Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Pirmą kartą sudarytas savivaldybių gerovės indeksas: Druskininkų savivaldybė - tarp lyderių
 2018-11-15

Vilniaus politikos analizės institutas pirmą kartą  sudarė ir paskelbė savivaldybių gerovės indeksą, kuris atskleidžia, kuriose šalies savivaldybėse gyventi geriausia.  Kaip parodė atliktas tyrimas, Druskininkų savivaldybė yra lyderiaujančių šalies savivaldybių gretose.

Savivaldybių gerovės indeksas grindžiamas 2017 metų statistikos duomenimis.  Atliekant tyrimą buvo vertinami 5 atskiri rodikliai : socialinis saugumas (integracija į darbo rinką, lygios galimybės ir socialinės paramos aprėptis), fizinis saugumas (saugumas keliuose, medicinos pagalbos prieinamumas, ligų statistika, aplinkos taršos rodikliai), gyvybinga ekonomika (konkurencingumo rodikliai, investicijų patrauklumas, vidutinis atlyginimas, įmonių skaičius), kokybiškas švietimas (švietimo prieinamumas, neformaliojo vaikų švietimo rodikliai, brandos egzaminų rezultatai),  demografija (senatvės koeficientas, neto migracijos rodikliai) .

Amatų centro „Menų kalvė“ įrengimas - finišo tiesiojoje
 2018-11-14

Dar vieno Druskininkams svarbaus turizmo objekto - šiuolaikiško ir modernaus amatų centro „Menų kalvė“ - įrengimo darbai jau eina į pabaigą. Netrukus duris lankytojams atversiantis centras jau dabar vadinamas kurorto kultūros židiniu. Čia po vienu stogu atvirose dirbtuvėse susiburs vaizduojamojo ir taikomojo meno, dailiųjų amatų atstovai, o visi norintieji iš arti galės pamatyti jų veiklą, vyks pažintinės ekskursijos ir edukacijos, rengiamos parodos, plenerai, kūrybinės stovyklos, meninės akcijos, bus galima įsigyti menininkų kūrinių. Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai ir Kultūros centro atstovai aptarė būsimas centro veiklas, kūrybinių dirbtuvių užimtumą, parodų salės įrengimą, rinkodarą, preliminarias pirmųjų veiklos metų pajamas ir išlaidas, darbuotojų poreikį bei kitus aktualius klausimus.  Centras veiks kaip biudžetinės įstaigos Druskininkų kultūros centro padalinys.

Kviečiame kurti tradicinį „Kalėdinių eglučių parką“
 2018-11-13

Jau septintus metus, artėjant gražiausioms metų šventėms, Druskininkų savivaldybė kviečia visas Druskininkų įstaigas, įmones, organizacijas ir bendruomenes prisidėti puošiant Muzikinio fontano aplinką bei sukuriant išskirtinę Kalėdų pasaką sau, savo šeimai ir savo svečiams.

Druskininkų savivaldybės nominacijų vakaro metu originaliausios eglutės kūrėjams bus įteikti simboliniai apdovanojimai. Kaip ir kasmet, originaliausią metų eglutę išrinks druskininkiečiai bei miesto svečiai.

 Registruotis kviečiame el. paštu egluciuparkas@druskininkai.lt arba telefonu (8 313) 55 355 iki lapkričio 20 d. Registracijos metu nurodykite eglutės aukštį, plotį, iš ko pagaminta bei kitą su specialiaisiais ypatumais susijusią informaciją.  Eglučių statymo dienos – lapkričio 26-28 d., oficialus parko atidarymas – lapkričio 30 d.

 Sukurkime kalėdinį stebuklą sau, savo artimiesiems ir svečiams!

Druskininkų savivaldybės parama - smulkaus ir vidutinio verslo skatinimui
 2018-11-13

Praėjusią savaitę posėdžiavo Druskininkų  savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo darbo grupė. Šiais metais verslininkai buvo kaip niekad aktyvūs, darbo grupė svarstė 7 paraiškas dėl audimo, maketavimo, keramikos, juvelyrinių dirbinių gamybos, pramogų organizavimo bei smėlio ir žvyro karjerų eksploatavimo veiklų. Nuspręsta finansuoti visas pateiktas paraiškas. Druskininkų savivaldybė, siekdama paraginti gyventojus imtis savo verslo ir norėdama įvairinti smulkųjį verslą kasmet tam skiria finansinę paramą. Šiais metais kvietimai minėtai paramai gauti buvo skelbiami du kartus.

Sušauktas Bendruomenės sveikatos tarybos posėdis
 2018-11-13

Lapkričio 12 d. Druskininkų savivaldybėje vykusiame Bendruomenės sveikatos tarybos posėdyje dalyvavo Druskininkų savivaldybės atstovai, Asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja Evelina Raulušaitienė, VšĮ Druskininkų ligoninės, VšĮ Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovai, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Inga Kostina. Posėdyje buvo pasveikintas Garbės donoru tapęs, 60-ąjį kartą neatlygintinai kraujo davęs – druskininkietis Vidmantas Verikas. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius įteikė padėką, dėkodamas už kilnų ir labai prasmingą darbą, gelbstint žmonių gyvybes.

 
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 

 

 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.