Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Nuo 2017 metų rugsėjo Viečiūnų ir Leipalingio mokyklos taps progimnazijomis

 2016-05-31

Viečiūnų ir Leipalingio mokyklos nuo 2017 metų rugsėjo taps progimnazijomis –Druskininkų savivaldybės Taryba patvirtino Druskininkų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016-2020 metų bendrąjį planą bei M. K.Čiurlionio meno mokyklos struktūros optimizavimą nuo 2016 metų rugsėjo.     Kaip teigė Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, rengiant mokyklų tinklo pertvarkos planą dirbo gausus būrys specialistų, sudarius darbo grupę buvo išanalizuoti visi su mokinių srautų pasiskirstymu susiję duomenys, o dėl visų sprendimų buvo aktyviai tariamasi su mokyklų bendruomenėmis ir mokinių tėvais. „Leipalingio ir Viečiūnų mokyklų mokiniai, baigę 8 klases, dažniausiai pasirenka kitas mokymosi įstaigas. Liekančių mokinių skaičius per mažas, kad būtų galima suformuoti klases. Todėl, išanalizavus pastarųjų metų tendencijas ir pasitarus su Viečiūnų ir Leipalingio mokyklų bendruomene bei mokinių tėvais, buvo priimtas sprendimas nuo šių metų rugsėjo nebeformuoti 9-10 klasių Leipalingio ir Viečiūnų mokyklose“, – sakė L. Urmanavičius.

Druskininkų K. Dineikos sveikatingumo parkas paskelbtas nerūkymo vieta

 2016-05-31

Šiandien Druskininkų savivaldybės Taryba pritarė, kad K. Dineikos sveikatingumo parkas būtų paskelbtas nerūkymo vieta. Tai pirmoji vieta kurorte, kurioje draudimas rūkyti įsigalios jau birželio pradžioje. K. Dineikos parke bus įrengti specialūs informaciniai ženklai. Šiandien  - Pasaulinė diena be tabako, todėl sprendimas labai simboliškas.

Kaip teigė Druskininkų savivaldybės Asmens ir visuomenės skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja Evelina Raulušaitienė, sprendimo projektas parengtas atsižvelgus į druskininkiečių ir kurorto svečių išsakytus pastebėjimus. „Draudimas rūkyti – prevencinė priemonė, kuria sieksime formuoti visuomenės tradicijas, keisti požiūrį į rūkymą. Uždraudimas rūkyti viešose vietose turi du svarbius aspektus. Nerūkymo vietų plėtra mažina pasyvų rūkymą ir kitas šios priemonės efektas yra labiau psichologinis – socialinis. Nerūkymo vietų plėtra mažina rūkymo, kaip reiškinio socialinį patrauklumą, skatina rūkančiuosius atsisakyti šio įpročio, motyvuoja saugoti aplinkinius ir artimuosius nuo pasyvaus rūkymo. Taip pat tai veikia kaip auklėjamoji priemonė vaikams, kurie mato rūkymo, kaip reiškinio neigiamą socialinį atspalvį ir sieja jį su nepatogumu ir psichologiniu diskomfortu“,  – sakė E. Raulušaitienė.

Tarybos posėdžio metu pasveikinta septynis vaikus užauginusi Ona Kuliešienė

 2016-05-31

Šiandien vykusio Druskininkų savivaldybės Tarybos posėdžio metu Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, Tarybos nariai ir posėdžio svečiai pasveikino Druskininkų savivaldybės Vilkanastrų kaime gyvenančią Oną Kuliešienę, užauginusią ir dorai išauklėjusią septynis vaikus. Šiais metais O. Kuliešienė apdovanota „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.„Savo vaikams atidavėte viską – begalinę meilę ir širdies gerumą. Dovanojote save neskaičiuodama laiko ir jėgų. Net ir šiandien jūsų  rankų šiluma, giedras žvilgsnis ir taip reikalingi motiniški patarimai lydi juos, jau suaugusius, gyvenimo kelyje. Visko, kas gyvenime gražiausia ir vertingiausia, išmoko mama. Savo kilnia ir išmintinga meile visus vaikus užauginote kaip dorus ir darbščius žmones, išmokėte juos mylėti ir užjausti, gerbti ir dalintis. Nuoširdžiai dėkojame už jūsų dvasios stiprybę – esate verta pačių gražiausių žodžių ir mūsų visų, čia susirinkusiųjų, begalinės pagarbos. Linkime stiprios sveikatos ir artimųjų supratimo – tegul vaikų ir anūkų pagarba, rūpestis ir meilė lydi Jus dar ilgus gyvenimo metus“,  – skambėjo O. Kuliešienei skirti padėkos žodžiai.

Kiekvieną vasaros ketvirtadienį – nemokami šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai

 2016-05-30

Druskininkų savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras druskininkiečius ir kurorto svečius kviečia į nemokamus šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus, kurie vyks kiekvieną vasaros ketvirtadienį 17 val 15 min. K. Dineikos sveikatingumo parke. Norintieji sportuoti renkasi prie centrinio įėjimo į parką. Neturintiems lazdų jas suteiks Visuomenės sveikatos biuro specialistai.

