Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
 
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kelio į Didžiasalį asfaltavimo darbus planuojama baigti šiais metais

 2018-10-16

Kelių ir žvyrkelių būklė bei asfaltavimas  - vienas pagrindinių klausimų, kuriuos susitikimuose su savivaldybės vadovais kelia miesto ir seniūnijų gyventojai. Pasak Druskininkų savivaldybės mero R. Malinausko, Druskininkų savivaldybė kelių priežiūrai skiria didelį dėmesį: specialistai nuolat  ieško galimybių pritraukti lėšų kelių tvarkymui ir asfaltavimui, domisi ir praktiškai pritaiko žvyrkelių dulkėjimo mažinimo naujoves. „Palyginti su kitomis šalies savivaldybėmis, Druskininkų savivaldybė turi žymiai didesnį procentą asfaltuotų kelių nuo bendro savivaldybės kelių ilgio.  Tačiau gyventojai, ypač gyvenantys kaimiškosiose vietovėse, arti žvyrkelių, susiduria su problemomis, kurias bandome spręsti, ieškome būdų, kaip pagerinti susisiekimą. Džiaugiuosi, kad nemažai problemų gyventojams kėlęs į Didžiasalio kaimą vedantis žvyrkelis jau pradėtas tvarkyti ir bus išasfaltuotas“,  - sako meras R. Malinauskas.

Žvyrkelio į Didžiasalio kaimą asfaltavimo darbai atliekami Druskininkų savivaldybės biudžeto ir Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis. Darbus planuojama pabaigti iki šių metų pabaigos.

Sveikiname konkurso „Būk Druskininkų ambasadorius“ laimėtojus

 2018-10-16

Rugsėjo pabaigoje Druskininkų savivaldybė pakvietė druskininkiečius įamžinti savo miestą taip, kad kiekvienas norėtų į jį atvykti ir dalyvauti nuotraukų konkurse „Būk Druskininkų ambasadorius“. Konkurso laimėtojai buvo paskelbti spalio 13 dieną vykusioje šventėje „Mūsų savivaldos diena“. Iš viso konkurse dalyvavo 50 dalyvių, jie atsiuntė 452 nuotraukas.  Tikimės, kad geriausios nuotraukos ateityje bus panaudotos reprezentuojant Druskininkus.

Didžiąją dalį nuotraukų konkursui atsiuntė druskininkiečiai, kurie savo nuotraukose įamžino gražiausias, kurortą reprezentuojančias vietas ir objektus. Konkurse dalyvavo ir kurorto svečiai iš Vilniaus, Kauno, Lazdijų, Marijampolės, Joniškio.

Konkurso nugalėtojais tapo Justinas Šeibokas, Ieva ir Marius Dovidauskai, Ignas Lazauskas, Justinas Jakavonis, Ieva Meškovaitė, Kęstutis Liutkus. Nugalėtojams įteikti viešbučio „Europa Royal“, restorano „Kolonada“ ir Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro Aqua dovanų kuponai.

Nacionalinėje visuomenės sveikatos konferencijoje pristatytas Druskininkų sėkmės kelias į sveikatą

 2018-10-16

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės Asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja Evelina Raulušaitienė dalyvavo Nacionalinėje visuomenės sveikatos konferencijoje, kur pristatė pranešimą „Druskininkai – sėkmės kelias į sveikatą“.

Šioje konferencijose savo įžvalgomis dalijosi autoritetingi visuomenės sveikatos specialistai, artimų sričių profesionalai bei kiti visuomenei plačiai žinomi asmenys.

Šių metų konferencijos tema - „Šimtmečio Lietuva – šimtmečio visuomenės sveikata“. Prieš 100 metų Lietuva ne tik atkūrė savo valstybingumą – tais pačiais metais buvo įsteigtos ir pagrindinės visuomenės sveikatos institucijos bei tarnybos, tokios kaip Valstybinis higienos institutas Kaune, Sveikatos departamentas ir kitos. Organizuojant konferenciją siekta paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, apžvelgti per tą laiką nueitą šalies ir visuomenės sveikatos kelią bei paskatinti diskusiją apie ateities darbus bei inovacijas. 

Aptartos maisto atliekų rūšiavimo aktualijos savivaldybės viešojo sektoriaus įstaigose

 2018-10-15

Nuo spalio 1-osios Druskininkuose, kaip ir kitose Alytaus regiono savivaldybėse, startavo maisto atliekų surinkimo sistema. ES lėšomis nupirkti maisto atliekų konteineriai  kartu su atmintinėmis kaip šiuos konteinerius naudoti ir kokias atliekas į juos mesti buvo išdalinti individualių namų gyventojams.

Šią savaitę į Druskininkų savivaldybę atvykęs Alytaus regiono Atliekų tvarkymo centro (ARATC) vadovas Algirdas Reipas susitiko su savivaldybės vadovais, specialistais bei savivaldybės mokyklų, darželių, ligoninės atstovais ir jose maitinimo paslaugas teikiančių įmonių atstovais.

