Atotrūkio #pirmikartai

Atotrūkis nuo kasdienybės – pirmi kartai magiškoje Druskininkų aplinkoje

Druskininkai gali tapti pabėgimu nuo didmiesčio triukšmo – čia gali rasti taip reikalingą ramybę ir gamtos prieglobstį.

Tačiau kurortas moka nustebinti – nesvarbu, kuriam laikui čia apsistosi, įvairių pirmų kartų patirtys neišvengiamos.

Ar buvai tada, kai Druskininkus nuspalvino keturios stichijos ir miesto širdis, Vilniaus alėja, tapo magiška skaitmeninio meno – garso, šviesų ir vaizdo arterija?

Ar patyrei šimtatūkstantinės narcizų pievos žydėjimo grožį, ar matei ant žemės nusileidusius žvaigždynus?

Atvyk į Druskininkus kolekcionuoti savo gyvenimo pirmų kartų.

Turizmo dienos

Muzikinis vandens šokisir dar nepatirta gaiva

Gražiausias Lietuvoje muzikinis fontanas jau veikia ir pasirengęs užburti muzikos, čiurlenimo ir šviesų šou. Pačiame Druskininkų centre, Gydyklų parke jau nuo 2011 metų veikiantis muzikinis fontanas yra viena mėgstamiausių vietinių ir miesto svečių vietų bei bene populiariausia lankytina vieta Druskininkuose. Ir taip, 2019 metais jis pelnė gražiausio Lietuvos fontano titulą.

Tai populiari pasimatymų vieta, o kiekvienas norintis trumpąja SMS žinute gali užsakyti savo mėgstamą melodiją, pasirinkdamas ją iš ilgo suprogramuotų fontano melodijų sąrašo.

Ar esi paskyręs pasimatymą prie muzikinio fontano skambant mylimiausiai tavo išrinktojo dainai?

Kodėl gi nepabandžius? Bus pirmas kartas.

Muzikinis fontanas

Teigiamos emocijos -geros savijautos pagrindas

Auksinė taisyklė, galiojanti kurorte jau daugiau nei 200 metų, yra tokia:

Teigiamos emocijos – geros savijautos pagrindas.

Druskininkų aikštės ir parkai vis dažniau prisipildo muzikos garsais ir besilinksminančiais žmonėmis.

Gegužės paskutinį savaitgalį vasaros sezoną atidaro Druskininkų kurorto šventė. Trims dienoms miestas tampa didžiąja koncertų, parodų, atrakcijų scena.

Po kurorto šventės muzikos ir menų festivaliai seka vienas po kito. Kai kurie vasaros renginiai sugrįžta čia jau penkioliktą ar net dvidešimtą kartą. Vieni tradiciškiausių – meno festivalis „Druskininkų vasara su Čiurlioniu“, festivalis „Muzika be sienų“, „Fortepijoninės muzikos vasara Druskininkuose“, pleneras „Druskos metamorfozė“… Tradicija tapo ir Tortų turnyras, kuriame profesionalai ir mėgėjai kuria įmantrius ir meniškus konditerijos gaminius.

Rugpjūčio pirmą savaitgalį miestą užplūsta šunų mylėtojai, susirenkantys į tarptautinę šunų parodą. Savaite vėliau prasideda Dainavos krašto folkloro šventė kartu su Sūrių festivaliu, kurio metu vyksta parodomoji sūrio gamyba, degustacijos ir konkursai. Rugsėjo pabaigoje vyksta paslaptingos ir magiškos Turizmo gurmanų dienos.

Kurort In

Skonio magija irgurmaniški pirmi kartai

Druskininkuose galima suskaičiuoti daugiau nei dvi dešimtis restoranų, viliojančių įdomiais, skaniais ir sveikais patiekalais.

Paragaukite netikėto skonio titulą laimėjusių garsiųjų dilgėlių ledų, kuriuos gamina ir parduoda restoranas Velvetti, nuolat patenkantis tarp TOP 30 Lietuvos geriausiųjų.

„Toli toli“ restoranas į Dzūkijos kurortą atnešė pasakas ir Rytų bei Afrikos virtuvę, platų pasirinkimą veganams ir vegetarams.

Ieškai, kuo galėtų pasilepinti tavo augintinis? „The House“ siūlo vienintelį Lietuvoje meniu šunims, kuriame rasite ledus šunims ir net… šunų alaus.

Pirmą kartą išbandyti skoniai – gurmaniškajame Lietuvos kurorte.

Kolonada