Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Pagerbti geriausi Druskininkų abiturientai ir jų mokytojai

 2018-07-16

Šiandien Druskininkų miesto muziejuje iškilmingai pagerbti „Ryto“ gimnazijos 43-osios laidos abiturientai, gavę aukščiausius brandos egzaminų įvertinimus bei mokyklą baigę su pagyrimu.  Šiais metais aukščiausius įvertinimus gavo 13 abiturientų: Matas Bodrijė, Dovydas Kalėda, Erikas Mitkus, Rokas Navickas, Lukas Neverovas, Ugnė Petrovaitė, Saulė Pronckutė, Marijus Rutkauskas, Maria Smirnova, Indrė suraučiūtė, Nedas Aravičius, Gytis Miliauskas, Gabrielė Žūkaitė. Su pagyrimu gimnaziją baigusi G. Žūkaitė pasirašė garbės knygoje. Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas aukščiausius įvertinimus gavusiems abiturientams įteikė savivaldybės įsteigtas pingines premijas ir padėkas bei padėkojo tėvams ir mokytojams.

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas turizmo specialistas

 2018-07-16

Ieškomas turizmo srities profesionalas, puikiai išmanantis Lietuvos ir užsienio turizmo politiką bei šiuolaikinės turizmo rinkos tendencijas, atkakliai siekiantis užsibrėžtų tikslų ir drąsiai žiūrintis į turizmo srities iššūkius.

 Mes siūlome:

•  Išskirtinę galimybę prisidėti prie populiariausio Lietuvos kurorto įvaizdžio kūrimo;

•  Puikias sąlygas realizuoti savo idėjas, ugdyti kompetencijas ir profesionalumą;

•  Įdomų, dinamišką ir iššūkių kupiną darbą profesionalioje, draugiškoje ir tobulėti skatinančioje komandoje;

•  Socialines garantijas bei kvalifikaciją ir pastangas atitinkantį darbo užmokestį.

 Darbo pobūdis:

• Kurorto turizmo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;

• Tarptautinių ir vietinių turizmo srities projektų inicijavimas, planavimas ir įgyvendinimas;

•  Savivaldybės turizmo įstaigų koordinavimas ir bendradarbiavimas su verslo objektais;

• Bendradarbiavimas ir ryšių palaikymas su Lietuvos ir užsienio institucijomis, teikiančiomis turizmo paslaugas;

• Turizmo srities renginių planavimas ir koordinavimas;

• Delegacijų iš užsienio ir Lietuvos vizitų organizavimas, planavimas ir koordinavimas;

• Druskininkų savivaldybės atstovavimas ir reprezentacija.

 

Reikalavimai:

1. Aukštasis universitetinis arba jam prilyginamas turizmo srities išsilavinimas;

2.  Lietuvos ir užsienio turizmo politikos išmanymas;

3.Patirtis dirbant turizmo, marketingo, e-rinkodaros srityse;

4. Strateginio planavimo principų ir metodų taikymas;

5. Puikūs rašytinės komunikacijos įgūdžiai, gebėjimas rengti profesionalias prezentacijas;

6. Gebėjimas savarankiškai planuoti savo veiklą, mokėti nustatyti veiklos prioritetus;

7. Mokėti savarankiškai identifikuoti, analizuoti problemas bei teikti pasiūlymus dėl jų sprendimo būdų.

8. Geri anglų ir rusų kalbų kalbėjimo ir rašymo įgūdžiai

 

Dalyvauti atrankoje (vyks individualus pokalbis) bus kviečiami tik pasirinkti pretendentai.

