Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame į studijos „Mikutis“ saksofonų kvarteto koncertus

 2016-07-29

Aptarti aktualūs UAB "Druskininkų butų ūkis" veiklos klausimai

 2016-07-29

Vakar Druskininkų savivaldybės administracijos vadovai bei specialistai susitiko su UAB „Druskininkų butų ūkis“ atstovais ir aptarė bendruomenei reikšmingus renovacijos, daugiabučių namų administravimo ir priežiūros, vandens netekčių daugiabučiuose namuose klausimus bei kitas aktualijas. Susitikimo metu  buvo diskutuota, kaip išspręsti itin aktualų klausimą dėl suvartoto vandens kiekio neatitikčių tarp įvadinio namo skaitiklio ir gyventojų butuose esančių skaitiklių parodymų. Šiuo metu Butų ūkio specialistai atlieka stebėseną ir detaliai analizuoja suvartoto vandens kiekių skirtumus daugiabučiuose. Susitikimo metu akcentuota, kad viena pagrindinių priežasčių, dėl kurios atsiranda minėti neatitikimai – pasenę, susidėvėję, jokių standartų neatitinkantys, be patikros naudojami karšto vandens skaitikliai, kuriuos būtina keisti naujais.  Tuose namuose, kuriuose gyventojai yra pasirinkę karšto vandens tiekėją, senieji skaitikliai pakeisti naujais bei įdiegta nuotolinio skaitiklių nuskaitymo sistema, vandens netekčių skirtumai yra minimalūs.

Druskininkuose populiariausi verslo liudijimai prekybos bei nuomos srityse

 2016-07-29

Kaip informavo Alytaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, 2016 m. duomenimis Druskininkų savivaldybėje 850 gyventojų įsigijo verslo liudijimus. Tarp Druskininkų savivaldybės gyventojų populiariausi verslo liudijimai, suteikiantys teisę verstis prekyba tik ne maisto produktais, gyvenamosios paskirties patalpų nuoma, neteikiant apgyvendinimo paslaugų, statybos baigimo apdailos ir valymo darbais. Druskininkuose šiais metais daugiausiai verslo liudijimų buvo įsigyta gegužės mėnesį. 2016 m. pirmą pusmetį verslo liudijimus įsigiję gyventojai biudžetą papildė daugiau nei 60 tūkst. eurų. Lyginant su praėjusių metų atitinkamo laikotarpio duomenimis, surinkta suma yra 6 tūkst. eurų didesnė.

Veikia Druskininkų gydyklų parko muzikinis fontanas

 2016-07-28

Druskininkų gydyklų parko muzikinio fontano remonto darbai baigti – nuo šiandien muzikinis fontanas vėl džiugina druskininkiečius ir kurorto svečius muzikos ir šviesų šou. Tiesioginę transliaciją bei fontano dainų sąrašą galite rasti čia. 

Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje – sprendimai dėl škvalo padarinių

 2016-07-28

Šiandien posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija aptarė birželio viduryje praūžusio škvalo padarinių likvidavimo klausimus. Posėdžio metu visi specialistai akcentavo, kad birželį praūžęs škvalas buvo didžiausias per pastaruosius kelis dešimtmečius: vėjas plėšė namų stogus, rovė ir laužė medžius, dalis savivaldybės kaimiškųjų teritorijų gyventojų parą ir daugiau buvo  be elektros. Šiuo metu tęsiami škvalo padarinių likvidavimo darbai: atstatomi šaligatviai, tvarkomi namų stogai bei likviduojami kiti škvalo padariniai, daug darbo likę miškuose ir miško parkuose, mieste ir seniūnijose jau sutvarkyta beveik 900 nulaužtų ar su šaknimis išverstų medžių, miškininkai galutinai sutvarkyti miškus planuoja iki rudens, tvarkosi ir privačių miškų savininkai – atsižvelgiant į stichijos mastą, LR Aplinkos ministerija praūžusios audros padarinius Druskininkų miškų urėdijos teritorijoje pagal Miškų įstatymo kriterijus prilygino stichinės nelaimės įvykiui.

Lietuvos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendoriuje – naujovė

 2016-07-28

Lietuvos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendoriuje – naujovė. 2016 metais mergaitės bus nemokamai skiepijamos nuo gimdos kaklelio vėžį sukeliančio žmogaus papilomos viruso (ŽPV).

Paskutiniu metu tėvai, norėdami paskiepyti savo mergaites nuo gimdos kaklelio vėžį sukeliančio žmogaus papilomos viruso (ŽPV), vyko į kitas šalis, kur šia vakcina yra skiepijama nemokamai, arba Lietuvoje turėdavo susimokėti už šiuos skiepus. Mokėti ar vykti į kitas šalis nebereikės.

