Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame kurti tradicinį „Kalėdinių eglučių parką“

 2018-11-13

Jau septinus metus, artėjant gražiausioms metų šventėms, Druskininkų savivaldybė kviečia visas Druskininkų įstaigas, įmones, organizacijas ir bendruomenes prisidėti puošiant Muzikinio fontano aplinką bei sukuriant išskirtinę Kalėdų pasaką sau, savo šeimai ir savo svečiams.

Druskininkų savivaldybės nominacijų vakaro metu originaliausios eglutės kūrėjams bus įteikti simboliniai apdovanojimai. Kaip ir kasmet, originaliausią metų eglutę išrinks druskininkiečiai bei miesto svečiai.

 Registruotis kviečiame el. paštu egluciuparkas@druskininkai.lt arba telefonu (8 313) 55 355 iki lapkričio 20 d. Registracijos metu nurodykite eglutės aukštį, plotį, iš ko pagaminta bei kitą su specialiaisiais ypatumais susijusią informaciją.  Eglučių statymo dienos – lapkričio 26-28 d., oficialus parko atidarymas – lapkričio 30 d.

 Sukurkime kalėdinį stebuklą sau, savo artimiesiems ir svečiams!

Druskininkų savivaldybės parama - smulkaus ir vidutinio verslo skatinimui

 2018-11-13

Praėjusią savaitę posėdžiavo Druskininkų  savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo darbo grupė. Šiais metais verslininkai buvo kaip niekad aktyvūs, darbo grupė svarstė 7 paraiškas dėl audimo, maketavimo, keramikos, juvelyrinių dirbinių gamybos, pramogų organizavimo bei smėlio ir žvyro karjerų eksploatavimo veiklų. Nuspręsta finansuoti visas pateiktas paraiškas. Druskininkų savivaldybė, siekdama paraginti gyventojus imtis savo verslo ir norėdama įvairinti smulkųjį verslą kasmet tam skiria finansinę paramą. Šiais metais kvietimai minėtai paramai gauti buvo skelbiami du kartus.

Sušauktas Bendruomenės sveikatos tarybos posėdis

 2018-11-13

Lapkričio 12 d. Druskininkų savivaldybėje vykusiame Bendruomenės sveikatos tarybos posėdyje dalyvavo Druskininkų savivaldybės atstovai, Asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja Evelina Raulušaitienė, VšĮ Druskininkų ligoninės, VšĮ Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovai, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Inga Kostina. Posėdyje buvo pasveikintas Garbės donoru tapęs, 60-ąjį kartą neatlygintinai kraujo davęs – druskininkietis Vidmantas Verikas. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius įteikė padėką, dėkodamas už kilnų ir labai prasmingą darbą, gelbstint žmonių gyvybes.

Sveikinimas Druskininkų miesto garbės piliečiui

 2018-11-13

Startuoja projektas „Kultūrinis paveldas abipus sienos“

 2018-11-13

Šių metų spalio mėnesį Druskininkų savivaldybės administracija kartu su partneriais Gardino religijos istorijos muziejumi bei Druskininkų kultūros centru pradėjo įgyvendinti projektą Nr. ENI-LLB-1-242 „Kultūros paveldas abipus sienos“ pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Projektu siekiama išsaugoti ir pritaikyti kultūros paveldo objektus kultūros ir turizmo reikmėms, pagerinus kultūros ir turizmo infrastruktūrą populiarinti tradicinius amatus, organizuoti bendrus kultūros renginius bei stiprinti turizmo ir kultūros profesionalų bendradarbiavimą per sieną.

Įgyvendinant projektą bus užbaigtas Leipalingio dvaro (rytinės ir centrinės pastato dalies) kapitalinis remontas ir kultūros paveldo objektas bus pritaikytas vietos bendruomenės, bendradarbiavimo per sieną kultūros ir turizmo poreikiams. Bus įrengtos koncertų, konferencijų, ekspozicijų ir repeticijų salės, pagalbinės ir administracinės patalpos, įsigyti baldai, garso ir apšvietimo įranga. Artimiausiu metu bus skelbiamas konkursas rangovo parinkimui. Gardino religijos istorijos muziejaus patalpos – Chreptavičių rūmai – bus pritaikyti konferencijų, seminarų, koncertų, parodų ir kitų renginių organizavimui.   

Vasarį Druskininkuose šėls „LTeam olimpinis žiemos festivalis“

 2018-11-13

„LTeam olimpinis žiemos festivalis“ – didžiausia Lietuvos žiemos sporto entuziastų šventė - su trenksmu grįžta į Druskininkus. Pirmąjį 2019 metų vasario savaitgalį renginys vyks net 3 dienas – penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį. Vasario 1-3 dienomis „LTeam olimpinis žiemos festivalis“ vyks ne tik „Snow Arenoje“ bei jos prieigose, bet ir miesto centre. Žiemos sostinėje vyksiančio renginio programa vėl bus įvairi – nuo bėgimo, lenktynių rogutėmis ir „Winter Challenge“ varžybų, iki tarptautinio sporto komandų talismanų kovų, šeimų ledo ritulio varžybų, kajakų slalomo, mėgstamų atlikėjų koncertų ar ledo skulptūrų konkurso.