 Gyvenimo aprašymą, parengtą pagal Europass formą, prašome siųsti Druskininkų savivaldybės administracijos Dokumentų ir informacijos skyriui iki 2018 m. rugpjūčio  16 d.  el. p. zivile.s@druskininkai.lt

 Pasiteirauti galima tel. (8 313) 55 430 arba el. p. zivile.s@druskininkai.lt

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija atmetė konservatoriaus V. Semeškos skundą

 2018-07-13

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) atmetė eilinį konservatoriaus V. Semeškos skundą ir paliko galioti Druskininkų savivaldybės Etikos komisijos sprendimą, kad konservatorius V. Semeška savo elgesiu pažeidė valstybės politikų elgesio principus:  pagarbos žmogui ir valstybei, skaidrumo ir viešumo, sąžiningumo ir padorumo.

Minėtą sprendimą Druskininkų savivaldybės Etikos komisija priėmė po to, kai kreipėsi į Vilniaus apygardos prokuratūrą su prašymu ištirti ar VRK narys ir Druskininkų savivaldybės tarybos narys konservatorius Vilius Semeška, neturėdamas vidurinio išsilavinimo galėjo teisėtai įgyti aukštąjį išsilavinimą ir gavo Prokuratūros patvirtinimą, kad konservatorius V. Semeška yra nebaigęs vidurinės mokyklos.

Etikos komisija taip pat nustatė, kad V. Semeška pateikė tikrovės neatitinkančią bei žinomai neteisingą informaciją apie savo išsilavinimą, sąmoningai klaidindamas tiek visuomenę, tiek Seimo narius.

Lietuvos sporto universitetas tęsia priėmimą į Turizmo ir sporto vadybos, Treniravimo sistemų, Kineziterapijos magistrantūros studijas Druskininkuose

 2018-07-12

Pageidaujančių studijuoti konsultavimas ir registravimas vyksta liepos, rugpjūčio mėn. kiekvieną ketvirtadienį  nuo 15 - iki 19 val. Druskininkų švietimo centre ( M. K.Čiurlionio g. 80). Priėmimo reikalavimus, studijų programas rasite LSU tinklapyje www.lsu.lt

Išsami informacija teikiama  tel. 8 611 30903, el.p.reginakurp@gmail.com, Regina.Kurpaviciute@lsu.lt , LSU studijų administratorė Regina Kurpavičiūtė. 

Informacija apie LSU Kineziterapijos magistrantūros studijas Druskininkuose.

Informacija apie LSU Turizmo ir sporto vadybos magistrantūros studijas Druskininkuose.

Informacija apie LSU Treniravimo sistemų programos magistrantūros studijas Druskininkuose

K. Dineikos sveikatingumo parke - nemokamas akordeono muzikos vakaras

 2018-07-12

Informacija dėl kasinėjimo darbų vykdymo Druskininkų savivaldybės viešose teritorijose

 2018-07-11

Druskininkų savivaldybė primena, kad asmenims, vykdantiems žemės darbus Druskininkų savivaldybės viešojo naudojimo teritorijoje (gatvėse, vietinės reikšmės keliuose, aikštėse, žaliuosiuose plotuose), atitveriantiems ją ar jos dalį arba apribojantiems eismą joje, būtina gauti Sutikimą, kurį išduoda Druskininkų savivaldybės administracija. Sutikimas išduodamas asmenims, pateikus nustatytos formos užpildytą ir suderintą su suinteresuotomis institucijomis paraišką, pridedant statybą leidžiantį dokumentą (kai tai privaloma), sklypo planą, kuriame pažymėti esami ir projektuojami inžineriniai tinklai ir nurodytos žemės kasimo vietos, apylankų ir kelio ženklų išdėstymo schemą (kasant žemę eismo juostose), banko pavedimo kopiją, kad sumokėta rinkliava (kai ji privaloma). Sutikime nurodomas asmuo, vykdysiantis žemės kasimo darbus, žemės kasinėjimo darbų ir dangų atstatymo terminas. Po kasinėjimo darbų atstatytos dangos privalo būti ne blogesnės būklės nei prieš kasinėjimą. Kaip ir anksčiau, taip ir toliau bus griežtinama kasinėjimo darbų kontrolė, ypatingą dėmesį skiriant po kasinėjimo darbų vykdomai dangų atstatymo kokybei. Žemės darbų vykdymo tvarką reglamentuoja Statybos techninis reglamentas STR 1.06.01:2016 „Statybos darbai. Statinio statybos priežiūra“.

