Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Žemės ūkio rėmimo programos projektų vertinimo ir atrankos komisija paramą suteiks net 38-iems ūkininkų projektams

 2018-12-14

Šią savaitę Druskininkų savivaldybės žemės ūkio rėmimo programos projektų vertinimo ir atrankos komisija išnagrinėjusi pateiktas paraiškas priėmė sprendimą suteikti finansinę paramą net 38 projektams. Dažniausi Druskininkų krašto ūkininkų pateiktų projektų tikslai - investicijos į ūkių modernizavimą ir automatizavimą, prevencinės priemonės apsisaugant nuo laukinių gyvūnų daromos žalos, priemonės, padedančios užtikrinti biologinės saugos reikalavimus ūkiuose ir kt. Kitą savaitę minėtas projektų sąrašas ir projektams skirtos lėšos patvirtintos savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu. 

Valstybinė mokesčių inspekcija: Jau galima išbandyti demonstracinę virtualaus buhalterio versiją

 2018-12-14

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad individualią veiklą vykdantys ar ketinantys vykdyti gyventojai jau gali susipažinti su demonstracine nemokama buhalterinės apskaitos programa. Virtualaus buhalterio i.APS DEMO versiją galima išbandyti prisijungus per e. bankininkystę bei pasirinkus VMI e. paslaugą —„i.APS DEMO“. Bandomoji i. APS versija sukurta tam, kad žmonės galėtų iš anksto įvertinti apskaitos e. būdu privalumus. Virtualiu buhalteriu i.APS galės naudotis visi individualia veikla pagal pažymą ar įsigijus verslo liudijimą užsiimantys gyventojai, kurie veda supaprastintą apskaitą. Gyventojams, kurie pajamų ir išlaidų žurnalą pildys internete, VMI sistemoje, popierinio žurnalo pildyti nebereikės. Verslininkai galės stebėti, ar jų vykdoma veikla yra pelninga, matys mokėtinas VMI bei „Sodros“ administruojamų mokesčių sumas, o mokėjimo nurodymas bus suformuotas automatiškai, tereikės pasirinkti savo banką.

Valstybinė darbo inspekcija: Prieššventiniai darbai įgauna pagreitį – į ką reikia atkreipti dėmesį

 2018-12-14

Šiuo, prieššventiniu laikotarpiu, darbų apimtys ir tempai auga, iki metų galo skubama užbaigti turimas užduotis. Intensyvėja veikla prekybos, aptarnavimo srityse, atsiranda  su šventiniu periodu susiję, specifinio pobūdžio laikini darbai: vyksta Kalėdinės mugės, prekiaujama eglutėmis, fejerverkais, kitais kalėdiniais bei naujamečiais atributais. Atsižvelgdama į šio laikotarpio ypatumus, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena tiek darbuotojui, tiek darbdaviui aktualias teises bei pareigas.

Aptarta, kaip miestas bus tvarkomas žiemos metu

 2018-12-13

Aplinkos, kelių ir šaligatvių priežiūros darbai turi būti atliekami ypač operatyviai, laiku, nesudarant nepatogumų bendruomenei  - apie tai šią savaitę buvo kalbama Druskininkų savivaldybės vadovų, administracijos specialistų ir už tvarką atsakingų UAB „Druskininkų komunalinis ūkis“ ir Paslaugų ūkio atstovų susitikime. Susitikimo metu už tvarką atsakingų įmonių atstovai suderino tarpusavio veiksmus, kad visą žiemą darbai eitųsi sklandžiai. Atkreiptas dėmesys, kad būtina peržiūrėti ir perskirstyti pajėgumus pagal poreikį.

