Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
 
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse „Būk Druskininkų ambasadorius“

 2018-09-21

Spalio 10-ąją minima Vietos savivaldos diena. Savivalda prasideda nuo bendruomenės, nuo kiekvieno iš Jūsų.  Todėl kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse „Būk Druskininkų ambasadorius“ . Jums tereikia įamžinti savo miestą taip, kad kiekvienas norėtų į jį atvykti  ir iki spalio 10 dienos atsiųsti  nuotraukas el.paštu:  info@druskininkai.lt

Laiške nurodykite savo vardą, telefono numerį ir miestą, iš kurio esate.

Nuotraukas patalpinsime Druskininkų savivaldybės  Facebook paskyroje.

Trijų geriausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti vertingais prizais: 50 eurų vertės Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro Aqua dovanų kuponu, 40 eurų vertės kuponu vakarienei dviem restorane „Kolonada“, apsilankymu baseino ir SPA pirčių zonoje viešbutyje Europa Royal.

Laimėtojai bus paskelbti  spalio 13 dieną vyksiančiame Vietos savivaldos dienai skirtame renginyje.

REIKALAVIMAI NUOTRAUKOMS

Nuotraukos turi būti fotografuotos Druskininkų savivaldybėje.

Nuotraukos turi būti ne mažesnės raiškos kaip 3 megabaitų, 3456×2345 pikselių.

Nuotraukos gali būti retušuojamos.

Konkurso dalyvis patvirtina ir užtikrina, kad pateiktos nuotraukos yra originalūs jo kūriniai.

Konkurse negali dalyvauti įžeidžiančio ar žeminančio turinio nuotraukos.

Svarstoma galimybė atnaujinti buvusio viešbučio „Sakalas“ pastatą

 2018-09-21

 

Apie 20 metų nenaudojamas buvusio viešbučio „Sakalas“ pastatas bus atnaujintas ir neatpažįstamai pakeis savo veidą. Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai ir buvusio viešbučio „Sakalas“ savininkų atstovai aptarė pastato atnaujinimo galimybes. „Druskininkuose laukiami Lietuvos ir užsienio investuotojai. Visada palaikome verslo iniciatyvas, siekiame sudaryti kuo palankesnes sąlygas investuoti. Kalbant apie „Sakalo“ pastatą, svarstydami investuotojų pasiūlymus kompleksiškai galvojame ir apie šalia esančių daugiabučių namų gyventojus, jų interesus: aplinkos sutvarkymą ir infrastruktūros gerinimą“,  -  sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. 

Tarptautinės turizmo dienos proga Druskininkai išdalins įspūdingus prizus

 2018-09-21

Metinis AQUA parko abonementas, nepamirštamas savaitgalis dviem Eglės sanatorijoje Druskininkuose, SPA ir grožio procedūros, apsilankymai pirčių ir baseinų kompleksuose, romantiškos vakarienės, Donato Montvydo koncertas – šiuos ir dar daugiau prizų Druskininkai išdalins tiems, kurie paskutinį rugsėjo savaitgalį atvyks į kurortą ir dalyvaus antrus metus iš eilės Pasaulinės turizmo dienos proga rengiamoje Turizmo gurmanų fiestoje bei specialiai tam surengtame žaidime.

Sveikinimas Druskininkų garbės piliečiui Adelbertui Nedzelskiui

 2018-09-21

Informacija dėl eismo ribojimo

 2018-09-20

Informuojame, kad pradedami M. K. Čiurlionio gatvės atkarpos nuo įvažiavimo į Pirminės sveikatos priežiūros centrą iki Veisiejų gatvės rekonstravimo darbai. Atsižvelgiant į tai, nuo šių metų rugsėjo 26 d. bus ribojamas eismas M. K.Čiurlionio gatvės atkarpoje nuo Vytauto gatvės iki Veisiejų gatvės. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

STARTUOJA NAUJAS PROJEKTO „MES RŪŠIUOJAM“ SEZONAS

 2018-09-20

Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau septintus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Saugoti gamtą ir rūšiuoti atliekas kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, VšĮ Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su savivaldybe. Kartu su mokslo metais prasideda naujas projekto „Mes rūšiuojam“ sezonas švietimo įstaigose. Švietimo įstaigų auklėtiniai, jų artimieji ir bendruomenės nariai kaip ir kasmet už išrūšiuotas bei priduotas elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas gaus taškus, kuriuos iškeis į įvairias prekes ar paslaugas.