„Druskininkai – Lietuvos turizmo sostinė, turinti itin kokybišką sportui ir masiniams renginiams pritaikytą infrastruktūrą, čia galima aktyviai sportuoti ištisus metus, todėl išaugęs ir dar daugiau įdomių rungčių pasiūlysiantis  „LTeam olimpinis žiemos festivalis“ čia labai laukiamas. Kviečiu visus atvykti į Druskininkus ir dalyvauti festivalio renginiuose, nes čia netrūks azarto, greičio ir geros nuotaikos“, – sako Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. 

Pasveikintas Garbės donoras

 2018-11-13

Lapkričio 12 d. Druskininkų savivaldybėje mero pavaduotojas Linas Urmanavičius savivaldybės ir bendruomenės vardu įteikė padėką Garbės donorui, 60-tąjį kartą neatlygintinai davusiam kraujo - druskininkiečiui Vidmantui Verikui. 

Aptartas Druskininkų savivaldybės lietaus nuotekų surinkimo ir valymo infrastruktūros plėtros planas 2019-2020 metams

 2018-11-12

 

Kokybiškai funkcionuojanti lietaus vandens nuotekų sistema yra itin svarbi miestui -  kitų miestų pavyzdžiai ne kartą parodė, kad  po smarkių liūčių atsiradusios vandens sankaupos gali užtvindyti gatves, o užliejus vandens nuotekų siurblinių mechanizmus kyla grėsmė, kad dėl per didelių vandens kiekių nuotekos į aplinką gali sunktis per kanalizacijos šulinius.

Rugpjūčio pabaigoje dėl šio klausimo ir su juo susijusių teisės aktų pakeitimų buvo sušauktas neeilinis Ekstremalių situacijų komisijos posėdis. Už visos savivaldybės nuotekų sistemą atsako UAB „Druskininkų vandenys“, todėl bendrovei buvo iškeltos užduotys atlikti lietaus nuotekų tinklų inventorizaciją, įvertinti pagrindines lietaus nuotekų surinkimo sistemai kylančias grėsmes ir pasiūlyti jų sprendimo būdus.

Siekiant užtikrinti, kad lietaus nuotekų sistema Druskininkuose veiktų efektyviai, bendrovė parengė lietaus nuotekų surinkimo ir valymo infrastruktūros plėtros bei priemonių, padėsiančių mažinti lietaus vandens patekimą į buitinių nuotekų tinklus planus 2019-2020 metams.

Druskininkų vietos veiklos grupės (VVG) teritorijos vietos plėtros 2015-2020 m. strategijų įgyvendinimas Druskininkų savivaldybės kaimiškose vietovėse

 2018-11-12

       

Vieningai sutariama, kad klestintis kaimas – svarbi sąlyga, siekiant gyventojų bei šalies gerovės ir vystymosi. Lietuvos Respublikos Vyriausybės programoje regioninės politikos srityje keliamas tikslas – užtikrinti Lietuvos regionų konkurencingumą, aukštą gyvenimo kokybę. 2008 m. Druskininkų savivaldybės tarybos ir bendruomeninių organizacijų įsteigta Druskininkų vietos veiklos grupė (VVG) –  įrankis, padedantis spręsti kaimiškųjų vietovių problemas ir skatinti iniciatyvas Druskininkų savivaldybės kaimiškose teritorijose.

VMI: Nuo šiol gyventojų skirta parama organizacijoms ir partijoms kaip ant delno – duomenys skelbiami viešai

 2018-11-12

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad jau pradėta pervesti parama įvairiems paramos gavėjams, meno kūrėjams ir politinėms partijoms. Nuo 2017 m. sumokėtų mokesčių 531 tūkst. gyventojų paramai skyrė 17,4 mln. eurų. Per 2,6 tūkst. Lietuvos gyventojų Druskininkų savivaldybėje įsikūrusioms organizacijoms paramai skyrė daugiau nei 78,9 tūkst. eurų, iš jų 150 rėmėjų per 3,6 tūkst. eurų paskyrė politinėms partijoms. Pažymėtina, kad pirmiausia gyventojų lėšos pervedamos tiems paramos gavėjams, kuriems visi rėmėjai paramą paskyrė tiktai elektroniniu būdu. Šiemet tokių paramos gavėjų 16,4 tūkst., jiems paskirta suma - per 5,2 mln. eurų. Taip pat nauja tai, kad nuo šiol informacija apie paramos gavėjams skirtas lėšas viešai skelbiama Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) interneto svetainėje http://www.vmi.lt/cms/paramos-statistika.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 

 

 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.