Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkų savivaldybė skelbia viešą konkursą Druskininkų savivaldybės biudžetinės įstaigos Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktoriaus pareigoms eiti

 2018-06-19

Druskininkų savivaldybė skelbia viešą konkursą Druskininkų savivaldybės biudžetinės įstaigos Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktoriaus pareigoms eiti. 

Gyventojų ir kurorto svečių dėmesiui: miškuose labai sausa

 2018-06-18

Atsižvelgiant į visos Lietuvos, o taip pat ir Druskininkų miškuose susidariusią situaciją, kai miškuose ypatingai sausa, atkreipiame gyventojų ir kurorto svečių dėmesį, kad miškuose šiuo metu reikia elgtis ypač atsargiai. Druskininkų savivaldybė yra viena miškingiausių visoje Lietuvoje, todėl susidariusi padėtis verčia suklusti ir būti budriems – net menkiausia kibirkštėlė gali sukelti gaisrą ir didžiulę žalą gamtai. Bendradarbiaujant su VĮ Valstybinių miškų urėdija, Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja  Violeta Grigorienė gegužės 30 dieną pasirašė įsakymą, dėl fizinių asmenų lankymosi miškuose apribojimo.

Šis apribojimas vis dar tęsiasi. Šiuo metu yra apribojamas fizinių asmenų lankymasis Druskininkų savivaldybės teritorijoje esančiuose miškuose bei miško išteklių (vaistažolių, grybų, uogų ir kt.) naudojimas miškuose esant dideliam ir labai dideliam gaisrų pavojui – IV arba V miškų gaisringumo klasei. Taip pat draudžiamas bet koks atviros ugnies naudojimas Druskininkų savivaldybės teritorijoje esančiuose miškuose, nes įsivyravus karštiems ir sausiems orams, gaisrų pavojus itin išaugęs.

Prašome gyventojų miškuose lankytis tik esant būtinybei ir būti itin atsargiems – nekūrentų laužų, nemėtytų nuorūkų, pastebėjus bepradedantį degti mišką operatyviai informuoti ugniagesius gelbėtojus.

Druskininkiečiai dalyvavo Respublikiniame Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydyje

 2018-06-18

Birželio 15-17 d. Klaipėdos rajono savivaldybėje, Karklėje, organizuotas tradicinis renginys - Respublikinis Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis „ŠIMTMEČIO ĮKVĖPTI - LKBS SĄSKRYDIS 2018“. Sąskrydyje dalyvavo daugiau nei 1000 kaimo bendruomenių atstovų iš įvairių Lietuvos savivaldybių. Druskininkų savivaldybę atstovavo Leipalingio ir Viečiūnų bendruomenės. Druskininkiečiai aktyviai dalyvavo diskusijose, dalinosi gerąja patirtimi, lankė amatininkų dirbtuvių bei bendruomenių kiemelius. Varžytuvėse „Drąsūs, stiprūs, gražūs“ komandų komandos trofėjui laimėti druskininkiečių komanda užėmė II vietą.

Pažintinis vizitas Suomijoje apie tarptautinį darbą su jaunimu kaimiškose vietovėse

 2018-06-18

Birželio 10-14 d. Suomijoje, Virrat regione įsikūrusiam Marttinen jaunimo centre  vyko pažintinis vizitas apie tarptautinį darbą su jaunimu kaimiškose vietovėse.  Vizitas sulaukė nemažai dėmesio, nes jame dalyvavo 8 šalių jaunimo centrų /asociacijų, tarp jų ir Druskininkų Juanimo užimtumo centro, darbuotojai. Lietuvių,  Latvių, Estų, Slovakų, Austrų, Vengrų, Graikų ir Suomių jaunimo centro atstovai susipažino su Suomijos jaunimo politika, centrais bei vykdomu jaunimo darbu. Vizito metu pristatytas Suomijos jaunimo darbuotojo išsilavinimo modulis, svarba, mobilaus darbas kaimiškose vietovėse, aptarta NEET darbo specifika, jaunimo reikalų koordinatoriaus funkcija, pagrindinis darbas su jaunimu mažoje savivaldybėje.  Aplankyti jaunimo centrai įsikūrę Ruovesi ir Alavus savivaldybėse. Susipažinta su  ECO kaimo veikla, vizija bei filosofija, kurie įsikūrę Suomijos Keurru regione.

„Vizitas  labai įdomus. Skirtingais pjūviais pristatyta jaunimo politika, iš vidaus pamatyta jaunimo centrų veikla, aptarta ne tik jaunimo darbuotojo svarba, bet ir mokymosi modulis, reprezentuotas atvykstančio jauno žmogaus portretas“ – teigė A. Nedzinskienė.  

Druskininkuose - žolynais kvepianti Joninių šventė

 2018-06-18

Kviečiame pasinaudoti nemokama mediacijos paslauga

 2018-06-15

 

Mediacija – tai ginčų sprendimo procedūra, kurios paskirtis – padėti konfliktuojantiems išspręsti ginčą taikiai tarpininkaujant vienam ar keliems mediatoriams (tarpininkams). 

