Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkų savivaldybė remia smulkų ir vidutinį verslą

 2016-06-29

Druskininkai – populiariausias Lietuvos kurortas, kiekvienais metais sulaukiantis vis daugiau svečių, kuriems kurorto verslininkai kasmet siūlo vis didesnį paslaugų ir pramogų pasirinkimą. Druskininkų savivaldybė, siekdama skatinti smulkaus ir vidutinio verslo kūrimąsi ir plėtojimą, kasmet verslininkams teikia finansinę paramą. Pasak Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Violetos Grigorienės, skirta finansinė parama naudojama įvairiai – nuo verslo plano projekto sukūrimo iki išlaidų, susijusių su verslo vystymu, kompensavimo. „Nors savivaldybės biudžetas yra ribotas, tačiau kiekvienais metais skiriame lėšų, taip padėdami žmonėms įgyvendinti naujas idėjas ar plėtoti jau sukurtą verslą. Savivaldybės teikiama parama nėra didelė – maksimali suma yra 1000 eurų, tačiau smulkiesiems ir vidutiniams verslininkams ši finansinė pagalba svarbi ir naudinga. Kviečiu visus, norinčius pradėti savo verslą, turinčius idėjų, ką būtų galima pasiūlyti bendruomenei ir turistams, pasinaudoti teikiama finansine parama“,  – sakė V. Grigorienė. 

„Nacionalinės ekspedicijos: Nemunu per Lietuvą“ įgula birželio 30-ąją susitiks su druskininkiečiais

 2016-06-29

Nuo liepos 1 d. valstybės remiamos šeimos jau gali teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams

 2016-06-29

Druskininkų savivaldybės administracija primena, kad nuo liepos 1 d. valstybės remiamos šeimos jau gali teikti prašymus dėl nemokamo maitinimo mokykloje bei paramos mokinio reikmenims įsigyti.

Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą ir vienkartinę 57 Eur dydžio išmoką mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 VRP (153 Eur).

Socialinė parama skiriama mokiniams, kurie mokosi bendrojo ugdymo mokyklose, profesinio mokymo įstaigose, ikimokyklinio ugdymo mokyklose ar pas kitą švietimo teikėją pagal bendrojo ugdymo programas ar priešmokyklinio ugdymo programą.

Prašymą pateikti gali vienas iš mokinio tėvų ar kitų bendrai gyvenančių pilnamečių asmenų, globėjų (rūpintojų), pilnametis mokinys ar nepilnametis mokinys, kuris yra susituokęs arba emancipuotas.

Prie prašymo pridedama pažymos apie pajamas (gautas per 3 praėjusius iki kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams mėnesius arba kreipimosi mėnesio) ir priklausomai nuo aplinkybių kiti reikalingi socialinei paramai mokiniams gauti dokumentai.

Dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti pareiškėjas gali  kreiptis  iki spalio 5 d., dėl nemokamo maitinimo - visus mokslo metus.

Dėl socialinės paramos mokiniams reikia kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybės administraciją, o jeigu gyvenamoji vieta nedeklaruota, – į savivaldybės, kurioje gyvenama, administraciją. Druskininkų savivaldybėje prašymai teikiami Socialinės paramos skyriuje (108 kab.), seniūnijose ir internetu Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje www.spis.lt

Dėl nemokamo maitinimo pareiškėjas gali pateikti prašymą ir mokyklos, kurioje mokinys mokosi, administracijai.

Išsamesnė informacija teikiama Socialinės paramos skyriuje, tel. (8 313) 52 543, el. p. parama@druskininkai.lt, Leipalingio seniūnijoje, tel. (8 313) 43 369 ir Viečiūnų seniūnijoje, tel. (8 313) 47 918.

Upinių mašalų skaičius ženkliai sumažėjo

 2016-06-28

Pietų Lietuvos regionas šiemet pagaliau pailsės nuo kraujasiurbių upinių mašalų antplūdžio – Gamtos tyrimų centro mokslininkai  birželio 25-26 dienomis atliko tyrimus Pietų Lietuvoje ir aptiko tik pavienius upinius mašalus. Tai rodo, kad į Nemuną gegužės 18 dieną išpiltas biologinis preparatas „VectoBac 12AS“ buvo veiksmingas. Druskininkų savivaldybės vadovai ir specialistai nuo 2010-ųjų, kai panaikinus apskritis buvo nutrauktas upinių mašalų naikinimo programos finansavimas, darė viską, kad Pietų Lietuvos regionui opi  problema nebūtų pamiršta: kiekvienais metais po keletą kartų buvo kreipiamasi į Vyriausybę, Aplinkos ir Finansų ministerijas.

