Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Turizmo infrastruktūros plėtra ir rinkodara

 

Projektas „Druskininkai legendų takais“


 

Projekto tikslas – didinti Druskininkų krašto ir kaimyninių savivaldybių gamtos ir kultūros objektų lankomumą ir žinomumą e-rinkodaros priemonėmis bei komunikacijos pagalba. 

Projekto metu bus diegiamos šios e-rinkodaros priemonės ir apims šias veiklas: 

1) Interneto svetainės polapio kūrimą ir administravimą, 

2) Mobilią rinkodarą: mobilios aplikacijos kūrimą ir administravimą bei reklamą mob. įrenginiuose,

3) Paieškų sistemos (SEO) optimizavimo išlaidas, 

4) Reklama paieškos sistemose (Google Adwords), 

5) Rinkodara socialiniuose tinkluose (FB, Instagram), 

6) Vaizdinė reklama (Youtube), 

7) Gmail reklama (naujienlaiškiai) 

8) Reklama interneto portaluose. 

Įgyvendinus projektą bus siekiama į Druskininkų miestą ir kaimynines savivaldybes pritraukti daugiau turistų, prailginti jų kelionės trukmę bei didinti gamtos ir kultūros paveldo žinomumą. 

Projekto vertė  240 698,57 eurų 

Projekto pradžia: 2018 11 mėn. 

Projekto pabaiga: 2020 11 mėn.


Alytaus regiono turizmo informacinės infrastruktūros plėtra

Projekto tikslas – įrengti turizmo ženklinimo infrastruktūrą, siekiant užtikrinti turistų bei lankytojų informuotumą apie turizmo maršrutuose ir turizmo trasose esančias lankytinas Alytaus regiono vietas.

Projekto rezultatai – siekiama sukurti turizmo informacinę infrastruktūrą, padėsiančią turistams bei lankytojams patogiai keliauti Alytaus regione siūlomais maršrutais ir savarankiškai planuotis kelionę automobiliais, dviračiais ar pėsčiomis. Informacinės infrastruktūros plėtra – turizmo maršrutų ženklinimas sudarys sąlygas plėsti regiono atvykstamąjį turizmą ir pateikti lankytojams išsamią informaciją. Įgyvendinant projektą numatoma įrengti ženklinimo infrastruktūrą, skirtą dviračių, pėsčiųjų trasos Alytus – Varėna ir autoturizmo maršrutui ženklinti: įvairaus dydžio informacinius stendus, krypties rodykles, kelio ženklus Nr. 628 ir 629.

Bendra projekto vertė 208 223,53 Eur. Iš jų ES lėšos – 176 990,00 Eur, projekto partnerių lėšos 31 233,53 Eur.

Projekto vykdytoja Alytaus miesto savivaldybės administracija.

Projekto partnerės – Alytaus rajono, Varėnos rajono, Lazdijų rajono ir Druskininkų savivaldybių administracijos.

Projekto vykdymo pradžia 2017-04-10.

Projekto vykdymo pabaiga 2020-10-31.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę Nr. 05.4.1.-LVPA-R-821 „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“.

 

 

Turizmo trasų ir maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra Lazdijų, Varėnos rajonų ir Druskininkų savivaldybėse

 


Projekto tikslas - įrengti turizmo ženklinimo infrastruktūrą Lazdijų, Varėnos rajonų ir Druskininkų savivaldybėse, užtikrinant turistų bei lankytojų informuotumą savivaldybes jungiančiose turizmo trasose ir maršrutuose.

