Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Akrobatinio skraidymo meistrai Druskininkuose sieks Lietuvos ir pasaulio rekordų

 2018-07-17

 

Rugpjūčio 11 dieną Druskininkų aerodrome druskininkiečių ir kurorto svečių laukia neužmirštamas reginys - akrobatinio skraidymo komanda „Anbo“ Druskininkuose sieks Lietuvos ir pasaulio rekordų. Būtent Druskininkuose startuos akrobatinio skraidymo meistrų Lietuvos šimtmečiui skirta programa „Šimtmečio rekordai“.

Druskininkų aerodrome vyksianti įspūdinga aviacijos šventė žada prikaustyti dėmesį: akrobatinio skraidymo meistrai triukus atliks tarp specialiai sumontuotų kranų strėlių, netrūks  ekstremalių šou elementų.

Viečiūnų seniūnijos gyventojų dėmesiui

 2018-07-17

Informuojame, kad atsižvelgiant į Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento ir VĮ valstybinių miškų urėdijos reikalavimus nuo liepos 24 dienos uždaromos  ir likviduojamos Viečiūnų seniūnijoje miško teritorijoje  esančios 4 stambiųjų ir kitų atliekų surinkimo aikštelės.

Uždaromos ir likviduojamos šios aikštelės: Grūto, Latežerio (Kermušijos), Neravų kaime ir prie sodininkų bendrijos ,,Dainava“.

Druskininkų savivaldybė, norėdama padėti gyventojams tvarkyti atliekas, dar prieš dešimt metų Viečiūnų ir Leipalingio seniūnijose prie didžiųjų gyvenviečių suderinusi su visomis tarnybomis įrengė stambiųjų bei kitų atliekų surinkimo aikšteles (šiuo metu veikia 9), jų paslaugas gyventojams teikė nemokamai. Aikštelės įrengtos siekiant užtikrinti Druskininkų savivaldybės miškų švarą ir tvarką, kad juose nebūtų palikta begalės atliekų ir neatsirastų nelegalių sąvartynų.

Tačiau šiuo metu minėtos 4 aikštelės, esančios Viečiūnų seniūnijos teritorijos miškuose kliūva aplinkosaugos bei miškų ūkio atstovams: grasinama baudomis, nesileidžiama į jokius kompromisus. Todėl nėra kitos  išeities, tik likviduoti miško teritorijoje  esančias atliekų aikšteles.

Nemokamas kino seansas Druskininkuose: „Tobulų melagių“ režisieriaus naujas filmas

 2018-07-17

Tris mėnesius populiariausius „Kino pavasario“ filmus nemokamai rodantis projektas „Kino karavanas“ atvyksta į Druskininkus. Liepos 28 d. 21.30 val. Pramogų aikštėje įvyksiančio nemokamo seanso žiūrovai išvys naujausią „Tobulų melagių“ režisieriaus Paolo Genovese dramą „Šventa vieta“. Filmas bus rodomas lietuviškai įgarsintas, tad žiūrint nereikės skaityti titrų.

Gyventojų dėmesiui: teisinė pagalba

 2018-07-17

Valstybės garantuojama teisinė pagalba – Lietuvos Respublikos Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos įstatymo nustatyta tvarka teikiama pirminė  teisinė pagalba ir antrinė teisinė pagalba. Pirminė ir antrinė teisinė pagalba yra finansuojama iš valstybės biudžeto. Pirminę teisinę pagalbą turi teisę gauti visi Lietuvos Respublikos piliečiai, kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiai, taip pat kiti Lietuvos Respublikoje bei kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse teisėtai gyvenantys fiziniai asmenys ir kiti Lietuvos Respublikos tarptautinėse sutartyse nurodyti asmenys.

Pagerbti geriausi Druskininkų abiturientai ir jų mokytojai

 2018-07-16

Šiandien Druskininkų miesto muziejuje iškilmingai pagerbti „Ryto“ gimnazijos 43-osios laidos abiturientai, gavę aukščiausius brandos egzaminų įvertinimus bei mokyklą baigę su pagyrimu.  Šiais metais aukščiausius įvertinimus gavo 13 abiturientų: Matas Bodrijė, Dovydas Kalėda, Erikas Mitkus, Rokas Navickas, Lukas Neverovas, Ugnė Petrovaitė, Saulė Pronckutė, Marijus Rutkauskas, Maria Smirnova, Indrė Suraučiūtė, Nedas Aravičius, Gytis Miliauskas, Gabrielė Žūkaitė. Su pagyrimu gimnaziją baigusi G. Žūkaitė pasirašė garbės knygoje. Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas aukščiausius įvertinimus gavusiems abiturientams įteikė savivaldybės įsteigtas pingines premijas ir padėkas bei padėkojo tėvams ir mokytojams.

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas turizmo specialistas

 2018-07-16

Ieškomas turizmo srities profesionalas, puikiai išmanantis Lietuvos ir užsienio turizmo politiką bei šiuolaikinės turizmo rinkos tendencijas, atkakliai siekiantis užsibrėžtų tikslų ir drąsiai žiūrintis į turizmo srities iššūkius. Išsamesnę informaciją rasite čia. 