Asmenims, vykdantiems žemės kasimo darbus be minėto Sutikimo, vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 365 str., gali būti skiriama bauda nuo 30 Eur iki 140 Eur. Pakartotinai padarius tokį nusižengimą bauda didėja iki 600 Eur. Be to, minėti asmenys privalo atlyginti žalą, jei kasant pažeidžiami kokie nors inžineriniai tinklai (elektros, telekomunikacijų, vandentiekio, nuotekų, šilumos, dujotiekio ir kt.). Visa informacija dėl žemės darbų Sutikimų išdavimo tvarkos patalpinta Druskininkų savivaldybės tinklalapyje www.druskininkai.lt, dėl iškilusių klausimų prašome kreiptis į Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio skyrių, Vasario 16-osios g. 7, 116 kab., tel. Nr. (8 313) 53 770.

Informacija Druskininkų savivaldybės teritorijoje esančių žemių savininkams

 2018-07-11

Druskininkų savivaldybės administracija dėkoja žemių sklypų savininkams tvarkantiems jiems priklausančias žemės valdas. Atsižvelgiant į tai, kad kurortui itin svarbu estetinis aplinkos vaizdas, siekiame užtikrinti, kad visos teritorijos, taip pat ir privačios, esančios Druskininkuose ir kaimiškosiose savivaldybės vietovėse atrodytų tvarkingai.

Pastebime, kad Druskininkų savivaldybės teritorijoje dar yra apleistų, be priežiūros paliktų žemės sklypų, kurie nebuvo sutvarkyti iki liepos 1 dienos. Tad raginame savininkus atsakingai sutvarkyti tokius  žemės sklypus: surinkti šiukšles, šienauti vejas, sutvarkyti želdinius, surinkti nupjautas ar nukritusias šakas.

Iki liepos 1 dienos nesutvarkytų sklypų sąrašą rasite čia.

Sąraše nurodytų sklypų savininkams primename, kad turite  sutvarkyti sklypus per 20 dienų nuo šios informacijos paviešinimo.

Druskininkų savivaldybės taryba 2014 m. balandžio 30 d. sprendimu Nr. T1-76 patvirtino Nenaudojamų žemės sklypų Druskininkų savivaldybės teritorijoje nustatymo tvarkos aprašą. Pagal šį aprašą į apleistų žemės sklypų sąrašą įtraukiami tie fiziniams ir juridiniams asmenims priklausantys žemės sklypai, kurie iki einamųjų metų liepos 1 dienos yra nesutvarkyti: nenušienauti, apaugę sumedėjusiais augalais, juose nesurinktos šiukšlės. Apleistų žemės sklypų sąrašas bus perduodamas Valstybinei mokesčių inspekcijai dėl padidinto 4 procentų žemės mokesčio tarifo taikymo 2018 metų mokestiniam laikotarpiui.

Dar kartą kviečiame visus žemės sklypų savininkus būti pilietiškais ir sutvarkyti jiems priklausančias teritorijas.

Laukiame sklypų savininkų informacijos, įrodančios, kad jie geranoriškai atsiliepė į šį Druskininkų savivaldybės administracijos raginimą. Informaciją galite pateikti Druskininkų savivaldybės administracijai arba Leipalingio bei Viečiūnų seniūniją.

Ką turime žinoti apie šachtinius šulinius?

