Šeimos #pirmikartai Druskininkuose

Brangiausi šeimos atostogų momentai Druskininkuose

Ar pameni momentą, kai tavo vaikas išmoko važiuoti su dviračiu? Pasididžiavimo jausmą, kai jis atsistojo ant slidžių ir pirmą kartą nučiuožė nuo kalno?

Kaip apibūdintum jausmų antplūdį, pirmą kartą išgirdus tavo vaiko juoką?

Ar juokeisi kartu?

Tokie pirmi kartai šeimoje yra labiausiai branginamos akimirkos.

Druskininkuose su šeima praleisto laiko neužmirši visą gyvenimą.

Vandens parkas

Vandens pramogos ir žiemos malonumai –bet kuriuo metų laiku

Druskininkų vandens parkas – tai tobula vieta visai šeimai, kur tėveliai gali pramogauti su šeima, ar užsisakyti vaikų priežiūros paslaugą ir atsipalaiduoti suaugusiems skirtoje erdvėje.

Vaikų erdvėje jaunieji lankytojai pasiners į nesibaigiančias pramogas – didelėje erdvėje kojas kutena tikras jūros smėlis, šiltas mineralinis vanduo, kurio mineralizacija kaip Baltijos jūroje (17 g/l), garinė pirtis, pritaikyta specialiai vaikams, karstynės, čiuožyklės, beždžionių tiltas, paslaptingos uolos ir ypatingą nuotaiką kuriančios džiunglių dekoracijos. Ar gali būti smagiau?

Atsidarius žiemos pramogų kompleksui Snow Arena, jame užsiėmimą ras ir jauniausias, ir vyriausias Jūsų šeimos narys. Jauki ir komfortabili aplinka leis pamiršti visus dienos darbus, kad praleistu laiku kartu su pačiais mylimiausiais žmonėmis mėgautumėtės be jokių rūpesčių.

Kol tėveliai slidinėja, vaikai, prižiūrimi auklių, gali įsimintinai leisti laiką pašėlusiame pramogų parke DruFunPark. Tai vieta, kurioje vaikai atranda daugybę skirtingų pramogų bei atrakcionų vienoje vietoje. Parkas skirtas 3-12 m. vaikams.

Vandens parkas

Skriek aukštai aukštai –virš Druskininkų pušų viršūnių.

#Pirmikartai idėja – Druskininkų oro linijomis „Lynų keliu“ nusikelti iš vasaros į žiemą ir atgal! Lynų keltuvas – unikali ekologiška transporto priemonė, su kuria pakeliausite virš Druskininkų pušų viršūnių ir galėsite mėgautis nuostabiu vaizdu iš viršaus.

„Uno“ nuotykių parkas kviečia pramogauti medžiuose ištisus metus. Iš koto verčiantys nuotykiai bus neužmirštami – vaikai galės karstytis tinklais, medžių viršūnėmis, lakstyti, šėlti su draugais nameliuose medžiuose.  Nėra blogo oro – yra tik didelis noras būti gamtoje ir gerai leisti laiką!

Mažesnę, nemokamą laipiojimo ir žaidimų aikštelę rasite Karolio Dineikos sveikatingumo parke.

Uno parkas Druskininkuose

Magija – kur tik apsisuksi

Kai tik bus galima, patys mažiausi, lankydamiesi Druskininkuose, tiesiog privalo pabuvoti viename didžiausių Lietuvoje šeimos pramogų centrų „O kas čia?“. Tai – daugiau nei 1000 kv. m. pramogų erdvė, į kurią atvykus vaikus pasitiks parko karalienė žirafa ir pakvies pilnai nuotykių kelionei po nuostabų vaikų atradimų pasaulį. O KAS ČIA? tai: rojaus paplūdimys ir gelbėtojų stotis, baltasis kanjonas, piratų sala ir slėptuvės tikriems nuotykių ieškotojams su netikėtomis laipynėmis, žaislų ligoninė mažosioms svajotojoms, fėjų dvaras su grožio namais, kinas, ramybės oazė ir pyplių skveras mažiausiems.

Kur besisuksi Druskininkuose, atrasi magiją. Neįprastas stebuklų ir iliuzijų pasaulis atsiveria apsilankius „Illusion Rooms Druskininkai. Juokas, įspūdingos šeimos nuotraukos ir geras laikas garantuoti. O tikrai keistiems pojūčiams išbandykite netoliese esantį Apverstą namąAr kada nors susimąstėte, koks būtų gyvenimas, jeigu viskas vyktų aukštyn kojomis? Juk būtų smalsu sužinoti, kaip jaustumėtės, jeigu galėtumėte lakstyti lubomis?

Leisdamiesi į stebuklingą kelionę Druskininkuose su šeima, nepamirškite dviračių. Tiek mieste, tiek jo apylinkėse išsirinksite patogiausią maršrutą jūsų poreikiams.