metu buvo keliama daugiau kaip dešimt esminių klausimų, susijusių su savivaldybių biudžetų rodikliais, kurie buvo išanalizuoti ir aptarti derybų proceso metu. Derybų metu LSA prezidentas R. Malinauskas akcentavo savivaldybių skolinimosi galimybių  2017 metais problemas.  „Nuo 2016 metų įsigaliojo konstitucinis fiskalinės drausmės įstatymas ir net 57-ioms Lietuvos savivaldybėms skolinimosi galimybės praktiškai užkirstos. Tai kelia didžiulę grėsmę jau prasidėjusio 2014-2020 metų finansavimo laikotarpio projektų sėkmingam įgyvendinimui. Be jokios abejonės džiugu, kad Vyriausybė kartu su Finansų ministerija deda pastangas ieškodamos būdų,  kaip padėti savivaldybės nesiskolinant išspręsti projektų įgyvendinimo klausimus, yra numatytos dotacijos, tačiau to nepakanka. Savivaldybėms vis tiek gali tekti skolintis, sąlygos rinkoje skolinimuisi yra labai palankios, tad reikėtų spręsti minėtus apribojimus ir sudaryti sąlygas savivaldybėms tinkamai įgyvendinti projektus,  kurie yra svarbūs Lietuvai ir ypač reikšmingi regioninėms savivaldybėms kaip galimybė pagerinti infrastruktūrą, pritraukti investicijų,  sukurti naujų darbo vietų“,  – kalbėjo R. Malinauskas.

Su LR Valstybės kontrolės atstovais aptarti audito rezultatai

 2016-09-23

Vakar Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su administracijos direktore Vilma Jurgelevičiene, savivaldybės kontrolieriumi  bei atsakingais specialistais susitiko LR Valstybės kontrolės 3-iojo audito departamento atstovai. Susitikimo metu buvo aptarti nuo 2015 m. Lietuvos savivaldybių, tarp jų ir Druskininkų savivaldybės, valstybinio audito „Nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio, valstybės skolos ataskaitų teisingumas ir skolinimosi teisėtumas“ ataskaita. Po atlikto audito Druskininkų savivaldybei LR Valstybės kontrolės specialistai priekaištų neturi – Druskininkų savivaldybė įvardijama kaip viena iš aštuonių geriausiai įvertintų finansiškai ir ūkiškai besitvarkančių savivaldybių Lietuvoje. Druskininkams pateikta besąlyginė išvada, t.y. jokių reikšmingų neatitikčių nenustatyta. Susitikime dalyvavusios Druskininkų savivaldybės administracijos direktorės Vilmos Jurgelevičienės teigimu, toks Druskininkų savivaldybės veiklos vertinimas – bendro darbo rezultatai. „Savivaldybėje keliame aukštus reikalavimus atliekamų darbų kokybei, taip pat bendradarbiaujame   LR Valstybės kontrolės, LR Finansų ministerijos specialistais bei išorės auditoriais. Įsiklausome į visas išsakomas pastabas ir rekomendacijas – tokiu būdu siekiame dirbti dar efektyviau ir skaidriau“,  – po susitikimo sakė V. Jurgelevičienė.

Gyventojų dėmesiui

 2016-09-23

Informuojame, kad žemės sklypui (kadastro Nr. 3805/0001:53, plotas 10,0864 ha), esančiam Grūto kaime, Druskininkų sav., nuosavybės teise priklausančiam Uždarajai akcinei bendrovei ,,Baltisches Haus“, rengiamas sklypų formavimo - pertvarkymo projektas.

Projekto rengimo tikslas – parengti padalijimo projektą, atidalijant esamas žemės sūkio naudmenas nuo miškų ūkio naudmenų, suformuojant 2 atskirus sklypus, paliekant miškų ūkio paskirtį ir pakeičiant į žemės ūkio paskirtį.

Projekto rengimo iniciatorius: privačios žemės savininkas - Uždaroji akcinė bendrovė ,,Baltisches Haus“.

Projekto rengėja – Lijana Ramonaitienė (Rotušės a.16, Alytus, tel. Nr. 8 614 78331)

Suinteresuotus asmenis kviečiame susipažinti su parengtu projektu, teikti raštu pasiūlymus ir pastabas projekto rengėjai, planavimo organizatoriui  iki spalio 14 d. 

Druskininkiečiai mini M. K. Čiurlionio 141-ąsias gimimo metines

 2016-09-22

Šiandien druskininkiečiai ir kurorto svečiai mini 141-ąsias lietuvių kompozitoriaus, dailininko, chorvedžio, kultūros veikėjo Mikalojaus Konstantino Čiurlionio (1875–1911) gimimo metinės. Siekiant pagerbti M. K. Čiurlionio atminimą, Druskininkuose šiandien organizuota daug renginių. Pirmieji žymaus kompozitoriaus gimimo metines paminėjo mokiniai: jie savo darbeliais papuošė M. K. Čiurlionio muziejaus aplinką, apkabino M. K. Čiurlionio namelius ir netoliese esančiame Vijūnėlės parke gyva grandine sudarė M. K. Čiurlionio inicialus. Jau tapo tradicija, kad minint M. K. Čiurlionio gimtadienį, Druskininkuose skamba vienas žymiausių šio kompozitoriaus kūrinių - simfoninė poema „Miške“. Druskininkų kultūros centro paraginti, druskininkiečiai šiandien simfoninės poemos „Miške“ ir vėl klausėsi drauge.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

            XIV tarptautinis menų festivalis
DRUSKININKŲ VASARA SU M.K.ČIURLIONIU

   

 

  

 
 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.