Pasitarimo metu akcentuota, kad Druskininkuose rūpinamasi aplinka nepriklausomai nuo metų laikų, tačiau žiemos laikotarpyje daug tamsaus paros laiko, orai būna prasti, sniegas ir plikledis gali sukelti pavojų,  todėl būtina operatyviai reaguoti į oro sąlygų pasikeitimus ir užtikrinti, kad ir gyvenamieji rajonai, ir reprezentacinės miesto teritorijos būtų nuolat tvarkoma. Kalbėta apie pėsčiųjų perėjų apšvietimus,  gatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų apšvietimą ir galimų gedimų operatyvų šalinimą.

Gimnazistai tęsia kalėdinę „Gerumo“ akciją

 2018-12-13

Šiandien Druskininkų savivaldybėje ir kitose įstaigose apsilankė „Ryto“ gimnazijos moksleiviai, nešini daugiau kaip 200 savo rankomis gamintų saldžių dovanėlių. Moksleiviai kvietė įsigyti saldžių kepinių ir taip prisidėti prie kilnaus tikslo - praskaidrinti šventes vienišiems seneliams.  Prie meduolių kepimo ir dovanų pakavimo kasmet prisideda gimnazijos bendruomenė. Visi surinkti pinigai bus skirti vienišiems Druskininkų savivaldybės senoliams - juos moksleiviai aplankys po Trijų Karalių šventės. „Tikro, nuoširdaus gerumo niekada nebus per daug. Džiaugiuosi, kad mokykla moko vaikus tikrųjų vertybių, kad jauni žmonės pastebi šalia esantį sunkiau gyvenantį, silpnesnį žmogų ir nepraeina pro šalį. Būtent tokie darbai parodo, kad jaunoji karta auga atsakinga ir pilietiška. Ačiū visiems, kas prisideda prie šios akcijos“ - sakė Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė.

Kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse „Mano Kalėdos Druskininkuose“

 2018-12-13

Kalėdų sostinė - Druskininkai -  didžiąsias metų šventes pasitinka naujomis magiškomis instaliacijomis, kurių dėka vos įvažiavus į kurortą kiekvienas pasijunta lyg tikroje Kalėdų pasakoje, kurioje visų laukia ir prizų lietus!

Druskininkai savo gerbėjams paruošė puikias dovanas: nakvynę su pusryčiais viešbutyje FLORES su neribotu laiku vandens parke bei procedūra Druskininkų gydykloje, apsilankymus SPA centre FLORES ir Vandens parke, nakvynę su pusryčiais centre „Dainava“, romantiškas vakarienes restoranuose „Du Sel“ ir „Aero Gallery“.

Norite šių prizų sau ir savo artimiesiems? Jums tereikia įsiamžinti patiems šventiškai papuoštame kurorte arba įamžinti papuoštas kurorto erdves ir nuotraukas iki gruodžio 31 dienos atsiųsti el.paštu foto@druskininkai.lt.  

Laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir miestą, iš kurio esate. Nuotraukas rasite  Druskininkų savivaldybės Facebook paskyroje.

Tris laimėtojus išrinks Facebook vartotojai spausdami „patinka“, dar trys laimėtojai paaiškės burtų keliu. Visi laimėtojai bus paskelbti sausio 11 dieną.

                      Kviečiame prasmingai išnaudoti laisvalaikį, atvykti pasidžiaugti Druskininkuose Jums sukurta šventine pasaka, įspūdingai sutikti Kalėdas bei Naujuosius metus ir dalyvauti nuotraukų konkurse „Mano Kalėdos Druskininkuose“ .

Laukiame Jūsų.

Reikalavimai konkurso „Mano Kalėdos Druskininkuose“ nuotraukoms:

  • Nuotraukos turi būti fotografuotos Druskininkų savivaldybėje.
  • Nuotraukos turi būti ne mažesnės raiškos kaip 3 megabaitų, 3456×2345 pikselių.
  • Nuotraukos gali būti retušuojamos.
  • Konkurso dalyvis patvirtina ir užtikrina, kad pateiktos nuotraukos yra originalūs jo kūriniai.
  • Konkurso dalyvis sutinka, kad konkursui atsiųstų jo nuotraukų autorių teisės yra perleidžiamos konkurso organizatoriui, kuris turi teisę nuotraukas naudoti Druskininkų reprezentavimo ir reklamavimo tikslais.
  • Konkurse negali dalyvauti įžeidžiančio ar žeminančio turinio nuotraukos.

