Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Pavasarinė „Maisto banko“ akcija

 2019-03-18

Druskininkų mieste, kaip ir visoje Lietuvoje, šių metų kovo 22-23 dienomis vėl vyks „Maisto banko“ akcija. Ateinantį penktadienį ir šeštadienį parduotuvėse savanoriai vėl kvies geros valios žmones paaukoti ilgiau negendančių maisto produktų nepasiturinčiųjų maitinimui. 

Vaiko teisių apsaugos specialistų susitikimas su Leipalingio progimnazijos moksleivių tėvais

 2019-03-18
 

„Ar iš manęs atims vaiką, jei išgersiu vieną taurę vyno?“ – tokie ir panašūs klausimai kilo Leipalingio progimnazijos moksleivių tėvų susitikime su Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Druskininkų mieste atstovais.

Kasmetinis rankinio turnyras – jaunajam šauliui atminti

 2019-03-18

Druskininkų sporto centre kovo 15–16 dienomis vyko jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyro atidarymas. Jau septynioliktą kartą vykstantį kasmetinį turnyrą organizavo ir rėmė Lietuvos šaulių sąjunga, Druskininkų savivaldybė, Lietuvos kariuomenė, Druskininkų vandens parkas. Šiemet dėl laimėtojų taurės turnyre varžysis 6 jaunųjų rankininkų komandos iš Druskininkų, Alytaus, Utenos, Vilniaus, Kauno ir Varėnos.

Šv. Patriko diena Druskininkuose

 2019-03-16

Nors šv. Patriko diena yra kasmetė airiška šventė, pasaulyje daugėja ir kitų tautų švenčiančių šią dieną. Sveikatingumo ir pramogų oazė Druskininkai šiais metais prie jų prisijungė ir kvietė visus ta proga apsilankyti kurorte kovo 16 d.

Druskininkų VMVT informuoja apie prievoles ūkininkams, ketinantiems įsigyti ar parduoti kiaules ar paršelius

 2019-03-14

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (toliau-VMVT) inspektoriai pastebi, kad vis dar pasitaiko pažeidimų, susijusių su kiaulių skaičiaus registravimu, ausų įsagais nepaženklintų paršelių įsigijimu ar kiaulių pardavimu, privalomų dokumentų pildymu. Atėjus pavasariui ir suintensyvėjus prekybai ūkiniais gyvūnais, VMVT primena apie prievoles ūkininkams, ketinantiems įsigyti, parduoti kiaules ar paršelius.

Žemės valdos projektų rengimą LEZ organizuos savivaldybės administracijos direktorius

 2019-03-14

Seimas priėmė Teritorijų planavimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų pataisas (projektas Nr. XIIIP-2694(2), pagal kurias savivaldybės administracijos direktorius žemės valdos projektų rengimą organizuos ir juos tvirtins ne tik miestuose ir miesteliuose, bet ir laisvosiose ekonominėse zonose (LEZ) ir pramonės parkuose (PP).

Druskininkuose ilgai lauktas įvykis – pasirašyta kultūros centro rangos sutartis

 2019-03-13

Druskininkų kurortas jau 19 metų puoselėjantis kultūrinio turizmo kryptį, pagaliau gali pasidžiaugti oficialia grandiozinio kultūros centro projekto pradžia. Kovo 8 d. Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė V. Jurgelevičienė bei pagrindinio partnerio UAB „Statybų kodas“  laikinai einanti direktoriaus pareigas M. Gudžiūnaitė pasirašė kultūros centro rangos darbų  sutartį. Rangos darbus atliks jungtinės veiklos partneriai - UAB „Statybų kodas“ ir UAB „Sonus exsertus“. Kultūros centro rangos darbų kaina - 28,8 mln. Eur. Projektą numatyta finansuoti savivaldybės bei valstybės lėšomis.

Šv. Patriko šventė Druskininkuose

 2019-03-12

DĖMESIO!

 2019-03-12

Dėl Seimo specialiosios tyrimo komisijos sudarymo galimam neteisėtam poveikiui teisėsaugai Druskininkų rezonansinėse bylose ištirti. Informuojame, kad Druskininkų bendruomenės – Asociacijos Druskininkų klubas - iniciatyva renkami parašai dėl Seimo specialiosios tyrimo komisijos sudarymo galimam neteisėtam poveikiui teisėsaugai Druskininkų rezonansinėse bylose ištirti. 
Kelinti metai besitęsiantys ir prieš kiekvienus rinkimus vis sustiprėjantys išpuoliai prieš Druskininkų savivaldybę, viešojoje erdvėje nuolat skleidžiama informacija, kuria siekiama menkinti Druskininkų ir mero vardą, siekis teisminius ginčus naudoti kaip politinės kovos instrumentą žeidžia ir žemina Druskininkų ir jų gyventojų orumą, kenkia verslo aplinkai.

Pasirašyti galima dviem būdais: 
1. Pasirašant elektroninę peticijos formą internete Peticijos.lt

arba

2. Pasirašant raštu seniūnijose, bendruomenių namuose, miesto įstaigose ir organizacijose.

Kviečiame į medijų ir informacinio raštingumo mokymus Druskininkų savivaldybės Viešojoje bibliotekoje

 2019-03-12

 

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetu ir Lietuvos žurnalistikos centru bei  Druskininkų savivaldybės  viešąja biblioteka organizuoja gyventojų mokymus, kurie leis žengti toliau, ugdant ne tik kompiuterinio raštingumo, bet ir lavinant gyventojų informacinius bei skaitmeninio raštingumo įgūdžius. Jų metu bus organizuojami medijų ir informacinio raštingumo mokymai,   seminarai, kurių metu bus praktiškai ugdomi gebėjimai efektyviai naudoti informacijos išteklius, vykdyti informacinę paiešką, naudoti socialinius tinklus, išmokti asmens duomenų saugumo pagrindų internete, susipažinti su interneto etika, autorinių teisių pagrindais, išmokti kūrybiško naujųjų medijų bei populiariausių elektroninių paslaugų naudojimo. 

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.