Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Biomedicinos studijos Alytaus kolegijoje

 2018-06-21

Alytaus kolegija, tarptautiniu lygiu akredituota aukštoji mokykla,  glaudžiai bendradarbiaudama su Pietų Lietuvos regiono sveikatos priežiūros ir reabilitacijos įstaigų vadovybe ir specialistais, atlikusi demografinius bei slaugos poreikio perspektyvoje tyrimus, parengė, sėkmingai akreditavo ir antri metai realizuoja  Biomedicinos studijų krypties Bendrosios praktikos slaugos studijų programą. Rengiant šią programą vadovautasi Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2013/55/ES reikalavimais. Tai iš esmės leido  naujai pažvelgti į būsimo slaugos specialisto kompetencijų ugdymą  ilgametės Europos šalių sveikatos priežiūros ir reabilitacijos įstaigų patirties  aspektu. Be to, minėtos direktyvos 15 straipsnis numato, kad valstybės narės visų pirma turėtų skatinti bendrosios praktikos slaugytojų tęstinį kvalifikacijos tobulinimą, kuris apimtų techninės, mokslinės, reguliavimo ir etinės kvalifikacijos tobulinimą ir skatintų specialistus dalyvauti su jų profesija susijusiame mokymesi visą gyvenimą. Pacientams keliant maksimalius sveikatos priežiūros ir informavimo apie sveiką gyvenseną reikalavimus bei siekiant užtikrinti aukšto lygio visuomenės sveikatą ir pacientų saugumą, ypač gydymo įstaigoms, svarbu turėti specialistus, kurie išmanytų ir galėtų konsultuoti šiais klausimais.

Druskininkuose - žolynais kvepianti Joninių šventė

 2018-06-21

Joninių šventė Leipalingyje

 2018-06-21

Jaunimo užimtumo centre lankėsi Alytaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba

 2018-06-21

Vakar Druskininkų jaunimo užimtumo centre lankėsi Alytaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba. Svečiai susipažino su JUC veikla, vykdomais projektais, apžiūrėjo visą teritoriją. Jaunimas susipažino ir su šiuo metu JUC vykstančių 7-12 metų vaikų stovyklų veiklomis: stovyklose vaikai sportuoja, šoka ir užsiima kita įdomia veikla. Svečiams papasakota ir apie jau antrus metus vasaros metu JUC vykdomą jaunimo įdarbinimo programą, kuri susilaukia didelio susidomėjimo jaunimo ir verslininkų tarpe.

Meras R. Malinauskas dalyvavo XIV Ukrainos didžiųjų miestų asociacijos forume

 2018-06-20

Birželio 16-19 dienomis Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas viešėjo Kijeve (Ukraina), kur atstovavo Lietuvos savivaldybių asociacijai (LSA) ir Druskininkų savivaldybei XIV Ukrainos didžiųjų miestų asociacijos forume.

Forumo metu aptartos Lietuvos ir Ukrainos didžiųjų miestų asociacijų bendradarbiavimo turizmo, ekonomikos, švietimo ir kitose srityse. Kalbėta apie pasikeitimą gerąja praktika ir patirtimi bei diskutuota apie galimybę įtvirtinti bendradarbiavimą  sutartimi. „Be jokios abejonės šis bendradarbiavimas būtų abipusiai naudingas ir tikimės, kad pavyks tai įtvirtinti dar šiais metais“,  - sakė R. Malinauskas.

Keturioliktąjį kartą vykstančiame forume dalyvavo ir Ukrainos prezidentas Petro Porošenka, Kijevo meras ir Ukrainos didžiųjų miestų asociacijos prezidentas Vitalijus Kličko.

Dėl sausringo laikotarpio padarinių Druskininkų savivaldybėje paskelbta ekstremali situacija

 2018-06-20

Šiandien Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė pasirašė įsakymą dėl ekstremalios situacijos paskelbimo Druskininkų savivaldybės teritorijoje.

Vakar vykusiame savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje pažymėta, kad Druskininkų savivaldybės miškuose, kurie sudaro net 60 proc. visos savivaldybės teritorijos, nustatyta pati aukščiausia ir pavojingiausia V miškų gaisringumo klasė. Atsižvelgiant į grėsmingą padėtį, nuo gegužės 30 dienos Druskininkų savivaldybės teritorijoje fiziniams asmenims yra draudžiama lankymasis miškuose. Komisijos posėdyje dalyvavęs Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regioninio padalinio vadovas Z. Naujokas akcentavo, kad susidariusi padėtis yra tikrai pavojinga.

Aptartos atliekų tvarkymo aktualijos

 2018-06-20

Vakar Druskininkų savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai susitiko su už atliekų tvarkymą atsakingos uždarosios akcinės bendrovės „Druskininkų komunalinis ūkis“ vadovu bei ekologe ir Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC)  vadovu Algirdu Reipu ir aptarė druskininkiečiams svarbias atliekų tvarkymo aktualijas: bendros tvarkos užtikrinimą stambiųjų bei kitų atliekų surinkimo aikštelėse, keturių miškuose esančių aikštelių iškėlimo galimybes bei naujovės - maisto konteinerių individualiems namams įvedimą nuo 2018 metų rudens.

„Atgimimo“ mokykloje kuriama mokymosi kokybę gerinanti aplinka

 2018-06-20

Besibaigiant „Atgimimo“ mokyklos sporto aikštyno rekonstrukcijos darbams  įsibėgėja dar vienas mokykloje įgyvendinamas projektas – Modernių ir saugių erdvių sukūrimas. Pasibaigus mokslo metams pagreitį įgavusiems rekonstrukcijos darbams pradėta ruoštis dar rudenį.

Laikinojo įdarbinimo įmonės privalės įsivertinti, ar atitinka bendruosius kriterijus

 2018-06-20

 

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad laikinojo įdarbinimo įmonės turės savarankiškai įsivertinti atitikimą kriterijams, nustatytiems šioms įmonėms, kaip laikinojo darbo sutarties šalims, darbdavėms. Šią informaciją įmonėms reikės pateikti VDI per Elektroninę paslaugų darbdaviams sistemą (EPDS) iki liepos 15 d.

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras informuoja

 2018-06-20

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras atkreipia dėmesį, kad 2018 m. sausio 18 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymu  Nr. V-60/V-39 patvirtintas Ankstyvosios intervencijos programos  vykdymo tvarkos aprašas. Šio teisės akto pagrindu reglamentuota savivaldybių visuomenės sveikatos biurų kartu su pedagoginėmis psichologinėmis ar švietimo pagalbos tarnybomis bendra veikla organizuojant ir teikiant pagalbą eksperimentuojantiems, nereguliariai vartojantiems alkoholį ar narkotikus jauniems asmenims (14-21 m.) – nukreipiant, įpareigojant juos dalyvauti 8 val. trukmės bendraamžių grupės užsiėmimuose.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.