Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Tarybos posėdyje – storesnė biudžeto piniginė ir naujos svarbių komisijų bei komitetų sudėtys

Daugeliu klausimu tarybos nariai buvo vieningi. Savivaldybės nuotr.

Šiandien vykusiame Druskininkų savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimta daug visai Druskininkų bendruomenei svarbių sprendimų. Posėdyje dalyvavo 21 tarybos narys, daugeliu klausimu buvo balsuota vieningai.

Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja Vyda Amšiejienė pristačiusi 2019 metų Druskininkų savivaldybės biudžeto pakeitimus, konstatavo, jog biudžeto asignavimai padidėjo 564, 4 tūkst. eurų. Kitaip tariant, iš įvairų finansavimo šaltinių buvo gauta per pusę milijonų eurų siekianti pinigų suma, kurios paskirstymą ir patvirtino taryba.

 

Daugiausia pinigų iš šios sumos teko ūkio infrastruktūros plėtrai ir priežiūrai – 224,6 tūkst. eurų, taip pat švietimo ( 102 tūkst. eur.) ir kultūros ( 93,6 tūkst. eur.) plėtrai.

Posėdyje buvo tvirtinamos įvairių  komisijų, tarybų, kito kolegialių organų sudėtys.  Tarybos nariai patvirtino ypač svarbios Druskininkų sėkmei Druskininkų savivaldybės plėtros strateginio planavimo dokumentų rengimo ir įgyvendinimo priežiūros komisijos, kurios pirmininkas – meras Ričardas Malinauskas. Komisijos nariais patvirtinti tarybos komitetų pirmininkai, savivaldybės administracijos vadovai, trijų savivaldybės administracijos skyrių vedėjai. Šios komisijos paskirtis – koordinuoti savivaldybės strateginių planavimo dokumentų ( bendrojo plano, strateginio plėtros plano, finansinio planavimo dokumentų) rengimą ir jų įgyvendinimo priežiūrą.

Politikų palaikymo sulaukė ir Druskininkų savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba, kurios sudėtyje – net šeši seniūnijų ir bendruomenių atstovai bei du tarybos nariai – Benjaminas Čepas ir Vidas Stašinskas. Šios tarybos nariai --Viečiūnų ir Leipalingio seniūnai bei Leipalingio, Stračiūnų, Viečiūnų, Neravų bendruomenių atstovai, kurie buvo į šią tarybą išrinkti bendruomeninių organizacijų susirinkimuose.

Merui R.Malinauskui tapus Lietuvos kurortų asociacijos prezidentu, atsiveria daugiau galimybių Druskininkų turizmo ir kurorto plėtrai, todėl tarybos posėdyje buvo patvirtinta solidi, net penkiolikos narių Druskininkų turizmo ir kurorto vystymosi taryba. Jos pirmininku išrinktas R.Malinauskas. Į šią taryba išrinkti ne tik tarybos nariai, savivaldybės administracijos ir jai pavaldžių įstaigų atstovai, bet ir aktyviausiai prie Druskininkų turizmo plėtros prisidedantys verslo atstovai -- sanatorijų, sveikatingumo kompleksų, viešbučių vadovai.  

Posėdyje taip pat buvo priimti su būsto įsigijimu, investicijomis, visuomenės sveikata, socialinėmis ir šeimos problemomis susiję sprendimai.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.