 2018-07-11

Visuomenės sveikatos specialistai primena žmonėms, kad pasirūpintų savo šulinio vandens kokybe patys ir nerizikuotų gerdami, neįsitikinę, ar jis nėra pavojingai užterštas nitratais ar kitomis medžiagomis.  Ar šulinio vanduo tinkamas gerti, išsiaiškinti galima atlikus vandens tyrimus. Šachtinių šulinių vandens tyrimai rodo, kad dažniausiai  ištirtų šulinių vanduo užterštas nitratais. Jais vanduo užteršiamas dėl to, kad į šulinį vanduo dažniausiai patenka iš arčiausiai žemės paviršiaus esančio vandeningo sluoksnio, kuriame esantis gruntinis vanduo mažiausiai apsaugotas nuo taršos. Deja, pagrindinis vandens teršėjas nitratais – pats žmogus, jo netinkamas ūkininkavimas, ypač kai sklypo plotas nėra didelis, bei veikla, susijusi su dirbamos žemės tręšimu organinėmis ir mineralinėmis  rąšomis. 

Informacija apie studijų programas Alytaus kolegijoje

 2018-07-11

Alytaus kolegija – aukštoji mokykla Pietų Lietuvoje, kurioje šiemet ypač didelis susidomėjimas vykdomomis studijų programomis, kurias baigus absolventams suteikiamas profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Nuo ateinančių 2018 – 2019 mokslo metų, pakoregavę akademinį kalendorių bei taikydami naujausius nuotolinius studijų metodus, suradome galimybių lanksčiau organizuoti ištęstines studijas dirbantiems studentams, ilgesniam laikui neatsitraukiant iš darbo vietos. Ateinantiems mokslo metams renkame grupes į šias studijų programas:

Informacinių sistemų technologijos     https://alytauskolegija.lt/studiju-programa/informaciniu-sistemu-technologijos/

Multimedija, dizainas ir leidybos technologijos https://alytauskolegija.lt/studiju-programa/multimedija-dizainas-ir-leidybos-technologijos/

Statinių inžinerinės sistemos https://alytauskolegija.lt/studiju-programa/statiniu-inzinerines-sistemos/

Automobilių techninis eksploatavimas https://alytauskolegija.lt/studiju-programa/automobiliu-techninis-eksploatavimas/

Bendrosios praktikos slauga https://alytauskolegija.lt/studiju-programa/bendrosios-praktikos-slauga/

Maisto produktų technologija https://alytauskolegija.lt/studiju-programa/maisto-produktu-technologija/

Transporto ir logistikos verslas https://alytauskolegija.lt/studiju-programa/transporto-ir-logistikos-verslas/

Įstaigų ir įmonių administravimas https://alytauskolegija.lt/studiju-programa/istaigu-ir-imoniu-administravimas/

Buhalterinė apskaita https://alytauskolegija.lt/studiju-programa/buhalterine-apskaita/

Prašome šia informacija pasidalinti su personalo tarnybos darbuotojais, padalinių vadovais, kitais dirbančiaisiais, kurie patys ar jų atžalos nusprendė siekti aukštesnės kvalifikacijos ir įsitvirtinti darbo rinkoje.

Išsamesnę informaciją galite gauti skambindami telefonais (8 315) 65 012, (8 693) 91 581 arba rašydami elektroniniu paštu priemimas@akolegija.lt

Bendruomenės dėmesiui

 2018-07-10

Socialiniuose tinkluose pasirodė diskusijos dėl Druskininkų savivaldybėje, Leipalingio seniūnijoje, Vilkanastrų kaime stovinčios senos, puvinio apimtos, pavojų eismo ir žmonių saugumui keliančios liepos kirtimo/išsaugojimo. Šiuo metu pradėti vykdyti kelio per Vilkanastrų kaimą asfaltavimo darbai. Sena dvikamienė liepa esanti kelio juostoje savivaldybės Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisijos siūlymu buvo pažymėta išėmimui kaip trukdanti eismui ir kelianti pavojų.

Atsižvelgiant į įvairias bendruomenės nuomones, Druskininkų savivaldybė šiuo klausimu inicijuoja Vilkanastrų kaimo gyventojų apklausą.

Apklausos rezultatai lems, ar ši gyvenvietė bus asfaltuota, ar jos gyventojams nebereikės skendėti vieškelio dulkėse.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 

 

 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.