Su Kauno kolegijos Socialinio darbo katedros dėstytojais aptartos bendradarbiavimo galimybės

 2016-06-28

Vakar mero pavaduotojas Linas Urmanavičius ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė susitiko su Kauno kolegijos Socialinio darbo katedros dėstytojais. Socialinių paslaugų centre su svečiais buvo diskutuojama socialinėmis temomis, išsamiai pristatyta Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų teikimo situacija, kalbėta apie nevyriausybinių organizacijų ir kaimiškųjų bendruomenių pagalbą teikiant socialinės srities paslaugas. Svečiai domėjosi darbu su neįgaliaisiais, socialinės rizikos šeimomis, savarankiško gyvenimo namais. Paprašius išduoti paslaptį, kaip Druskininkams pavyko sukurti tokią gerą socialinių paslaugų teikimo sistemą, mero pavaduotojas Linas Urmanavičius sakė, kad vieno recepto, tinkančio visoms savivaldybėms, nėra – dirbant svarbiausia atsižvelgti į žmonių poreikius. „Kai iškilusią problemą sprendi taip, lyg ji būtų tavo asmeninė problema, tuomet sprendimus surandi greičiau ir efektyviau“, – darbo principą apibūdino administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė.

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas Investicijų ir turto valdymo skyriaus darbuotojas

 2016-06-27

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas Investicijų ir turto valdymo skyriaus darbuotojas, dirbsiantis pagal darbo sutartį:

- turintis aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą ir teisininko ar ekonomisto, ar statybos inžinieriaus profesinę kvalifikaciją;

- išmanantis Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto ir savivaldybei priskirto valstybės turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo klausimus, Dokumentų rengimo taisykles, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles, Teisės aktų projektų rengimo rekomendacijas;

- mokantis dirbti kompiuteriu (Word, Excel) ir kitomis organizacinės technikos priemonėmis, sugebantis rengti teisės aktų ir kitų oficialių dokumentų projektus.

Dalyvauti pokalbyje bus kviečiami tik atrinkti pretendentai.

Gyvenimo aprašymą (pageidautina su nuotrauka) prašome siųsti el. paštu algirdas@druskininkai.lt  iki 2016 m. liepos 1 d.

Tel. pasiteirauti: +370 313 52 676; +370 313 59 158.

Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamą paskaitą

 2016-06-27

Suraskite paparčio žiedą Druskininkuose!

 2016-06-23

Šiais metais bus išleistas Druskininkus reprezentuojantis suvenyrinis medalis

 2016-06-23

Jau šį rudenį bus išleistas Druskininkus reprezentuojantis suvenyrinis medalis – medalio dizaino idėją ir pristatymo koncepciją Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir mero pavaduotojas Linas Urmanavičius šiandien aptarė su Lietuvos monetų kalyklos atstove Ieva Vasiliauskiene. Druskininkus reprezentuojantis medalis bus skirtas ir gyventojams, ir kurorto svečiams, - visiems, mylintiems Druskininkus. Medalį bus galima nešioti kaip papuošalą ant kaklo, rankos ar rankinės, jis taip pat galės būti prisegamas prie raktų. Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko teigimu, labai svarbu, kad medalis atspindėtų ir Druskininkų istorinę raidą, ir dabartinį, modernų ir mylimą, kurortą.Susitikimo metu nuspręsta artimiausiu metu suderinti medalio reverse vaizduojamus simbolius ir specialaus medalio dėklo apipavidalinimą, kad būtų galima pradėti kaldinimo darbus.

Susitikime su kurorto gidais – turizmo aktualijos ir ateities planai

 2016-06-23

Vakar Druskininkų savivaldybėje organizuotas mero Ričardo Malinausko susitikimas su Druskininkų gidų asociacijos nariais. Gausią gidų grupę atlydėjo naujasis Druskininkų gidų asociacijos vadovas Antanas Lankelis. Kartu su meru R.Malinausku ir Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėju A. Svirsku gidai aptarė praėjusių metų turistų srautų statistiką, kurorto naujienas, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus ir kitas aktualijas. Vasara Druskininkų gidams – ypatingai aktyvus metas, todėl susitikimo metu diskutuota apie gidų vedamas ekskursijas – visi vienbalsiai sutiko, kad gidai, būdami Druskininkų krašto ambasadoriais, svečiams kurortą ir jo apylinkes turėtų pristatyti kuo išradingiau.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

   

 

  

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.