Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Prieš naujų mokslo metų pradžią – vieningos strategijos paieškos

Konferencijos dalyviai įsiamžino tradicinėje nuotraukoje.

 

Jau ateinantį pirmadienį Druskininkų savivaldybės mokyklos prisipildys vaikų šurmulio, prasidės dar vieni mokslo metai, o su jais ir nauji darbai bei projektai.

Ketvirtadienį aptarti iššūkių, kuriuos kelia laikmetis ir pedagogų misija į tradicinę konferenciją susirinko Druskininkų ugdymo įstaigų vadovai.

 

Sveikinimo žodį taręs Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius pasidžiaugė savivaldybės švietimo bendruomenės pasiektais rezultatais ir atkreipė dėmesį į tai, kokių rezultatų iš ugdymo įstaigų laukia Druskininkų vadovai.

„Mūsų rodikliai nėra patys geriausi, reikia atkreipti dėmesį į moksleivių pažangumą ir jį pagerinti“, -- sakė vicemeras.

Jis pastebėjo, jog būtina rasti bendrą kalbą su moksleiviais ir jų tėvais, tobulinti mokinių ir pedagogų motyvaciją. Ypač jis atkreipė dėmesį į moksleivių mokymosi ir poilsio balansą.

„Turime pasistengti, kad vaikai po pamokų būtų kuo daugiau užimti, kad neleistų laisvalaikio gatvėje. Norėčiau, kad savivaldybė turėtų visą informaciją apie tai, kas gera ir bloga vyksta mokyklose, savivaldybė turi valdyti situaciją“, -- sakė vicemeras.

Švietimo skyriaus vedėja Diana Brown palinkėjo kolegoms surasti kiekvieno vaiko sėkmės raktą, o raktiniu sėkmingo darbo žodžiu įvardijo pasitikėjimą.

„Iš atliktos įstaigų vadovų apklausos sužinojau, jog mokyklų vadovai pasitiki Švietimo skyriumi.  Pasitikėjimas platesne prasme mums leidžia taikyti principą – nuo išorinės kontrolės – į vidinę atsakomybę“, -- sakė skyriaus vedėja.

Ugdymo įstaigos pristatė kolegoms savo strateginius planus, kuriuos išklausius tapo aiškūs pagrindiniai  ugdymo įstaigas vienijantys prioritetai: dėmesys kiekvienam vaikui, aktyvesnis bendravimas su moksleivių tėvais ir didesnis dėmesys pedagogų kvalifikacijos kėlimui bei jų tarpusavio neformaliai komunikacijai.

Ugdymo įstaigų vadovų mintys:

Lopšelio darželio Žibutė“ direktorė R.Vaisietienė: „Mums labai svarbu pasitikėjimu grįstas bendradarbiavimas, motyvuojantis mokytojus sukurti mokiniams tinkamiausią augimo terpę“.

Leipalingio progimnazijos direktorė A.Černiauskienė: „Tai, kad mes neesame gera mokykla, mums buvo kaip šaltas dušas. Mes šiais mokslo metais pakeisime šią situaciją į gerąją pusę“.

Viečiūnų progimnazijos direktorė Ž. Krivonienė: „Mes pasieksime, kad mokykloje nebūtų nė vieno nepažangaus moksleivio, kad kuo daugiau vaikų iš Druskininkų miesto atvažiuotų mokytis pas mus“.

„Ryto“ gimnazijos direktorė E.Vilkienė: „Turime daugiau dėmesio skirti gabiems vaikams, puikiai veikia pagalbos sistema: mokinys- mokiniui“.

Saulės pagrindinės mokyklos direktorė R.Siliūnienė: „Turime kurti tokią vaiko ugdymo sistemą, kuri garantuotų kiekvieno moksleivio mokymosi sėkmę“.

Švietimo skyriaus vedėja D.Brown: „Nebijokime klysti, tegul mūsų negąsdina žodis „problema“.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.