Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Pamatyk lėktuvų grupės skrydį po tiltu Druskininkuose

 2016-08-31

Kauno aeroklubas ir Druskininkų savivaldybė kviečia rugsėjo 3 dieną, šeštadienį, 17.45 stebėti unikalų akrobatinio skraidymo grupės skrydį po senuoju tiltu per Nemuną (Veisiejų g.). Lakūnai Rolandas Paksas, Robertas Noreika ir Algimantas Žentelis taip pat demonstruos grupinės akrobatikos programą. Šis pasirodymas skirtas pasiruošimui kitų metų balandį Kinijoje įvyksiančiam pirmajam Pasaulio grupinės akrobatikos čempionatui ir šviesiam sparno brolio Leono Jonio atminimui. 

Kviečiame druskininkiečius bei miesto svečius Nemuno pakrantėje prie tilto pasigerėti nepakartojamu reginiu!

Tarybos posėdyje – gyventojams aktualūs sprendimai

 2016-08-31

Rugpjūčio 30 dieną sušauktame Druskininkų savivaldybės Tarybos posėdyje buvo priimti bendruomenei aktualūs sprendimai dėl švietimo, savivaldybės būsto nuomos,  sveikatos priežiūros, biudžeto, projektų įgyvendinimo ir kitų svarbių klausimų. Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Algirdas Svirskas pristatė sprendimo projektą dėl savivaldybės projekto „Druskininkų kultūros centro įrengimas“ pripažinimo Valstybei svarbiu kultūriniu projektu procedūros inicijavimo. Minėtas projektas yra svarbus ne tik Druskininkų, bet ir visos Lietuvos kultūrinio turizmo vystymui. Dieną prieš Tarybos posėdį vykusiame viešame aptarime druskininkiečiai pasisakė už Druskininkų kultūros centro pripažinimą Valstybei svarbiu kultūriniu projektu, tokią pat nuomonę išsakė ir Tarybos narių dauguma.

Druskininkų savivaldybė jungiasi prie kovos su balsų pirkimu

 2016-08-30

Šiandien teisingumo ministro Juozo Bernatonio vizito Druskininkuose metu, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas pasirašė prisijungimo prie memorandumo dėl bendradarbiavimo kovojant su balsų pirkimu tvarkos dokumentą. „Visada pabrėžiau, kad skaidrumas, atvirumas, sąžiningumas ir rinkėjų pasitikėjimas man yra pirmoje vietoje. Kartu su Tarybos narių dauguma jau 16 metų vadovaujamės šiomis vertybėmis ir nuveikėme daug bendruomenei reikalingų darbų. Todėl labai džiaugiuosi, kad šiandien šiuos principus dar kartą deklaravau pasirašydamas memorandumo dokumentą. Tik visi kartu galime užkirsti kelią tuščiam politikavimui, intrigoms, provokacijoms ir bendruomenės klaidinimui“,  – sakė R. Malinauskas.

Akcija „Pradėk nuo savęs“ druskininkiečius kviečia dalintis gerumu ištisus metus

 2016-08-30

Rugsėjo mėnesį Druskininkuose startuoja gerų darbų maratonas. Visus metus truksianti akcija „Pradėk nuo savęs“ druskininkiečius ir kurorto svečius kvies su šypsena prisijungti prie organizuojamų veiklų bei geranoriškai padėti vieni kitiems.

       Gerų darbų maratoną pradeda akcija „Pasveikink pirmoką su rugsėjo 1-ąja“. Kviečiame visus druskininkiečius pasveikinti pirmokėlius: į specialias akcijų dėžes pirmąsias tris rugsėjo savaites galėsite dėti dovanas, skirtas mažiesiems. Druskininkų savivaldybės administracijos specialistai rugsėjo pabaigoje visas Jūsų dovanas perduos pirmokėliams.

    Akcijų dėžes, į kurias galite dėti savo dovanas, skirtas pirmokėliams,  galite rasti Druskininkų savivaldybės administracijos (Vasario 16-osios g.) pastato pirmame aukšte bei Liepalingio ir Viečiūnų seniūnijose.

    Taip pat kviečiame visus, pasveikinusius pirmokėlius, fiksuoti sveikinimų akimirkas ir siųsti jas el.paštu diana.sinkevičiūtė@druskininkai.lt. Jūsų užfiksuotomis šiltomis akimirkomis bus pasidalinta Druskininkų savivaldybės tinklalapyje ir „Facebook“ paskyroje.

GYVENTOJŲ DĖMESIUI: bus ribojamas transporto priemonių eismas

 2016-08-30

Druskininkų savivaldybės administracija informuoja, kad 2016 m. rugsėjo 3 d. nuo  9 val. iki 14 val. vyks Lietuvos triatlono taurės Druskininkų etapo varžybos. Dviračių varžybos vyks nuo M.K. Čiurlionio - Liepų g. sankryžos iki  M.K. Čiurlionio – V. Kudirkos g. sankryžos, nuo M.K. Čiurlionio – V. Kudirkos g. sankryžos iki Veisiejų – Gardino g. sankryžos, Baravykų gatve iki parduotuvės „Moki veži“, Sodų ir  Mizarų  g. iki M.K. Čiurlionio - Liepų g. sankryžos. Finišas bus Turistų gatvėje. Varžybų metu bus ribojamas transporto priemonių eismas. Maršrutiniai autobusai važiuos Šv. Jokūbo gatve.