Projekto rezultatai - siekiama sukurti turizmo informacinę infrastruktūrą, padėsiančią regiono turistams bei lankytojams patogiai keliauti siūlomais maršrutais ir savarankiškai planuotis kelionę automobiliais, dviračiais, baidarėmis, pėsčiomis ir kt. pagal viešai ir patogiai prieinamą informaciją, aplankant kiekvieną iš trijų savivaldybių. Įgyvendinant projektą planuojama įrengti informacinius stendus bei lentas apie atskirus kultūros ar gamtos objektus, savivaldybes jungiančius vandens, pėsčiųjų ar dviračių maršrutus, taip pat įrengti vandens trasų objektus žyminčius ženklus, informacines rodykles, bei kelio ženklus, nukreipiančius ar žyminčius lankytinus objektus. Taip pat planuojama įsigyti ir kiekvienoje savivaldybėje įrengti interaktyvius informacinius stendus, pritaikytus neįgaliesiems, su informacija apie bendrai trijose savivaldybėse esančius lankytinus objektus bei jas vienijančius turizmo maršrutus ir turizmo trasas, kad turistas, atvykęs į vieną iš savivaldybių, galėtų gauti informaciją apie siūlomus turizmo produktus kitose regiono savivaldybėse, taip sudarant sąlygas aplankyti visą Pietų Dzūkijos regioną.

Bendra projekto vertė – 288.106,00 Eur. Iš jų: ES lėšos – 244.890,10 Eur, Lazdijų rajono savivaldybės lėšos -14.405,30 Eur, Varėnos rajono savivaldybės lėšos – 14.405,30 Eur, Druskininkų savivaldybės lėšos – 14.405,30 Eur.

Projekto vykdytojas – Lazdijų rajono savivaldybės administracija.

Projekto partneriai – Varėnos rajono savivaldybės administracija ir Druskininkų savivaldybės administracija.

Projekto vykdymo pradžia – 2017-03-17.

Projekto vykdymo pabaiga – 2019-10-31.

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonė Nr. 05.4.1.-LVPA-R-821 „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“


Atrask Dzūkijos gamtą ir kultūrą! 

Druskininkų savivaldybė kartu su Lazdijų rajono savivaldybe įgyvendina projektą „Atrask Dzūkijos gamtą ir kultūrą“. Projektas parengtas įgyvendinant 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę Nr. 05.4.1-LVPA-K-808 „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“. Projekto tikslas – didinti pietų Dzūkijos gamtos ir kultūros paveldo objektų lankomumą ir žinomumą e-rinkodaros priemonėmis.

Projekto metu bus sukurta bendra Druskininkų ir Lazdijų internetinė bei mobilioji aplikacija, kurioje bus integruota turistinio maršruto planavimo sistema, skirta keliaujantiems pėsčiomis, dviračiu ar automobiliu. Projekto metu bus sukurti trumpi reklaminiai filmukai, reprezentuojantys projekte dalyvaujančių savivaldybių lankytinus objektus, kurių pagalba bus vykdoma video reklama internete. Taip pat bus vykdoma rinkodara internetiniuose portaluose bei socialiniuose tinkluose. Įgyvendinus visas numatomas projekto veiklas tikimasi ženkliai padidinti pietinio Dzūkijos regiono gamtos ir kultūros paveldo objektų lankomumą ir žinomumą.

Projekto pavadinimas – „Atrask Dzūkijos gamtą ir kultūrą“

Projekto vykdytojas – Druskininkų  savivaldybė

Bendra projekto vertė – 276 739,20 eurų, iš jų ES lėšos – 235 228,32 eurų, partnerių lėšos – 41 510,88 eurų.

Įgyvendinimo vieta – Druskininkų ir Lazdijų rajono savivaldybės

Projekto vykdymo pradžia – 2016-07-28

Projekto vykdymo pabaiga – 2020-04-30


 


Kurortai ilsėtis kvies išmaniai!

