Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkų savivaldybėje viešėjo savivaldybės parapijų klebonai

 2018-12-19
Druskininkų savivaldybėje prieš didžiąsias metų šventes susitiko Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, administracijos vadovai ir savivaldybės (Druskininkų, Ratnyčios, Liškiavos ir Leipalingio) klebonai.   Drauge susikaupę maldai, pasidaliję kalėdaitį ir palinkėję vienas kitam jaukių, ramių, prasmingų švenčių apžvelgė savo patirtis, naujienas. Susitikimo metu pasidalinta bendruomenių džiaugsmais, ateities vizijomis ir gairėmis.

Šventinis renginys "Kalėdų kaleidoskopas" Druskininkuose nukels į Žiemos pasaką (gruodžio 20 d. - sausio 6 d.)

 2018-12-19

Skirtingose Druskininkų miesto gatvėse, aikštėse, Muzikinio fontano teritorijoje visu kalėdiniu laikotarpiu vyksta įvairūs renginiai. Atmosferą, kuri šiuo magišku laikotarpiu tvyro mieste, pajausti tiesiog privalu – aplink skambančios kalėdinės melodijos ir įmantrūs papuošimai sukels nostalgiją magiškoms žiemos šventėms. Ištisos penkios savaitės, pripildytos ypatingų susitikimų, šventiškų kvapų, spalvingų prekystalių, originalių dovanų idėjų ir tradicinių skonių. Tai pasiūlyti gali jaukus ir šventinis kurortas – Druskininkai.

Druskininkų savivaldybėje aptartos švietimo sistemos aktualijos ir naujienos

 2018-12-18

Druskininkų savivaldybėje posėdžiavę savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, administracijos vadovai, Švietimo skyriaus vedėja Diana Brown aptarė savivaldybės švietimo sistemos aktualijas. Posėdžio metu pristatytos naujienos ir nuveikti darbai, savivaldybės mokyklų bei lopšelių-darželių analizė, patirtys, inicijuojamos veiklos, projektai. Posėdžio pradžioje savivaldybės meras ir administracijos vadovai pasveikino naująją Švietimo skyriaus vedėją Diana Brown, palinkėdami sėkmės einant naujas pareigas.

Keleivių dėmesiui - autobusų maršrutų kitimai šventiniu laikotarpiu

 2018-12-18

 

 

Geriausių šalies mokyklų dešimtuke - Druskininkų savivaldybės „Ryto“ gimnazija

 2018-12-18

Žurnalas „Reitingai“ šeštus metus iš eilės paskelbė Lietuvos švietimo įstaigų ir savivaldybių reitingą pagal mokinių mokymosi rezultatus.Savivaldybių reitinge, kurį ekspertai sudarė remdamiesi 2018 m. valstybinių brandos egzaminų rezultatais, Druskininkų savivaldybė yra 9-oje vietoje. „Ryto“ gimnazija bei „Saulės“ pagrindinė mokykla šių metų reitinge pasižymėjo ir olimpiadų rezultatais.

Žemės ūkio rėmimo programos projektų vertinimo ir atrankos komisija paramą suteiks net 38-iems ūkininkų projektams

 2018-12-14

Šią savaitę Druskininkų savivaldybės žemės ūkio rėmimo programos projektų vertinimo ir atrankos komisija išnagrinėjusi pateiktas paraiškas priėmė sprendimą suteikti finansinę paramą net 38 projektams. Dažniausi Druskininkų krašto ūkininkų pateiktų projektų tikslai - investicijos į ūkių modernizavimą ir automatizavimą, prevencinės priemonės apsisaugant nuo laukinių gyvūnų daromos žalos, priemonės, padedančios užtikrinti biologinės saugos reikalavimus ūkiuose ir kt. Kitą savaitę minėtas projektų sąrašas ir projektams skirtos lėšos patvirtintos savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu. 