Druskininkų savivaldybės delegacija viešėjo Vokietijoje

 2018-12-13

Druskininkų savivaldybės delegacija, sudaryta iš Vandens parko valdybos narių  ir vadovaujama savivaldybės mero Ričardo Malinausko praėjusią savaitę lankėsi Vokietijoje, kur sėmėsi gerosios patirties miestų infrastruktūros objektų tvarkymo klausimais, domėjosi vandens parkų techninėmis ir technologinėmis naujovėmis.

Mero Ričardo Malinausko teigimu, kitų šalių sukaupta patirtis - tai puiki galimybė mokytis ir pasisemti idėjų plečiant kurorte teikiamų paslaugų spektrą. „Aukščiausios kokybės reikalavimus keliame ir miesto aplinkai, ir paslaugų plėtrai bei įvairovei, ir pramogoms. Tad labai naudinga pasisemti patirties iš tų miestų, kurių paslaugas ir infrastruktūrą vertina visas pasaulis. Tai įrodė ir mūsų kelionės semtis patirties į Vokietiją, kai buvo projektuojamas Vandens parkas, kuris šiandien sėkmingai veikia ir yra miesto širdis. Džiugu, kad dalį to, ką pamatėme, esame įgyvendinę ir Druskininkuose - visus unikalius Druskininkų objektus, tokius kaip Vandens parkas, Lynų kelias, Snow arena statėme  remdamiesi gerąją užsienio patirtimi, tai padėjo išvengti klaidų ir šiandien džiaugiamės rezultatais. Ir šį kartą parsivežėme daug naujų idėjų, kurias stengsimės realizuoti Druskininkuose“,  - apie vizitą kalbėjo R. Malinauskas.

Druskininkų policijos komisariato pareigūnai „Atgimimo“ mokykloje tęsia prevencinį projektą „Mokykla be smurto ir patyčių“

 2018-12-13

Gruodžio 12 dieną Druskininkų policijos komisariato pareigūnai kartu su policijos rėmėjais, tęsdami prevencinį projektą „Mokykla be smurto ir patyčių“ susitiko su „Atgimimo“ mokyklos 5-ų klasių mokiniais ir diskusijos forma kalbėjosi apie mokinių elgesį mokykloje ir už jos ribų. Druskininkų policijos komisariato viršininkas Vidmantas Kondrackis mokiniams paaiškino kokie pavojai gali tykoti būnant eismo dalyviu miesto gatvėse ir užmiesčio keliuose. Patiems aktyviausiems diskusijos dalyviams buvo įteiktos dovanėlės. 

Druskininkų savivaldybės Tarybos posėdyje – pritarta bendruomenei svarbių projektų įgyvendinimui

 2018-12-13

 

Lapkričio 29 d. Druskininkų savivaldybės Taryba svarstė dėl švietimo, turizmo, finansų, socialinių ir kitų sričių projektų įgyvendinimų pritarimo.

Valstybinių miškų urėdijos miškininkai dovanodami eglės šakas primena apie atsakingumą miške

 2018-12-11

Š. m. gruodžio 20 d. nuo 12 val. visoje Lietuvoje vyks tradicinė iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai  gyventojams dovanos eglės šakas. Taip miškus prižiūrintys specialistai ragina ugdyti atsakingumą – miškuose nekirsti jaunų eglučių, nelaužyti jų šakų bei skatina tausojantį ir ekologišką vartojimą. 

Iniciatyvos „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ šakų dalinimo vietų sąrašas:  http://www.vivmu.lt/lt/parsinesk-kaledas-i-savo-namus/

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 

 

 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.