Mediacija turi keletą esminių taisyklių, kurių privalu laikytis kiekvieno mediacijos proceso metu. Pagrindiniai meditacijos principai:

1. Savanoriškumas. Asmuo savo noru, laisva valia pasirenka šį alternatyvų ginčų sprendimo būdą, jame dalyvauja bei gali iš jo pasitraukti kada panorėjęs, nenurodydamas jokių priežasčių.

2. Konfidencialumas. Tiek informacija, gauta mediacijos metu, tiek pats procesas yra tik mediatoriaus ir šalių žinioje.

3. Mediatoriaus nešališkumas, neutralumas bei nepriklausomumas. Pats mediatorius nėra susijęs nė su viena iš šalių, šalys mediatoriui yra lygios ir jis neturi nei finansinio, nei asmeninio suinteresuotumo mediacijos proceso baigtimi.

Mediatorius yra trečioji šalis, kuri padeda ginčo šalims pasiekti norimą rezultatą – priimti taikų sprendimą, kuo labiau tenkinantį abi šalis. Mediacijos pagalba stengiamasi išsaugoti santykius, įsiklausant į kito žmogaus nuomonę, situacijos matymą, ieškant ir randant išeitį iš pačios sunkiausios situacijos ne teismo keliu.

Mediacijos paslaugas teiks projekto partneriai "Paramos vaikams centras". Tai nevyriausybinė organizacija, savo veiklas vykdanti nuo 1995 metų ir kurios misija yra užtikrinti vaikų psichinę gerovę, teikiant profesionalią efektyvią kompleksinę pagalbą vaikams ir šeimoms. Šio centro įkūrėja ir vadovė, psichologė, vaikų ir paauglių psichoanalitikė, psichoterapeutė Aušra Kurienė.

Dėl mediacijos paslaugų būtina išankstinė registracija tel. 8611 94581 arba el.p. dspcentras@gmail.com. Šias paslaugas teiks kvalifikuotos mediatorės Rugilė Ladauskienė ir Laima Nausėdaitė. Užsiregistravusiems druskininkiečiams konsultacijos vyks Bendruomeninių šeimos namų patalpose, esančiose Veisiejų g. 17, 2 aukšte, 10 kabinete.

Svarbi informacija tėvams dėl vaikų užimtumo vasaros laikotarpiu

 2018-06-14

Informuojame, kad liepos – rugpjūčio mėn.  Druskininkuose organizuojama dienos užimtumo stovykla 6 -12 m. vaikams, kuri veiks kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 17 val.  Druskininkų švietimo centro patalpose (M. K. Čiurlionio g. 80). 

Stovyklą lankantys vaikai  galės užsiimti įvairia kūrybine bei  pažintine veikla – žais,  sportuos, pieš, konstruos, keliaus, o taip pat tobulins savo bendravimo ir net anglų kalbos įgūdžius.  

Dienos kaina 1 vaikui – 4 Eur ( iš kurių 2 Eur  skiriama  maitinimui, ir 2 Eur užimtumo priemonėms).

Tėvai, pageidaujantys leisti vaikus į šią  dienos užimtumo stovyklą, turi registruotis tel. 51853

Vilniaus teritorinė ligonių kasa: Dirbu svetur, gydausi Lietuvoje. Kas už tai moka?

 2018-06-14

Atėjus populiariausiam atostogų metui, įprastai daugybė užsienyje dirbančių Lietuvos piliečių Vilniaus teritorinės ligonių kasos teiraujasi, kodėl viešint gimtinėje jiems nėra teikiamos nemokamos medicinos paslaugos. Vis dėlto ne visada už kompensuojamas gydymo paslaugas viešnagės Lietuvoje metu reikia mokėti patiems.

Birželio 17 dieną prasidės XVI Tarptautinis menų festivalis „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“

 2018-06-13

Visus menui  neabejingus druskininkiečius ir kurorto svečius vėl kviečia XVI Tarptautinis menų festivalis „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“. Birželio 16 dieną Mikalojaus Konstantino Čiurlionio memorialinio muziejaus kiemelyje prasidėsiantį festivalį nuo 2003 metų organizuoja Lietuvos muzikų rėmimo fondas ir Druskininkų savivaldybė. Visą vasarą festivalis kvies druskininkiečius ir miesto svečius klausytis M. K. Čiurlionio muzikos bei artimiau susipažinti su genijaus kūryba, bus pristatyta per 40 įvairių profesionalaus meno ir klasikinės muzikos renginių: koncertų, parodų, literatūros vakarų. Festivalio programą galite rasti čia.

Tapk aktyviu aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ dalyviu!

 2018-06-13

Birželio viduryje startuoja aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ aktyvusis etapas, kurio metu bus renkama nenaudojama elektros ir elektroninė įranga bei seni nešiojamieji akumuliatoriai ir baterijos. Kviečiame visus Druskininkų savivaldybės bendruomenių narius rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į projekto partnerių prekes ar paslaugas.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.