Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Krivūlės

„Auksinės krivūlės“ – Lietuvos savivaldybių asociacijos apdovanojimai, įteikiami geriausioms Lietuvos savivaldybėms už ryškiausias iniciatyvas ir nuveiktus darbus. Druskininkų savivaldybė jau keturis kartus tapo „Auksinės krivūlės“ laureate.

Pirmoji „Auskinė krivūlė“ Druskininkų savivaldybei įteikta 2005 metais. Vidaus reikalų ministerija Druskininkus apdovanojo nominacijoje „Už modernų valdymą“. Šis pasiekimas – itin reikšmingas, nes iki 2000-ųjų Druskininkams buvo klijuojamas mirštančio kurorto statusas. 2000-asiais naujai išrinktam merui Ričardui Malinauskui kartu su Druskininkų savivaldybės administracijos specialistais, Druskininkų savivaldybės tarybos nariais ir visa bendruomene teko sudėtingas uždavinys atgaivinti kurortą. Nuspręsta, kad neverta dairytis atgal – reikėjo kurti strategiją, kaip bus dirbama toliau. Perspektyvus žvilgsnis, kryptingas darbas ir tikėjimas kurorto ateitimi nulėmė pasiekimus, kuriais šiandien džiaugiasi Druskininkai, o kartu su kurortu – ir visa Lietuva.

2010 metais LR Sveikatos apsaugos ministerija Druskininkų savivaldybei skyrė „Auksinę krivūlę“ „už pasiekimus sveikatinimo srityje kuriant ir plėtojant modernų kurortą“. Antrasis „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas patvirtino, kad Druskininkuose pradėti darbai turi tęstinumą – tai ne vienadienė sėkmė, o nuolatinių pastangų, darbo ir kryptingo mąstymo rezultatas. Profesionaliai išvystytos sveikatinimo paslaugos ir  senųjų gydymo tradicijų bei modernių šiuolaikinių technologijų dermė vertinama ir Lietuvos, ir užsienio turistų. Druskininkų savivaldybė išsaugojo kurorto identitetui svarbias sveikatinimo tradicijas. 


2011 metais LR Švietimo ir mokslo ministerija Druskininkų savivaldybei „Auksinių krivūlių“ apdovanojimuose skyrė nominaciją „Šviesiausias miestas“.
Ši nominacija skirta įvertinus pasiekimus, darbą švietimo srityje ir Druskininkų savivaldybės pastangas, kad mažieji druskininkiečiai turėtų šviesias ir gražias mokymosi, kūrybos, sporto  erdves. Druskininkų savivaldybės bendruomenė džiaugiasi renovuotomis mokyklomis, atnaujintomis ikimokyklinio ugdymo įstaigų patalpomis,  įrengtais lauko treniruokliais ir sutvarkytais sporto aikštynais.

 


2014 metais „Auksinę krivūlę“ Druskininkų savivaldybei skyrė Europos komisijos atstovybė. Nominacija „Stipri bendruomenė – stipri Europa“ savivaldybei įteikta už skirtingų amžių grupių bendruomenės narių subūrimą po vienu stogu.

Druskininkų savivaldybė, perėmusi nenaudojamas senosios miesto katilinės pastatą, nusprendė, kad patogioje vietoje esančios patalpos – svarbi miesto infrastruktūros dalis, todėl buvo pradėti pastato rekonstrukcijos darbus. Likvidavus buvusios katilinės aplinkos užterštumą, 2004 metais pradėtas pirmasis darbų etapas, 2011 – antrasis. Šiandien po vienu stogu veikia ir darniai sugyvena Druskininkų Jaunimo užimtumo centras, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Druskininkų viltis“, Druskininkų savivaldybės neįgaliųjų draugija,  Druskininkų cukrinio diabeto klubas „Atgaja“, Druskininkų šeimos paramos centras, Neįgaliųjų sveikatingumo-sporto klubas „Lemtis“,  Lietuvos judėjimas  „Černobylis“, Druskininkų miesto komitetas, Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Druskininkų skyrius, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Varėnos ir Druskininkų  miesto skyrius, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Druskininkų miesto bendrija, Druskininkų švietimo centro Pedagoginė psichologinė tarnyba, Kauno apygardos probacijos tarnybos savivaldybių probacijos skyrius Druskininkų miesto savivaldybės teritorijoje ir Druskininkų savivaldybės paslaugų ūkis.

„Auksinės krivūlės“ – įvertinimas Druskininkų savivaldybei ir visai bendruomenei už įdėtas pastangas puoselėjant tarpusavio bendravimą, ieškant ir surandant bendrus sprendimus, kuriant jaukią aplinką ir garsinant Druskininkus. 

 

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 

 

 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.