Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkuose - žolynais kvepianti Joninių šventė

 2018-06-22

Joninių šventė Leipalingyje

 2018-06-22

Specialus Joninių seansas

 2018-06-22

K. Dineikos sveikatingumo parke - pučiamųjų orkestro koncertai

 2018-06-22

Druskininkuose buriasi onkologinių ligonių ir jų artimųjų savipagalbos grupė

 2018-06-22

Šiais metais savivaldybėje įgyvendinamas projektas „Psichosocialinių paslaugų onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems plėtra Druskininkų savivaldybėje“ finansuojamas iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Projekto įgyvendintojai VšĮ „Tėviškės namai“ su  Vėžio informacijos ir paramos centro komanda organizuoja onkologinių ligų paliestiems Druskininkų savivaldybėje gyvenantiems asmenims (sergantiems ir jų artimiesiems) terapinius, savipagalbos grupių  užsiėmimus, teikia individualias psichologo konsultacijas . Kaip teigė projekto vadovas Jonas Eimantas Balaika „Po grupinių psichologo terapijų užsiėmimų Druskininkuose, dalyvavusieji jose pageidavo burtis į savipagalbos grupę, todėl norime informuoti, kad pirmas susitikimas vyks birželio 27 d. 17 val. Druskininkų švietimo centre, konferencijų salėje“.

Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetų posėdžiuose – bendruomenei aktualūs sprendimų projektai

 2018-06-22

Birželio 20 dieną, trečiadienį, posėdžiavo jungtiniai Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai, kuriuose svarstyti bendruomenei aktualūs klausimai.

Gyventojų dėmesiui: už savavališką medžių naikinimą ir gamtai padarytą žalą gresia baudos

 2018-06-22

Leipalingio miestelio kapinėse šią savaitę buvo užfiksuotas vandalizmo atvejis - penkių sveikų pušų kamienuose išgręžtos skylės, į jas pripilta chemikalų tam, kad medžiai išdžiūtų.

Akivaizdu, kad žmonės galimai siekdami kuo rečiau tvarkyti kapavietes nuo krentančių spyglių piktavališkai sunaikino sveikus medžius. Tai yra nusikalstama veika ir padaryta didelė žala gamtai, o už tai gresia didelės piniginės baudos.

Druskininkai - ypatingo grožio, žalumos pilnas ir savo želdynais garsėjantis kurortas - beveik 70 proc. savivaldybės teritorijos sudaro miškai.

Druskininkų savivaldybės Želdinių apsaugos taisyklės numato, kad savavališkai naikinti ar žaloti medžius miesto ir seniūnijų žaliosiose erdvėse, kapinėse ir kitose teritorijose yra griežtai draudžiama.

Druskininkuose startuos bekelės maratonas

 2018-06-22

Vakar Druskininkų savivaldybės vadovai bei administracijos darbuotojai susitiko su „4x4 perimetras 2018“ bekelės maratono organizatoriais Gediminu Grigaičiu ir Gintautu Babravičiumi. Susitikime taip pat dalyvavo Druskininkų policijos komisariato, Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei Druskininkų pasienio užkardos vadovai.

Kompleksinės paslaugos sulaukia didelio druskininkiečių susidomėjimo

 2018-06-22

Šių metų gegužės mėnesį prasidėjęs projektas „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“ sulaukė gausaus šeimų dėmesio – projekto teikiamomis paslaugomis jau pasinaudojo 98 Druskininkų savivaldybės gyventojai. Birželio 6 ir 12 d. vyko Druskininkų šeimų klubo susitikimai, kurių metu tėveliai sportavo kartu su mažyliais, užsiėmimus vedė Inga Kostina. Šeimų klubo veiklos skatina šeimų bendradarbiavimą ir sveikos gyvensenos puoselėjimą. Susitikimų metu tėveliai ir mamytės dalijosi gerąja patirtimi, keitėsi informacija ir stiprino asmeninius socialinius ryšius tarp šeimų.

Biomedicinos studijos Alytaus kolegijoje

 2018-06-21

Alytaus kolegija, tarptautiniu lygiu akredituota aukštoji mokykla,  glaudžiai bendradarbiaudama su Pietų Lietuvos regiono sveikatos priežiūros ir reabilitacijos įstaigų vadovybe ir specialistais, atlikusi demografinius bei slaugos poreikio perspektyvoje tyrimus, parengė, sėkmingai akreditavo ir antri metai realizuoja  Biomedicinos studijų krypties Bendrosios praktikos slaugos studijų programą. Rengiant šią programą vadovautasi Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2013/55/ES reikalavimais. Tai iš esmės leido  naujai pažvelgti į būsimo slaugos specialisto kompetencijų ugdymą  ilgametės Europos šalių sveikatos priežiūros ir reabilitacijos įstaigų patirties  aspektu. Be to, minėtos direktyvos 15 straipsnis numato, kad valstybės narės visų pirma turėtų skatinti bendrosios praktikos slaugytojų tęstinį kvalifikacijos tobulinimą, kuris apimtų techninės, mokslinės, reguliavimo ir etinės kvalifikacijos tobulinimą ir skatintų specialistus dalyvauti su jų profesija susijusiame mokymesi visą gyvenimą. Pacientams keliant maksimalius sveikatos priežiūros ir informavimo apie sveiką gyvenseną reikalavimus bei siekiant užtikrinti aukšto lygio visuomenės sveikatą ir pacientų saugumą, ypač gydymo įstaigoms, svarbu turėti specialistus, kurie išmanytų ir galėtų konsultuoti šiais klausimais.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.