Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

KVIEČIAME Į NEMOKAMUS MOKYMUS

 2019-06-19

 

Kviečiame ūkininkus, jų partnerius, ūkio darbuotojus; kitus fizinius ar juridinius asmenis, užsiimančius žemės, maisto ir miškų ūkio veikla; kaimo vietovėse ūkine veikla užsiimančius žemės valdytojus, labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių darbuotojus bei amatininkus į nemokamus mokymus, kurie naudingi atsiskaitant už gautą paramą ir siekiant įgyti naujų žinių.

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja

 2019-06-18

Siekiant užkirsti kelią galimiems šešėlinės ekonomikos reiškiniams, taikomas įvairiausias priemonių spektras. Prižiūrėdama viešojo maitinimo sektorių VMI ir toliau pirmiausia ugdo gyventojų mokestinį sąmoningumą, tame tarpe, didelį dėmesį atkreipdama į fiskalinių kasos aparatų Kvitų žaidimą. Ši priemonė efektyviai padeda kovoti su tokiais reiškiniais kaip galimas visų pajamų neapskaitymas, ar nepakankamas mokesčių sumokėjimas.

Druskininkų bendruomenei – atnaujinta poilsio erdvė

 2019-06-18

 

Druskininkų savivaldybė, skirdama daug dėmesio kurorto svečiams, nepamiršta ir vietos bendruomenės. Savivaldybės pastangomis atnaujintas Alkos tvenkinio pliažas, kuriame smagiai poilsiauti galės visi druskininkiečiai.

Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Joana Verbickienė teigė, jog paplūdimys šalia Alkos tvenkinio kurį laiką buvo apleistas ir tinkamai neprižiūrėtas.

Sveikatinimo įstaigoms – Lietuvos kurortų asociacijos pagalba

 2019-06-18

Neseniai Lietuvos kurortų asociacijos prezidentu tapęs Druskininkų meras Ričardas Malinauskas gilinasi į kurortuose dirbančių įstaigų problemas ir ieško sprendimo būdų.

Naujasis asociacijos prezidentas susitiko su Druskininkuose veikiančių sveikatinimo įstaigų atstovais ir domėjosi, su kokiomis problemomis jos susiduria, kokių sprendimų reikia, kad tų problemų neliktų.

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia naudotis teikiamomis priklausomybių konsultanto paslaugomis

 2019-06-18

Paslaugos teikiamos Druskininkų savivaldybėje gyvenantiems asmenims, kurie gali anonimiškai be gydytojo siuntimo kreiptis pagalbos dėl savo ar šeimos narių priklausomybių.

Pėsčiųjų žygių organizatoriai atranda Druskininkus

 2019-06-18

 

Pasitarimo akimirka/nuotrauka L.Genys

Sveikatinimo ir pramogų  įvairovę Druskininkuose gali papildyti dar viena aktyvaus poilsio rūšis. Nuo ateinančių metų pradžios į Druskininkus bus kviečiami ir pėsčiųjų žygių entuziastai iš Lietuvos ir užsienio. Šiandien savivaldybėje lankėsi Viešosios įstaigos „Trenk Turas“ vadovai Vytautas Bartulis ir Deivydas Urbonavičus, kurie vicemerui Linui Urmanavičiui bei savivaldybės kultūros ir turizmo įstaigų vadovams pristatė idėją rengti Druskininkuose pėsčiųjų žygius.

Kaip pavadinsim, taip ir vadinsim - nauji objektai laukia jūsų pasiūlytų vardų!

 2019-06-18

 

Kaip pavadinti Alytaus regione, atliekų surinkimo aikštelėse, jau veikiančius naudotų daiktų mainų punktus ir baigiamą įrengti daiktų paruošimo pakartotiniam naudojimui centrą? Šių objektų vardo parinkimo konkursą paskelbęs Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC) jau sulaukė ne vieno pasiūlymo, bet konkursas dar tęsiasi, tad jei tik turite savo variantų – dalinkitės ir tapkite naujų objektų krikštatėviais!

„Liaudies išmintis sako: kaip pavadinsi, taip nepagadinsi, bet labai norisi, kad nauji mūsų obektai turėtų skambius, patrauklius, lietuviškus vardus, kuriuos būtų malonu tarti ir kurie lengvai prigytų“, - sako ARATC Pakartotinio naudojimo padalinio vadovė Agnė Jučienė, neabejojanti, kad patrauklūs vardai didintų ir pačių objektų patrauklumą.

Jau šį savaitgalį kviečiame visus į Tortų turnyrą!

 2019-06-17

 

Druskininkų ir apylinkių vandens telkinių vanduo -- švarus

 2019-06-14

 

Prasidėjus karščiams, vis daugiau žmonių stengiasi atsivėsinti panirdami į upių, ežerų ar tvenkinių vandenį. Higienos specialistai praneša, jog vandens užterštumas daugelyje šalies upių ir ežerų šiuo metu viršija leistinas normas, tačiau Druskininkų ir jo apylinkių vandens telkiniuose – švarus vanduo, čia galima drąsiai maudytis.

Pranešk savo savivaldybei

 2019-06-14

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.