Druskininkų savivaldybės Viečiūnų seniūnijos kandidatai į seniūnaičius

 2018-10-15

„Atgimimo“ mokyklos šeštokai apsilankė savivaldybėje

 2018-10-15

Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos 6A klasės mokiniai lydimi mokytojos V. Šimkonytės, apsilankė Druskininkų savivaldybėje. Ekskursija mokiniams surengta Vietos savivaldos dienos ir mokykloje šiuo metu vykstančios bendruomenės savaitės proga.   Mokiniai apžiūrėjo posėdžių sales, savivaldybės vadovų ir specialistų kabinetus, o  įdomiausia mažiesiems pasirodė galimybė apsilankyti mero Ričardo Malinausko darbo kabinete ir galimybė pasėdėti savivaldybės vadovo kėdėje – prie jos išsirikiavo nemaža eilė norinčiųjų. 

Buitinių (komunalinių), pakuočių, stiklo BEI MAISTO atliekų surinkimo grafikas INDIVIDUALIŲ NAMŲ GYVENTOJAMS DRUSKININKŲ MIESTE 2018 m. vasario - 2019 m. vasario mėn.

 2018-10-15

Atskiras maisto atliekų surinkimas Druskininkų mieste bus pradėtas šių metų  spalio mėnesį. Individualių namų gyventojams jau yra išdalinti maisto atliekų surinkimo komplektai, kuriuos sudaro maisto atliekų konteineris, trijų litrų sandari talpa skirta aliejui bei riebalams ir orui pralaidus kibirėlis maisto atliekoms surinkti. Talpa su užfiksuojančiu užsukamu dangčiu skirta panaudotam aliejui ir riebalams surinkti lengvai išrenkama, o visos jos dalys gali būti plaunamos indaplovėje. Į jas surinktą panaudotą aliejų ir riebalus gyventojams reikės išvežti į stambiųjų ir kitų atliekų surinkimo aikšteles, esančias Gardino g. 100-102, Druskininkai (darbo laikas: II-VI 9.00-20.00, pietų pertrauka 13.00-14.00, I-VII nedirba)  bei adresu Vytauto g., Leipalingio mstl. Druskininkų sav. (darbo laikas: II-VI 9.00-18.00, pietų pertrauka 13.00-14.00, I-VII nedirba). Šiose aikštelėse bus keičiami ir ant maisto atliekų konteinerių dangčių esantys anglies filtrai. Maisto atliekos šiltuoju metų laiku bus surenkamos ir išvežamos du, šaltuoju – vieną kartą per mėnesį. 

Tarptautiniame vaikų piešinių konkurse „Mano mažoji Tėvynė“ druskininkiečių darbai sulaukė puikių įvertinimų

 2018-10-15

Druskininkų savivaldybės miesto partnerio  Dzeržinskio (Rusija) administracija pakvietė Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklą dalyvauti tarptautiniame vaikų piešinių konkurse „Mano mažoji Tėvynė“, kuris skirtas XV tarptautiniam kūrybiniam projektui „Menas nežino sienų“.

Dalyvauti  šiame konkurse taip pat buvo pakviesti  dailės ir meno mokyklų nuo 8 metų amžiaus ir vyresni  mokiniai  iš  Vokietijos, Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos.  M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokiniai  savo darbuose atskleidė savo mylimo miesto Druskininkų grožį, jo išskirtinumą. Konkursinius darbus atliko grafikos, šilko ir mišria technikomis. Darbus vertino profesionalūs Rusijos, Vokietijos dailininkai, dailininkų sąjungos nariai.

Du Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklos V. K. Jonyno  dailės  skyriaus mokiniai laimėjo prizines vietas, vienas mokinys buvo įvertintas specialiąja padėka – sertifikatu, septynių  mokinių darbai buvo įvertinti diplomais – padėkomis. 

Kviečiame į Druskininkų vandens parke vyksiančią parodą „Mano žemės širdis“

 2018-10-15

Vietos savivaldos diena pažymėta nuotaikinga švente

 2018-10-14

Saulėtą ir šiltą šeštadienio popietę druskininkiečiai gausiai rinkosi Pramogų aikštėje, kur vyko šventė „Mūsų savivaldos diena“, skirta Vietos savivaldos dienai paminėti. Šventės dalyvių laukė meno kolektyvų koncertas, išradingi įmonių, įstaigų ir kaimelių bendruomenių prisistatymai. Kiekvienas norintis galėjo pabendrauti su Druskininkų savivaldybės vadovais ir administracijos specialistais, kurie kvietė dalyvauti viktorinoje „Pažink savivaldą“, dalino prizus, pristatė ypač aktualius dujofikavimo, atliekų rūšiavimo, teisinės pagalbos, elektroninių paslaugų teikimo, gyventojų priėmimo savivaldybėje klausimus, supažindino su Druskininkams ir visai Lietuvai svarbaus naujojo Druskininkų kultūros centro projektu. Visi norintys galėjo pasivaišinti gardžia, mero R. Malinausko pagal išskirtinį receptą pagaminta sriuba.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 

 

 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.