Valstybinė mokesčių inspekcija: Jau galima išbandyti demonstracinę virtualaus buhalterio versiją

 2018-12-14

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad individualią veiklą vykdantys ar ketinantys vykdyti gyventojai jau gali susipažinti su demonstracine nemokama buhalterinės apskaitos programa. Virtualaus buhalterio i.APS DEMO versiją galima išbandyti prisijungus per e. bankininkystę bei pasirinkus VMI e. paslaugą —„i.APS DEMO“. Bandomoji i. APS versija sukurta tam, kad žmonės galėtų iš anksto įvertinti apskaitos e. būdu privalumus. Virtualiu buhalteriu i.APS galės naudotis visi individualia veikla pagal pažymą ar įsigijus verslo liudijimą užsiimantys gyventojai, kurie veda supaprastintą apskaitą. Gyventojams, kurie pajamų ir išlaidų žurnalą pildys internete, VMI sistemoje, popierinio žurnalo pildyti nebereikės. Verslininkai galės stebėti, ar jų vykdoma veikla yra pelninga, matys mokėtinas VMI bei „Sodros“ administruojamų mokesčių sumas, o mokėjimo nurodymas bus suformuotas automatiškai, tereikės pasirinkti savo banką.

Valstybinė darbo inspekcija: Prieššventiniai darbai įgauna pagreitį – į ką reikia atkreipti dėmesį

 2018-12-14

Šiuo, prieššventiniu laikotarpiu, darbų apimtys ir tempai auga, iki metų galo skubama užbaigti turimas užduotis. Intensyvėja veikla prekybos, aptarnavimo srityse, atsiranda  su šventiniu periodu susiję, specifinio pobūdžio laikini darbai: vyksta Kalėdinės mugės, prekiaujama eglutėmis, fejerverkais, kitais kalėdiniais bei naujamečiais atributais. Atsižvelgdama į šio laikotarpio ypatumus, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena tiek darbuotojui, tiek darbdaviui aktualias teises bei pareigas.

Aptarta, kaip miestas bus tvarkomas žiemos metu

 2018-12-13

Aplinkos, kelių ir šaligatvių priežiūros darbai turi būti atliekami ypač operatyviai, laiku, nesudarant nepatogumų bendruomenei  - apie tai šią savaitę buvo kalbama Druskininkų savivaldybės vadovų, administracijos specialistų ir už tvarką atsakingų UAB „Druskininkų komunalinis ūkis“ ir Paslaugų ūkio atstovų susitikime. Susitikimo metu už tvarką atsakingų įmonių atstovai suderino tarpusavio veiksmus, kad visą žiemą darbai eitųsi sklandžiai. Atkreiptas dėmesys, kad būtina peržiūrėti ir perskirstyti pajėgumus pagal poreikį.

Pasitarimo metu akcentuota, kad Druskininkuose rūpinamasi aplinka nepriklausomai nuo metų laikų, tačiau žiemos laikotarpyje daug tamsaus paros laiko, orai būna prasti, sniegas ir plikledis gali sukelti pavojų,  todėl būtina operatyviai reaguoti į oro sąlygų pasikeitimus ir užtikrinti, kad ir gyvenamieji rajonai, ir reprezentacinės miesto teritorijos būtų nuolat tvarkoma. Kalbėta apie pėsčiųjų perėjų apšvietimus,  gatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų apšvietimą ir galimų gedimų operatyvų šalinimą.

Gimnazistai tęsia kalėdinę „Gerumo“ akciją

 2018-12-13

Šiandien Druskininkų savivaldybėje ir kitose įstaigose apsilankė „Ryto“ gimnazijos moksleiviai, nešini daugiau kaip 200 savo rankomis gamintų saldžių dovanėlių. Moksleiviai kvietė įsigyti saldžių kepinių ir taip prisidėti prie kilnaus tikslo - praskaidrinti šventes vienišiems seneliams.  Prie meduolių kepimo ir dovanų pakavimo kasmet prisideda gimnazijos bendruomenė. Visi surinkti pinigai bus skirti vienišiems Druskininkų savivaldybės senoliams - juos moksleiviai aplankys po Trijų Karalių šventės. „Tikro, nuoširdaus gerumo niekada nebus per daug. Džiaugiuosi, kad mokykla moko vaikus tikrųjų vertybių, kad jauni žmonės pastebi šalia esantį sunkiau gyvenantį, silpnesnį žmogų ir nepraeina pro šalį. Būtent tokie darbai parodo, kad jaunoji karta auga atsakinga ir pilietiška. Ačiū visiems, kas prisideda prie šios akcijos“ - sakė Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 

 

 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.