Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

K. Dineikos parke - retro improvizacijos

 2018-07-19

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas turizmo specialistas

 2018-07-18

Ieškomas turizmo srities profesionalas, puikiai išmanantis Lietuvos ir užsienio turizmo politiką bei šiuolaikinės turizmo rinkos tendencijas, atkakliai siekiantis užsibrėžtų tikslų ir drąsiai žiūrintis į turizmo srities iššūkius. Išsamesnę informaciją rasite čia. 

Druskininkų bibliotekoje svečiavosi „Puodeliavimo dirbtuves“ su Nomeda Marčėnaite

 2018-07-18

Antradienį Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje svečiavosi menininkė Nomeda Marčėnaitė. Menininkė pakvietė druskininkiečius ir miesto svečius  į „Puodeliavimo dirbtuves“, kuriose kiekvienas turėjo progą išlaisvinti savo kūrybiškumą bei pažadinti savyje piešti trokštantį vaiką , atsipalaiduoti ir  pasvarstyti, kas žmogui gyvenime  yra svarbu.

Nedarbo lygis Druskininkuose – mažesnis už Lietuvos vidurkį

 2018-07-18

Nedarbo lygis Druskininkuose – mažesnis nei šalies vidurkis. Naujausiais Lietuvos darbo biržos duomenimis šių metų liepos 1 dieną nedarbo lygis Druskininkuose siekė 8,2 procentų, o šalies vidurkis – 8,3 procentus.

Druskininkų savivaldybėje pristatytos naujos socialinės paslaugos

 2018-07-18

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės administracijos vadovai bei darbuotojai susitiko su svečiais aptarti naujų socialinių ir švietimo paslaugų. Susitikime dalyvavo Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė, Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktorė Asta Aleksienė, Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Nijolė Bazienė, Asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėja Evelina Raulušaitienė ir Švietimo, Socialinės paramos bei Investicijų ir turto valdymo  skyrių darbuotojos.

Kviečiame gyventojus konsultuotis nustatytu laiku

 2018-07-18

Kviečiame bendruomenę konsultacijoms į Druskininkų savivaldybės administraciją atvykti nustatytu laiku, o iškilus skubiems klausimams pirmiausia paskambinti atsakingiems specialistams Savivaldybės tinklalapyje www.druskininkai.lt nurodytais tel. numeriais. Tikslūs specialistų konsultacijų laikai nustatyti atsižvelgiant į konsultacijų poreikį ir atskirų sričių specifiką. Atvykus ne konsultacijoms skirtu metu  gali tekti laukti. Nustatytomis valandomis atvykę gyventojai yra aptarnaujami žymiai greičiau ir operatyviau.

Akrobatinio skraidymo meistrai Druskininkuose sieks Lietuvos ir pasaulio rekordų

 2018-07-17

 

Rugpjūčio 11 dieną Druskininkų aerodrome druskininkiečių ir kurorto svečių laukia neužmirštamas reginys - akrobatinio skraidymo komanda „Anbo“ Druskininkuose sieks Lietuvos ir pasaulio rekordų. Būtent Druskininkuose startuos akrobatinio skraidymo meistrų Lietuvos šimtmečiui skirta programa „Šimtmečio rekordai“.

Druskininkų aerodrome vyksianti įspūdinga aviacijos šventė žada prikaustyti dėmesį: akrobatinio skraidymo meistrai triukus atliks tarp specialiai sumontuotų kranų strėlių, netrūks  ekstremalių šou elementų.

Viečiūnų seniūnijos gyventojų dėmesiui

 2018-07-17

Informuojame, kad atsižvelgiant į Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento ir VĮ valstybinių miškų urėdijos reikalavimus nuo liepos 24 dienos uždaromos  ir likviduojamos Viečiūnų seniūnijoje miško teritorijoje  esančios 4 stambiųjų ir kitų atliekų surinkimo aikštelės.

Uždaromos ir likviduojamos šios aikštelės: Grūto, Latežerio (Kermušijos), Neravų kaime ir prie sodininkų bendrijos ,,Dainava“.

Druskininkų savivaldybė, norėdama padėti gyventojams tvarkyti atliekas, dar prieš dešimt metų Viečiūnų ir Leipalingio seniūnijose prie didžiųjų gyvenviečių suderinusi su visomis tarnybomis įrengė stambiųjų bei kitų atliekų surinkimo aikšteles (šiuo metu veikia 9), jų paslaugas gyventojams teikė nemokamai. Aikštelės įrengtos siekiant užtikrinti Druskininkų savivaldybės miškų švarą ir tvarką, kad juose nebūtų palikta begalės atliekų ir neatsirastų nelegalių sąvartynų.

Tačiau šiuo metu minėtos 4 aikštelės, esančios Viečiūnų seniūnijos teritorijos miškuose kliūva aplinkosaugos bei miškų ūkio atstovams: grasinama baudomis, nesileidžiama į jokius kompromisus. Todėl nėra kitos  išeities, tik likviduoti miško teritorijoje  esančias atliekų aikšteles.

„Leisk žinioms skristi“ – LT_PL jaunimo mokymai

 2018-07-17

Liepos 13-15 d. Druskininkų jaunimo užimtumo centre surengti jaunimo mokymai,  sutraukę ekstremalaus sporto mėgėjus iš Lietuvos ir Lenkijos. Jaunimo mokymų tikslas – taikant ekstremalaus sporto metodus mokytis tolerancijos bei atviro bendradarbiavimo.  Dviejų šalių susitikimo metu organizuotos veiklos skatino jaunuolius ne tik išbandyti naujas sporto šakas, bet ir panagrinėti tolerancijos bei atviro bendradarbiavimo svarbą.

Nemokamas kino seansas Druskininkuose: „Tobulų melagių“ režisieriaus naujas filmas

 2018-07-17

Tris mėnesius populiariausius „Kino pavasario“ filmus nemokamai rodantis projektas „Kino karavanas“ atvyksta į Druskininkus. Liepos 28 d. 21.30 val. Pramogų aikštėje įvyksiančio nemokamo seanso žiūrovai išvys naujausią „Tobulų melagių“ režisieriaus Paolo Genovese dramą „Šventa vieta“. Filmas bus rodomas lietuviškai įgarsintas, tad žiūrint nereikės skaityti titrų.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 

 

 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.