Transporto priemonių vairuotojų prašome vadovautis laikinais kelio ženklais.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Įvyko Druskininkų kultūros centro pripažinimo Valstybei svarbiu kultūriniu projektu viešas aptarimas

 2016-08-30

Rugpjūčio 29 dieną, pirmadienį, Druskininkų savivaldybės Tarybos posėdžių salėje įvyko Druskininkų kultūros centro pripažinimo Valstybei svarbiu kultūriniu projektu viešas aptarimas. Į aptarimą susirinkusiems druskininkiečiams pristatymus parengė ir į dominančius klausimus atsakė Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Algirdas Svirskas bei Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas-vyriausiasis architektas Vilius Margelis.

Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija būsimiems studentams

 2016-08-29

Už kelių dienų prasideda nauji mokslo metai. Vilniaus teritorinė ligonių kasa kartu su Lietuvos studentų sąjunga ragina studentus kritiškai vertinti į mokymo įstaigas užsukančių gydymo įstaigų atstovų pasiūlymus persirašyti į jų gydymo įstaigas. Kasmet naujų mokslo metų pradžioje Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) sulaukia skundų, kad sostinėje studijuoti pradėję jaunuoliai raginami persirašyti gydytis į privačias gydymo įstaigas. Už prisirašymą studentams žadamos įvairios nuolaidos, jiems pateikiama klaidinga informacija, kad tik šiose gydymo įstaigose gali būti išduotos jiems reikalingos medicininės pažymos arba, kad jaunuoliai gali būti prisiregistravę dviejose gydymo įstaigose vienu metu ir taip įgyti dvigubą draustumą. Tačiau tai nėra teisinga.

GYVENTOJŲ DĖMESIUI: pradedami bandomieji važiavimai maršrutu „Druskininkai – Leipalingis“

 2016-08-29

Druskininkų savivaldybės administracija informuoja, kad nuo 2016 m. rugsėjo 5 d. pradedami bandomieji važiavimai maršrutu „Druskininkai – Leipalingis“. Autobusas iš Druskininkų išvažiuos 22.10 val. Bandomieji važiavimai vyks du mėnesius iki 2016 m. spalio 31 d. Bandomųjų važiavimu metu bus registruojami keleiviai. Jeigu bus pakankamas keleivių srautas, autobusas važiuos pastoviai.

 

 

 

Taip pat nuo 2016 m. rugsėjo 5 d. keičiasi:

  • Nr. 1 maršruto tvarkaraštis tarp stotelių;
  • Nr. 3 maršruto  tvarkaraštis, kai autobusas važiuoja pro kapines;
  • Nr. 4 maršruto tvarkaraštis;
  • Nr. 5 maršruto tvarkaraštis, iš Gailiūnų.

 

DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖ SKELBIA PROJEKTO “KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖS ŠEIMOMS” PARTNERIŲ ATRANKĄ

 2016-08-29

Projekto partnerių atranka organizuojama siekiant kokybiškai įgyvendinti 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 “Kompleksinės paslaugos šeimai” projektą “Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms”.

Atrankos tikslas - atrinkti projekto partnerius, kurie užtikrintų kokybišką kompleksinių paslaugų šeimoms teikimą projekto įgyvendinimo laikotarpiu.  

Pretenduoti į projekto partnerius gali viešieji ir privatieji juridiniai asmenys, nevyriausybinės organizacijos, kaip jos apibrėžtos Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatyme ir turinčios patirties teikti siūlomas paslaugas bei fiziniai asmenys, vykdantys ūkinę komercinę veiklą.

Partnerių atrankos programos paraiška turi būti pateikta iki š.m. rugsėjo 7 d. (įskaitytinai) su lydraščiu užklijuotame voke, ant voko nurodant: “Projekto “Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms” partnerių atrankai”, Vilniaus al. 18, 66119 Druskininkai. Elektroninę paraiškos versiją būtina pateikti elektroniniu paštu vaiva.zagunienė@druskininkai.lt.

Papildomai informacijai teikia Ligita Baranauskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėjas (8 313) 55 744 arba el. p.: parama@druskininkai.lt

Projekto partnerių atrankos tvarkos aprašas

 

Druskininkuose lankėsi delegacija iš Ukrainos

 2016-08-26

Šiandien Druskininkų savivaldybėje viešėjo ir su meru Ričardu Malinausku bei mero patarėju Aivaru Kadziausku susitiko Ukrainos delegacijos atstovai. Meras svečiams pristatė Druskininkų plėtros strategiją, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus, turizmo ir sveikatinimo infrastruktūrą. Svečiai negailėjo gražių žodžių mūsų kurortui  – jų žodžiais, Druskininkai – pavyzdys ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kurortams. Svečiai apsilankė Jaunimo užimtumo centre, apžiūrėjo miesto muziejaus ir M. K. Čiurlionio muziejaus ekspozicijas, išbandė Lynų kelią, lankėsi Snow Arenoje. Delegacijai taip pat pristatytos Vandens parko ir FLORES SPA centro paslaugos, svečiai susipažino su tradiciniu gydymu Druskininkų gydykloje.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

            XIV tarptautinis menų festivalis
DRUSKININKŲ VASARA SU M.K.ČIURLIONIU

   

 

  

 
 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.