Prie Švietimo centro bus įrengtas įspūdingas skveras: aplinką papuoš fontanas, sužaliuos nauji želdiniai

 2018-09-19

Šalia Druskininkų savivaldybės Švietimo centro esančio skvero laukia esminiai pokyčiai - miesto pradžioje esanti reprezentacinė erdvė iš esmės bus atnaujinta pritaikant ją švietimo renginiams, išsaugant vertingus želdynus, įrengiant medžių lajų apšvietimą, modernias sėdėjimo vietas, harmoningai išnaudojant žaliąsias erdves, įrengiant modernų ir funkcionalų grindinio fontaną. Atnaujintame skvere sužaliuos nauji želdiniai, aplinką papuoš miesto vizitine kortele tapę išskirtiniai gėlynai.

Skvere bus išsaugoti ąžuolai, kurie turi istorinę vertę - juos yra pasodinę Kauno kolegijos absolventai.

Visuotiniame susirinkime patvirtinta VVG valdyba

 2018-09-19

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje įvyko Druskininkų Vietos veiklos grupės  (VVG) visuotinis narių susirinkimas, kurio metu svarstyti aktualūs klausimai dėl planuojamų įgyvendinti projektų, narystės. Susirinkime buvo naujai kadencijai patvirtinta valdyba bei vadovas. 2008 metais įsteigta Druskininkų VVG ne tik sėkmingai įgyvendina projektus, bet ir padeda bendruomenėms burtis bendrai veiklai.

Aptartos galimybės kaip efektyvinti UAB „Druskininkų butų ūkis“ veiklą

 2018-09-19

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai bei UAB „Druskininkų butų ūkis“ atstovai bei valdybos nariai aptarė bendrovės strateginius veiklos tikslus, pasidžiaugė pasiekimais bei ieškojo galimybių labiau optimizuoti ir efektyvinti bendrovės veiklą.

Susitikimo metu aptarti finansiniai bei darbo išteklių optimalaus valdymo klausimai ir ieškota sprendimų probleminės - daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų priežiūros - srityje. Pasikeitus teisės aktams,  šių objektų priežiūra vykdoma iš daugiabučių gyventojų kaupiamų lėšų, tačiau kaupiamos minimalios įmokos, kurios neužtikrina statinių priežiūrą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų. 

Taip pat diskutuota kaip modernizuoti bendrovės darbo procesus tam, kad gyventojai paslaugas gautų operatyviau ir patogiau, o aktuali informacija juos pasiektų greičiau.  Aptarti kiti bendruomenei reikšmingi renovacijos, daugiabučių namų administravimo ir priežiūros klausimai.

Druskininkų švietimo atstovai stažavosi Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje

 2018-09-19

2017-2019 m. Druskininkų savivaldybėje įgyvendinamas nacionalinis švietimo projektas „Lyderių laikas 3“, kurio pagrindinė idėja  -   tobulinti ugdymo įstaigų vadybos praktiką ir  skatinti pasidalytąją lyderystę mokyklose įtraukiant mokytojus, mokinius bei jų tėvus.

 Siekiant kokybiškai įgyvendinti projekto tikslus bei pasiekti norimą rezultatą, į veiklas kviečiami įsijungti ne tik mokytojai, bet ir mokiniai bei jų tėvai. 

Rugsėjo 12-13 dienomis 15 Druskininkų savivaldybės švietimo bendruomenės atstovų – mokyklų vadovų, mokytojų, švietimo skyriaus specialistų, dalyvavo  stažuotėse Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Viso buvo aplankyta beveik 20 įstaigų – švietimo skyrius, darželiai, mokyklos, bibliotekos, švietimo ir jaunimo centrai.

Druskininkų švietimiečiai iš kelionių parsivežė daug naudingos profesinės patirties, kurią pristačius ir aptarus mokyklose, bus galima pritaikyti ir mūsų  savivaldybėje.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 

 

 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.