Druskininkai paskelbė vasaros pradžią

 2016-05-30

Druskininkuose savaitgalį šurmuliavusi Kurorto šventė tradiciškai paskelbė vasaros pradžią. Tris dienas kurorte netrūko renginių, koncertų ir pramogų. Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko teigimu, Druskininkuose nėra sezoniškumo, todėl Kurorto šventė – tik simbolinis žingsnis į vasarą.  „Jau tapo tradicija, kad vasarą pasitinkame aktyviai. Labai džiaugiuosi, kad renginiai ir pramogos sudomino gausų būrį žmonių. Nuoširdžiai dėkoju visiems, prisidėjusiems prie pasirengimo šventiniam savaitgaliui.  Druskininkuose renginiai planuojami mažiausiai pusei metų į priekį, todėl jau dabar aišku, kad vasara kurorte pasižymės renginių gausa, aktyvus bus ir ruduo bei žiemos pradžia“,  – sakė R. Malinauskas.

Lydai Lubienei įteiktas „Ratnyčėlės“ apdovanojimas

 2016-05-27

Šiandien Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas koncerno „Achemos grupė“ valdybos pirmininkei Lydai Lubienei už ypatingą dėmesį ir paramą Druskininkams įteikė prestižinį „Ratnyčėlės“ apdovanojimą. Druskininkų savivaldybės meras padėkojo L. Lubienei ir jos šeimai, ženklia parama prisidedančiai prie kurorto puoselėjimo. Apdovanojimas turėjo būti įteiktas kasmetinio padėkos vakaro metu, bet L. Lubienė negalėjo dalyvauti renginyje. Simboliška, kad meras apdovanojimą įteikė Kurorto šventės metu, nes koncernas „Achemos grupė“ yra nuolatinis Druskininkų kultūros rėmėjas, kasmet ženklia finansine parama prisidedantis prie Druskininkų kurorto šventės organizavimo.

Automobilių parkavimo ir WC schema kurorto šventės metu

 2016-05-27

Sveikatos linkėjimai iš pienių pievos: Socialinių paslaugų centro darbuotojai išdalino 147 indelius medaus

 2016-05-26

Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotojai be mažiausių dvejonių atsiliepė į pilietinę iniciatyvą „Aš už Lietuvą“, kurios idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai. Buvo sumanyta originali ir prasminga akcija.

Paskutiniai auksinių pienių žiedai, Socialinių paslaugų centro darbo specifika ir Druskininkų – kaip sveikatos miesto – įvaizdis padiktavo puikią temą „Sveikatos linkėjimai iš pienių pievos“. Centro darbuotojai, jų šeimų nariai ir draugai, taip pat Vaikų dienos užimtumo centro vaikai rinko pienių žiedus, iš kurių darbuotojos namuose virė medų.

Pagerbtas poeto, tautosakos rinkėjo Jono Čečioto atminimas

 2016-05-26

Šiandien 18 val. Druskininkų miesto muziejuje rengiamas poeto, tautosakininko Jono Čečioto atminimo vakaras. Prieš renginį Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, hab. humanitarinių mokslų daktarė, profesorė Regina Koženiauskienė, etnologė Gražina Kadžytė , Druskininkų miesto muziejaus direktorius Gintaras Dumčius aplankė senosiose Ratnyčios kapinėse esantį poeto kapą, uždegė žvakeles ir padėjo gėlių.

Kviečiame rinkti Lietuvos metų medį

 2016-05-25

Šiemet pirmą kartą bus surengtas Lietuvos metų medžio konkursas. Jo tikslas – ne tik išrinkti Metų medį, kuris atstovaus Lietuvai Europos metų medžio konkurse, bet ir pagerbti kitus vertingiausius šalies medžius, skleisti informaciją apie juos kaip regiono savitumo ir patrauklumo dėmenis.

Paraišką dalyvauti Metų medžio atrankos konkurse gali teikti fiziniai ir juridiniai asmenys elektroniniu paštu info@am.lt arba paštu: Aplinkos ministerijai, A. Jakšto g. 4, LT-01105 Vilnius. Joje turi būti nurodyta medžio rūšis, vardas, jeigu jį turi, augimo vieta (savivaldybė, miestas, miestelis, kaimas, viensėdis, gatvė, gretimybės) ir jos koordinatės, amžius, apimtis, aukštis ir kiti fiziniai parametrai, išskirtiniai biologiniai ir dendrologiniai bruožai. Be to, reikia pagrįsti, kodėl medis siūlomas konkursui, pridėti 1-3 jo nuotraukas ir (ar) ne ilgesnę kaip 3 min. vaizdo medžiagą, nurodyti istorinius duomenis arba pateikti žmonių liudijimus, mitus, legendas ir kitą, paraiškos teikėjo nuomone, svarbią informaciją.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

   

 

  

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.