Sveikatos #pirmikartai Druskininkuose

Metas atgauti sveikatą ir pasirūpinti savimi Druskininkuose. 

Asmeninį darnos projektą padės įgyvendinti keturi iš gamtos kylantys Druskininkų sveikatos elementai.

Šimtmečius puoselėtos sveikatinimo tradicijos kaip niekad svarbios dabar.

Padovanokite pirmus kartus savo sveikatai.

Mineralinis vanduo – jaunystės šaltinis

Druskininkų mineralinio vandens gydomosios ir stiprinamosios galios žinomos ir vertinamos ne vieną šimtmetį. Per metus Druskininkuose išpilstoma net 32,8 milijonai litrų mineralinio vandens.

Mineralinis vanduo iš giliausių kurorto gręžinių keliauja ne tik ant Jūsų stalo – jis naudojamas sveikatinimo ir grožio procedūroms visose didžiosiose kurorto sveikatinimo įstaigose.

Kurorto centre trykšta „Grožio šaltinis“ – tai sūriausias mineralinis vanduo, išgaunamas iš daugiau kaip 300 metrų gylio gręžinio. Druskininkų mineraliniai vandenys gydo, stiprina imunitetą, jaunina, atpalaiduoja, gerina nuotaiką. Išbandykite ir patys tuo įsitikinsite!

Grožio šaltinis

Sveikatos versmė

Purvo procedūros Druskininkuose yra vienos populiariausių. Ilgametės tradicijos ir naujausios technologijos pavertė šias procedūras išskirtinėmis ir turinčiomis itin efektyvų poveikį organizmui.

Purvo procedūros gydo, padeda atsipalaiduoti, gerina medžiagų apykaitą, stiprina imuninę sistemą, mažina alergijas, pakelia nuotaiką. Procedūroms naudojamas specialiai paruoštas, mineralais ir mikroelementais praturtintas purvas – taigi procedūros naudingos ir Jūsų grožiui, ir sveikatai.

Druskininkų gydykla

Atgaiva sielai

Druskininkai – miškingiausias Lietuvos kurortas. Svečiai iš Lietuvos ir užsienio žavisi miesto centre žaliuojančiais medžiais ir kurortą supančiais šimtamečiais pušynais. Kiekvienais metais Druskininkų savivaldybė įvairiose kurorto vietose pasodina šimtus naujų želdinių – taip žalieji Druskininkų plotai kasmet plečiami.

Miško terapija pastaraisiais metais ypač populiarėja, jos naudą yra įrodę užsienio mokslininkai. Pasivaikščiojimas miške padeda atsipalaiduoti, sumažinti stresą ir įtampą, pakelia nuotaiką. Svečių patogumui Druskininkų pušynuose vingiuoja dešimtys kilometrų pėsčiųjų ir dviračių takų, yra įrengta šiaurietiškojo ėjimo trasa.

Druskininkų miškai

Įkvepianti energija

Deguonies terapijos procedūromis galite mėgautis ne tik sveikatinimo ir grožio centruose – kurortą supančių pušynų dėka Druskininkų oras prisotintas organizmui reikalingais elementais. Užtenka išeiti ilgesniam pasivaikščiojimui ir Jūs jau mėgaujatės oro terapija!

Druskininkų oras yra itin švarus – jo poveikį iš karto pajunta iš didmiesčių ar užsienio atvykę svečiai. Ypač teigiamai švarus oras veikia vaikus. Druskininkuose sudarytos puikios sąlygos būti gryname ore: sportuoti, pramogauti, leisti laisvalaikį su draugais ar šeima.

Druskininkų pušynai