Nemokama vakcina bus skiepijama 11 metų mergaitės, t. y. kurios gimė 2005 m. po rugsėjo 1 d. ir 2016 m. rugsėjo 1 d. ir vėliau joms sueis vienuolika metų. Skiepijimus žmogaus papilomos viruso vakcina šalyje numatyta pradėti nuo 2016 m. rugsėjo 1 dienos.

Kai tik vakcina atkeliaus į VšĮ Druskininkų pirminės asmens sveikatos priežiūros centrą, bus galima nurodyto amžiaus mergaitėms pasiskiepyti nemokamai.

Druskininkai prisijungė prie akcijos "Iškelkime Europos vėliavą"

 2016-07-28

Šiandien Druskininkai prisijungė prie Suomijos regionų ir savivaldybių asociacijos organizuojamos akcijos "Iškelkime Europos vėliavą". Akcijos organizatoriai visus Europos miestus, miestelius ir savivaldybes kvietė savaip iškelti Europos vėliavą ir pasidalinti nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Druskininkuose Europos vėliava iškelta ant vilos „Linksma“ fasado. Minėta iniciatyva siekiama vienyti Europą piliečių lygiu, norima parodyti, kad ES – ne tik institucija, tačiau ir vienijanti forma, kurios dėka tampame europiečiais, kuriems itin svarbus valdymas bendruomenių lygiu.

DĖL ASMENŲ PRĖMIMO GYVENAMOSIOS VIETOS DEKLARAVIMO IR GYVENAMOSIOS VIETOS NETURINČIŲ ASMENŲ APSKAITOS KLAUSIMAIS

 2016-07-27

Informuojame, kad nuo 2016 m. rugpjūčio 1 d. gyvenamosios vietos deklaravimo ir gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitos klausimais Savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje asmenys priimami antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais.

Pristatyti modernūs ir ekologiški autobusai

 2016-07-27

Liepos 26 d. savivaldybės vadovams, administracijos specialistams ir  UAB ,,Kautra“ atstovams buvo pristatyti modernūs, ekologiški, puikiai tinkantys miesto sąlygoms ir aukščiausio saugumo ir komforto reikalavimus atitinkantys autobusai. „Karsan“ atstovės Baltijos šalims UAB „TM Service“ atstovai išsamiai pristatė autobusų techninius parametrus. Jie nuo kitų skiriasi savo kompaktiškumu ir originalia konstrukcija, juose montuojami Euro 6 standartų reikalavimus atitinkantys IVECO varikliai, kitos vakarietiškos detalės. Kiekviename autobuse prietaisų skydelyje sumontuotas jutiminis ekranas, suteikiantis galimybę kontroliuoti aplinkos švarą, veikia bevielis internetas, autobusai puikiai pritaikyti naudotis neįgaliesiems. „Karsan“ autobusai jau važinėja Rumunijoje, taip pat Austrijoje, Vokietijoje, Bulgarijoje, Gruzijoje ir kt.

Aptarti projekto ,,Amatų centro ,,Menų kalvė“ Druskininkuose įkūrimas“ techninio projekto rengimo darbai

 2016-07-25

Liepos 25 d. Druskininkų savivaldybės vadovai ir specialistai jau antrą kartą susitiko su UAB ,,Medstatyba“ – būsimo amatų centro ,,Menų kalvė“ įrengimo techninio projekto rengėjų, atstovais. Susitikimo metu techninio projekto rengėjai pristatė pastato rekonstrukcijos techninio projekto sprendinius, buvo aptarti savivaldybės bendruomenei svarbaus projekto ,,Amatų centro ,,Menų kalvė“ Druskininkuose įkūrimas“ techninio projekto rengimo darbai, tolimesnė jų eiga bei reikalingas finansavimas. Pasirinkti optimaliausi patalpų išdėstymo ir pastato fasado rekonstrukcijos variantai.

Vykdant minėtą projektą, bus rekonstruotas M.K. Čiurlionio g. 27 esantis pastatas ir pritaikytas amatų, kultūros bei edukacinei veiklai. Rekonstrukcijos metu bus įrengtos 9 patalpos, kuriose galės veikti tapybos, tekstilės, keramikos, medžio drožybos, vitražo, kalvystės, vytelių pynimo, karpinių, akmentašystės, juvelyrikos dirbtuvės bei bus įrengtos ekspozicijoms ir renginiams skirtos erdvės.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

            XIV tarptautinis menų festivalis
DRUSKININKŲ VASARA SU M.K.ČIURLIONIU

   

 

  

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.