Birštono savivaldybė kartu su kitais Lietuvos kurortais – Druskininkų, Neringos ir Palangos – parengė ir įgyvendina projektą „Kurortų paveldas išmaniai“. Projektas parengtas įgyvendinant 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę Nr. 05.4.1-LVPA-K-808 „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“. Projekto finansavimo ir administravimo sutartis su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašyta 2016 m. liepos 28 d. Šio projekto tikslas – elektroninės rinkodaros priemonėmis didinti kultūros ir gamtos paveldo žinomumą Lietuvos kurortuose. Poilsiaujantiems, aktyviems keliautojams, turistams ir gyventojams bus sukurtos šiuolaikinės elektroninės rinkodaros priemonės, kurių pagalba bus galima praturtinti ir suplanuoti savo laiką, susipažinti su įvairiais gamtos ir kultūros paveldo objektais arba tiesiog pasiklausyti įdomių pasakojimų apie kurortą bei išskirtines jo vietoves. Tam pasitarnaus specializuotas kurortų interneto portalas, kuriame bus pateikta informacija apie lankytinus objektus, audio pasakojimai, fotografijos, kurortus pristatantys vaizdo klipai bei elektroniniai maršrutų žemėlapiai. Turistų patogumui bus sukurta mobili maršrutų bei informacijos paieškos programėlė, tapsianti asmeniniu gidu visos kelionės metu. Siekiant populiarinti kurortus Lietuvoje ir užsienio šalių turizmo rinkose bei didinti gamtos ir kultūros paveldo objektų žinomumą ir lankomumą, bus vykdoma elektroninės rinkodaros kampanija, kuri apims reklamą socialiniuose tinkluose, paieškos sistemose, vaizdinės reklamos tinkluose, specializuotuose kelionių portaluose bei kitas komunikacijos priemones.

Projekto pavadinimas – „Kurortų paveldas išmaniai“

Projekto vykdytojas – Birštono savivaldybė

Bendra projekto vertė – 282 234,20 Eur

Įgyvendinimo vieta – Birštono, Druskininkų, Neringos ir Palangos miesto savivaldybės

Projekto vykdymo pradžia – 2016-07-28

Projekto vykdymo pabaiga – 2019-12-31

 

 


Lietuvos tarpukario (1918–1940 m.) architektūra 

Kauno miesto savivaldybė kartu su Druskininkų, Birštono, Palangos,  Telšių ir Plungės rajonų savivaldybėmis įgyvendina projektą „Lietuvos tarpukario (1918–1940 m.) architektūra“. Projektas parengtas įgyvendinant 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę Nr. 05.4.1-LVPA-K-808 „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“.

Projekto tikslas – sukurti inovatyvias e. rinkodaros priemones didinančias Lietuvos tarpukario architektūros objektų žinomumą ir lankomumą..

Projekto metu bus kuriama virtualaus gido mobilioji aplikacija su papildomomis maršruto planavimo, papildytos realybės, GPS funkcijomis bei edukaciniais žaidimais skirtais vaikų ir jaunimo segmentui. Taip pat bus kuriama internetinė svetainė, kuri atkartos virtualaus gido informaciją. Svetainėje taip pat bus kuriama „atminties saugyklos“ platforma skirta įtraukti vietinius gyventojus į tarpukario architektūros išsaugojimą ir viešinimą. Siekiant pritraukti tikslinių rinkų turistus bus kuriami video klipai pristatantys Lietuvos tarpukario architektūros objektus bei maršrutą, rengiami informaciniai straipsniai, informaciniai skydeliai, kurie bus viešinami Lietuvos ir tikslinių rinkų internetiniuose portaluose, socialiniuose tinkluose bei tinklaraščiuose.

Projekto pavadinimas – „Lietuvos tarpukario (1918–1940 m.) architektūra“

Projekto vykdytojas – Kauno miesto savivaldybė

Bendra projekto vertė – 279 402,46 eurų, iš jų ES lėšos – 237 492,09 eurų, partnerių lėšos – 41 910,37 eurų.

Įgyvendinimo vieta – Kauno miesto, Druskininkų, Birštono, Palangos, Telšių ir Plungės rajonų savivaldybės

Projekto vykdymo pradžia – 2016-07-26

Projekto vykdymo pabaiga – 2019-12-31

 

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.