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija atmetė konservatoriaus V. Semeškos skundą

 2018-07-13

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) atmetė eilinį konservatoriaus V. Semeškos skundą ir paliko galioti Druskininkų savivaldybės Etikos komisijos sprendimą, kad konservatorius V. Semeška savo elgesiu pažeidė valstybės politikų elgesio principus:  pagarbos žmogui ir valstybei, skaidrumo ir viešumo, sąžiningumo ir padorumo.

Minėtą sprendimą Druskininkų savivaldybės Etikos komisija priėmė po to, kai kreipėsi į Vilniaus apygardos prokuratūrą su prašymu ištirti ar VRK narys ir Druskininkų savivaldybės tarybos narys konservatorius Vilius Semeška, neturėdamas vidurinio išsilavinimo galėjo teisėtai įgyti aukštąjį išsilavinimą ir gavo Prokuratūros patvirtinimą, kad konservatorius V. Semeška yra nebaigęs vidurinės mokyklos.

Etikos komisija taip pat nustatė, kad V. Semeška pateikė tikrovės neatitinkančią bei žinomai neteisingą informaciją apie savo išsilavinimą, sąmoningai klaidindamas tiek visuomenę, tiek Seimo narius.

Lietuvos sporto universitetas tęsia priėmimą į Turizmo ir sporto vadybos, Treniravimo sistemų, Kineziterapijos magistrantūros studijas Druskininkuose

 2018-07-12

Pageidaujančių studijuoti konsultavimas ir registravimas vyksta liepos, rugpjūčio mėn. kiekvieną ketvirtadienį  nuo 15 - iki 19 val. Druskininkų švietimo centre ( M. K.Čiurlionio g. 80). Priėmimo reikalavimus, studijų programas rasite LSU tinklapyje www.lsu.lt

Išsami informacija teikiama  tel. 8 611 30903, el.p.reginakurp@gmail.com, Regina.Kurpaviciute@lsu.lt , LSU studijų administratorė Regina Kurpavičiūtė. 

Informacija apie LSU Kineziterapijos magistrantūros studijas Druskininkuose.

Informacija apie LSU Turizmo ir sporto vadybos magistrantūros studijas Druskininkuose.

Informacija apie LSU Treniravimo sistemų programos magistrantūros studijas Druskininkuose

K. Dineikos sveikatingumo parke - nemokamas akordeono muzikos vakaras

 2018-07-12

Informacija dėl kasinėjimo darbų vykdymo Druskininkų savivaldybės viešose teritorijose

 2018-07-11

Druskininkų savivaldybė primena, kad asmenims, vykdantiems žemės darbus Druskininkų savivaldybės viešojo naudojimo teritorijoje (gatvėse, vietinės reikšmės keliuose, aikštėse, žaliuosiuose plotuose), atitveriantiems ją ar jos dalį arba apribojantiems eismą joje, būtina gauti Sutikimą, kurį išduoda Druskininkų savivaldybės administracija. Sutikimas išduodamas asmenims, pateikus nustatytos formos užpildytą ir suderintą su suinteresuotomis institucijomis paraišką, pridedant statybą leidžiantį dokumentą (kai tai privaloma), sklypo planą, kuriame pažymėti esami ir projektuojami inžineriniai tinklai ir nurodytos žemės kasimo vietos, apylankų ir kelio ženklų išdėstymo schemą (kasant žemę eismo juostose), banko pavedimo kopiją, kad sumokėta rinkliava (kai ji privaloma). Sutikime nurodomas asmuo, vykdysiantis žemės kasimo darbus, žemės kasinėjimo darbų ir dangų atstatymo terminas. Po kasinėjimo darbų atstatytos dangos privalo būti ne blogesnės būklės nei prieš kasinėjimą. Kaip ir anksčiau, taip ir toliau bus griežtinama kasinėjimo darbų kontrolė, ypatingą dėmesį skiriant po kasinėjimo darbų vykdomai dangų atstatymo kokybei. Žemės darbų vykdymo tvarką reglamentuoja Statybos techninis reglamentas STR 1.06.01:2016 „Statybos darbai. Statinio statybos priežiūra“.

Asmenims, vykdantiems žemės kasimo darbus be minėto Sutikimo, vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 365 str., gali būti skiriama bauda nuo 30 Eur iki 140 Eur. Pakartotinai padarius tokį nusižengimą bauda didėja iki 600 Eur. Be to, minėti asmenys privalo atlyginti žalą, jei kasant pažeidžiami kokie nors inžineriniai tinklai (elektros, telekomunikacijų, vandentiekio, nuotekų, šilumos, dujotiekio ir kt.). Visa informacija dėl žemės darbų Sutikimų išdavimo tvarkos patalpinta Druskininkų savivaldybės tinklalapyje www.druskininkai.lt, dėl iškilusių klausimų prašome kreiptis į Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio skyrių, Vasario 16-osios g. 7, 116 kab., tel. Nr. (8 313) 53 770.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 

 

 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.